Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
na akkor jon a valtas ideje, byebye telex, 24.hu, 444, partizan stb. welcome origo, index, patriota. linkelem is az elso cikket:

 www.origo.hu/kulpol/2026/04/eu-szeteses-dmitrijev

szerintetek is szetesik az EU Viktor nelkul?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Egy perce még a "másik irányból" járt a szám, hogy itt sajnos kurva sok türelemre lesz szükségünk, de máris igazat kell neked adnom. Az, hogy a kibaszott politikai elitünk végre ne a zsebére dolgozva széles seggel rajtunk ülve élősködjön, elsősorban rajtunk múlik. És ott kezdődik, hogy tegyünk ellene, hogy vannak elvásásaink. És ha azok nem teljesülnek, akkor elégedetlenkedünk. Hangosan, hogy meghallják.
Úgyhogy csak hajrá. 😊
peterk2005 udvari bolond
Akartam írni arra az írásodra is, az alábbi részre:
Ilyen helyzetben aki úgy szavazott a tiszára, hogy 1 év türelmi időt ad nekik, az feleslegesen szavazott, mert csalódni fog. Én úgy vagyok vele, ha csak a JELEIT látom, hogy tényleg kormányozni akarnak, és nem a saját klientúrát kiépítve beülni a közpénzekbe, már az elég lesz az első évre. Akkor legalább a bizalmam megmarad, hogy idővel, ahogy a lehetőségek adják magukat, tudunk majd lépni is előre.
peterk2005 udvari bolond
Egy év alatt is lehet alkotni. Lehessen látni, hogy elindult egy folyamat! Hogy az új oligarchákat kezdi el építeni vagy pl csatlakozunk az Európai Ügyészséghez. Hogy elzárja-e a propaganda-csapokat vagy magáévá teszi és folytatódik ugyanúgy tovább minden, csak most már őt szolgálja. Hogy igenis ránézünk-e Szijjártó körmére, mert ez már sok volt. És így tovább.

Nem várok én kánaánt, de érezni akarom, hogy közeledünk Európa felé végre!
Szokol
Szimplán csak hozza haza a gecisok EU pénzt ami aug30ig lejár

Poloska vagyok.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 999 — "Montoya por favor!"
Dzsudzsákné meglett már?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Győr város fb oldala már valamivel készül délben.

Hát elkezdődött
ervinator
az elso botrany Magyar Peter kormanyazasa alatt. nem kellett sokaig varni ra.
csebi
Még ügyvezető kormány van 😉

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Győr város fb oldala már valamivel készül délben.

Hát elkezdődött
ervinator
az elso botrany Magyar Peter kormanyazasa alatt. nem kellett sokaig varni ra.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
Győr város fb oldala már valamivel készül délben.

Hát elkezdődött

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Akárhogy is lesz, én 16 éve nem aludtam ilyen jól 😊
Jakehomer
Én kurvaszarul, mert megártott a bor, émelyegtem és a savamat is felbaszta. Csak egy pohárral ittam, de reggel majdnem okádtam a buszon. Utoljára harmadikos koromban sikerült pedig.
eaglesmcnabb
Egy pohárral:

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Azert azt is enekeljuk meg, hogy a 141 ezer levelszavazat is masszivan alulteljesites a Fidesz reszerol. nem lattam meg, hogy mennyi hianyozhat ott, de hat ez rohadt messze van.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Akárhogy is lesz, én 16 éve nem aludtam ilyen jól 😊
Jakehomer
Én kurvaszarul, mert megártott a bor, émelyegtem és a savamat is felbaszta. Csak egy pohárral ittam, de reggel majdnem okádtam a buszon. Utoljára harmadikos koromban sikerült pedig.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
amugy nem tudom, hogy volt-e mar itt, de Magyar Peter megerdemli az ev ferje cimet sot lehet az evtized ferje cimet.
kirugjak a VOLT feleseget erre o bedonti az egesz céget.

| tudom h nem dontotte be meg minden |

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Itt tényleg ez a lényeg. Egyszerűen el kell indulni egy klasszikus értelemben vett európai irányba. Én mondjuk nem gondolom, hogy ennek pl. az európai ügyészség egy kihagyhatatlan eszköze, mert szerintem anélkül is lehet fejleszteni a magyar jogrendi gyakorlatokat.
De ehhez ugyanúgy fontos, hogy itt ne egy emberről szóljon a dolog, hanem a kormányról. Ez itt nem MP, mint OV volt, hanem legyen egy olyan kormányzat, amely funkcionál az utolsó sejtig, aki pedig ebben nem hasznos elem, azt dobja ki magából a szervezet.
2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Egy perce még a "másik irányból" járt a szám, hogy itt sajnos kurva sok türelemre lesz szükségünk, de máris igazat kell neked adnom. Az, hogy a kibaszott politikai elitünk végre ne a zsebére dolgozva széles seggel rajtunk ülve élősködjön, elsősorban rajtunk múlik. És ott kezdődik, hogy tegyünk ellene, hogy vannak elvásásaink. És ha azok nem teljesülnek, akkor elégedetlenkedünk. Hangosan, hogy meghallják.
Úgyhogy csak hajrá. 😊
peterk2005 udvari bolond
Akartam írni arra az írásodra is, az alábbi részre:
Ilyen helyzetben aki úgy szavazott a tiszára, hogy 1 év türelmi időt ad nekik, az feleslegesen szavazott, mert csalódni fog. Én úgy vagyok vele, ha csak a JELEIT látom, hogy tényleg kormányozni akarnak, és nem a saját klientúrát kiépítve beülni a közpénzekbe, már az elég lesz az első évre. Akkor legalább a bizalmam megmarad, hogy idővel, ahogy a lehetőségek adják magukat, tudunk majd lépni is előre.
peterk2005 udvari bolond
Egy év alatt is lehet alkotni. Lehessen látni, hogy elindult egy folyamat! Hogy az új oligarchákat kezdi el építeni vagy pl csatlakozunk az Európai Ügyészséghez. Hogy elzárja-e a propaganda-csapokat vagy magáévá teszi és folytatódik ugyanúgy tovább minden, csak most már őt szolgálja. Hogy igenis ránézünk-e Szijjártó körmére, mert ez már sok volt. És így tovább.

Nem várok én kánaánt, de érezni akarom, hogy közeledünk Európa felé végre!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
sokadjára látom a wc pucolós csajt, de kurvára nem értem ez miért trüváj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Akárhogy is lesz, én 16 éve nem aludtam ilyen jól 😊

Tepper takarodj!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/671263372_27129878973302419_2434426787554156138_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=LYLigdZNzcUQ7kNvwGSvJ53&_nc_oc=AdpvnynRIGoBbTNwPXJOe3A-HXi6UXrzIMm7x4vNWzRhf_mdNiSac8YAyUPwNlyZ_kI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=rs_uUpv3zI5_CJTByDvNxQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af8VezXD0in-LzZljCPp97aZ9EkDFI0O04fTJWmlxbdy3w&oe=6A3A8790
104.303 Aufrufe · 1.298 Reaktionen | Így változott meg a Hír TV műsorvezetőinek az arca! | Magyar Szív
Így változott meg a Hír TV műsorvezetőinek az arca!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ne haragudj, de most úgy érzem egy faékkel beszélek. Leírtam, hogy Petikének újra meg kell győznie engem a következő négy évben, mert nem mindenben értek egyet. Erre megkérdezed, hogy miben, amire válaszoltam. Aztán hozzám vágod, hogy kritizálom. Remélem csak a másnaposság és a fáradtság miatt esik nehezedre összerakni a folyamatot.
Szokol
Éppen azon gondolkodtam, hogy leírjam, én nem látok itt kritikát, de aztán inkább leálltam.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem abszolút nem szimpatikus a fiú, sok általa elmondott tervtől viszolygok, engem a négy évben újra meg kell győznie.
Szokol
Mint például?
Lúdas Solymi
Mert ez is egy populista farok: persze, hogy marad a 13. és 14. havi nyugdíj, ami nonszensz, mert 12 hónap van. Tessék megfelelő gazdaságot építeni és megemelni úgy a nyugdíjat, hogy elég legyen a 12. Aztán a rezsicsökkentés megtartása. Nem kellene inkább megfelelően szigetelni, korszerűvé tenni a fűtésrendszereket? De nem értek egyet a vagyonadóval sem: elég magasak a jövedelmet terhelő adók, akkor nem fair a vagyonadó. Vagy ez, vagy az, de a kettő együtt sok. És így tovább, van még egy pár.
Szokol
Nem tudsz 13.-14. nélkül választást nyerni. És nem teheted, hogy az első évben amíg összeáll a kormányzásod ezekbe belenyúlj túl erősen.
Biztos vagyok benne, hogy hozzáfognak nyúlni, a kérdés inkább a mikor és hogyan.
Toca
Na, hát majd meglátjuk. Ezért írtam, hogy engem újra meg kell győznie a négy évben.
Szokol
A 13-14. havi nyugdíj valóban ez baromság, csak jobban hangzik mint az, hogy megemeljük a nyugdíjat 3%-al.
Ehhez amúgy az elkövetkezendő 5-10 évben nehéz lesz hozzányúlni, mert az emberek nem fogják tudni megérteni azt, ha átcsatornázod havi kiosztásba, mert annak kisebb a láthatósága mint az egyösszegű kifizetésnek.

A vagyonadó a nagy keresetűeket fogja terhelni és valszeg sok más adó ki lesz vezetve ill. az SZJA-hoz is hozzá fognak nyúlni.

De ezek igazából már matekolások, hogy miként tologatod a számokat úgy, hogy kommunikácóban pozitívban gyere ki, az emberek is úgy érezzék, hogy visszakapnak valamit, de a végén ugyanaz folyik be vagy kicsit kevesebb.

Itt első körben a Fideszt kell elpaterolni minél hamarabb, hogy ne basszák még jobban szét a költségvetést, aztán átnézni a számokat, egyeztetni az EU-val, hitelezőkkel, hitelintézetekkel, hogy milyen pénzt tudnak becsatornázni és aztán elkezdeni hozzányúlni a dolgokhoz.

De adjunk már nekik egy kis időt, hisz még fel se állt a kormány, azt se tudják, hogy mit hagy maga után hátra a Fidesz, de te már kritizálsz. Nonszensz.
Lúdas Solymi
Ne haragudj, de most úgy érzem egy faékkel beszélek. Leírtam, hogy Petikének újra meg kell győznie engem a következő négy évben, mert nem mindenben értek egyet. Erre megkérdezed, hogy miben, amire válaszoltam. Aztán hozzám vágod, hogy kritizálom. Remélem csak a másnaposság és a fáradtság miatt esik nehezedre összerakni a folyamatot.
Szokol
Egy perce még a "másik irányból" járt a szám, hogy itt sajnos kurva sok türelemre lesz szükségünk, de máris igazat kell neked adnom. Az, hogy a kibaszott politikai elitünk végre ne a zsebére dolgozva széles seggel rajtunk ülve élősködjön, elsősorban rajtunk múlik. És ott kezdődik, hogy tegyünk ellene, hogy vannak elvásásaink. És ha azok nem teljesülnek, akkor elégedetlenkedünk. Hangosan, hogy meghallják.
Úgyhogy csak hajrá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy ami a first ladyt illeti, szerintem lementek Szabo Zsofi oddsai. A sors akarja ugy, hogy teljesen veletlenul o pont arra setaljon, amerre MP, es egybol felcsillanjon a szeme, hogy mennyire helyes ez a ferfi. Mikor elmeseli elso talalkozasuk tortenetet, azt mondja, o egyaltalan nem ismerte fel, hogy ez a miniszterelnok, fogalma sem volt rola, hogy ki MP.

2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nekem abszolút nem szimpatikus a fiú, sok általa elmondott tervtől viszolygok, engem a négy évben újra meg kell győznie.
Szokol
Mint például?
Lúdas Solymi
Mert ez is egy populista farok: persze, hogy marad a 13. és 14. havi nyugdíj, ami nonszensz, mert 12 hónap van. Tessék megfelelő gazdaságot építeni és megemelni úgy a nyugdíjat, hogy elég legyen a 12. Aztán a rezsicsökkentés megtartása. Nem kellene inkább megfelelően szigetelni, korszerűvé tenni a fűtésrendszereket? De nem értek egyet a vagyonadóval sem: elég magasak a jövedelmet terhelő adók, akkor nem fair a vagyonadó. Vagy ez, vagy az, de a kettő együtt sok. És így tovább, van még egy pár.
Szokol
Nem tudsz 13.-14. nélkül választást nyerni. És nem teheted, hogy az első évben amíg összeáll a kormányzásod ezekbe belenyúlj túl erősen.
Biztos vagyok benne, hogy hozzáfognak nyúlni, a kérdés inkább a mikor és hogyan.
Toca
Na, hát majd meglátjuk. Ezért írtam, hogy engem újra meg kell győznie a négy évben.
Szokol
A 13-14. havi nyugdíj valóban ez baromság, csak jobban hangzik mint az, hogy megemeljük a nyugdíjat 3%-al.
Ehhez amúgy az elkövetkezendő 5-10 évben nehéz lesz hozzányúlni, mert az emberek nem fogják tudni megérteni azt, ha átcsatornázod havi kiosztásba, mert annak kisebb a láthatósága mint az egyösszegű kifizetésnek.

A vagyonadó a nagy keresetűeket fogja terhelni és valszeg sok más adó ki lesz vezetve ill. az SZJA-hoz is hozzá fognak nyúlni.

De ezek igazából már matekolások, hogy miként tologatod a számokat úgy, hogy kommunikácóban pozitívban gyere ki, az emberek is úgy érezzék, hogy visszakapnak valamit, de a végén ugyanaz folyik be vagy kicsit kevesebb.

Itt első körben a Fideszt kell elpaterolni minél hamarabb, hogy ne basszák még jobban szét a költségvetést, aztán átnézni a számokat, egyeztetni az EU-val, hitelezőkkel, hitelintézetekkel, hogy milyen pénzt tudnak becsatornázni és aztán elkezdeni hozzányúlni a dolgokhoz.

De adjunk már nekik egy kis időt, hisz még fel se állt a kormány, azt se tudják, hogy mit hagy maga után hátra a Fidesz, de te már kritizálsz. Nonszensz.
Lúdas Solymi
Ne haragudj, de most úgy érzem egy faékkel beszélek. Leírtam, hogy Petikének újra meg kell győznie engem a következő négy évben, mert nem mindenben értek egyet. Erre megkérdezed, hogy miben, amire válaszoltam. Aztán hozzám vágod, hogy kritizálom. Remélem csak a másnaposság és a fáradtság miatt esik nehezedre összerakni a folyamatot.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én mindenkinek azt írtam, hogy maradjunk rendszerkritikusok.
Ez a legfontosabb, hogy ne lehessen még egy Fidesz.
Aki nem hisz benne, várja ki az első fél évet, majd egyet.
Aki hisz benne, meg szintén várja ki és nézze meg a szekér arra megy, amerre ígérték / szeretnék? ( itt nem a kánaánra gondolok mert az álamkassza üres, de maga a vektor làtszik majd)
Toca
A kilencvenes évek óta nem nyitott a magyar költségvetés olyan első négy hónapos minusszal, mint idén. A gazdaság növekedési potenciálja kedvező nemzetközi viszonyok között is max 1-2%, ha picit megnyekken a nemzetközi környzezet, mi nem nyekkenünk, hanem borulunk.

Tulajdonképpen abban bízhatunk most leginkább, hogy mi lettünk most az EU ukrajnája, fontos lettünk az EU-nak, hogy ne bukjunk meg azonnal. És ezért esetleg könnyebben jöhet eu pénz és átmenetileg kiválthatóak lehetnek a piaci hitelek olcsóbb eu hitelekkel.

Ilyen helyzetben aki úgy szavazott a tiszára, hogy 1 év türelmi időt ad nekik, az feleslegesen szavazott, mert csalódni fog. Én úgy vagyok vele, ha csak a JELEIT látom, hogy tényleg kormányozni akarnak, és nem a saját klientúrát kiépítve beülni a közpénzekbe, már az elég lesz az első évre. Akkor legalább a bizalmam megmarad, hogy idővel, ahogy a lehetőségek adják magukat, tudunk majd lépni is előre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
 vtr.valasztas.hu/ogy2026/egyeni-valasztokeruletek/01/13?tab=eredmenyek

vicces mikor megcsap a valóság 😀
Negritis, a vajda
Most mi van, Barkóczit legyőzte, nem? De.
warr_b
lenyegeben ez volt a celja kezdettol fogva 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Egy kormányzati gép ma reggel dubajba ment, vajon kik lehetnek rajta és mennyi közpénzzel?😀
kapitnono
itt a repülőrajt, amit tavaly óta várunk... 😀

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Nekem abszolút nem szimpatikus a fiú, sok általa elmondott tervtől viszolygok, engem a négy évben újra meg kell győznie.
Szokol
Mint például?
Lúdas Solymi
Mert ez is egy populista farok: persze, hogy marad a 13. és 14. havi nyugdíj, ami nonszensz, mert 12 hónap van. Tessék megfelelő gazdaságot építeni és megemelni úgy a nyugdíjat, hogy elég legyen a 12. Aztán a rezsicsökkentés megtartása. Nem kellene inkább megfelelően szigetelni, korszerűvé tenni a fűtésrendszereket? De nem értek egyet a vagyonadóval sem: elég magasak a jövedelmet terhelő adók, akkor nem fair a vagyonadó. Vagy ez, vagy az, de a kettő együtt sok. És így tovább, van még egy pár.
Szokol
Nem tudsz 13.-14. nélkül választást nyerni. És nem teheted, hogy az első évben amíg összeáll a kormányzásod ezekbe belenyúlj túl erősen.
Biztos vagyok benne, hogy hozzáfognak nyúlni, a kérdés inkább a mikor és hogyan.
Toca
Na, hát majd meglátjuk. Ezért írtam, hogy engem újra meg kell győznie a négy évben.
Szokol
A 13-14. havi nyugdíj valóban ez baromság, csak jobban hangzik mint az, hogy megemeljük a nyugdíjat 3%-al.
Ehhez amúgy az elkövetkezendő 5-10 évben nehéz lesz hozzányúlni, mert az emberek nem fogják tudni megérteni azt, ha átcsatornázod havi kiosztásba, mert annak kisebb a láthatósága mint az egyösszegű kifizetésnek.

A vagyonadó a nagy keresetűeket fogja terhelni és valszeg sok más adó ki lesz vezetve ill. az SZJA-hoz is hozzá fognak nyúlni.

De ezek igazából már matekolások, hogy miként tologatod a számokat úgy, hogy kommunikácóban pozitívban gyere ki, az emberek is úgy érezzék, hogy visszakapnak valamit, de a végén ugyanaz folyik be vagy kicsit kevesebb.

Itt első körben a Fideszt kell elpaterolni minél hamarabb, hogy ne basszák még jobban szét a költségvetést, aztán átnézni a számokat, egyeztetni az EU-val, hitelezőkkel, hitelintézetekkel, hogy milyen pénzt tudnak becsatornázni és aztán elkezdeni hozzányúlni a dolgokhoz.

De adjunk már nekik egy kis időt, hisz még fel se állt a kormány, azt se tudják, hogy mit hagy maga után hátra a Fidesz, de te már kritizálsz. Nonszensz.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 vtr.valasztas.hu/ogy2026/egyeni-valasztokeruletek/01/13?tab=eredmenyek

vicces mikor megcsap a valóság 😀
Negritis, a vajda
Most mi van, Barkóczit legyőzte, nem? De.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
 www.youtube.com/watch?v=tbunEKraLDs

Hosszú, de érdemes beletekerni, hogyan változik a hangulat.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png