Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Nem, és a börtönbe se vittek elő, ahogy itt be lett hirdetve tegnap.
So be kellett jönnöm dolgozni.
zacknorb
1000 forintos benzint tankoltál?
warr_b
Papa, sose volt kocsim, a 105/210 a nyerő.

Poloska vagyok.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 635
Euró - HUF 365 😃
szaba
Valamit valamiert
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Pjotr megvan már? Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Én már a fronton ébredtem reggel.
Sixo
Én is, most masírozunk Moszkva felé, ha odaérünk, Szíjjas is meglesz. 😀

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Nem, és a börtönbe se vittek elő, ahogy itt be lett hirdetve tegnap.
So be kellett jönnöm dolgozni.
zacknorb
1000 forintos benzint tankoltál?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Pjotr megvan már? Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Én már a fronton ébredtem reggel.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Nem, és a börtönbe se vittek elő, ahogy itt be lett hirdetve tegnap.
So be kellett jönnöm dolgozni.

Poloska vagyok.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Gyors kerdes van valakinek egy best of listaja a Fidesz elmult 16 everol? Mik voltak a legmeghökkentöbb dolgok? 😀
Toto21
fókuszcsoportos könyv?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Euró - HUF 365 😃
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Nem leszek hosszú, mert még józanodás van. De az ünneplés mellett a legfontosabb, hogy a munka csak most kezdődik valójában. Én köszönöm mindenkinek aki ehhez hozzátett akar egy szavazatot is. Azoknak meg külön köszönöm, akik önkéntesként, szavazatszámlálóként, sziget tagként vagy bármi egyéb módon hozzájárultak, hogy az esélyt megkapjuk.
Szép volt fiúk…🥂🤝👏👏👏👏
Klaci79
Szívesen! 👍🏼
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
A magyarországi választások eredményei csak felgyorsítják az EU felbomlását – reagált a magyarországi választási eredményre Kirill Dmitrijev, Vlagyimir Putyin orosz elnök külföldi befektetési és gazdasági együttműködésért felelős különmegbízottja, az Orosz Közvetlen Befektetési Alap (RDIF) vezetője.

Ez csak felgyorsítja az EU szétesését. Négy hónap múlva ellenőrizzék, igazam van-e – fogalmazott a TASZSZ orosz állami hírügynökség beszámolója szerint.

😀 😀
warr_b
látványosan engedték ők ezt el. A tegnapi nap legnagyobb nyertese Fico.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 635
Gyors kerdes van valakinek egy best of listaja a Fidesz elmult 16 everol? Mik voltak a legmeghökkentöbb dolgok? 😀
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A magyarországi választások eredményei csak felgyorsítják az EU felbomlását – reagált a magyarországi választási eredményre Kirill Dmitrijev, Vlagyimir Putyin orosz elnök külföldi befektetési és gazdasági együttműködésért felelős különmegbízottja, az Orosz Közvetlen Befektetési Alap (RDIF) vezetője.

Ez csak felgyorsítja az EU szétesését. Négy hónap múlva ellenőrizzék, igazam van-e – fogalmazott a TASZSZ orosz állami hírügynökség beszámolója szerint.

😀 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Már 1 napja nem aludtam és annyi hülyeség 🤪 eszembe jut.
Most éppen OV Soundtrackjét rakom össze-)

Mc Haver-A börtön ablakában
Zámbó Jimmy-Bukott diák
Máté Péter-Elmegyek
Korda Gyuri-Reptér
Hernádi Judit-Sohase mondd
Quimby–Most múlik pontosan
Demjén Ferenc–El kell hogy engedj
Bagossy Brothers Company–Vége van

+1 Bryan Adams-HERE i am 😆
steelwolf
+A Mi vagyunk a NER!
Dzsokijuing
Politikus I - Bëlga
iktriad
Kellene egy ünneplős playlist is 😊
Lúdas Solymi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Már 1 napja nem aludtam és annyi hülyeség 🤪 eszembe jut.
Most éppen OV Soundtrackjét rakom össze-)

Mc Haver-A börtön ablakában
Zámbó Jimmy-Bukott diák
Máté Péter-Elmegyek
Korda Gyuri-Reptér
Hernádi Judit-Sohase mondd
Quimby–Most múlik pontosan
Demjén Ferenc–El kell hogy engedj
Bagossy Brothers Company–Vége van

+1 Bryan Adams-HERE i am 😆
steelwolf
+A Mi vagyunk a NER!
Dzsokijuing
Politikus I - Bëlga
iktriad
Kellene egy ünneplős playlist is 😊
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nem leszek hosszú, mert még józanodás van. De az ünneplés mellett a legfontosabb, hogy a munka csak most kezdődik valójában. Én köszönöm mindenkinek aki ehhez hozzátett akar egy szavazatot is. Azoknak meg külön köszönöm, akik önkéntesként, szavazatszámlálóként, sziget tagként vagy bármi egyéb módon hozzájárultak, hogy az esélyt megkapjuk.
Szép volt fiúk…🥂🤝👏👏👏👏
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
 index.hu/belfold/2026/04/13/valasztas-2026-fidesz-orban-balazs-nagy-istvan-gulyas-gergely-menczer-tamas-reakciok/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
jah és a legfontosabb


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
big wins


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Furcsa lesz kormánypártinak lenni. Szokni kell.
xrace77
Én már most ellenzéki vagyok, csak a szikra!
r.baggio
Én továbbra is kritikusan szemlélem a dolgokat. A tisza kellett nagyon, de innentől nagyon várom az igazságosabb választásokat, a színesebb politikai palettát, én ennek szurkolok!
Bruce
Lehet velem van a gond, de nem érzem magam kormánypártinak. A Tiszára szavaztam, de mostantól akkor várom, hogy elkezdjék rendbe tenni az országot. Hosszú folyamat lesz, és jó eséllyel már külföldön leszek, mire bármi érzékelhető jele lesz ennek, de álljanak neki. Minden lehetőségük és eszközük adott hozzá. Jó lenne ha egy magyar politikus és párt nem okozna végre hatalmas csalódást.
Mikey
Valahol itt a lényeg: a nulladik lépés megtörtént, ma még egyben van a 3 millió emberke, mert röhög a megafonos baromokon, de hamar teljesítenie kell a fiúknak-lányoknak.

Nekem abszolút nem szimpatikus a fiú, sok általa elmondott tervtől viszolygok, engem a négy évben újra meg kell győznie.
Szokol
Mint például?
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pjotr megvan már? Behivot kapott mindenki?
Brouwerij van de Vrij
Állítólag Libiában. A Magyar Posta nem a gyorsaságáról híres. Azt is rendbe kéne majd tenni.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
A Hír Tv időjósa reggeli bejelentkezése:
“Barátságos szép idővel indul a hét”
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt ekkora népünnepély bármelyik Fidesz 2/3-ad után a 4-ből?
2 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
ITTHON
Deák Dániel elismerte a hibáját, bocsánatot kért Hann Endrétől
ozibozi
Már volt, én direkt visszaolvastam, hogy ez a link még nem:

 telex.hu/belfold/2026/04/13/hann-endre-orbanrol-nem-fogok-belerugni-egy-bukott-emberbe

Szeretnék én is olyan jó ember lenni, mint Endre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Furcsa lesz kormánypártinak lenni. Szokni kell.
xrace77
Én már most ellenzéki vagyok, csak a szikra!
r.baggio
Én továbbra is kritikusan szemlélem a dolgokat. A tisza kellett nagyon, de innentől nagyon várom az igazságosabb választásokat, a színesebb politikai palettát, én ennek szurkolok!
Bruce
Lehet velem van a gond, de nem érzem magam kormánypártinak. A Tiszára szavaztam, de mostantól akkor várom, hogy elkezdjék rendbe tenni az országot. Hosszú folyamat lesz, és jó eséllyel már külföldön leszek, mire bármi érzékelhető jele lesz ennek, de álljanak neki. Minden lehetőségük és eszközük adott hozzá. Jó lenne ha egy magyar politikus és párt nem okozna végre hatalmas csalódást.
Mikey
Sztem ezt MP is tudja, hogy sokan nem rá szavaztak, hanem orbán ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 297 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Pjotr megvan már? Behivot kapott mindenki?

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil