Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Valaki erősítsen meg: Az elején lehet a legszorosabb ugye? Legelsőnek a kis falvakból jönnek meg az eredmények?
2 hónapja
Magyar Péter úgy mosolyog mikor bejon a vakon be mondott all-in
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
tavaszi szél szőke politológus megszólaló asszemFotót rólajajaSzabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Dzsokijuing
Szesze
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
nem, mert még lenyúljátok előlem 😊Fotót rólajajaSzabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Dzsokijuing
Szesze
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
Kezdődik! Jönnek a csöcsök.Fotót rólajajaSzabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Dzsokijuing
Szesze
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
inkább domina lesz azSzabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Dzsokijuing
2 hónapja
nem akarom elhinni mégwhat do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
Mások által szépnek mondott.jajaSzabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Dzsokijuing
Szesze
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
hír tv-n, kiscsaj minnyá bőg geci
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Fotót rólajajaSzabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Dzsokijuing
Szesze
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
na kezd MP
2 hónapja
jajaSzabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Dzsokijuing
2 hónapja
igen azt tudom, azt néztem most.van olyan csatorna, ahol nem m1/tv2 szintű részrehajlással kommentálják az eseményeket? csatorna, nem onlinertl, de ott most Heti hetes lesz, majd 20.30-kor jönnek újra..
shagi0206
bogjosi
2 hónapja
A mijét???? 😀Mráz az M1-en Fidesz-Tisza-Mihazánk 44-42-7-et mond, itt valaki ordenáré nagyot ég, vagy Hann-Závecz vagy ezekAzért az kemény, hogy ez számodra is kérdés még. mráz hova égjen ennél jobban, mikor rég eladta már a becsületét?
Kampman
r.baggio
Tepper takarodj!
2 hónapja
abban az esetben, ha azt látom az első képeken, hogy a fidesz ég, akkor nyilván azt látni kívánom én is. De ha esetleg mégsem lesz égés, az önelégült fejüket meg pont nem akarom látni 😊van olyan csatorna, ahol nem m1/tv2 szintű részrehajlással kommentálják az eseményeket? csatorna, nem onlineÉn imádom nézni a vergődésüket és kíváncsi vagyok a folyamatos “halálukra” ahogy jönnek ki majd a friss eredmények. 😁
shagi0206
KeyG
2 hónapja
Ha olyan ütembenJó napot kívánok, hát itt meg mi történt!?csapódnak a győzteshezoffolnak a fideszes politikusok is a Parlamentben, mint a közéletben, üzleti életben, hatóságoknál, stb., ahogy láttuk az elmúlt hetekben, akkor már 125 mandátummal is sima lesz a tiszás kétharmad. Persze csakmegfelelő ellentételezésértügyek mentén.
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
van olyan csatorna, ahol nem m1/tv2 szintű részrehajlással kommentálják az eseményeket? csatorna, nem onlinertl, de ott most Heti hetes lesz, majd 20.30-kor jönnek újra..
shagi0206
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Ha olyan ütemben
2 hónapja
Bayer arcát érdemes majd nézniAmikor 2018-ban este tízig nem lehetett hivatalos eredmény, Bayer volt az, aki így fél kilenc körül benyögte az adásban, hogy "nyugi, jól állunk"
2 hónapja
van olyan csatorna, ahol nem m1/tv2 szintű részrehajlással kommentálják az eseményeket? csatorna, nem onlineÉn imádom nézni a vergődésüket és kíváncsi vagyok a folyamatos “halálukra” ahogy jönnek ki majd a friss eredmények. 😁
shagi0206
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Ha száját másra használja mint a beszéd, nincs semmi gond 😉😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
2 hónapja
Szabó Andrea az a politológus milf?😀 jah, de józanul is így vagyok vele, csak akkor nem vallanám beSzabó Andreába egy kicsit szerelmes vagyok..Jó részeg vagy már
Szesze
szaba
Szesze
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)