Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Mondtam én, hogy az egész világ minket akar megtámadni, ellehetetleníteni. Szerintem Lölőt akarják, hogy klónozni tudják. Adjuk oda inkább.
 www.facebook.com/100064552699787/posts/1383099163851827/?app=fbl
Matthew99
Most hagyjuk hogy mennyire realis de nem ez a dolga amugy? Le kell mindjart szopni ezert? Imadom ezt a kivagyi stilust amibe ez az ember belekerult, pedig regen amikor a Trash Talkban volt vendeg meg kedveltem is😄
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Mondtam én, hogy az egész világ minket akar megtámadni, ellehetetleníteni. Szerintem Lölőt akarják, hogy klónozni tudják. Adjuk oda inkább.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/666728531_1383099130518497_8278148880358365654_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx550x688&ctp=s550x688&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=EDq7GsTE8NkQ7kNvwF4jmPa&_nc_oc=AdoFgxbk0ccIAZ53BKR4akmHAZUJ9u2RJPe5ZAZ8CdlqfDzMxZFrCyxbqhQeqLtkRlE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=GSfCyHu80vFJ2hz9rZae1w&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_CJYOgHb1gq_sLtBFnVgBQBz9XQywys7j0AMtrsFAFuw&oe=6A3EDB88
Szeretlek Magyarország
A miniszter a Washington Post információira reagált. https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/szijjarto-titkosszolgalatok-lehallgatas-hezbollah/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
4 éve ilyenkor ki mit érzett? Én nagyon vártam a választást és jó eloerzetem volt, aztán jó a valóság vagon agyonbaszni
KB23
Soha nem ereztem - sem negy, sem nyolc, etc eve - akkora gyuloletet, haragkeltest, szandekos hergelest es feszultseget ugy altalanosan az orszagban, mint az elmult ket honapban.

Raadasul igy 37 evesen raeszmeltem, hogy egy oriasi ovodaban elek, ahol van ket oldal, az egyik komolyan veheto dolgokkal jon elo, amire a masik oldaltol egyetlen egy alkalommal nem talalkoztam felnott reakcioval. Korulbelul azon az ertelmi szinten vagyunk - es az egesz orszagot huzzak is magukkal sajnos -, amikor az a oldal ramutat bizonyitekokkal, hogy a b oldal hazudott, amire a b oldal meg ravagja, hogy "oke, de te meg ronda vagy!" Az ertelmi szint mindent alulmul mostanra.

Eddig is undorito es visszataszito volt, ami ment, de mostanra ez uj melyseget ert el, pontosan azzal, hogy a hergelest es az undorito szemelyeskedes felvaltotta a "tegyunk ugy, mintha profik lennenk kampanyt", sikeresen at lett itatva a hetkoznapi emberekbe is, es mar minden arrol szol, hogy az emberek is gyulolkodnek. Gyulolkodnek a boltban, az utcakon, az interneten.

Negy eve is volt feszko, mentek a hazudozasok, egymas mocskolasa, de korantsem volt ilyesmi hangulat peldaul. Nem fortyogott mindenki a gyulolettol. Jo-jo, akkor valodi ellenfele sem volt az uralkodonak, de hat na.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Czeglédy Csaba visszalépett, ez meg lepett.
Nomac
Engem nem.
Ha te ültél volna hosszú hónapokat börtönben, és első fokon kaptál volna 7 évet, ami ellen ráadásul az ügyész súlyosbításért fellebbezett, neked is fontosabb lenne a kormányváltás, mint egy harmadik hely Feri kedvéért.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
 444.hu/2026/04/09/egy-ujabb-kormanyparti-elorejelzes-szerint-nemcsak-vitalyos-menczer-es-nemeth-balazs-de-tuzson-bence-is-elbukja-egyeniben-a-valasztast

😁
warr_b
A söprés ilyen.
Négy évvel ezelőtti adatok, meg "beágyazottságok", "ez mindig fideszes körzet volt", és hasonlók mind mennek a kukába.

Ez a 2006-os egyéni egyéni ovk nyertesek:


Ez meg a 2010-es:


Ki gondolta volna, hogy pl. egy Miskolcon, BP belvárosában vagy Szegeden nyer a Fidesz, meg ha a teljes népességben tudható is volt a győzelmük, akár kétharmaddal is? Előtte senki. De ha tényleg árad a Tisza, akkor mindent visz. Nem tud kicsit áradni.



Az élet nem habostorta...

2 hónapja
Beki New York Jets 2 899
4 éve ilyenkor ki mit érzett? Én nagyon vártam a választást és jó eloerzetem volt, aztán jó a valóság vagon agyonbaszni
KB23
ugyanígy voltam én is. Bár tény h így pár nappal vasárnap előtt egyedül arra mernék fogadni h Fidesz 2/3 nem lesz.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
Akkor jöhetnek azok a bizonyítékok amiket Pálinkás ígért ha tagadják a valóságot.

 telex.hu/belfold/2026/04/09/kormanyinfo-gulyas-gergely-csad-katonai-misszio-honvedelmi-miniszterium-orban-gaspar
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 959
4 éve ilyenkor ki mit érzett? Én nagyon vártam a választást és jó eloerzetem volt, aztán jó a valóság vagon agyonbaszni
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
 444.hu/2026/04/09/kurvaanyad1-adolf-1234567-tobb-szaz-ilyen-es-ehhez-hasonlo-kormanyzati-jelszo-kering-az-interneten-a-bellingcat-nyomozasa-szerint
NB2
Nekem bonyolult jelszavam volt anno a külügyben

| EliHofQB,DaddyofTomBrady |
csebi
Elképesztő, még most is sikerült vele belépnem 😊
Dzsokijuing
Amúgy viccen kívül nálunk még van olyan cucc amibe be tudok lépni olyan exkolléga user/pass-ával, aki úgy 18 éve nem dolgozik már a cégnél 😂
warr_b
wind canada és 3uk konkrétan a stock user/password kombókat használta amihez ott volt a doksiban hogy "CHANGE IT FOR YOUR OWN SAFETY"
persze nem tették meg
mikor kellett nekik segíteni valamiben akkor volt pislogás mikor simán beléptem mer sürgős volt ők meg próbálták felktelteni a kollégát aki tudja a jelszót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 012
Jól gondolom hogy a Fidesz a vasárnapi napon, az első adatok és eredmények megérkezése után (cirka 15% feldolgozottságnál) állhat kb a legjobban? És onnan csak nyílni fog az olló? Ergo ha már az elején csoda történik, és esetleg hátrányban lesznek, akkor we're in for a ride?
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Czeglédy Csaba visszalépett, ez meg lepett.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 444.hu/2026/04/09/kurvaanyad1-adolf-1234567-tobb-szaz-ilyen-es-ehhez-hasonlo-kormanyzati-jelszo-kering-az-interneten-a-bellingcat-nyomozasa-szerint
NB2
Nekem bonyolult jelszavam volt anno a külügyben

| EliHofQB,DaddyofTomBrady |
csebi
Gagyi. se szám, se speckó karakter, nem csoda hogy Szerjózsáék könnyen feltörték!
warr_b
A vessző az specko karakter

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Hogy érzitek magatokat?🙂 Nekem már görcsben van a gyomrom.
nagylaza, főpohárnok
várom a fél 12-es műszakzárást, geci unalmas a nap
Löfli
Ha ennyire unatkozol, akkor esetleg tippelhetnél az általad szervezett játékban.🙂
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2026/04/09/kurvaanyad1-adolf-1234567-tobb-szaz-ilyen-es-ehhez-hasonlo-kormanyzati-jelszo-kering-az-interneten-a-bellingcat-nyomozasa-szerint
NB2
Nekem bonyolult jelszavam volt anno a külügyben

| EliHofQB,DaddyofTomBrady |
csebi
Elképesztő, még most is sikerült vele belépnem 😊
Dzsokijuing
Amúgy viccen kívül nálunk még van olyan cucc amibe be tudok lépni olyan exkolléga user/pass-ával, aki úgy 18 éve nem dolgozik már a cégnél 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Hogy érzitek magatokat?🙂 Nekem már görcsben van a gyomrom.
nagylaza, főpohárnok
Global csapat tagjakent nekem szinte csak kulfoldi kollegaim vannak (nemet, amcsi, spanyol, svajc).

Kerdeztek, hogy mi varhato a valasztason, mert nyilvan azert olvassak a nemzetkozi hireket, es hat megvan a velemenyuk "Mr. Orban"-rol, de azt, hogy milyen a kozhangulat, meg ugy en bloc a tenyleges eselyeket nem tudjak.

Annyit tudtam mondani, hogy one way or another de nagyon masnapos leszek hetfon, szoval elore is sorry.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
A szavazókörösök pusszantank:

 telex.hu/belfold/2026/04/09/czegledy-csaba-visszalepes-vas-1-oevk

😄

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
rva 4 708 — Me for President!
Hogy érzitek magatokat?🙂 Nekem már görcsben van a gyomrom.
nagylaza, főpohárnok
én egy jót kajáltam, szóval minden oké
csak napközben gondolok a politikára, amikor megnyitom ezt a fórumot.
az idő többi részében igyekszem tudatosan kerülni, már a felugró értesítéseket is kikapcsoltam a telefonon. tévét ugye eleve nem nézünk.

nem izgulok, mert ha nem a Tisza nyer, akkor még idén költözünk nyugatra.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
 444.hu/2026/04/09/kurvaanyad1-adolf-1234567-tobb-szaz-ilyen-es-ehhez-hasonlo-kormanyzati-jelszo-kering-az-interneten-a-bellingcat-nyomozasa-szerint
NB2
Nekem bonyolult jelszavam volt anno a külügyben

| EliHofQB,DaddyofTomBrady |
csebi
Elképesztő, még most is sikerült vele belépnem 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Hogy érzitek magatokat?🙂 Nekem már görcsben van a gyomrom.
nagylaza, főpohárnok
Négy napja a srácaimmal vagyok, kevés időm van politikával foglalkozni, de mondjuk egy éjszaka alatt álmodtam azzal, hogy Tisaz 2/3, meg hogy Fidesz 2/3, és így váltogatva.

Közben lélekben már fordulok rá a midtermsre 🙂

2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Volt kollegám kutyapárt alapítótag, K. Gergely közeli spanja.

Kérdeztem az ebek uráról, szerinte gagyi propagandaanyag, ahol már a készítő is tudja hogy full kamu az egész, csak azt a szeletét mutatja az egésznek ami alkalmas a lejáratásra. Mindazonáltal a Kutyáknak szerinte is jót tenne egy 1% alatti eredmény, hiszen eleve el sem kellett volna indulni, mivel a Kutyapártnak már semmi értelme pártként funkcionálni, szóval a videó céljával végülis egyetért.
eaglesmcnabb
én meghallgatnék olyan tagot is, aki nem K. Gergely közeli spanja, csak a tisztánlátás kedvéért.
deyell
Én is, csak olyat nem ismerek. Egébként ő már rég nem tag.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2026/04/09/egy-ujabb-kormanyparti-elorejelzes-szerint-nemcsak-vitalyos-menczer-es-nemeth-balazs-de-tuzson-bence-is-elbukja-egyeniben-a-valasztast

😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 263 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Hogy érzitek magatokat?🙂 Nekem már görcsben van a gyomrom.
nagylaza, főpohárnok
várom a fél 12-es műszakzárást, geci unalmas a nap


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2026/04/09/kurvaanyad1-adolf-1234567-tobb-szaz-ilyen-es-ehhez-hasonlo-kormanyzati-jelszo-kering-az-interneten-a-bellingcat-nyomozasa-szerint
NB2
Nekem bonyolult jelszavam volt anno a külügyben

| EliHofQB,DaddyofTomBrady |
csebi
Gagyi. se szám, se speckó karakter, nem csoda hogy Szerjózsáék könnyen feltörték!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 444.hu/2026/04/09/kurvaanyad1-adolf-1234567-tobb-szaz-ilyen-es-ehhez-hasonlo-kormanyzati-jelszo-kering-az-interneten-a-bellingcat-nyomozasa-szerint
NB2
Nekem bonyolult jelszavam volt anno a külügyben

| EliHofQB,DaddyofTomBrady |

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 telex.hu/gazdasag/2026/04/09/benzin-gazolaj-uzemanyag-tankolas-kampany-propaganda

Jó lövés, bedobás!
warr_b
Épp mondtam is barátoknak h mekkorát csalódtam a kormányzati tájékoztatásban

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
  Felkapott fórum témák