Snooker és egyéb sportok

3 feliratkozó

több mint 3 éve
csipkelli 3 569
Ez a Wilson-McGill döntő frame végjáték brutál jó.
Sobri Jóska
Wilson már elhitte, és kiengedett. Vagy nem tudom.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 644 — #NoStress
Ez a Wilson-McGill döntő frame végjáték brutál jó.

több mint 3 éve
csipkelli 3 569
Simán el tudom képzelni, hogy Ronnie akkor elegánsan tojik az egészbe este 😛
dande
+100k pár jó frame-ért, a pénzt még nem utálta meg 😀
Ha nyer este, menjen haza. Hearnék meg szórakozzanak mással.

Közben döntő frame jön.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Simán el tudom képzelni, hogy Ronnie akkor elegánsan tojik az egészbe este 😛
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 644 — #NoStress
Én annak drukkolok, hogy Ronnie jusson a döntőbe, de mivel visszaengedték a nézőket, ő válaszul szépen lépjen vissza.
Példaértékű és figyelemfelkeltő lenne.
Sobri Jóska
Teljesen felesleges ez az egész a végére. Pedig van mire büszkének lenniük. A masszív pénzdíjhoz nem kellett nyúlni, nem történt megbetegedés, a színvonal összességében rendben volt.
csipkelli
Ja. És ha kormanytiltás miatt nem voltak nézők akkor ezzel mi lett?
Mert az angol számok nem javultak, és tudtommal egyéb események se lettek nézők előtt megtartva.

több mint 3 éve
csipkelli 3 569
Én annak drukkolok, hogy Ronnie jusson a döntőbe, de mivel visszaengedték a nézőket, ő válaszul szépen lépjen vissza.
Példaértékű és figyelemfelkeltő lenne.
Sobri Jóska
Teljesen felesleges ez az egész a végére. Pedig van mire büszkének lenniük. A masszív pénzdíjhoz nem kellett nyúlni, nem történt megbetegedés, a színvonal összességében rendben volt.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 644 — #NoStress
Én annak drukkolok, hogy Ronnie jusson a döntőbe, de mivel visszaengedték a nézőket, ő válaszul szépen lépjen vissza.
Példaértékű és figyelemfelkeltő lenne.

több mint 3 éve
csipkelli 3 569
Nagyon gyenge session volt. Persze új meccs, meg minden, de rohadtul nem lesz akkora favorit a győztes.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
No azért hagyott némi reményt estére
több mint 3 éve
csipkelli 3 569
Ronnie mit szenved...
dande
Még a meccs után bejelenti, hogy visszavonul. Aztán lehet bemutatózni nagyobb gázsiért.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ronnie mit szenved...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Selby nagyot fordított ma....
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 461 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért elég peches lett a sorsolás, hogy az egyik ágon McGill döntőbe juthat. A Clarke elleni meccsével vallatni lehetne.
Két feles után még én is megverném azt a tagot, szerintem nagyobb breaket is löknék nála 😀 Ha Ronnie jut döntőbe akkor minden idők legrövidebb döntője is lehet.

A három kedvenc közül (Robertson, Selby, Trump) már csak egy maradt, hátha összeszedi magát és felbassza annyira Ronniet h szétessen picit fejben 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 644 — #NoStress
Olyan, mintha Ronnie nem “csak” nyerni akarna, hanem lealázni vagy demoralizálni Selbyt, azért üti végig feketéig.
Mondjuk eddig sose tudott nyerni ellene VB-n, és asszem mindig ment jópár frame-el az elején.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 644 — #NoStress
whoaa, Ronnie mióta teszi el a fekete golyót a megnyert frame legvégén?
slowmotion
Így lassítja saját magát.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 642 — Cowboys fan
whoaa, Ronnie mióta teszi el a fekete golyót a megnyert frame legvégén?
több mint 3 éve
csipkelli 3 569
Gyerünk Ronnie, okosan! Nincs kiborulás!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Selby Ronnie elődöntő, nekem már jó 😊 bármelyik jut a döntőbe, mindkettőt szeretem. Talán azért inkább Ronnie, hogy legyen esélye Hendryt utolérni esetleg megdönteni vb címekben.
dande
hát, ha idén nem nyeri meg, akkor szerintem sosem fogja utolérni Hendry-t
slowmotion
Ezt én is így gondolom, max ez a motíváció ami még benne lehet, s ha megint távol kerül ez az esély, akkor nemsokára visszavonulhat.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 642 — Cowboys fan
Selby Ronnie elődöntő, nekem már jó 😊 bármelyik jut a döntőbe, mindkettőt szeretem. Talán azért inkább Ronnie, hogy legyen esélye Hendryt utolérni esetleg megdönteni vb címekben.
dande
hát, ha idén nem nyeri meg, akkor szerintem sosem fogja utolérni Hendry-t
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 952 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Selby Ronnie elődöntő, nekem már jó 😊 bármelyik jut a döntőbe, mindkettőt szeretem. Talán azért inkább Ronnie, hogy legyen esélye Hendryt utolérni esetleg megdönteni vb címekben.
dande
Vesszen Ronnie, el a kezekkel Hendrytől 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Selby Ronnie elődöntő, nekem már jó 😊 bármelyik jut a döntőbe, mindkettőt szeretem. Talán azért inkább Ronnie, hogy legyen esélye Hendryt utolérni esetleg megdönteni vb címekben.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 403 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ugyanilyet hagyott ki Selby ellen a vb döntőben.
csipkelli
snooker után nem lehet visszatetetni az eredeti pozícióba a golyókat?
szerintem teljesen jó állás volt, onnan még próbálkozgatott volna Williams párat... na de így is vége
slowmotion
Ha nem kapott volna free ballt, akkor visszarakatja.
Dilidokinak lesz dolga holnapig, 3 rohanós ellenfél után Selby jön.
csipkelli
Selby játékát nem szereti, de talán fel tud készülni. A körülmények Ronnie-nak kedveznek, talán nyugodtabb lesz. Vigye magával a telefonját, hogy ne unatkozzon 😊

több mint 3 éve
csipkelli 3 569
Ugyanilyet hagyott ki Selby ellen a vb döntőben.
csipkelli
snooker után nem lehet visszatetetni az eredeti pozícióba a golyókat?
szerintem teljesen jó állás volt, onnan még próbálkozgatott volna Williams párat... na de így is vége
slowmotion
Ha nem kapott volna free ballt, akkor visszarakatja.
Dilidokinak lesz dolga holnapig, 3 rohanós ellenfél után Selby jön.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 644 — #NoStress
És ha Williams nem mondja be a láthatatlan érintését a sárgán, akkor övé a frame.
Azért jó meccs volt. 2-7, 4-8, majd 13-10 Ronnienak.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 23 642 — Cowboys fan
Ugyanilyet hagyott ki Selby ellen a vb döntőben.
csipkelli
snooker után nem lehet visszatetetni az eredeti pozícióba a golyókat?
szerintem teljesen jó állás volt, onnan még próbálkozgatott volna Williams párat... na de így is vége