NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Selby nem is játszott rosszul, McGill volt extra jó.Jakehomer
Selby már az 1. fordulóban is halvány volt, McGill ellen képtelen volt megindulni hosszú lökésekkel, pedig volt bőven lehetősége. Ettől függetlenül McGill tényleg nagyon jól játszott, benne lehet egy Murphy féle menetelés.tomi-tomi
Az első meccséből semmit nem láttam, meg a McGill elleni első sessiont se, csak a long pot%-át, hogy az tényleg szar volt. Nyilván nem lehet azt mondani, hogy a legjobbját hozta, de nem volt kimondottan rossz se (összességében 91-92% volt a golyólelökése és a safetyket is teljesen normálisan ütötte), nem arról szólt a meccs, hogy McGillnek csak le kellett takarítani a Selby által elbaszott állásokat. Engem meggyőzött a srác, remélhetőleg Murphyt is elintézi 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Selby nem is játszott rosszul, McGill volt extra jó.Jakehomer
Selby már az 1. fordulóban is halvány volt, McGill ellen képtelen volt megindulni hosszú lökésekkel, pedig volt bőven lehetősége. Ettől függetlenül McGill tényleg nagyon jól játszott, benne lehet egy Murphy féle menetelés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Selby nem is játszott rosszul, McGill volt extra jó.Jakehomer
a Crucible átkán senki sem fog ki.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Selby nem is játszott rosszul, McGill volt extra jó.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
No srácok, ma láttam életem első snooker meccsét élőben. Mi azon az oldalon ültünk, ahol a Matthew Stevens-Marc Williams meccs ment, de mivel az hamar véget ért, így Murphyéket nézhettük tovább. Murphy nagy formában van, fantasztikus hosszúi voltak. A nézők headsettel nézik a meccset, amin hallgathatják a kommentátort. Érdekes, hogy élőben pont fordítva látszik az asztal, mert ami a képernyőn alul van, az a kamerákhoz esik közel, a nézőkhöz a színes golyós rész van közelebb. Mi viszonylag magasan ültünk, de klasszul lehetett mindent látni, a közönség eléggé együtt él a játékkal, ez nem az a "kiszaladok közben egy sörért" típusú meccsnézés. Jó élmény volt, szívesen mennék máskor is.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsánat, telón elütöttem. De most mi ez: kioktatás?
Köszönöm, de tisztában vagyok a dolgokkal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Mi van Mark Williams-al?danyly
Ugyanez magyarul: Mi van Mark Williamsszel?
A válasz pedig: Matthew ennyivel jobb. Ronnie a következő áldozat :p

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Mi van Mark Williams-al?danyly
kiégett 😉
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi van Mark Williams-al?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
11 órakor. Így már oké, de közben utána is néztem a sorsolásnak. Első körben túl sok kiélezett párharcra nem számítok, de talán kiemelendő a Ding-Davis és a Bingham-Williams meccsek. Trump csak szerdán este kezd, Ronnie pedig kedden délután.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Bocs rosszul fogalmaztam. A főtáblára gondoltam inkább.danyly
igen, én is.
Selby kezdte a vébét 11-kor. ha ő nem főtáblás, akkor...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocs rosszul fogalmaztam. A főtáblára gondoltam inkább.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Akkor hamarosan kezdődik a snooker vb.
Remélem Trump összekapja magát és legalább egy döntőt összehoz.

Ki mit gondol az esélyekről?

Ui.: Lucas neked pedig jó szórakozást.danyly
?
már 11-kor elkezdődött
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor hamarosan kezdődik a snooker vb.
Remélem Trump összekapja magát és legalább egy döntőt összehoz.

Ki mit gondol az esélyekről?

Ui.: Lucas neked pedig jó szórakozást.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Képzeljétek holnap utazom Londonba, és szerda délutánra van jegyünk Sheffieldbe, a snooker VB-re. Majd integetünk, onnan fogtok megismerni minket, hogy mi leszünk két legszebb csaj a teremben. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
közeleg a snooker-vb 😊
Doherty ellenfele a selejtezőben egy nő, aki az egyik lökésnél fél lótuszülésben ült fel az asztal szélére. na ilyet férfitól az életben nem fogunk látni 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Nem lett meglepetés, Ausztrália a világbajnok.

Arra pedig muszáj megint rávilágítanom, hogy a sporthíreknél is milyen szűrés megy: az NSO-n egy 4 évente megrendezendő, milliókat megmozgató globális torna fináléjára sem jut még egy nyúlfarknyi rövidhír sem... (ja persze, mert nem érdekli az embereket)baggio
lehet, hogy jobb is így. úgyis mindig elkúrják azokat a híreket, amik olyan sportágakhoz kötődnek, amiről nem szoktak írni.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nem lett meglepetés, Ausztrália a világbajnok.

Arra pedig muszáj megint rávilágítanom, hogy a sporthíreknél is milyen szűrés megy: az NSO-n egy 4 évente megrendezendő, milliókat megmozgató globális torna fináléjára sem jut még egy nyúlfarknyi rövidhír sem... (ja persze, mert nem érdekli az embereket)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Del-Afrika csak magat okolhatja.. chokerkedes a kobon, sokadik ilyen VB-juk.

Auszik a nagy favoritok, mindket egyseguk erosebb/melyebb ranezesre.. de remelem McCullum allatkodik majd, Vettori pedig felno a feladathoz, Boult/Guptill eddig is jo volt.. talan Ross Taylor is odateszi magat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Erre a párosításra mondjuk nagy összegben mertem volna fogadni, kár, hogy nem játszok soha 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
AUD-NZD donto van vasarnap krikett VB-n - McCullumek a VB legizgalmasabb meccsen nyertek az utolsoelotti(!) labdaval Del-Afrika ellen, mig az ausztralok a remek dobo es utoteljesitmennyel egyarant eleg siman vertek Indiat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sri Lanka nagyon csunyan kikapott 😕 Anglia-szintu chokerkedes/zako.. Sangakkara osszekalapazott majdnem egy 50-est, de nagyon lassan csak, defenziv volt, nem ment igazan neki se.. 😥

Del-Afrikanak meg minden bejott 😕 meg az eddig gyengelkedo kettes utojuk is jo format mutatott.

Na majd a kivik (remelhetoleg) kiutik oket.. ma reggel IND-BAN, orszagos egyes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na az irek vegul a hajukra kenhettek a Windies elleni sikert, kikaptak Pakisztantol, es a korbeveres, illetve a rosszabb net run-aranyuk miatt kiestek, hiaba volt harom gyozelmuk.

Angolok termeszetesen nagy blamalasok sorozata kozepette szinten mehetnek haza :d

Szerda-szombat jonnek a negyeddontok - ausztral ido szerint du 2-tol.. szoval a Madness utan pont jo lesz / reggel bele lehet kukkantani, kb 7-8 ora egy meccs 😊

SRI-SAF, BAN-IND, PAK-AUS, WIN-NZL meccsek lesznek.. talan csak Bangladesh log ki picit, bar a Windies gyozelme is meglepo lenne, mert a kiwi bowlerek batomi jok eddig..

Ausztralia es Del-Afrika is eselyesebb, de ez a ket csapat kapott mar ki, es ott a Pakisztani dobok, valamint a Sangakkara/Dilshan duo azert bekavarhat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nyilván más nem nézi rajtam kívül, de ez az MvG - Gilding meccs eszméletlen jó volt. jöhet a Wright - MvG döntő, mindketten brutális formában vannak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
úristen, Peter Griffin milyen alázást kap a papagájtól 😀 (Bunting vs Peter Wright, UK Open elődöntő)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!