Darts

19 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Úgy néz ki lesz rugby is a noonkick oldalán!
 noonkick.se/category/rugby/
Kezdésnek egyből Dél-Afrika - Anglia és Ausztrália - Új-Zéland!!! (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Jaj, Anand mekkora choker lett...


Carlsen Kd2-je vesztő lépés, de Anand nem látta huszár e5-öt

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Bushwacker világbajnokként vonult vissza!
 pbr.com/en/news/features/other-features/2014/10/bushwacker-wins-third-world-bull-title.aspx

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Anand kicsit meglepte tegnap a megnyitásban Carlsent, de nem sokra ment vele, a végén még neki kellett kaparni a döntetlenért. Ma meg ezzel a hülye Berlinnel bement Carlsen utcájába, nehezen tartható az állása.

Nem is volt tartható, nagyon sima győzelem világossal, Anand nem játszhat ilyen passzív védelmet többet.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Carlsennek van 22 lépésre 42 perce, kezdődő időzavarnak tűnik

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ma kezdődik a Carlsen-Anand világbajnoki páros mérkőzés.

 new.livestream.com/accounts/7928738/events/3553668/

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Értem ilyen a sport, de azért a többi sportban a pillanatnyi sikert is jobban kiélvezik. Pedig (nekem laikusnak főleg) egy ilyen 9 nyilas nagyon nehéznek tűnik.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Soha nem értettem, miért nem lehet "kiélvezni" egy ilyen pillanatot, miért kell rögtön dobni a másiknak.NB2
Talán mert soha nem dartsoztál.
Korrektül gratulált, megy tovább a meccs a maga ritmusában.
A kilencnyilas olyan, mint teniszben egy hosszú, különösen látványos labdamenet megnyerése. Vége, taps, majd jön a következő szerva.Sobri Jóska
én inkább a 147-es breakhez hasonlítanám, mert azért elég ritka szokott lenni, száz meccsenként van egy.

NB2: kiélvezte a pillanatot Wade is meg Thornton is, dartsban ennyi az ünneplés, nem a meccset nyerte meg, muszáj koncentrálnia, meccsben kell maradni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Soha nem értettem, miért nem lehet "kiélvezni" egy ilyen pillanatot, miért kell rögtön dobni a másiknak.NB2
Talán mert soha nem dartsoztál.
Korrektül gratulált, megy tovább a meccs a maga ritmusában.
A kilencnyilas olyan, mint teniszben egy hosszú, különösen látványos labdamenet megnyerése. Vége, taps, majd jön a következő szerva.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Soha nem értettem, miért nem lehet "kiélvezni" egy ilyen pillanatot, miért kell rögtön dobni a másiknak.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
darts grand prix - wade vs. thronton: két 9 nyilas egy meccsen o_oDexxter Tailor
ne feledjük, úgy hozták össze, hogy nehezítésképpen duplával kellett beszállni. Agyam eldobom, itt a videó:


Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez azért elég kemény:
 sportgeza.hu/sport/2014/10/08/megcsinaltak_a_lehetetlen_tornaelemet/Sebii
Brutálisan látványos tud lenni ez a nyújtó. A londoni olimpiát nyerő Zonderland gyakorlata még mindig lenyűgöz:

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
darts grand prix - wade vs. thronton: két 9 nyilas egy meccsen o_o


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Ez azért elég kemény:
 sportgeza.hu/sport/2014/10/08/megcsinaltak_a_lehetetlen_tornaelemet/
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
10.09. csütörtök - Sport1 - 15:30
Kissé megkésve, de PBR - Oakland. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
WWE kvíz
 www.quizfreak.com/can-you-name-these-wwf-80s-superstars/index1.html

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Látom, győzött a politika a FIDE elnökválasztáson. Valakinek véleménye erről esetleg?Schleck
Kaszparov se biztos, hogy a legjobb ellenjelölt volt, vezetőként soha sehol nem bizonyított. Attól még lehetett volna jobb, mint az öreg ruszki, de hát az oroszok és sleppje ellen nem lehet nyerni egy ilyen választást.

Ennél viszont fontosabb, hogy Caruana 6/6 St Louisban! Nagyon durva partikat nyer minden idők legerősebb versenyén.Jakehomer
7-nél megszakadt a sorozat, mert Carlsen ellen elnézte a győztes lépést, és csak remi lett 😕

Aztán tegnap este még Nakamurával is ikszelt, így most 7W, 2D.. ha behúzza veretlenül, mondjuk 7.5/9-cel vagy 8/9-cel, azért az még mindig legendás lenne... mondjuk Karpov 94-es linaresi tornája mérhető talán hozzá (ami a szememben talán picit erősebb), de az hogy 7 győzelmet sorozatban/azzal nyitott.. ilyen nem tudom mikor volt utoljára erős tornán.

PS: a minden idők legerősebb versenyét kicsit soknak érzem.. az ismert Élő-rating ifnlálódás miatt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nem is promóztad, hogy van új cikk az Out of bounds-on! Remélem lesz folytatás is. 😊Schleck
A barátaim kértek meg (akik egyengetik az útját), hogy beszélgessek a sráccal, a folytatás bizonytalan - mondanivalóm lenne, csak tudom, hogy tök felesleges az egész, úgyhogy a motivációval vannak gondok.Jakehomer
Szerintem, ha valamikor, akkor mostanában törhet be a golf a mainstreambe Magyarországon. Sokat számít, hogy lesz olimpia, meg persze Csilláról is cikkeznek azért sokat.Schleck
Ha nagyon őszinte akarok lenni, a magyar golf a színvonalához mérten durván felül van reprezentálva a médiában - ez alapvetően jó dolog, még ha rengeteg sületlenséget is írnak/mondanak eközben. Van egy befolyásos pártfogója a golfnak, aki sokat mindent el tud intézni (nemcsak a médiában, pl soha ennyi pénz nem áramlott a magyar golfba, mint most), csak a szakértelem hiányzik minden szinten, így aztán marad az egy helyben topogás.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem is promóztad, hogy van új cikk az Out of bounds-on! Remélem lesz folytatás is. 😊Schleck
A barátaim kértek meg (akik egyengetik az útját), hogy beszélgessek a sráccal, a folytatás bizonytalan - mondanivalóm lenne, csak tudom, hogy tök felesleges az egész, úgyhogy a motivációval vannak gondok.Jakehomer
Szerintem, ha valamikor, akkor mostanában törhet be a golf a mainstreambe Magyarországon. Sokat számít, hogy lesz olimpia, meg persze Csilláról is cikkeznek azért sokat.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nem is promóztad, hogy van új cikk az Out of bounds-on! Remélem lesz folytatás is. 😊Schleck
A barátaim kértek meg (akik egyengetik az útját), hogy beszélgessek a sráccal, a folytatás bizonytalan - mondanivalóm lenne, csak tudom, hogy tök felesleges az egész, úgyhogy a motivációval vannak gondok.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem is promóztad, hogy van új cikk az Out of bounds-on! Remélem lesz folytatás is. 😊

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Látom, győzött a politika a FIDE elnökválasztáson. Valakinek véleménye erről esetleg?Schleck
Kaszparov se biztos, hogy a legjobb ellenjelölt volt, vezetőként soha sehol nem bizonyított. Attól még lehetett volna jobb, mint az öreg ruszki, de hát az oroszok és sleppje ellen nem lehet nyerni egy ilyen választást.

Ennél viszont fontosabb, hogy Caruana 6/6 St Louisban! Nagyon durva partikat nyer minden idők legerősebb versenyén.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Na az ezüstről senki semmit? Bár én sem örömködök most, ez egyszerűen kikészített:

"[Balogh Csaba] helyzetét bonyolította, hogy nehéz állása közben váratlanul félbeszakadt a partija.
„A terem másik feléből kiabálást hallottam, aztán mindenki kirohant, mert azt hitték, hogy bombariadó van. Később kiderült, hogy az egyik seychelles-szigeteki játékos rosszul lett és orvosért kiáltott. Szegény infarktust kapott, és hiába próbálták újraéleszteni, nem sikerült" – mesélte Balogh, akit az újraélesztő gép csipogása is zavart, időzavarba is került, de végül sikerült döntetlenre mentenie az utolsó partit, ami végül ezüstérmet ért."
baggio
épp most olvasom, azt hittem, valami elírás. Mondtam, hogy a sakkozó az egy külön állatfaj.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Na az ezüstről senki semmit? Bár én sem örömködök most, ez egyszerűen kikészített:

"[Balogh Csaba] helyzetét bonyolította, hogy nehéz állása közben váratlanul félbeszakadt a partija.
„A terem másik feléből kiabálást hallottam, aztán mindenki kirohant, mert azt hitték, hogy bombariadó van. Később kiderült, hogy az egyik seychelles-szigeteki játékos rosszul lett és orvosért kiáltott. Szegény infarktust kapott, és hiába próbálták újraéleszteni, nem sikerült" – mesélte Balogh, akit az újraélesztő gép csipogása is zavart, időzavarba is került, de végül sikerült döntetlenre mentenie az utolsó partit, ami végül ezüstérmet ért."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Visszavonul Polgár Judit:
 en.chessbase.com/post/judit-polgar-to-retire-from-competitive-chess

Ha jól tudom holnap 11:00-tól kezdődik a móka.