Darts

19 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Látom, győzött a politika a FIDE elnökválasztáson. Valakinek véleménye erről esetleg?

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
 m.facebook.com/profile.php?v=timeline&filter=1&id=223233817768948&refid=17
Nehéz lenne szimpatikusnak nevezni Almásit a fb oldala alapján...Schleck
Sakkozó, mitől lenne normális? Polgár se az.
Mondjuk ő sosem fakadt ki így ellenfélre, pedig még Kaszparovval is volt valami vitája.berger90
Kaszparov se teljesen normális, ha már itt tartunk 😊 Az az eset egyébkét arról szólt, hogy Kaszparov vagy mondott igazítást vagy nem, mindenesetre megfogott egy bábut és nem azzal lépett. Az ominózus parti:
 www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1070704

Almási tényleg elég nagy seggfejként jön át a fb oldalon, és nem is a gyerekes baromarcúzás miatt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
 m.facebook.com/profile.php?v=timeline&filter=1&id=223233817768948&refid=17
Nehéz lenne szimpatikusnak nevezni Almásit a fb oldala alapján...Schleck
Sakkozó, mitől lenne normális? Polgár se az.
Mondjuk ő sosem fakadt ki így ellenfélre, pedig még Kaszparovval is volt valami vitája.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
 m.facebook.com/profile.php?v=timeline&filter=1&id=223233817768948&refid=17
Nehéz lenne szimpatikusnak nevezni Almásit a fb oldala alapján...Schleck
min hisztizett be?

szerk: közben visszakerestem a meccsét a kínai ellen, atyaég, nem szóltam 😊
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 m.facebook.com/profile.php?v=timeline&filter=1&id=223233817768948&refid=17
Nehéz lenne szimpatikusnak nevezni Almásit a fb oldala alapján...

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Topalov partija egy másik szuper GM ellen viszont szenzációs volt
 www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1766411Jakehomer
miért van vége a 43. lépésnél az ábrának?kaszo
Mert ott adta fel a spanyol 😊

A végső pozícióban sötétnek nincs is értelmes lépése, és nem tudja megakadályozni a bástya e6 sakk - bástya c6 lépéssort, és ott vége a dalnak, a legjobb esetben is tiszthátránya marad, ráadásul a királya is védtelen, és persze ott vannak még azok a középső gyalogok, amik ugyancsak megállíthatatlanok.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Topalov partija egy másik szuper GM ellen viszont szenzációs volt
 www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1766411Jakehomer
miért van vége a 43. lépésnél az ábrának?kaszo
Pisisként sakkoztam csak, de azért próbálkoztam mi sül ki belőle, de elakadtam én is, a nálam okosabbak majd segítenek😊 Azt láttam, hogy világosnak több gyalog és a ló is szépen "védve" van. Profi😊
Sötét: Az tiszta, hogy a 2 gyalog feketénél halott, királlyal H6-ra lehet csak lépni, de az halál, mert a lóval sakk-matt. Marad a futó, meg a királynő. Nah itt jött a gond! A vezérnek, C-n kell mozogni, mert különben a gyalog C7-en "beér". Filóztam egy futó C2-n, itt "belementem" egy ütés-váltásba, de lehet, hogy gyalog F3-F4 jött volna világostól?
Egy biztos, csóri spanyol látta, hogy mindenképpen game-over, de én nem.

ui: bocs, de kocasakkozó voltam, nem mindig szakszerű az elnevezés
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Topalov partija egy másik szuper GM ellen viszont szenzációs volt
 www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1766411Jakehomer
miért van vége a 43. lépésnél az ábrának?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Jó ez a sakkolimpia 😊
Almási mondjuk olyan hibával veszített ma a végjátékban, ráadásul világossal, amit már a parkban is kiröhögnek... Pedig Lékó most szépen végigvitte a kis előnyét győzelemig, lehozhattuk volna döntetlenre Kína ellen, de így kikaptunk.

Topalov partija egy másik szuper GM ellen viszont szenzációs volt
 www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1766411

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
8-2 baszki, csúnya lesz ez, MvG folyton elbassza a kiszállókat... inkább nézek vízilabdát, ez meg mehet a háttérbenDexxter Tailor
hát az se volt szebb sajnos...
de azért ez a 2-11-es kezdés is volt olyan meglepő dartson, mint a vízilabdás 1-7, nem gondoltam volna egyiket semkaszo
dehogynem, ez gyönyörű volt 😀 The Power még mindig hatalmas király

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
8-2 baszki, csúnya lesz ez, MvG folyton elbassza a kiszállókat... inkább nézek vízilabdát, ez meg mehet a háttérbenDexxter Tailor
hát az se volt szebb sajnos...
de azért ez a 2-11-es kezdés is volt olyan meglepő dartson, mint a vízilabdás 1-7, nem gondoltam volna egyiket sem
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
8-2 baszki, csúnya lesz ez, MvG folyton elbassza a kiszállókat... inkább nézek vízilabdát, ez meg mehet a háttérben


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Michael van Gerwen - Phil Taylor meccs ma 8-tól!kaszo
Taylor nagy formában van, még szerencse, hogy hosszú a meccs és remélhetőleg nála is lesznek hullámvölgyek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Michael van Gerwen - Phil Taylor meccs ma 8-tól!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Brutális rekordot ment az idei Kékszalagon a Fifty-fifty.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
California Chrome behúzta a Preaknesst is! Vajon összejön a triple crown?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Látszik, hogy rookie snookernézők vagytok, Ebdon teljesen korrekt játékos volt a 90-es években, 2000-es évek elején, bőven volt olyan jó, mint ez a mostani Selby :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem úgy nézett ki az interjú alatt, mint aki szetesne.Eazzy
Remélem nem is fog, talán valóban megerősödött mentálisan is.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nem úgy nézett ki az interjú alatt, mint aki szetesne.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szeretem Ronnie-t nagyon, de Selby bőven megérdemelte már, még ha nem is a legjobb játékával hozta a döntőt. Ebdont pedig hozzá mérni háát azért.... Selby klasszisokkal élvezhetőbben játszik még saftey játékot is. Úgyhogy jó helyre került a kupa, legalább Roonnie is motivált lesz jövőre, hogy visszaszerezze a címet, vagy teljesen és végleg szétesik 😛
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Selby bmeg Peter Ebdon 2.0 eaglesmcnabb
Azért ez barokkos túlzás. Ha elfelejtetted volna, hogy milyen az Ebdon-snooker, akkor nézd meg újra az Dott-Ebdon döntőt.😛 😀
Nem volt az igazi Selby, de Ronnie ma a pár évvel ezelőtti ideges, bizonytalan, hergelhető önmagát idézte. Ez ellen pedig Selby makacs, akkor sem adom meg magam hozzáállása és erős átlagos formája (ezen belül a valóban kiemelkedő safety játéka) bőven elég volt (11-4-re legyalulta ma!).

Három-négy éve egy lyukas garas-t nem adtam volna, hogy Ronnie három VB döntőt játszik egymás után, amelyekből kettőt meg is nyer. Hál'istennek jó a pszichológusa, fejben összerakta. Jól menedzselik azóta az idényeit; remélem, jövőre tényleg megnyeri a hatodikat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ronnie a zseniális ütéseket remekül kombinálta a szarokkal framen belül, el is bukott. Selby meg kiváló safety játékot játszott, teljesen megérdemelten nyert, de azért látszik, hogy Ronnie jó formában szétkapta volna őt is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
És Selby a világbajnok!
Valami fantasztikus nagy lökéseket produkált a mai napon Selby. Ronnie meg teljesen szétesett ma, rengeteg rossz lökése volt (akár egy frame-en belül is, ami rá nem nagyon jellemző). A tegnapi formáját nem tudta átmenteni, plusz Selby jól játszott.
Megérdemelte Selby.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Selby bmeg Peter Ebdon 2.0 de utálom az ilyen snookert.
Majd jövőre Ronnie! Saját magadat verted meg idén

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá Selby fordított!
Ronnie feltűnően sokat hibázik, Selby meg ideges. Így kialakult egy jó kis párharc.
7-10-ről most 12-11 Selbynek. A harmadik szakaszt elaludta Ronnie.
Hosszú lesz a mai este. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.