Darts

19 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na akkor jöjjön a döntő.
Selby már játszott döntőt még "teljefes szájúként" 2007-ben. Ügyes gyerek de elég rapszodikusan játszik. Hol hoz egy 6-0 sorozatot, hol veszít egy 0-7-es sorozatot. Bár ez már egyre kevesebbszer fordul elő vele, és Ronnie ellen a pozitív része nem biztos, hogy sikerülni fog.
A világelső megverése nagy fegyvertény volt és igen szorosra sikeredett a meccs.

Selby 21 döntőt játszott eddig (ranglistás, nem ranglistás és egyéb fontos torna összesítve), melyből csak hetet sikerült megnyernie. A végén mindig megremeg. Tud jó szakaszokat hozni, de hosszútávon nem. Egy idő után csökken a koncentrációja, de már sokat fejlődött. Csak vegyük a 2007-es döntőt, ahol 10-4-ről feljött 14-13-ra, de az utolsó négyet elbukta. De az már rég volt, azóta sokat fejlődött.

Én Ronnie győzelmére tippelek, de szoros lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Robertson meg is lökte a 100.-at

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ezeken a szoros meccseken mindig újra és újra bebizonyosodik az alaptétel: When the going gets tough, the tough gets going.

Murphy lealázását pedig kimondottan jól esett látni :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon sajnálom Dale-t. Hawkins 11-5 után "elaludt", és a walesi megfordította (!) a meccset.
De sajnos időben felébredt Csipkerózsika álmából Hawkins és behúzta az utolsó kettőt.
Na itt már nincs probléma az idegekkel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van Trump vezet 5-1-re az auszi ellen!
Nagyon lesajnálták a meccs előtt (mondjuk van benne valami, mert a 100-as brake közelében sem volt Day ellen), de remélem behúzza.
Robertson meg hajt a 100. 100-as brake-re idén.danyly
az mondjuk halál komoly volt, hogy Robertson a nyolcaddöntő utolsó két frame-jében mindkétszer 100 előtt fejezte be a brake-et egy-egy flipperes lökettel...slowmotion
Igen azt írni is akartam, csak elfelejtettem.
Ezért gondoltam azt, hogy fejben mintha egy kicsit kiengedett volna és Trump ellen nem ő lesz az esélyes.
Eddig ugye látjuk, hogy Trump jobban áll. És remélem nyerni is fog.

Ronnie közben alázott, és a skót is kipukkadt.danyly
az elődöntőben meg (ha Dale nem fordítja meg) összejöhet a tavalyi döntő visszavágója.slowmotion
Mit csinál Dale, te jó ég!
Közben sajnos Robertson észhez tért. De most elrontotta a feketét. Nem bírja a nyomást úgy tűnik. Így nem lehet nyerni egy ilyen nagy tornát. 9-6 Trump-nak, 8-7 helyett. Nem mindegy.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 304 — Cowboys fan
Jól van Trump vezet 5-1-re az auszi ellen!
Nagyon lesajnálták a meccs előtt (mondjuk van benne valami, mert a 100-as brake közelében sem volt Day ellen), de remélem behúzza.
Robertson meg hajt a 100. 100-as brake-re idén.danyly
az mondjuk halál komoly volt, hogy Robertson a nyolcaddöntő utolsó két frame-jében mindkétszer 100 előtt fejezte be a brake-et egy-egy flipperes lökettel...slowmotion
Igen azt írni is akartam, csak elfelejtettem.
Ezért gondoltam azt, hogy fejben mintha egy kicsit kiengedett volna és Trump ellen nem ő lesz az esélyes.
Eddig ugye látjuk, hogy Trump jobban áll. És remélem nyerni is fog.

Ronnie közben alázott, és a skót is kipukkadt.danyly
az elődöntőben meg (ha Dale nem fordítja meg) összejöhet a tavalyi döntő visszavágója.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van Trump vezet 5-1-re az auszi ellen!
Nagyon lesajnálták a meccs előtt (mondjuk van benne valami, mert a 100-as brake közelében sem volt Day ellen), de remélem behúzza.
Robertson meg hajt a 100. 100-as brake-re idén.danyly
az mondjuk halál komoly volt, hogy Robertson a nyolcaddöntő utolsó két frame-jében mindkétszer 100 előtt fejezte be a brake-et egy-egy flipperes lökettel...slowmotion
Igen azt írni is akartam, csak elfelejtettem.
Ezért gondoltam azt, hogy fejben mintha egy kicsit kiengedett volna és Trump ellen nem ő lesz az esélyes.
Eddig ugye látjuk, hogy Trump jobban áll. És remélem nyerni is fog.

Ronnie közben alázott, és a skót is kipukkadt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 304 — Cowboys fan
Jól van Trump vezet 5-1-re az auszi ellen!
Nagyon lesajnálták a meccs előtt (mondjuk van benne valami, mert a 100-as brake közelében sem volt Day ellen), de remélem behúzza.
Robertson meg hajt a 100. 100-as brake-re idén.danyly
az mondjuk halál komoly volt, hogy Robertson a nyolcaddöntő utolsó két frame-jében mindkétszer 100 előtt fejezte be a brake-et egy-egy flipperes lökettel...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van Trump vezet 5-1-re az auszi ellen!
Nagyon lesajnálták a meccs előtt (mondjuk van benne valami, mert a 100-as brake közelében sem volt Day ellen), de remélem behúzza.
Robertson meg hajt a 100. 100-as brake-re idén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem semmi csávó ez a McManus: sorozatban a harmadik ex-világbajnokot verik ki! Most Doherty volt "terítéken".
Selby ellen sem tartom esélytelennek, mert ahogy elnézegettem a Carter elleni meccsét, volt hiba bőven, bár a safety-k jól mentek neki. Búzás Gábor mondjuk ezt nem találta el (ő Carterre tippelt).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
azé' Ronnie jól megnyomta a végét, utolsó szakaszt utolsó felében nyomott egy 4-0-t, egy frame-es hibahatár mellett, 9-11-ről 13-11-re... de akkor mit csinált eddig?slowmotion
Ráért...

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 304 — Cowboys fan
azé' Ronnie jól megnyomta a végét, utolsó szakaszt utolsó felében nyomott egy 4-0-t, egy frame-es hibahatár mellett, 9-11-ről 13-11-re... de akkor mit csinált eddig?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tegnapi Thornton vs Wright PL meccs, 100 feletti átlaggal, óriási clutch kiszállókkal, valamint hatalmas chokerkedéssel:
 www.youtube.com/watch?v=jT5xJ7JPAGg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben megy a Trump meccs is (egyik kedvenc játékosom). Sajnos idén nincs nagy formában, csak egy ranglista verseny elődöntője van. Megizzad nagyon a selejtezős Ford ellen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nah 7végén elmagyaráztak nagyjából a snooker szabályait. Így már nem tartom unalmasnak. 😀 Meg érdekes az egész, hogy visszarakják, megint próbálkozhat. Selby-White meccs első felét láttam életemben először. Selbynek nem szurkolok, mert antipatikus volt. Tetszett, amikor White szopatta a snookereivel az elején. 😀
Majd, ha néha elkapok egy-egy meccset, akkor nézni fogom. 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem lesz Ding - Ronnie elődöntő, mert a kínai kiesett! A világranglista 73. Wasley kiverte egy igen szoros kis meccsen. Na ezt azért nem gondoltam volna.

Van csillaghullás rendesen: McManus "perceken" belül (nagyon hosszú frame-ket tolnak) veri a négyszeres világbajnok Higgins-t. És ő verte ki a kétszeres világbajnok Mark J. Williams-t a selejtezőben! Ahogy ezt a 13. frame.et megoldotta McManus, csodálatos. Hét piros az alsó szektorban és mindent letette (egy pár szép vonatozással).
Így biztos lesz nem angol játékos a negyeddöntőben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 304 — Cowboys fan
Közben már javában zajlik a snooker vb.
Ding idén nagy formában van (nyerte többek között a Sanghaj Masters-t, a China Open-t és a German Masters-t), így én egy Ronnie - Ding döntőt tippelnék.
Szerk.: bocsánat, nem találkozhatnak csak az elődöntőben. Mindegy az így is nagy meccs lenne.

Mark J. Williams meg meglepetésre már a kvaliban elbukott, így őt sajnos nem láthatjuk játszani a főtáblán.danyly
úúúú, Snooker-vb, könnyeket csal a szemembe.
négy évvel ezelőtt két munkahely között voltam éppen áprilisban, és napközben semmi értelmes műsor nem volt a Eurosport közvetítésén kívül...
és persze a döntőt sem tudtam végignézni, mert még "munkanélküliek" számára is durva későn fejeződött be, legalábbis asszem ez volt az (úgy hajnali egy után, fél kettő körül)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben már javában zajlik a snooker vb.
Ding idén nagy formában van (nyerte többek között a Sanghaj Masters-t, a China Open-t és a German Masters-t), így én egy Ronnie - Ding döntőt tippelnék.
Szerk.: bocsánat, nem találkozhatnak csak az elődöntőben. Mindegy az így is nagy meccs lenne.

Mark J. Williams meg meglepetésre már a kvaliban elbukott, így őt sajnos nem láthatjuk játszani a főtáblán.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Renato Nunes puts up 92.50 points on Jared Allen's H4WW Air Time in the championship round of the Bass Pro Chute Out in Phoenix, Arizona. (Y)


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez durva volt: az utolsó frame-et 147-es brake-el (max) fejezte be Ronnie!
Szép volt. Végig dominálta a versenyt.danyly
a végén a balkezes sem maradhatott ki

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez durva volt: az utolsó frame-et 147-es brake-el (max) fejezte be Ronnie!
Szép volt. Végig dominálta a versenyt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ronnie-nak már csak két megnyert frame kell és behúzta a Welsh Open-t. Nem semmi a csávó.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
viszont néznem kell új tollakat, mert az egyik szétszállt egy robin hood után %/kaszo
no hát azóta egy nyilamnak is annyi (beletört a szár a testbe egy kipattanás után...), de amúgy is akartam venni újat, wolframosat, úgyhogy most tettem egy nagyobb beruházást a novopartsnál 😊 winmau testament 90% 22g-os nyilakat választottam (először a Whitlock félét akartam, de mire megrendeltem volna, elfogyott), és mivel akkor már majdnem annyi lett volna szállítási költséggel, mint amennyi hiányzott az ingyenes szállításhoz, felkerekítettem: egy extra szár szett, három toll szett, egy tollvédő és egy élező 😊 elvileg holnap érkezik, izg-izg 😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Néztem a PBR összefoglalót és kit látok? @)
Gondolom nincs bikarodeó topik úgyhogy ide írok skacok.



 www.facebook.com/JaredAllensProBullTeam/info



 www.phenomgenetics.com/H4WW.html (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos Higgins-el nem bírt Trump, de így is pikáns kis meccs lesz a Mesterrel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.