NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
"lehet h Scolarinak jobb csapata volt 2002-ben" hát baszki klasszisokkaldavemayer
Ők se mindig a legjobb csapatukkal nyernek, Az általam látott legjobb brazil válogatott a 82-es volt, Oscar, Juninho, Falcao, Socrates, Zico, Edincho, Leandro, Eder, stb. Oszt kiverték őket az addig alibiző olaszok (illetve Rossi egymaga). Ilyen alapon ez a középcsapat akár nyerhetett is volna otthon.

Mondjuk számomra a focivb-k színvonala kb. 1996 óta esik. Valószínűleg mert egyre kevésbé érdekel. 😀peterk2005
96-ban eb volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Kíváncsi vagyok, hogy a második félidőre összedrótozzák-e Neymartbaggio
Már minek, ők sem hihetnek , hogy ebből vissza lehet jönni.Sixo67
Pedig ez veszélyes eredmény. Ja nem ott máshogy áll az egyik szám 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
"lehet h Scolarinak jobb csapata volt 2002-ben" hát baszki klasszisokkaldavemayer
Ebből a keretből abba a keretbe Neymar fért volna be, oszt ennyi.Sixo67
roque junior vagy edmilson helyett egyértelműen befért volna silva és luiz is. roque helyett szerintem dante is
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Kíváncsi vagyok, hogy a második félidőre összedrótozzák-e Neymartbaggio
Kíváncsi vagyok, kijönnek-e egyáltalán a brazilok a 2. félidőre. Mondjuk egy Hail Maryvel pont tudnak fordítani.iktriad
az megvan, hogy arról beszéltek, hogy a döntőre összedrótozzák? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Elhangzott Jeremeis, Asamoah, Ziege és Didi Hamann neve is a közvetítésben. Teljes az este. 😀😀iktriad
Ballack-ot ne felejtsük el, a kultikus ezüst gyermeket, csóri még a lehetőséget se kaphatta meg vazz...gamerkr
Szavaid alátámasztásául, ő nem játszott a döntőben se.iktriad
ezért írta h nem kaphatta meg a lehetőséget sem

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
"lehet h Scolarinak jobb csapata volt 2002-ben" hát baszki klasszisokkaldavemayer
Ők se mindig a legjobb csapatukkal nyernek, Az általam látott legjobb brazil válogatott a 82-es volt, Oscar, Juninho, Falcao, Socrates, Zico, Edincho, Leandro, Eder, stb. Oszt kiverték őket az addig alibiző olaszok (illetve Rossi egymaga). Ilyen alapon ez a középcsapat akár nyerhetett is volna otthon.

Mondjuk számomra a focivb-k színvonala kb. 1996 óta esik. Valószínűleg mert egyre kevésbé érdekel. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Kíváncsi vagyok, hogy a második félidőre összedrótozzák-e Neymartbaggio
Már minek, ők sem hihetnek , hogy ebből vissza lehet jönni.Sixo67
"The last time Brazil conceded more than 5 goals in a World Cup was in 1938. And they won 6-5."

!baggio
ok, de azt ne felejtsük el h most már nem fogorvosok meg postások tolják a csapatokban. ez a német csapat nem fog leolvadni már ezen a meccsen

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elhangzott Jeremeis, Asamoah, Ziege és Didi Hamann neve is a közvetítésben. Teljes az este. 😀😀iktriad
Ballack-ot ne felejtsük el, a kultikus ezüst gyermeket, csóri még a lehetőséget se kaphatta meg vazz...gamerkr
Szavaid alátámasztásául, ő nem játszott a döntőben se.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Kíváncsi vagyok, hogy a második félidőre összedrótozzák-e Neymartbaggio
Már minek, ők sem hihetnek , hogy ebből vissza lehet jönni.Sixo67
"The last time Brazil conceded more than 5 goals in a World Cup was in 1938. And they won 6-5."

!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok, hogy a második félidőre összedrótozzák-e Neymartbaggio
Kíváncsi vagyok, kijönnek-e egyáltalán a brazilok a 2. félidőre. Mondjuk egy Hail Maryvel pont tudnak fordítani.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elhangzott Jeremeis, Asamoah, Ziege és Didi Hamann neve is a közvetítésben. Teljes az este. 😀😀iktriad
Ballack-ot ne felejtsük el, a kultikus ezüst gyermeket, csóri még a lehetőséget se kaphatta meg vazz...

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
"lehet h Scolarinak jobb csapata volt 2002-ben" hát baszki klasszisokkaldavemayer
Ebből a keretből abba a keretbe Neymar fért volna be, oszt ennyi.Sixo67
ki helyett?briareos
Kaká?Sixo67
aki csak 25 percet tolt összesen, costa rica ellen?
tény, neymar is ülhetett volna a padon. vagy én

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 664 — Bears & Illinois fan
Azért a brazil szövetség suttyomban megköszönheti Zunyigának hogy Neymart parkolópályára tette, így magyarázható a tragédia.JayB
az 5:0 semmivel nem magyarázható Brazíliában....yooker
Szerintem egy hazai vb-n máshol sem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
Kíváncsi vagyok, hogy a második félidőre összedrótozzák-e Neymartbaggio
Már minek, ők sem hihetnek , hogy ebből vissza lehet jönni.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Azért a brazil szövetség suttyomban megköszönheti Zunyigának hogy Neymart parkolópályára tette, így magyarázható a tragédia.JayB
az 5:0 semmivel nem magyarázható Brazíliában....yooker
mélyen egyetértek, erre semmi nem mentség. Neymart lerúgta volna Khedira, akkor is leviszik hordágyon, olyan mindegyberger90
Nem egészen ment át amit akartam 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
lehet hogy szünetben lesz egy kis diplomácia hogy leállítsák a németeket....😊
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
Kíváncsi vagyok, hogy a második félidőre összedrótozzák-e Neymart


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
"lehet h Scolarinak jobb csapata volt 2002-ben" hát baszki klasszisokkaldavemayer
Ebből a keretből abba a keretbe Neymar fért volna be, oszt ennyi.Sixo67
ki helyett?briareos
Kaká?

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
utólag könnyű okoskodni persze, de ez a csapat a 2002es scolarival vagy egy chileihez hasonló tökös edzővel sztem sokkal-sokkal jobb lehetne... ( az egész vb-n mutatottak miatt mondom )peach
sztem meg ebben a keretben ennyi van, ezeknél jelenleg minimum 2 jobb válogatott van a tornán, a németek meg a hollandok, ezért jogos az eredmény.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
"lehet h Scolarinak jobb csapata volt 2002-ben" hát baszki klasszisokkaldavemayer
Ebből a keretből abba a keretbe Neymar fért volna be, oszt ennyi.Sixo67
ő se kezdőként sztem- Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho akkor jobbak voltak sztemdavemayer
Gilberto Silva-Emerson, a sérült Zé Roberto, aki hajnalban is felbiciklizik a gellértre, ha arról van szó. Azért Marcelo sem egy Roberto Carlos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért a brazil szövetség suttyomban megköszönheti Zunyigának hogy Neymart parkolópályára tette, így magyarázható a tragédia.JayB
Inkább a csaló fifának, akik nem tették semmissé Thiago Silva eltiltását!baggio
hát itt ő se nagyon tudna semmit változtatni

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 523 — !SuPeR6BoWL!
Azért a brazil szövetség suttyomban megköszönheti Zunyigának hogy Neymart parkolópályára tette, így magyarázható a tragédia.JayB
Nehogymár 1 ember miatt fosták le a bokájukat...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
"lehet h Scolarinak jobb csapata volt 2002-ben" hát baszki klasszisokkaldavemayer
mekkorát változott a világ, miután hazazavarták az angolokat, nekik szurkoltam... Ronaldo, Cafú, fiatal Ronaldinho... most pont fordítva van, szurkolok hogy minél nagyobbat szívjanak.berger90
Rivaldo nálam abszte no1, ha 2000-s évek eleji brazil foci.Amadeus91

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 468 — nabege2@yahoo.com
ott is van a magyarázat: les volt 😀
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
argentina ellen lehet szerencsésebb lett volna az eredmény, ott az idősebb generiáció úgyis a németeknek szurkol.
de h mi lesz ma éjjel braziliában, elképzelni nem tudom