NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 425 — The Mathematician
LABDARÚGÓ-VB 2022
Csodahorvátok a futballgyilkos marokkóiak ellen
Sokkal magabiztosabbak és jobbak a horvátok, a futballgyilkos marokkóiak védelme nagyon gyenge.
Negritis, a vajda
A 2. félidőben mondjuk ez erősen vitatható. A marokkóiaknál meg kb 5 védő esett ki, nem csoda hogy a C/D garnitúra már nem ugyanaz a minőség...
Igor
Van olyan hír ami nem vitatható ezen a gyöngyszemen?
Stoki
 www.origo.hu/teve/20221214-magyar-szinesznok-akik-hollywodban-vetkoztek-meztelenre-fotokkal.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 425 — The Mathematician
LABDARÚGÓ-VB 2022
Csodahorvátok a futballgyilkos marokkóiak ellen
Sokkal magabiztosabbak és jobbak a horvátok, a futballgyilkos marokkóiak védelme nagyon gyenge.
Negritis, a vajda
A 2. félidőben mondjuk ez erősen vitatható. A marokkóiaknál meg kb 5 védő esett ki, nem csoda hogy a C/D garnitúra már nem ugyanaz a minőség...
Igor
a horvátok inkább ölik a játékot a meccsen
de nyilván ők vannak előnyben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
LABDARÚGÓ-VB 2022
Csodahorvátok a futballgyilkos marokkóiak ellen
Sokkal magabiztosabbak és jobbak a horvátok, a futballgyilkos marokkóiak védelme nagyon gyenge.
Negritis, a vajda
A 2. félidőben mondjuk ez erősen vitatható. A marokkóiaknál meg kb 5 védő esett ki, nem csoda hogy a C/D garnitúra már nem ugyanaz a minőség...
Igor
Van olyan hír ami nem vitatható ezen a gyöngyszemen?
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Ezt fasz bírót melyik kukából kukázták
ThundersNFL a Jobbágy
Katarból 😂
Ez se volt kéz...


több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
LABDARÚGÓ-VB 2022
Csodahorvátok a futballgyilkos marokkóiak ellen
Sokkal magabiztosabbak és jobbak a horvátok, a futballgyilkos marokkóiak védelme nagyon gyenge.
Negritis, a vajda
A 2. félidőben mondjuk ez erősen vitatható. A marokkóiaknál meg kb 5 védő esett ki, nem csoda hogy a C/D garnitúra már nem ugyanaz a minőség...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 911
166 gólnál járunk jelenleg, 2,63-as átlag.

4 éve 169 gól született.
Zsellértelkes Vrij
171 a rekord
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
166 gólnál járunk jelenleg, 2,63-as átlag.

4 éve 169 gól született.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
LABDARÚGÓ-VB 2022
Csodahorvátok a futballgyilkos marokkóiak ellen
Sokkal magabiztosabbak és jobbak a horvátok, a futballgyilkos marokkóiak védelme nagyon gyenge.
Negritis, a vajda
3000 híroldal közül megmondanám ki írta... 😊
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk ha a horvátoknál megszűnik a struktúra, és belemennek az ilyen adok-kapokba, abból nem biztos hogy jól jönnek ki...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ennyi könyöklésgyanús esetet
Nem muay thai rendezvényen vagyunk?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 425 — The Mathematician
LABDARÚGÓ-VB 2022
Csodahorvátok a futballgyilkos marokkóiak ellen
Sokkal magabiztosabbak és jobbak a horvátok, a futballgyilkos marokkóiak védelme nagyon gyenge.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Ezt fasz bírót melyik kukából kukázták

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
var minek van?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
A 2 tizi üti egymást, mint a büntik a tojáslabdában 😊
Stoki
A horvát 16-son kívül taszajtotta csak bezuhant belülre

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Horvátok is mínusz egy 11-es
Eddig nincs Katargate

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Amrabat mindent megúszhat....viccc

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tizinél mindig az dönt, hogy épp ki az ellenfél 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Na jó telibe elrúgják a lábát hátulról aztán semmi 😂

Meg mekkora undorító patkányok ezek a marokkóiak, hogy mernek nekimenni a bírónak eltiltanám az összeset életük végéig a sporttól


több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A 2 tizi üti egymást, mint a büntik a tojáslabdában 😊
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Az hát. Természetesen nem adják meg.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
igencsak felélénkült a meccs.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
csipkelli 3 985
Ez 11-esnek tűnt.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 340 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sikerült mindhárom gólról lemaradnom. Egészen bravúros.
nagylaza, főpohárnok
én mondjuk pont átkapcsoltam az elején egy másik csatira, mire vissza látom az örömködő horvátokat, visszatekertem megnéztem a gólt, mire visszatettem élőbe pont a marokkói lőtte be a gólt, szóval 2 nekem sem sokon múlott 😊
NB2
én ezt az idei Everton-Soton meccsen játszottam el. rányomtam hogy back to live, és már Conor Coady gólöröme jött be 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 911
Eddig teljesen az 1998-as bronzmeccset idézi a mai.

3 gól az első félidőben, horvát vezetés, ellenfél egyenlít, aztán a horvátok újra vezetnek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
Sikerült mindhárom gólról lemaradnom. Egészen bravúros.
nagylaza, főpohárnok
én mondjuk pont átkapcsoltam az elején egy másik csatira, mire vissza látom az örömködő horvátokat, visszatekertem megnéztem a gólt, mire visszatettem élőbe pont a marokkói lőtte be a gólt, szóval 2 nekem sem sokon múlott 😊