NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 340 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
lehet ebből jó kis meccs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
horvát kapus faxa várt?😊
tiszta kézilabda meccs 😊
NB2
Nemcsak a kapus, a védők is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
A bronzmeccs kimenetelet egyaltalan nem erzem. Tipperen horvat gyozelmet, a munkahelyi tippeldeben meg marokkoi sikert tippeltem. Fun fact: ahogy neztem, vilagbajnoksagokon a 3.helyert vivott meccseken meg sosem szuletett dontetlen 90 perc utan.
Zsellértelkes Vrij
én rátoltam a 0-0t
Negritis, a vajda
Egyszer úgyis lesz hosszabbításos bronzmeccs, miért ne lehetne már ma? 😉
Zsellértelkes Vrij
lehet, de 10 pontom már nem lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Alakul a 3-2, amit tippeltem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
menj már. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
horvát kapus faxa várt?😊
tiszta kézilabda meccs 😊
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nyilván Perisic ad asszisztot, és Majeré a hokiassziszt... no comment...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
marokkóiak megint hamar kapnak gólt
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
ez szép volt!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
De szép figura volt


több mint 1 éve
csipkelli 3 986
Az igen.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
az igen. 😀 Érdekes megoldás

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
nofene nem Hajdúbé
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
A bronzmeccs kimenetelet egyaltalan nem erzem. Tipperen horvat gyozelmet, a munkahelyi tippeldeben meg marokkoi sikert tippeltem. Fun fact: ahogy neztem, vilagbajnoksagokon a 3.helyert vivott meccseken meg sosem szuletett dontetlen 90 perc utan.
Zsellértelkes Vrij
én rátoltam a 0-0t
Negritis, a vajda
Egyszer úgyis lesz hosszabbításos bronzmeccs, miért ne lehetne már ma? 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 431 — The Mathematician
A bronzmeccs kimenetelet egyaltalan nem erzem. Tipperen horvat gyozelmet, a munkahelyi tippeldeben meg marokkoi sikert tippeltem. Fun fact: ahogy neztem, vilagbajnoksagokon a 3.helyert vivott meccseken meg sosem szuletett dontetlen 90 perc utan.
Zsellértelkes Vrij
én rátoltam a 0-0t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 913
 telex.hu/sport/2022/12/17/francia-valogatott-vb-donto-megfazas

Hasonlít kicsit a '98-as döntőre, mikor a brazilokkal történt valami furaság, és csak lézengtek a pályán... 😁
warr_b
Ha furcsaság alatt azt értjük, hogy Ronaldo mentálisan összeomlott, a Nike pedig befenyegette a kezdőbe.
Kampman
Bestresszelt a tehertől, és azért rángatózott önkívületben az egész teste és habzott a szája? ☺️
warr_b
Epilepsziája volt állítólag.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 698
Nagyon finom magas odds van minhárom kimenetelre ma
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
 telex.hu/sport/2022/12/17/francia-valogatott-vb-donto-megfazas

Hasonlít kicsit a '98-as döntőre, mikor a brazilokkal történt valami furaság, és csak lézengtek a pályán... 😁
warr_b
Ha furcsaság alatt azt értjük, hogy Ronaldo mentálisan összeomlott, a Nike pedig befenyegette a kezdőbe.
Kampman
Bestresszelt a tehertől, és azért rángatózott önkívületben az egész teste és habzott a szája? ☺️
warr_b
Állítólag megwoodooozták a brazilokat, már 3 nappal a döntő előtt különböző boszorkányok gyűltek egy csoportba és nyomtak keményen hogy a franciák győzzenek
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2022/12/17/francia-valogatott-vb-donto-megfazas

Hasonlít kicsit a '98-as döntőre, mikor a brazilokkal történt valami furaság, és csak lézengtek a pályán... 😁
warr_b
Ha furcsaság alatt azt értjük, hogy Ronaldo mentálisan összeomlott, a Nike pedig befenyegette a kezdőbe.
Kampman
Bestresszelt a tehertől, és azért rángatózott önkívületben az egész teste és habzott a szája? ☺️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
A bronzmeccs kimenetelet egyaltalan nem erzem. Tipperen horvat gyozelmet, a munkahelyi tippeldeben meg marokkoi sikert tippeltem. Fun fact: ahogy neztem, vilagbajnoksagokon a 3.helyert vivott meccseken meg sosem szuletett dontetlen 90 perc utan.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 913
 telex.hu/sport/2022/12/17/francia-valogatott-vb-donto-megfazas

Hasonlít kicsit a '98-as döntőre, mikor a brazilokkal történt valami furaság, és csak lézengtek a pályán... 😁
warr_b
Ha furcsaság alatt azt értjük, hogy Ronaldo mentálisan összeomlott, a Nike pedig befenyegette a kezdőbe.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Tipper elemzés

1) ARG + Messi
4-en tippelték ezt a kombót, Bruschi85 (223), Bari Csaba (216), Ryan Schottenheimer (206), illetve a több kört kihagyó Molnár András (171) - a dobogó egyértelműen megvan, ám a sorrend még lehet izgalmas, a 7 pont nem ledolgozhatatlan előny.

2) ARG+Mbappé
1 ember tippelt erre, Kozma Péter (201) - ezzel meg is nyerné a bajnokságot.
A második helyre odaérhet Mócsa (248), vagy esetleg Fisherman (238) - a harmadik hely pedig Fisherman, Zeke Norbert (234) vagy bog_josi (227) között dőlhet el, mert ők hoznak 100 pontot, leginkább Mbappéval.

3) ARG+bárki más (pl Giroud/Alvarez)
Nyilván erre a két csatárra senki nem tippelt, ebben az esetben csak ARG ér pontot - ezt elég sokan tippelték.
Itt is az 1) pontban már említett nevek versenyeznek a dobogóért - Zeke Norbert (234), Bruschi85 (223), Bari Csaba (216) a három fő esélyes, de jó tippekkel esetleg Hanni (209) vagy Ryan Schottenheimer (206) odaérhet még - Kozma Péter (201) / Kántor Tamás (198) számára nagyon pici matematikai esély van még, de két teli kellene.

A franciáknál könnyebb a helyzet - mert meglepő módon összesen ketten tippeltek francia címet: Kampman (252), és gordon (127), aki szintén kihagyta a kieséses szakasz részét, így sok vizet a végelszámolás szempontjából nem zavar.
Mivel azonban Kampman Suarezre tippelt, ő sem tud 200 pontot írni, így Messivel/Mbappéval lehet még pontot írni.

4) FRA+Messi
Kampman (252) valószínűleg elviszi az első helyet, ám az ezüstért komoly verseny lenne Tóth Balázs (238) és Dabis Dávid (234) között, esetleg két telivel bekeverhet még Bruschi85 (223) is.

5) FRA+Mbappé
Valószínúleg ez lenne a legizgalmasabb végkimenetel, mert Kampman (252) és Mócsa (248) között csak 4 pont van, ők vetélkednének az első helyért. Fisherman (238) is bekavarhatna két telivel, bár neki inkább a bronzérem áll, tőle csak bog_josi (227) veheti azt el.

6) FRA+bárki más
Kampman (252) ír egyedül 100 pontot, és ezzel meg is nyerné a versenyt; mindenki más csak a hátralevő 2 meccs eredményével szerezhet pontot - ebben az esetben a jelenlegi állást kell csak nézni.
Illés Zsolt (253) és Mócsa (248) a fő esélyesek, de a 241-234 közötti hat embernek még van matematikai esélye a dobogóra.


Elnézést ha valakit kihagytam / valamit elnéztem, elszámoltam, nem túl userbarát a felület sajnos ezzel a 20as lapozással, ide-oda kellett ugrálni és nézegetni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2022/12/17/francia-valogatott-vb-donto-megfazas

Hasonlít kicsit a '98-as döntőre, mikor a brazilokkal történt valami furaság, és csak lézengtek a pályán... 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/focivb/galeria/20221217-kepek-galeria-szexi-labdarugo-vb-horvat-sztarfocista-mateo-kovacic-izabel-kovacic.html
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
hát akkor valamilyen érdések témát fel kéne dobni, hogy legalább meglegyen az előző VB.

esetleg power rankingek, legjobb XI, stb.
Heisman nádor
sztem csöcsverseny jobban pörögne
Negritis, a vajda
Vagy akkor kezdjek el bírózni?

Kinn volt a második japán gol előtt 😊
csebi
Ez nem rendhagyó mindig bírózol, ebből túl sok HSZ nem fog jönni 😛
Toca
De legalább az sok hszt generál

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.