NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 771
Ez egy szar, foci, sport.de meg mindig tobb a hulye es verkomolyan veszi.
YoungZeeZee
Refugees Welcome.
Nesztek.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kivancsisagbol raneztem a franciakra a legutobbi tornakon:

2016 ota nem volt olyan egyenes kieses meccsuk, amin ne vezettek volna. ez amugy elkepeszto statisztika sztem.
csebi
mi meg lassan 40 éve ki se kaptunk vb-n

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
kivancsisagbol raneztem a franciakra a legutobbi tornakon:

2016 ota nem volt olyan egyenes kieses meccsuk, amin ne vezettek volna. ez amugy elkepeszto statisztika sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Egy rossz van a teli vbven
Karacsonykor mindig volt visszatekintes h milyen volt a vb/eb....most ha lesz, nem lesz olyan erdekes, mert meg friss.

Anno a football 96 osszeallitast amit a telesport csinalt imadtam.bl, nbi, valogatott, eb....
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondtam hogy ez lesz 😄
warr_b
Köszönjük, Captain Obvious! 😉
slowmotion
😆🍻


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
macron nagy kedvence lesz mekinek

Sixo
nem, mert nekem Malagás Nordin Amrabat mezem van, de amúgy ja, bírom a Kis Amrabatot is, meg Macront is 😊 Tesóm szavaival élve: "kéne a reálba"
eaglesmcnabb
De jo kis spiler volt.
YoungZeeZee
emlékszem még ezer éve adtak a sport tv-n egy venlo-PSV meccset Zsuzsink miatt, szarrá szopatta a PSV védelmet, pedig az a PSV egy elég jó kis csapat volt. Kövi évben már oda is vitték!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
macron nagy kedvence lesz mekinek

Sixo
nem, mert nekem Malagás Nordin Amrabat mezem van, de amúgy ja, bírom a Kis Amrabatot is, meg Macront is 😊 Tesóm szavaival élve: "kéne a reálba"
eaglesmcnabb
De jo kis spiler volt.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
macron nagy kedvence lesz mekinek

Sixo
nem, mert nekem Malagás Nordin Amrabat mezem van, de amúgy ja, bírom a Kis Amrabatot is, meg Macront is 😊 Tesóm szavaival élve: "kéne a reálba"

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Ez egy szar, foci, sport.de meg mindig tobb a hulye es verkomolyan veszi.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Mondtam hogy ez lesz 😄
warr_b
Köszönjük, Captain Obvious! 😉
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondtam hogy ez lesz 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
A franciaországi Montpellier, Lyon, Nizza és Grenoble városában összecsapások törtek ki marokkói és francia szurkolók között a tegnapi mérkőzést követően. Egy 14 éves fiú életét vesztette. Brüsszelben egy francia férfi kénytelen volt eltávolítani a francia zászlót az erkélyéről, miután a marokkói rajongók kövekkel bedobálták az ablakait.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Ilyen disznó mákot.... ellövik az összes mázlijukat az elődöntőben.
Igor
Pont ahogy Marokkó eljutott idáig...
kapitnono
Asszem kevered őket a horvátokkal...
Bálesz
Nem hinném
kapitnono
Aha, oké 😀 Nincs is több kérdésem 😊
Bálesz
Eddig sem volt 😂


több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!




Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Miért nem lehet a tipper.io tippelni a döntőre? Pedig most nagyon ihletett formában vagyok és megtippeltem volna a 2018 eredményt egy az egyben.
Sixo
hova sietsz? még négy nap van addig
slowmotion
Holnap már tuti nem fogok 4-3at tippelni.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Miért nem lehet a tipper.io tippelni a döntőre? Pedig most nagyon ihletett formában vagyok és megtippeltem volna a 2018 eredményt egy az egyben.
Sixo
hova sietsz? még négy nap van addig
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Miért nem lehet a tipper.io tippelni a döntőre? Pedig most nagyon ihletett formában vagyok és megtippeltem volna a 2018 eredményt egy az egyben.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
macron nagy kedvence lesz mekinek

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Réthy Béla elköszönt ma/35 év ZDF/
a nézőktől, elment nyugdíjba. Mondjuk nem értettem miért nem a döntő volt az ucsó meccse, de mind1 is
ozibozi
Ma van a szulinapja nem?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Réthy Béla elköszönt ma/35 év ZDF/
a nézőktől, elment nyugdíjba. Mondjuk nem értettem miért nem a döntő volt az ucsó meccse, de mind1 is
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kár, hogy nem jött össze a gól a marokkóiaknak, de szerintem nem lehet panasz rájuk. Jobb csapat a francia, és szerintem nem is adtak ki mindent magukból így, hogy korán vezetést szereztek. Marokkónak ennyi sérülttel a horvátok ellen se lesz egyszerű, de szép lenne, ha végül megszereznék a bronzérmet.
Nandito
szerintem sima Marokkó lesz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ilyen disznó mákot.... ellövik az összes mázlijukat az elődöntőben.
Igor
Pont ahogy Marokkó eljutott idáig...
kapitnono
Asszem kevered őket a horvátokkal...
Bálesz
Nem hinném
kapitnono
Aha, oké 😀 Nincs is több kérdésem 😊