NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 650 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A 2014-es VB-t már túlszárnyaltuk kommentszámban, a 2018-ashoz még kell úgy 560 beírás 😄

A tavalyi EB-t már nem lehet befogni, ahhoz még kb 3.300 komment kéne.

| Igen, ráérek így szabadság alatt 😆 |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Kampman
Igaz amit írsz, a mérleg másik nyelve meg röviden:

- a PL pénzügyi egyeduralma
- angol akadémiarendszer beérése
- sosem volt ennyire komplett keret, mindig volt hibapont, most minimális
- úgy hogy közben kb a franciákon kìvül minden nagy kiöregszik, generációt vált vagy leépül a tehetségszintje, ők meg egy folyamatosságban vannak.

Ehhez képest visszafogja a csapatot és nem is nyer soha így, ami kevés az előnyökhöz képest.

Egy Graham Potter kaliber sem lenne szignifikánsan rosszabb.

Nekem az EB csalódás volt a játék miatt meg azt illett volna megnyerni. Most persze nem sokon múlott, de az árnyék megint túl nagy volt az igazi bravúrhoz, amihez sokkal többet kellene kockáztatnia. Én biztos hogy erőből tempóból játszatnám a csapatot.
Willie Parker
mondjuk nem ertem, hogy miert "illett volna megnyerni az EB-t".
csebi
Hat mer kaming home
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Kampman
Igaz amit írsz, a mérleg másik nyelve meg röviden:

- a PL pénzügyi egyeduralma
- angol akadémiarendszer beérése
- sosem volt ennyire komplett keret, mindig volt hibapont, most minimális
- úgy hogy közben kb a franciákon kìvül minden nagy kiöregszik, generációt vált vagy leépül a tehetségszintje, ők meg egy folyamatosságban vannak.

Ehhez képest visszafogja a csapatot és nem is nyer soha így, ami kevés az előnyökhöz képest.

Egy Graham Potter kaliber sem lenne szignifikánsan rosszabb.

Nekem az EB csalódás volt a játék miatt meg azt illett volna megnyerni. Most persze nem sokon múlott, de az árnyék megint túl nagy volt az igazi bravúrhoz, amihez sokkal többet kellene kockáztatnia. Én biztos hogy erőből tempóból játszatnám a csapatot.
Willie Parker
mondjuk nem ertem, hogy miert "illett volna megnyerni az EB-t".

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
beteszem ide is:
 24.hu/sport/2022/12/14/bwin-sportfogadas-megszunik-magyarorszagon/?fbclid=IwAR1oytRv967JRzwU70wZTP0OCPET0kkOb4XDwLuK60E-Khhu31udOSwPMtE
NB2
Hogy szerettem anno az egyetem alatt a póker felületüket, szarrá lehetett keresni magad péntek meg szombat este a sok részegen
davemayer
Emlekszem a 2010 es vb alatt nagyon nyomattak magukat a tvben
Aztan milan es a real is a mezukon hordtak a logot.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 707 — "Grammar maci"
beteszem ide is:
 24.hu/sport/2022/12/14/bwin-sportfogadas-megszunik-magyarorszagon/?fbclid=IwAR1oytRv967JRzwU70wZTP0OCPET0kkOb4XDwLuK60E-Khhu31udOSwPMtE
NB2
Hogy szerettem anno az egyetem alatt a póker felületüket, szarrá lehetett keresni magad péntek meg szombat este a sok részegen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 503 — nabege2@yahoo.com
beteszem ide is:
 24.hu/sport/2022/12/14/bwin-sportfogadas-megszunik-magyarorszagon/?fbclid=IwAR1oytRv967JRzwU70wZTP0OCPET0kkOb4XDwLuK60E-Khhu31udOSwPMtE
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Kampman
Igaz amit írsz, a mérleg másik nyelve meg röviden:

- a PL pénzügyi egyeduralma
- angol akadémiarendszer beérése
- sosem volt ennyire komplett keret, mindig volt hibapont, most minimális
- úgy hogy közben kb a franciákon kìvül minden nagy kiöregszik, generációt vált vagy leépül a tehetségszintje, ők meg egy folyamatosságban vannak.

Ehhez képest visszafogja a csapatot és nem is nyer soha így, ami kevés az előnyökhöz képest.

Egy Graham Potter kaliber sem lenne szignifikánsan rosszabb.

Nekem az EB csalódás volt a játék miatt meg azt illett volna megnyerni. Most persze nem sokon múlott, de az árnyék megint túl nagy volt az igazi bravúrhoz, amihez sokkal többet kellene kockáztatnia. Én biztos hogy erőből tempóból játszatnám a csapatot.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
 www.sportingnews.com/in/soccer/news/szymon-marciniak-referee-world-cup-final-argentina-france/wb5fq7er3aiuf48nfxbez7vj

A VAR szoba érdekes lesz a 3 amerikai kontinensről jövővel.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Coman is lebetegedett a döntő előtt.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 650 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Southgate egy nagyon érdekes eset. Miközben a szakmai hozzáértését rendszeresen és nem is kicsit megkérdőjelezik, az utóbbi évtizedekben az angol HC-k egy jelentős részével az inkompetencián túlmenően emberileg is súlyos gondok voltak: korrupció, sértegető kijelentések, hiszti, bulvármédiában cincált párkapcsolat. Mindeközben a 2000-es évek aranygenerációját kicsinálta a részben a média által tudatosan gerjesztett klub-alapú rivalizálás, gyűlölködés és hisztéria. Meg persze a mindig fennálló kapuskérdés és a büntetőpárbajok megnyerésének képtelensége, meg még sok más is.

De a lényeg az, hogy Southgate valami olyat hozott az angoloknak, mint Dárdai és Rossi nekünk, hogy az esetleges szakmai problémákkal együtt is egy szimpatikus, az egész nemzet által átélhető atmoszférájú és szerethető csapatot csinált, amit azért jórészt az ő személye legitimál.
Kampman
Stez hol vagy?
YoungZeeZee
Dec. 6 óta nem volt erre, reméljük nem vitte el a krampusz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 456
Southgate egy nagyon érdekes eset. Miközben a szakmai hozzáértését rendszeresen és nem is kicsit megkérdőjelezik, az utóbbi évtizedekben az angol HC-k egy jelentős részével az inkompetencián túlmenően emberileg is súlyos gondok voltak: korrupció, sértegető kijelentések, hiszti, bulvármédiában cincált párkapcsolat. Mindeközben a 2000-es évek aranygenerációját kicsinálta a részben a média által tudatosan gerjesztett klub-alapú rivalizálás, gyűlölködés és hisztéria. Meg persze a mindig fennálló kapuskérdés és a büntetőpárbajok megnyerésének képtelensége, meg még sok más is.

De a lényeg az, hogy Southgate valami olyat hozott az angoloknak, mint Dárdai és Rossi nekünk, hogy az esetleges szakmai problémákkal együtt is egy szimpatikus, az egész nemzet által átélhető atmoszférájú és szerethető csapatot csinált, amit azért jórészt az ő személye legitimál.
Kampman
Stez hol vagy?
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 922
Southgate egy nagyon érdekes eset. Miközben a szakmai hozzáértését rendszeresen és nem is kicsit megkérdőjelezik, az utóbbi évtizedekben az angol HC-k egy jelentős részével az inkompetencián túlmenően emberileg is súlyos gondok voltak: korrupció, sértegető kijelentések, hiszti, bulvármédiában cincált párkapcsolat. Mindeközben a 2000-es évek aranygenerációját kicsinálta a részben a média által tudatosan gerjesztett klub-alapú rivalizálás, gyűlölködés és hisztéria. Meg persze a mindig fennálló kapuskérdés és a büntetőpárbajok megnyerésének képtelensége, meg még sok más is.

De a lényeg az, hogy Southgate valami olyat hozott az angoloknak, mint Dárdai és Rossi nekünk, hogy az esetleges szakmai problémákkal együtt is egy szimpatikus, az egész nemzet által átélhető atmoszférájú és szerethető csapatot csinált, amit azért jórészt az ő személye legitimál.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 434 — The Mathematician
 eu.usatoday.com/story/sports/soccer/2022/12/14/world-cup-2022-england-wales-no-arrests/51072329/

mikor a britek tűnnek értelmesnek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 771



zacknorb
Nem a tegnapin, de azért ehelyett a kókler Cheddira helyett lazán beférhetett volna.
Willie Parker
Egyikőjük sem válogatott szint.
Ryan leszarom, ellazázom stílus, Samy meg kész életveszély hátul.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Rég hallottam ennyire rasszista nótát. Biztos vagyok benne, hogy a szöveg írója itt van a fórumon.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301



zacknorb
Nem a tegnapin, de azért ehelyett a kókler Cheddira helyett lazán beférhetett volna.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 504 — Kinek mit intézett a kormánya


több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 771
Ez egy szar, foci, sport.de meg mindig tobb a hulye es verkomolyan veszi.
YoungZeeZee
Refugees Welcome.
Nesztek.
jobbágy#JC6
? ez most h jon ide?
csebi
Kicsit leült a topik, gondoltam feldobom
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Ez egy szar, foci, sport.de meg mindig tobb a hulye es verkomolyan veszi.
YoungZeeZee
Refugees Welcome.
Nesztek.
jobbágy#JC6
? ez most h jon ide?
csebi
Valószínűleg Vrij francia-marókkói összecsapások hozzászólására hajaz, csak YoungZeeZee nem idézett.
Reggio1914
na es akkor itt a nagy problema. ezen Marokkoiak 99.99999999% nem menekult. letelepedesi/tartozkodasi engedellyel rendelkezo VAGY akar francia allampolgar.
mar megint a menekulteket mossak ossze olyan dologgal, amihez semmi kozuk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 347
Ez egy szar, foci, sport.de meg mindig tobb a hulye es verkomolyan veszi.
YoungZeeZee
Refugees Welcome.
Nesztek.
jobbágy#JC6
? ez most h jon ide?
csebi
Valószínűleg Vrij francia-marókkói összecsapások hozzászólására hajaz, csak YoungZeeZee nem idézett.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Ez egy szar, foci, sport.de meg mindig tobb a hulye es verkomolyan veszi.
YoungZeeZee
Refugees Welcome.
Nesztek.
jobbágy#JC6
? ez most h jon ide?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.