Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
uh, Szobó nem szarozott
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
"gakpo hasonló játékot tud játszani mint Isak"Annyira súlytalan ő is tud lenni, na.
édesfaszom
Negritis, a vajda
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
"gakpo hasonló játékot tud játszani mint Isak"édesfaszom
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Nem baj, remélem a PSG majd elfárad félidő közepére, mert sikat kivett belőle a hétvégi me... óbazmeg
2 hónapja
Nem volt látványos, mint mondjuk anno Szlezáké, de legyezni kellett szegény srácotEkitikenek így lehet vb offAmugy sem jatszana tul sokat szerencsetlen. De azert jobbulast neki, nem lattam a serulest.
zacknorb
Stez
2 hónapja
Ekitikenek így lehet vb offAmugy sem jatszana tul sokat szerencsetlen. De azert jobbulast neki, nem lattam a serulest.
zacknorb
2 hónapja
Atletico konkretan le van focizva oda vissza es mennek egyel…
2 hónapja
Mondjuk ma még a Barca lövések is jók, nem olyan Rashford felé múlthetiekTehát ez a két gól reális
2 hónapja
Izsák Wirtz MacAllisterből legalább kettőt ki kellene cserélni annyira súlytalanok. Kisgyerek mondjuk csak bejön, csak ne a végén
2 hónapja
Sose voltak olyanok, akik belőnének minden helyzetet. Az az atleti.Jó nagy szívás két meccs gyökér bírókkal.És így is simán lehetne már előny akár ma, akár a párharcban, ha belövi a Barca a helyzeteket
Klaci79
zacknorb
2 hónapja
Jó nagy szívás két meccs gyökér bírókkal.És így is simán lehetne már előny akár ma, akár a párharcban, ha belövi a Barca a helyzeteket
Klaci79
2 hónapja
Nem nagyon látom, hogy hogyan jutnánk ma itt tovább...
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Jó nagy szívás két meccs gyökér bírókkal.
2 hónapja
Ekitikenek így lehet vb offKomolyan a Mbappe, Doue, Ollise trióba mikor ferhetne be?
zacknorb
Padra nyilván jó lett volna...
2 hónapja
0:4 helyett nyilván egyszer átmennek a félpályán ezek a világtalanok
2 hónapja
Hogy ver minket az a gyönyörű kurvaélet...
2 hónapja
az valszeg achilles így elsőre nézve 😕
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Na már 116 percet tudott együtt játszani Ekitiké, Isak és Wirtz. Erre Hugo sérült meg senki által nem bántva. Hihetetlen.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Csóri Ekitike
2 hónapja
Bezzeg Garciába nem aakad bele
2 hónapja
fasza Hugo nem néz ki jól
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Vert is adtak neki, vagy mi a tosz? Ömlött az orrából.
2 hónapja
Vissza lehetne nèzni....
2 hónapja
Ja Mussoba ezek nincsenek meg (èrtem nyugi)Ezt a nyomorèk Mussor simán visszahúzhatta volna a lábát a majomfejű 😡😡😡Felebaráti szeretet, meg ilyenek
dande2
zacknorb