Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.
Mikey
Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Stez
Utóbbi sokkal sanszosabb sajnos. Csak ne adják kölcsön a champo-ba, jöjjön akkor inkább vissza a kontinensre pl németországba.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.
Mikey
Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Stez
Kroupit nagyon mondják a Poolhoz, akkor már 2. lesz a posztján. Bár ki tudja mit játszanak az úgy edzővel, de az ilyen klubok ugyanolyan edzőt szoktak hozni, mint aki elment.
Sixo
Igen, de az uj edzonek altalaban van jo par mas elkepzelese is, hogy a sajat kepere formalja a csapatot. Remelhetoleg ezt nem peldaul pont Alex szopja be.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.
Mikey
Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Stez
Kroupit nagyon mondják a Poolhoz, akkor már 2. lesz a posztján. Bár ki tudja mit játszanak az új edzővel, de az ilyen klubok ugyanolyan edzőt szoktak hozni, mint aki elment.

Szerkesztette: Sixo

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Vincic vezeti a Bayern-Realt.

Ugye ő volt az aki tavaly vissza sem nézte a második inter gólt ami kezezes után született és amivel kiesett a Bayern.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.
Mikey
Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.
Mikey
Nah kivel beszélte le a kövi évet? Tuti nem Real, talán Atletinél megunták Simeonét? MU? Pool?

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
majd a penteki meccsek ...
csebi
Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.
warr_b
De az NB I-ben is vannak vasarnap meccsek amugy.
Stez
De ott nem az a default 😊
warr_b
Dehogynem. Egy pentek, harom vagy ketto szombat, es harom vagy ketto meg vasarnap.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
majd a penteki meccsek ...
csebi
Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.
warr_b
De az NB I-ben is vannak vasarnap meccsek amugy.
Stez
De ott nem az a default 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
majd a penteki meccsek ...
csebi
Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.
warr_b
De az NB I-ben is vannak vasarnap meccsek amugy.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
majd a penteki meccsek ...
csebi
Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
majd a penteki meccsek ...
csebi
Vagy semmilyenek, es nem lesz tobb foci. Mostanrol a kajak-kenu veszi at a foszerepet mindenhol. Xd
Stez
Abban legalább Szeged jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
majd a penteki meccsek ...
csebi
Vagy semmilyenek, es nem lesz tobb foci. Mostanrol a kajak-kenu veszi at a foszerepet mindenhol. Xd

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
majd a penteki meccsek ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Anyjuk büdös picsáját már télleg.

Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Aznap repülök haza, erre talán oda is érek 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
RTLen volt anno NB1, nem?
Negritis, a vajda
"Jó ebédhez buzi Léderer" 😀
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
MTK akkor is 11.-kor vasárnap játszott amikor még csak 1 tv volt vagy 30-40-50 éve is. /legtöbbször nem os volt tv közvetítés/
Nagyon jó kis matiné volt, ‘déli ebéd’ a BKV pálya alatti sörözőbe, utána kényelmesen átértél bármelyik pesti meccsre amelyik otthon játszott éppen, ha a te csapatod idegenben vagy már szombaton játszott.🍺
ozibozi
Nem várhattad el az MTK-tól, hogy szombaton játszanak 😀
warr_b
😅🤣😂
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
MTK akkor is 11.-kor vasárnap játszott amikor még csak 1 tv volt vagy 30-40-50 éve is. /legtöbbször nem os volt tv közvetítés/
Nagyon jó kis matiné volt, ‘déli ebéd’ a BKV pálya alatti sörözőbe, utána kényelmesen átértél bármelyik pesti meccsre amelyik otthon játszott éppen, ha a te csapatod idegenben vagy már szombaton játszott.🍺
ozibozi
Nem várhattad el az MTK-tól, hogy szombaton játszanak 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
MTK akkor is 11.-kor vasárnap játszott amikor még csak 1 tv volt vagy 30-40-50 éve is. /legtöbbször nem os volt tv közvetítés/
Nagyon jó kis matiné volt, ‘déli ebéd’ a BKV pálya alatti sörözőbe, utána kényelmesen átértél bármelyik pesti meccsre amelyik otthon játszott éppen, ha a te csapatod idegenben vagy már szombaton játszott.🍺

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.
Stez
RTLen volt anno NB1, nem?
Negritis, a vajda
Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékek
zacknorb
soha nem értettem azt a vergődést amit a fradisták lerendeztek, miközben előtte évekig az mtv-n is délelőtt 11-kor voltak a "szaknévsoros" meccsek 😊
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.
Stez
RTLen volt anno NB1, nem?
Negritis, a vajda
Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékek
zacknorb
nem lehet, hogy Menczer volt epp a kozvetito? mehetne vissza oda igy hogy munkanelkuli lett.
csebi
Ő nem a spotklubbon volt?
Negritis, a vajda
RTL-en a prime Lederer tolta, arra emlekszem. 😊

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
MTVAs volt
 index.hu/belfold/2014/12/17/menczer_elbaszasok/?token=de070fa25b4998b46a58e09b2080136e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.
Stez
RTLen volt anno NB1, nem?
Negritis, a vajda
Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékek
zacknorb
nem lehet, hogy Menczer volt epp a kozvetito? mehetne vissza oda igy hogy munkanelkuli lett.
csebi
Ő nem a spotklubbon volt?
Negritis, a vajda
kozben latom, hogy bejutott 36. helyrol szoval megsem lett munkanelkuli. kar. sokat veszit igy vele a hazai sport kozonsege.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.