Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Utóbbi sokkal sanszosabb sajnos. Csak ne adják kölcsön a champo-ba, jöjjön akkor inkább vissza a kontinensre pl németországba.Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Mikey
Stez
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
2 hónapja
Igen, de az uj edzonek altalaban van jo par mas elkepzelese is, hogy a sajat kepere formalja a csapatot. Remelhetoleg ezt nem peldaul pont Alex szopja be.Kroupit nagyon mondják a Poolhoz, akkor már 2. lesz a posztján. Bár ki tudja mit játszanak az úgy edzővel, de az ilyen klubok ugyanolyan edzőt szoktak hozni, mint aki elment.Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Mikey
Stez
Sixo
2 hónapja
Kroupit nagyon mondják a Poolhoz, akkor már 2. lesz a posztján. Bár ki tudja mit játszanak az új edzővel, de az ilyen klubok ugyanolyan edzőt szoktak hozni, mint aki elment.Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Mikey
Stez
Szerkesztette: Sixo
2 hónapja
Vincic vezeti a Bayern-Realt.Ugye ő volt az aki tavaly vissza sem nézte a második inter gólt ami kezezes után született és amivel kiesett a Bayern.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Mikey
2 hónapja
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.Nah kivel beszélte le a kövi évet? Tuti nem Real, talán Atletinél megunták Simeonét? MU? Pool?
Mikey
2 hónapja
Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Dehogynem. Egy pentek, harom vagy ketto szombat, es harom vagy ketto meg vasarnap.De ott nem az a default 😊De az NB I-ben is vannak vasarnap meccsek amugy.Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.majd a penteki meccsek ..."Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
csebi
warr_b
Stez
warr_b
2 hónapja
De ott nem az a default 😊De az NB I-ben is vannak vasarnap meccsek amugy.Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.majd a penteki meccsek ..."Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
csebi
warr_b
Stez

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
De az NB I-ben is vannak vasarnap meccsek amugy.Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.majd a penteki meccsek ..."Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
csebi
warr_b
2 hónapja
Jobb mint a vasárnap vagy a hétfő.majd a penteki meccsek ..."Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Abban legalább Szeged jóVagy semmilyenek, es nem lesz tobb foci. Mostanrol a kajak-kenu veszi at a foszerepet mindenhol. Xdmajd a penteki meccsek ..."Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
csebi
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Vagy semmilyenek, es nem lesz tobb foci. Mostanrol a kajak-kenu veszi at a foszerepet mindenhol. Xdmajd a penteki meccsek ..."Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
csebi
2 hónapja
majd a penteki meccsek ..."Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Anyjuk büdös picsáját már télleg.
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Jobb is hogy feljutunk végre, a fasznak sem fognak hiányozni a szutyok vasárnapi meccsek, aminek a harmadát áttolják hétfőre...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Aznap repülök haza, erre talán oda is érek 😊
Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
zacknorb
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2026. május 3-án (vasárnap) 19:00-ra kisorsolt Vasas FC – Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2026. május 4., hétfő 20 órára módosította."Pont tegnap jynxeltem el, hogy tavasszal csak a BVSC lesz ilyen.
Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
RTLen volt anno NB1, nem?"Jó ebédhez buzi Léderer" 😀
Negritis, a vajda
2 hónapja
😅🤣😂MTK akkor is 11.-kor vasárnap játszott amikor még csak 1 tv volt vagy 30-40-50 éve is. /legtöbbször nem os volt tv közvetítés/Nem várhattad el az MTK-tól, hogy szombaton játszanak 😀
Nagyon jó kis matiné volt, ‘déli ebéd’ a BKV pálya alatti sörözőbe, utána kényelmesen átértél bármelyik pesti meccsre amelyik otthon játszott éppen, ha a te csapatod idegenben vagy már szombaton játszott.🍺
ozibozi
warr_b
2 hónapja
MTK akkor is 11.-kor vasárnap játszott amikor még csak 1 tv volt vagy 30-40-50 éve is. /legtöbbször nem os volt tv közvetítés/Nem várhattad el az MTK-tól, hogy szombaton játszanak 😀
Nagyon jó kis matiné volt, ‘déli ebéd’ a BKV pálya alatti sörözőbe, utána kényelmesen átértél bármelyik pesti meccsre amelyik otthon játszott éppen, ha a te csapatod idegenben vagy már szombaton játszott.🍺
ozibozi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
MTK akkor is 11.-kor vasárnap játszott amikor még csak 1 tv volt vagy 30-40-50 éve is. /legtöbbször nem os volt tv közvetítés/Nagyon jó kis matiné volt, ‘déli ebéd’ a BKV pálya alatti sörözőbe, utána kényelmesen átértél bármelyik pesti meccsre amelyik otthon játszott éppen, ha a te csapatod idegenben vagy már szombaton játszott.🍺
Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
soha nem értettem azt a vergődést amit a fradisták lerendeztek, miközben előtte évekig az mtv-n is délelőtt 11-kor voltak a "szaknévsoros" meccsek 😊Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékekRTLen volt anno NB1, nem?Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Stez
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Stez
Negritis, a vajda
zacknorb
2 hónapja
RTL-en a prime Lederer tolta, arra emlekszem. 😊Ő nem a spotklubbon volt?nem lehet, hogy Menczer volt epp a kozvetito? mehetne vissza oda igy hogy munkanelkuli lett.Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékekRTLen volt anno NB1, nem?Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Stez
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Stez
Negritis, a vajda
zacknorb
csebi
Negritis, a vajda
2 hónapja
MTVAs voltindex.hu/belfold/2014/12/17/menczer_elbaszasok/?token=de070fa25b4998b46a58e09b2080136e
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
kozben latom, hogy bejutott 36. helyrol szoval megsem lett munkanelkuli. kar. sokat veszit igy vele a hazai sport kozonsege.Ő nem a spotklubbon volt?nem lehet, hogy Menczer volt epp a kozvetito? mehetne vissza oda igy hogy munkanelkuli lett.Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékekRTLen volt anno NB1, nem?Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Stez
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Stez
Negritis, a vajda
zacknorb
csebi
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.