Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.
Stez
RTLen volt anno NB1, nem?
Negritis, a vajda
Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékek
zacknorb
nem lehet, hogy Menczer volt epp a kozvetito? mehetne vissza oda igy hogy munkanelkuli lett.
csebi
Ő nem a spotklubbon volt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.
Stez
RTLen volt anno NB1, nem?
Negritis, a vajda
Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékek
zacknorb
nem lehet, hogy Menczer volt epp a kozvetito? mehetne vissza oda igy hogy munkanelkuli lett.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.
Stez
RTLen volt anno NB1, nem?
Negritis, a vajda
Vasárnapig déli meccsek, prime óvodás emlékek
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.
Stez
RTLen volt anno NB1, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
zacknorb
Az RTL papiron nem, de latva, mekkorat buknak a Bajnokok Ligajaval, amit szinten az MTVA orra elol vittek el, nem vagyok biztos benne, hogy ramennek ujra az NB I-re. A Sport Tv gondolom megy, de az Arena sem lepne meg. Plusz a Fradi miatt egyebkent meg az Europa-liga is nagyon erdekes lehet majd valakinek. Mindegy, ez a jovo zeneje.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
Azokért a Sport TV pl biztos menni fog, gondolom a közmédia is, RTL se lenne meglepő...
Mivel nem lesz az MTVA dealje "3szoros áron" (nem tudom mennyi, az a lényeg hogy nem piaci, hanem sokkal magasabb, érdekek miatt), és még mindig rohadt sok nézőt hoz, rá fognak menni.
2 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.
Őszentsége Sobri Jóska
Valoszinuleg a sportkozvetitesek nem olcso megvetele eleg sokadik helyen all most a cegcsoportnal, helyette inkabb menekitik, amit csak lehet. Azt gondolnam, penzt csinalnak a jogokbol, elobb vagy utobb. De nyilvan majd meglatjuk. Valaki jol jarhat ezekkel a leeso jogokkal mindenkepp. Foleg az angol focival, a tobbi szerintem nem olyan, ami a kepernyo ele viszi az embert. A Pool es Szobo igen, de amugy arra szerintem tobb erdeklodo is lesz majd.
Stez
Azon kívül csak Laliga meg NL jogaik vannak.
zacknorb
Szerintem nem csak foci jogaik vannak, en legalabbis nem csak arra gondolok, hanem mindenre. Lesznek olyan sokadlagos sportagak, amiket nagyobb csomagban kapnak meg, arra meg jok lesznek valakinek, hogy „kitoltse” ezekkel a musoridot.

De latom, hogy valaki peldaul ha nagyon olcson el tudja hozni, akkor egy CR miatt megveszi egy-ket evre a szaudi fost is, mondvan, CR utolso meccseit eloben adhatja, azt meg hatha megnezi egy picit tobb ember. De sok sportag van, amiknel a csomagban vannak leeso plusz sorozatok, amiket csak ugy megkapsz bonuszba az alap melle, a kosarnal peldaul ilyen Bajnokok Ligaja, meg hasonlo bohocsagokat az alapcsomag melle adnak. Ezek ugye azok a sportagak nyilvan, amiknel tobb sorozat is van, nem csak a honi bajnoksag, meg ahhoz kapcsolodoan egy szem europai kupasorozat.

Ha itt a tv2-t elkezdik kivereztetni, akkor azt gondolnam, nehany csomag eseteben lesz vegul annyira alacsony a veteli ar, hogy valakinek megerje. 😊
Stez
szoval a sport1 racionalis maradt.fikakat leszarta.nem tokeletese de nem is nyujtoznak tul
YoungZeeZee
Nyilvan, es peldaul a sport1 jarhat kifejezetten jol a kovetkezo egy-ket evben. Az Arena meg szinten kilohet, bar van az a pletyka, hogy mogottuk kozvetve Lolo all, ha ez igy van, lehet azert kerdojel.

Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.
Stez
a sport1 elvegatl a bl nagyot megy nekik augtol majusig azt a ket honapot elengedik
az arena kategorikusan kijelentette h ninc mogottuk senki olyan.
jon majd a futball duo kft meg a tobbi aki velem egykoru tudja h milyen vilt a 90es evek kozepe
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.
Őszentsége Sobri Jóska
Valoszinuleg a sportkozvetitesek nem olcso megvetele eleg sokadik helyen all most a cegcsoportnal, helyette inkabb menekitik, amit csak lehet. Azt gondolnam, penzt csinalnak a jogokbol, elobb vagy utobb. De nyilvan majd meglatjuk. Valaki jol jarhat ezekkel a leeso jogokkal mindenkepp. Foleg az angol focival, a tobbi szerintem nem olyan, ami a kepernyo ele viszi az embert. A Pool es Szobo igen, de amugy arra szerintem tobb erdeklodo is lesz majd.
Stez
Azon kívül csak Laliga meg NL jogaik vannak.
zacknorb
Szerintem nem csak foci jogaik vannak, en legalabbis nem csak arra gondolok, hanem mindenre. Lesznek olyan sokadlagos sportagak, amiket nagyobb csomagban kapnak meg, arra meg jok lesznek valakinek, hogy „kitoltse” ezekkel a musoridot.

De latom, hogy valaki peldaul ha nagyon olcson el tudja hozni, akkor egy CR miatt megveszi egy-ket evre a szaudi fost is, mondvan, CR utolso meccseit eloben adhatja, azt meg hatha megnezi egy picit tobb ember. De sok sportag van, amiknel a csomagban vannak leeso plusz sorozatok, amiket csak ugy megkapsz bonuszba az alap melle, a kosarnal peldaul ilyen Bajnokok Ligaja, meg hasonlo bohocsagokat az alapcsomag melle adnak. Ezek ugye azok a sportagak nyilvan, amiknel tobb sorozat is van, nem csak a honi bajnoksag, meg ahhoz kapcsolodoan egy szem europai kupasorozat.

Ha itt a tv2-t elkezdik kivereztetni, akkor azt gondolnam, nehany csomag eseteben lesz vegul annyira alacsony a veteli ar, hogy valakinek megerje. 😊
Stez
szoval a sport1 racionalis maradt.fikakat leszarta.nem tokeletese de nem is nyujtoznak tul
YoungZeeZee
Nyilvan, es peldaul a sport1 jarhat kifejezetten jol a kovetkezo egy-ket evben. Az Arena meg szinten kilohet, bar van az a pletyka, hogy mogottuk kozvetve Lolo all, ha ez igy van, lehet azert kerdojel.

Illetve en kivancsi leszek, hogy mivel az NB I es az MTVA4 szerzodese lejar a szezon vegen, es amugy brutalis penzek mentek azokert a jogokert, amit nyilvan az MLSZ nem fog tudni tartani, de amugy ki sem fizetne senki sem, aztan majd az ujratargyalt jogokert ki akar menni.

2 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.
Őszentsége Sobri Jóska
Valoszinuleg a sportkozvetitesek nem olcso megvetele eleg sokadik helyen all most a cegcsoportnal, helyette inkabb menekitik, amit csak lehet. Azt gondolnam, penzt csinalnak a jogokbol, elobb vagy utobb. De nyilvan majd meglatjuk. Valaki jol jarhat ezekkel a leeso jogokkal mindenkepp. Foleg az angol focival, a tobbi szerintem nem olyan, ami a kepernyo ele viszi az embert. A Pool es Szobo igen, de amugy arra szerintem tobb erdeklodo is lesz majd.
Stez
Azon kívül csak Laliga meg NL jogaik vannak.
zacknorb
Szerintem nem csak foci jogaik vannak, en legalabbis nem csak arra gondolok, hanem mindenre. Lesznek olyan sokadlagos sportagak, amiket nagyobb csomagban kapnak meg, arra meg jok lesznek valakinek, hogy „kitoltse” ezekkel a musoridot.

De latom, hogy valaki peldaul ha nagyon olcson el tudja hozni, akkor egy CR miatt megveszi egy-ket evre a szaudi fost is, mondvan, CR utolso meccseit eloben adhatja, azt meg hatha megnezi egy picit tobb ember. De sok sportag van, amiknel a csomagban vannak leeso plusz sorozatok, amiket csak ugy megkapsz bonuszba az alap melle, a kosarnal peldaul ilyen Bajnokok Ligaja, meg hasonlo bohocsagokat az alapcsomag melle adnak. Ezek ugye azok a sportagak nyilvan, amiknel tobb sorozat is van, nem csak a honi bajnoksag, meg ahhoz kapcsolodoan egy szem europai kupasorozat.

Ha itt a tv2-t elkezdik kivereztetni, akkor azt gondolnam, nehany csomag eseteben lesz vegul annyira alacsony a veteli ar, hogy valakinek megerje. 😊
Stez
szoval a sport1 racionalis maradt.fikakat leszarta.nem tokeletese de nem is nyujtoznak tul
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.
Őszentsége Sobri Jóska
Valoszinuleg a sportkozvetitesek nem olcso megvetele eleg sokadik helyen all most a cegcsoportnal, helyette inkabb menekitik, amit csak lehet. Azt gondolnam, penzt csinalnak a jogokbol, elobb vagy utobb. De nyilvan majd meglatjuk. Valaki jol jarhat ezekkel a leeso jogokkal mindenkepp. Foleg az angol focival, a tobbi szerintem nem olyan, ami a kepernyo ele viszi az embert. A Pool es Szobo igen, de amugy arra szerintem tobb erdeklodo is lesz majd.
Stez
Azon kívül csak Laliga meg NL jogaik vannak.
zacknorb
Szerintem nem csak foci jogaik vannak, en legalabbis nem csak arra gondolok, hanem mindenre. Lesznek olyan sokadlagos sportagak, amiket nagyobb csomagban kapnak meg, arra meg jok lesznek valakinek, hogy „kitoltse” ezekkel a musoridot.

De latom, hogy valaki peldaul ha nagyon olcson el tudja hozni, akkor egy CR miatt megveszi egy-ket evre a szaudi fost is, mondvan, CR utolso meccseit eloben adhatja, azt meg hatha megnezi egy picit tobb ember. De sok sportag van, amiknel a csomagban vannak leeso plusz sorozatok, amiket csak ugy megkapsz bonuszba az alap melle, a kosarnal peldaul ilyen Bajnokok Ligaja, meg hasonlo bohocsagokat az alapcsomag melle adnak. Ezek ugye azok a sportagak nyilvan, amiknel tobb sorozat is van, nem csak a honi bajnoksag, meg ahhoz kapcsolodoan egy szem europai kupasorozat.

Ha itt a tv2-t elkezdik kivereztetni, akkor azt gondolnam, nehany csomag eseteben lesz vegul annyira alacsony a veteli ar, hogy valakinek megerje. 😊

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Miután Simone Inzaghi csapata, az Al Hilal megnyert az ázsiai BL alapszakaszát, a 8. helyen végző Al-Sadd ellen egyből kiesett a negyeddöntőben. Hiába vezettek 3szor is Benzemék, 11esekkel Bobby Firmino csapata jutott tovább. Bár a brazil kihagyta saját 11esét, de a többiek nem. Érdekesség, hogy a katari csapatot szintén egy olasz edző, a 2020es EB győztes Roberto Mancini vezeti.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.
Őszentsége Sobri Jóska
Valoszinuleg a sportkozvetitesek nem olcso megvetele eleg sokadik helyen all most a cegcsoportnal, helyette inkabb menekitik, amit csak lehet. Azt gondolnam, penzt csinalnak a jogokbol, elobb vagy utobb. De nyilvan majd meglatjuk. Valaki jol jarhat ezekkel a leeso jogokkal mindenkepp. Foleg az angol focival, a tobbi szerintem nem olyan, ami a kepernyo ele viszi az embert. A Pool es Szobo igen, de amugy arra szerintem tobb erdeklodo is lesz majd.
Stez
Azon kívül csak Laliga meg NL jogaik vannak.
zacknorb
és a szaudi bajnokság neked smafu? 😊

meg EB-VB selejtezők is, nem?
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az isten is azt akarja, hogy a Spurs kiessen. A leggyengébb formában lévő csapat akit meg lehetett volna előzni ha egy kicsit össze tudná szedni a csapatot De Zerbi, az pont a Leeds lett volna. Erre a 3.ot szopatják idegenben ...

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.
Őszentsége Sobri Jóska
Valoszinuleg a sportkozvetitesek nem olcso megvetele eleg sokadik helyen all most a cegcsoportnal, helyette inkabb menekitik, amit csak lehet. Azt gondolnam, penzt csinalnak a jogokbol, elobb vagy utobb. De nyilvan majd meglatjuk. Valaki jol jarhat ezekkel a leeso jogokkal mindenkepp. Foleg az angol focival, a tobbi szerintem nem olyan, ami a kepernyo ele viszi az embert. A Pool es Szobo igen, de amugy arra szerintem tobb erdeklodo is lesz majd.
Stez
Azon kívül csak Laliga meg NL jogaik vannak.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.
Őszentsége Sobri Jóska
Valoszinuleg a sportkozvetitesek nem olcso megvetele eleg sokadik helyen all most a cegcsoportnal, helyette inkabb menekitik, amit csak lehet. Azt gondolnam, penzt csinalnak a jogokbol, elobb vagy utobb. De nyilvan majd meglatjuk. Valaki jol jarhat ezekkel a leeso jogokkal mindenkepp. Foleg az angol focival, a tobbi szerintem nem olyan, ami a kepernyo ele viszi az embert. A Pool es Szobo igen, de amugy arra szerintem tobb erdeklodo is lesz majd.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?
Sixo
Nem ismerem a szerződés részleteit, de gondolom ha az egyik fél egyoldalúan felbontja, mondjuk nemfizetéssel, a másik fél ezt tudomásul veszi, akkor érvenytelenné válik.
De ami téged érdekel, hogy előre fizettek, van e és ha van akkor milyen harmadik közvetítő fél, mennyi a tv2 csoport valódi vagyona, milyen tartalékaik, bevételeik, tervezett kiadásaik vannak, vagyis mikorra omlik össze, ha összeomlik e egyáltalán, azt most nem lehet tudni.
Ahogy azt se, hogy jövőre hol lesznek a PL meccsek. Lehet eladják a jogokat, lehet lemondanak róla, lehet meghosszabítják, senki sem tud még semmit.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.
Őszentsége Sobri Jóska
És a kifizetések, hogy mennek? Gondolom nem előre utalják el az egészet. Mi van ha a kövi szezont nem tudják kifizetni?

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
2028-ig.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
sporttv örül?
Negritis, a vajda
Valszeg jah, a másikon már úgy is ott van a bundás meg a serie a, valamit át kell adniuk a sport tv-nek. Így végre nem csak portugál meg török bajnokit kell adniuk.
Sixo
esetleg az RTL tud majd még bővűlni


Aréna az mennyire "beágyazott"?
Negritis, a vajda
VIsszajön a Digi vagy valami új foci alakul. Vagy az eddigiek jönnek újjal, pl Sport3 vagy Aréna2.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
sporttv örül?
Negritis, a vajda
Valszeg jah, a másikon már úgy is ott van a bundás meg a serie a, valamit át kell adniuk a sport tv-nek. Így végre nem csak portugál meg török bajnokit kell adniuk.
Sixo
esetleg az RTL tud majd még bővűlni


Aréna az mennyire "beágyazott"?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
sporttv örül?
Negritis, a vajda
Valszeg jah, a másikon már úgy is ott van a bundás meg a serie a, valamit át kell adniuk a sport tv-nek. Így végre nem csak portugál meg török bajnokit kell adniuk.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.
Sixo
sporttv örül?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Valaki tudja meddig van szerződése a PL-el a Spílernek? Mivel bedőlnek gondolom el fog valahova kerülni amikor lejár.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
xD

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Eddig ez az Inter teljesen esélytelen és kilátástalan.
Sixo
Kap segítséget