Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor èrik a Champo 😔🤦

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
itt a Kolo gyerek volt a szabálytalan nem a védő
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Wrexham PL álmoknak vége(idén)
remontada
Még 4 meccs van, PO-ra odaérhetnek, ott meg bármi lehet..
JC6 (Mr. Miele)
formát látva nem sok esély van rá
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Wrexham PL álmoknak vége(idén)
remontada
Még 4 meccs van, PO-ra odaérhetnek, ott meg bármi lehet..
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyen
Heisman nádor
Ha cserebe az Arsenal semmit se nyer akkor aldasom ra
Toto21
nem nyerünk semmit, nézd meg hogyan játszunk. megint nem elérhető Saka meg Ødegaard, amikor ott lenne az esély, akkor is megint az játszik aki egészséges. szóval ebbe ennyi volt sajnos.
mondjuk nem tudom miért örülne mindenki az olajos címnek ismét, de ti tudjátok
Heisman nádor
Mert a City olyan jól játszik. Sok az előnye a Arsenalnak, a City meg nem fogja megnyerni a hátralévő összes meccsét, sőt.
Sixo
3 pont vesztett pontokban, majd jön az egymáselleni és vége. megint szétesett a csapat áprilisra. szomorú hogy megint csak szégyenkezhetni lehet Arsenal szurkolóként.
Heisman nádor
nekem nem tetszik az Arsenal "focija". Tegnap Declan Rice után, David Raya passzolta a legtöbbet... No comment. Arteta-nak egyértelműen mennie kell. Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétek
Toto21
Nem mondom hogy Arteta hibátlan, sőt. De amikor két éve minden támadó folyamatosan elérhető volt, és 3-6 gólokat rúgtunk szinte végig, akkor ez nem volt baj.
Heisman nádor
Kicsit az az erzesem van, hogy Artetanak ez a plafonja. De lehet, hogy nem latom jol, csak en akkor sem ereztem iden azt a valodi atutoerot az Arsenalban, amikor nem is nagyon volt sok serultjuk, nem lehetett erre mutogatni. De mindig jon valami, pedig evrol evre azert eleg jo erositeseket kap, mikozben Artetat meg egyre tanacstalanabbnak erzem. Valahogy nem igazan kepes o sem meglepni ezt az utolso lepcsofokot.

Es ez az Arsenal nagyon jo, es ami meg fontosabb, vastag kerettel rendelkezik.

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Wrexham PL álmoknak vége(idén)
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Hát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyen
Heisman nádor
Ha cserebe az Arsenal semmit se nyer akkor aldasom ra
Toto21
nem nyerünk semmit, nézd meg hogyan játszunk. megint nem elérhető Saka meg Ødegaard, amikor ott lenne az esély, akkor is megint az játszik aki egészséges. szóval ebbe ennyi volt sajnos.
mondjuk nem tudom miért örülne mindenki az olajos címnek ismét, de ti tudjátok
Heisman nádor
Mert a City olyan jól játszik. Sok az előnye a Arsenalnak, a City meg nem fogja megnyerni a hátralévő összes meccsét, sőt.
Sixo
3 pont vesztett pontokban, majd jön az egymáselleni és vége. megint szétesett a csapat áprilisra. szomorú hogy megint csak szégyenkezhetni lehet Arsenal szurkolóként.
Heisman nádor
nekem nem tetszik az Arsenal "focija". Tegnap Declan Rice után, David Raya passzolta a legtöbbet... No comment. Arteta-nak egyértelműen mennie kell. Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétek
Toto21
Nem mondom hogy Arteta hibátlan, sőt. De amikor két éve minden támadó folyamatosan elérhető volt, és 3-6 gólokat rúgtunk szinte végig, akkor ez nem volt baj.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
2 ‘legendás’ középpályással való felállással sikerült hazai pályán a 60. Percben elérni hogy ne az ellenfél birtokolja többet a labdát.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétek
Toto21
Ilyen inkább 10es mint szélsőkből van elég ember, már tavaly is valami echte fasza balszélső kellett volna oda (Rodrygo, Lookman)
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Hát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyen
Heisman nádor
Ha cserebe az Arsenal semmit se nyer akkor aldasom ra
Toto21
nem nyerünk semmit, nézd meg hogyan játszunk. megint nem elérhető Saka meg Ødegaard, amikor ott lenne az esély, akkor is megint az játszik aki egészséges. szóval ebbe ennyi volt sajnos.
mondjuk nem tudom miért örülne mindenki az olajos címnek ismét, de ti tudjátok
Heisman nádor
Mert a City olyan jól játszik. Sok az előnye a Arsenalnak, a City meg nem fogja megnyerni a hátralévő összes meccsét, sőt.
Sixo
3 pont vesztett pontokban, majd jön az egymáselleni és vége. megint szétesett a csapat áprilisra. szomorú hogy megint csak szégyenkezhetni lehet Arsenal szurkolóként.
Heisman nádor
nekem nem tetszik az Arsenal "focija". Tegnap Declan Rice után, David Raya passzolta a legtöbbet... No comment. Arteta-nak egyértelműen mennie kell. Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétek
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Baumgart repült Berlinből. Sajnálom, mert jól indult a dolog, de január óta egyszerűen minősíthetetlen volt a játék. Ma is full simán kaptak ki a tok utolsó Heidenheim-tol, pedig pont ezeket a meccseket kellene hozni.

Kar érte, de sok sikert neki a következő csapatánál.

Szerk: közben meg is van az utód, nyárig Marie-Louise Eta lesz a HC, aki évekkel ezelőtt volt már masodedzo az Unionnal, nyártól pedig a női csapat edzője lesz, de elvállalta a beugrast. Ezzel szerintem ő lesz a Bundesliga történetének első női edzője, de ez csak tipp, nem néztem utána. Bár meglepne, ha nem így lenne.
rob3r7o
A németek Szabó Tónija.

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Amit Tilos Viniciusnak azt szabad Olisenek  www.reddit.com/r/Bundesliga/s/FAwgMOHptS
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Baumgart repült Berlinből. Sajnálom, mert jól indult a dolog, de január óta egyszerűen minősíthetetlen volt a játék. Ma is full simán kaptak ki a tok utolsó Heidenheim-tol, pedig pont ezeket a meccseket kellene hozni.

Kar érte, de sok sikert neki a következő csapatánál.

Szerk: közben meg is van az utód, nyárig Marie-Louise Eta lesz a HC, aki évekkel ezelőtt volt már masodedzo az Unionnal, nyártól pedig a női csapat edzője lesz, de elvállalta a beugrast. Ezzel szerintem ő lesz a Bundesliga történetének első női edzője, de ez csak tipp, nem néztem utána. Bár meglepne, ha nem így lenne.

Szerkesztette: rob3r7o

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nah végre egy kicsit visszaadott a gép. Nem tudom mikor izgultam utoljára ennyire az utolsó 20-30 percben.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Thuram te félszemű fasz, ezt, hogy lehetett kihagyni. Ezt még Darwin Nunez is berúgta volna.

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Nikitscher góljával a Rio Ave eltávolodik lassan a kieső zónatól

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon rossz ezt kimondani, de a valóság az, hogy az utóbbi 10 meccs alapján NEM érdemeljük meg a feljutást...
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Vasas és a bajnoki cím egy mondatban még mindig fura de lassan megvalósul
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Azért annak nem kicsit örülök h Goretzka szerezte a 102. Gólt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Hát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyen
Heisman nádor
Ha ezek utan nem rakjak ki Artetat is az Arsenaltol, ha elbukjak a PL-t innen, akkor meg is erdemlik.
Stez
Kikéne akkor de nem fogják
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Lol, Atletiben 4 ifi kezd
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Barcika kiesés már matematikailag is fix
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Jujj, de jó ez a Zete van helye a mennyei dobogón, jah NEM!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Soroksár bazdmeg....ennyit egy kurva pornófilmben nem fetrengenek

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az új Yamal, csak játsszon!
Nomac
Azért basszus ennyi játékperc után kijelenteni ezeket nagyon meredek, amikor meg nem varázsol 10 perc alatt, akkor meg semmi extrázva van.