Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
itt a Kolo gyerek volt a szabálytalan nem a védő
2 hónapja
formát látva nem sok esély van ráWrexham PL álmoknak vége(idén)Még 4 meccs van, PO-ra odaérhetnek, ott meg bármi lehet..
remontada
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Wrexham PL álmoknak vége(idén)Még 4 meccs van, PO-ra odaérhetnek, ott meg bármi lehet..
remontada
2 hónapja
Kicsit az az erzesem van, hogy Artetanak ez a plafonja. De lehet, hogy nem latom jol, csak en akkor sem ereztem iden azt a valodi atutoerot az Arsenalban, amikor nem is nagyon volt sok serultjuk, nem lehetett erre mutogatni. De mindig jon valami, pedig evrol evre azert eleg jo erositeseket kap, mikozben Artetat meg egyre tanacstalanabbnak erzem. Valahogy nem igazan kepes o sem meglepni ezt az utolso lepcsofokot.Nem mondom hogy Arteta hibátlan, sőt. De amikor két éve minden támadó folyamatosan elérhető volt, és 3-6 gólokat rúgtunk szinte végig, akkor ez nem volt baj.nekem nem tetszik az Arsenal "focija". Tegnap Declan Rice után, David Raya passzolta a legtöbbet... No comment. Arteta-nak egyértelműen mennie kell. Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétek3 pont vesztett pontokban, majd jön az egymáselleni és vége. megint szétesett a csapat áprilisra. szomorú hogy megint csak szégyenkezhetni lehet Arsenal szurkolóként.Mert a City olyan jól játszik. Sok az előnye a Arsenalnak, a City meg nem fogja megnyerni a hátralévő összes meccsét, sőt.nem nyerünk semmit, nézd meg hogyan játszunk. megint nem elérhető Saka meg Ødegaard, amikor ott lenne az esély, akkor is megint az játszik aki egészséges. szóval ebbe ennyi volt sajnos.Hát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyenHa cserebe az Arsenal semmit se nyer akkor aldasom ra
Heisman nádor
Toto21
mondjuk nem tudom miért örülne mindenki az olajos címnek ismét, de ti tudjátok
Heisman nádor
Sixo
Heisman nádor
Toto21
Heisman nádor
Es ez az Arsenal nagyon jo, es ami meg fontosabb, vastag kerettel rendelkezik.
2 hónapja
Wrexham PL álmoknak vége(idén)
2 hónapja
Nem mondom hogy Arteta hibátlan, sőt. De amikor két éve minden támadó folyamatosan elérhető volt, és 3-6 gólokat rúgtunk szinte végig, akkor ez nem volt baj.nekem nem tetszik az Arsenal "focija". Tegnap Declan Rice után, David Raya passzolta a legtöbbet... No comment. Arteta-nak egyértelműen mennie kell. Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétek3 pont vesztett pontokban, majd jön az egymáselleni és vége. megint szétesett a csapat áprilisra. szomorú hogy megint csak szégyenkezhetni lehet Arsenal szurkolóként.Mert a City olyan jól játszik. Sok az előnye a Arsenalnak, a City meg nem fogja megnyerni a hátralévő összes meccsét, sőt.nem nyerünk semmit, nézd meg hogyan játszunk. megint nem elérhető Saka meg Ødegaard, amikor ott lenne az esély, akkor is megint az játszik aki egészséges. szóval ebbe ennyi volt sajnos.Hát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyenHa cserebe az Arsenal semmit se nyer akkor aldasom ra
Heisman nádor
Toto21
mondjuk nem tudom miért örülne mindenki az olajos címnek ismét, de ti tudjátok
Heisman nádor
Sixo
Heisman nádor
Toto21
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
2 ‘legendás’ középpályással való felállással sikerült hazai pályán a 60. Percben elérni hogy ne az ellenfél birtokolja többet a labdát.
2 hónapja
Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétekIlyen inkább 10es mint szélsőkből van elég ember, már tavaly is valami echte fasza balszélső kellett volna oda (Rodrygo, Lookman)
Toto21
2 hónapja
nekem nem tetszik az Arsenal "focija". Tegnap Declan Rice után, David Raya passzolta a legtöbbet... No comment. Arteta-nak egyértelműen mennie kell. Helyetekben elhoznám Fabregast, Pazt és mondjuk Rogers-t. Egyből szintet lépnétek3 pont vesztett pontokban, majd jön az egymáselleni és vége. megint szétesett a csapat áprilisra. szomorú hogy megint csak szégyenkezhetni lehet Arsenal szurkolóként.Mert a City olyan jól játszik. Sok az előnye a Arsenalnak, a City meg nem fogja megnyerni a hátralévő összes meccsét, sőt.nem nyerünk semmit, nézd meg hogyan játszunk. megint nem elérhető Saka meg Ødegaard, amikor ott lenne az esély, akkor is megint az játszik aki egészséges. szóval ebbe ennyi volt sajnos.Hát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyenHa cserebe az Arsenal semmit se nyer akkor aldasom ra
Heisman nádor
Toto21
mondjuk nem tudom miért örülne mindenki az olajos címnek ismét, de ti tudjátok
Heisman nádor
Sixo
Heisman nádor
2 hónapja
Baumgart repült Berlinből. Sajnálom, mert jól indult a dolog, de január óta egyszerűen minősíthetetlen volt a játék. Ma is full simán kaptak ki a tok utolsó Heidenheim-tol, pedig pont ezeket a meccseket kellene hozni.A németek Szabó Tónija.
Kar érte, de sok sikert neki a következő csapatánál.
Szerk: közben meg is van az utód, nyárig Marie-Louise Eta lesz a HC, aki évekkel ezelőtt volt már masodedzo az Unionnal, nyártól pedig a női csapat edzője lesz, de elvállalta a beugrast. Ezzel szerintem ő lesz a Bundesliga történetének első női edzője, de ez csak tipp, nem néztem utána. Bár meglepne, ha nem így lenne.
rob3r7o
2 hónapja
Amit Tilos Viniciusnak azt szabad Olisenek www.reddit.com/r/Bundesliga/s/FAwgMOHptS
2 hónapja
Baumgart repült Berlinből. Sajnálom, mert jól indult a dolog, de január óta egyszerűen minősíthetetlen volt a játék. Ma is full simán kaptak ki a tok utolsó Heidenheim-tol, pedig pont ezeket a meccseket kellene hozni. Kar érte, de sok sikert neki a következő csapatánál.
Szerk: közben meg is van az utód, nyárig Marie-Louise Eta lesz a HC, aki évekkel ezelőtt volt már masodedzo az Unionnal, nyártól pedig a női csapat edzője lesz, de elvállalta a beugrast. Ezzel szerintem ő lesz a Bundesliga történetének első női edzője, de ez csak tipp, nem néztem utána. Bár meglepne, ha nem így lenne.
Szerkesztette: rob3r7o
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
2 hónapja
Nah végre egy kicsit visszaadott a gép. Nem tudom mikor izgultam utoljára ennyire az utolsó 20-30 percben.
2 hónapja
Thuram te félszemű fasz, ezt, hogy lehetett kihagyni. Ezt még Darwin Nunez is berúgta volna.
2 hónapja
Nagyon rossz ezt kimondani, de a valóság az, hogy az utóbbi 10 meccs alapján NEM érdemeljük meg a feljutást...
2 hónapja
Vasas és a bajnoki cím egy mondatban még mindig fura de lassan megvalósul
2 hónapja
Azért annak nem kicsit örülök h Goretzka szerezte a 102. Gólt
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Kikéne akkor de nem fogjákHát a végén megint a kurva City lesz a bajnok... szégyenHa ezek utan nem rakjak ki Artetat is az Arsenaltol, ha elbukjak a PL-t innen, akkor meg is erdemlik.
Heisman nádor
Stez
2 hónapja
Lol, Atletiben 4 ifi kezd
2 hónapja
Barcika kiesés már matematikailag is fix
2 hónapja
Jujj, de jó ez a Zete van helye a mennyei dobogón, jah NEM!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Soroksár bazdmeg....ennyit egy kurva pornófilmben nem fetrengenek
2 hónapja
Az új Yamal, csak játsszon!Azért basszus ennyi játékperc után kijelenteni ezeket nagyon meredek, amikor meg nem varázsol 10 perc alatt, akkor meg semmi extrázva van.
Nomac