Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Bastoni megsérült, vagy fejben ennyire szét van esve?
Toto21
fejben már Katalóniában van
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
mi a fasz? 2:0-nál elmentem zuhanyozni meg egyebek erre 2:3????
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Vicc ez a foci xD 4 lövés és 3 gól, szegény Como.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Első két lövéséből 2 gólt szerezett az Inter. Hiába verte őket agyon az első félidőben a Como.

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Bastoni megsérült, vagy fejben ennyire szét van esve?
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
És középkezdésből egyből gól. Ez azért kellett a meccshez.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Butez mekkora gólpassz te jó isten !!

2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Eddig ez az Inter teljesen esélytelen és kilátástalan.
Sixo
Kár hogy a Napoli nem tudott ma nyerni
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Eddig ez az Inter teljesen esélytelen és kilátástalan.

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Menő kapus, az év játékosa lesz a csapatánál

 www.facebook.com/share/v/1ggkFbSHEa/?mibextid=wwXIfr

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Palmer és Foden elég gyenge formában fog a VB-re érkezni. Valamint Bellingham se élete formájában van. Angolok szerintem nem sokáig jutnak majd el.
Toto21
Mondjuk az a vicc, hogy eddig sem Fodennek, sem Palmernek nem volt meg jo vbje (sem Eb-je), valojaban Bellinghamnek sem, csak o clutch golokkal elo tudott lepni. Viszont o most pihent lesz, mert elmegy kb 2500 jatekperccel a lababan.

Erdekes lesz ez az angol tamadosor, mert valami felelmetes, hogy mennyire nem fit egymas mellett ez a nehany ember, akiknek a legtobbjet nem igazan lehet kihagyni, csak mert...

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
nah megint befújtak egy túl sokáig dédelgetést

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Palmer és Foden elég gyenge formában fog a VB-re érkezni. Valamint Bellingham se élete formájában van. Angolok szerintem nem sokáig jutnak majd el.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Jövő hétvége jó lesz:

Szombaton

ETO - FTC

Vasárnap

City - Arsenal
2 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Gólkülönbséget is szépen javítja a Sziti
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Amikor látod Guehit hetente magas szinten teljesíteni, a Pool meg nem tudta megszerezni, akkor az eléggé fájhat... Főleg úgy, hogy a védelem is elég gatya
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Erről ennyit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Ott is van! 😊
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Száradj ki Arteta, hogy a Chelsea-nek kell szurkolnom.
Matthew99
én a citynek szurkolok 😀
kell az 5. hely valahogy
Negritis, a vajda
Egy jó x.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
Száradj ki Arteta, hogy a Chelsea-nek kell szurkolnom.
Matthew99
én a citynek szurkolok 😀
kell az 5. hely valahogy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Száradj ki Arteta, hogy a Chelsea-nek kell szurkolnom.
Matthew99
Eddig jol is toljak sajnos
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Akkor èrik a Champo 😔🤦
dande2
Lesz egy Leeds elleni hazai meccs is a Wolwes mellett amiket ha behúznak akkor lehet vlm
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Száradj ki Arteta, hogy a Chelsea-nek kell szurkolnom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 638
Akkor èrik a Champo 😔🤦
dande2
Nem lesz egyszeru na, de meg nincs minden veszve.

Durva ev lenne, ha az angoloknal a Spurs es a nemeteknel a Wolfsburg kiesik a masodik osztalyba