Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Ezt a nyomorèk Mussor simán visszahúzhatta volna a lábát a majomfejű 😡😡😡Esze ágában sem volt. Tudta, hogy úgyse büntetik…
dande2
2 hónapja
Ezt a nyomorèk Mussor simán visszahúzhatta volna a lábát a majomfejű 😡😡😡Felebaráti szeretet, meg ilyenek
dande2
2 hónapja
Elképesztően sok faszságot beszél a kommentátor, hihetetlen.kár hogy nincs valami lehetőség hogy angol kommentátor menjen
Mikey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
De miért mutatják, ahogy ömlik a vér az orrából?
2 hónapja
Ezt a nyomorèk Mussor simán visszahúzhatta volna a lábát a majomfejű 😡😡😡
2 hónapja
Elképesztően sok faszságot beszél a kommentátor, hihetetlen.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Kettőazért bár ziccer volt ez de láttunk kapust ilyet védeni
dande2
a passz zseni volt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
"a liverpool nem játszott a hétvégén, elhalasztották a lens elleni bajnokit" ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kettő
2 hónapja
Ez szöglet kellett volna h legyen. Lookman uzsonnára eszi eddig Koundét.
2 hónapja
ma se ússzuk meg 2 alatt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
4. percig bírta az atletiElfelejtettem fogadni arra a meccsre, megtettem volna a Bárka továbbjutást
Sixo
2 hónapja
Most nézem, hogy az atleti kezdő 11éből 3 játékost is az Atalantától vettek.
2 hónapja
Egy
2 hónapja
Salah csak csere, viszont Ekitiké és Isak is kezd. Hmm.legalább nem 3+2 védő megint
Mikey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Nah mondom most megnézek egy Bayern - Realt, aztán megnéztem milyen meccseket játszanak.
2 hónapja
Jaj ne, Gundi a kommentátor. 🤦
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Tóth Alex kihagyott egy lépcsőfokot, ami nem véletlenül szokott ott lenni. Egy német, belga, holland,stb.Normál esetben úgy történt volna az ügymenet, hogy a fagyi eladja 3-5 milkóért annak, akik majd tovább adják őt 1-2 év múlva 10-20-30 milkóért ha ott ki tud tűnni és nem csak örök ígéret marad.
Azt hittem az év eladása a harminc pluszos Varga eladása, de ez a lehúzás nagyon veri. Az angolok bekockáztattak , túlélik ha nem jön be, de meglepődnék ha kezdő lenne abban a jó csapatban. Talán ha nyáron eladnak megint előle akkor versenghet jövőre és a keretben marad és kap egy évet jövőre, de pénzt nem sokat tennék rá. Igazi keltető ahol van, edzőtől független rendszer ami ott mükszik
Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Mondjuk ésszel kondizzon hogy ne váljon vassa acél helyettRemeljuk erre nem lesz szukseg. Ha van esze, a nyarig nagyon odateszi magat a konditeremben, hogy meglegyen az eros fizikuma a PL-re, akkor a felkin beverekedheti magat a kezdobe. De hat az biztos, hogy neki nem jon jol ez az edzovaltas. Az a helyzet, hogy mar most is van elotte legalabb ket vagy harom jatekos (kozep kozepen is backup a legjobb esetben, tamado kp-kent meg siman ravagnek legalabb ket nala jobbat), es ha a nyaron meg hoznak kp-t, azert necces lehet.Utóbbi sokkal sanszosabb sajnos. Csak ne adják kölcsön a champo-ba, jöjjön akkor inkább vissza a kontinensre pl németországba.Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Mikey
Stez
davemayer
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Salah csak csere, viszont Ekitiké és Isak is kezd. Hmm.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Remeljuk erre nem lesz szukseg. Ha van esze, a nyarig nagyon odateszi magat a konditeremben, hogy meglegyen az eros fizikuma a PL-re, akkor a felkin beverekedheti magat a kezdobe. De hat az biztos, hogy neki nem jon jol ez az edzovaltas. Az a helyzet, hogy mar most is van elotte legalabb ket vagy harom jatekos (kozep kozepen is backup a legjobb esetben, tamado kp-kent meg siman ravagnek legalabb ket nala jobbat), es ha a nyaron meg hoznak kp-t, azert necces lehet.Utóbbi sokkal sanszosabb sajnos. Csak ne adják kölcsön a champo-ba, jöjjön akkor inkább vissza a kontinensre pl németországba.Iraola távozik Bournemouthból a szezon végén.Azert Toth szempontjabol erdekes lesz egy edzovaltas. Vagy nagyon jol sul el, es beverekedi magat a kezdobe, vagy palyat nem fog latni.
Mikey
Stez
davemayer