Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Azert megkerdeznem Turpi urfit hogy az Olmo eset miben volt mas mint a kiallitas? Radasul Kounde vonalban is volt Ezzel egyutt csak magat okolhatja a csapat, ennyi helyzetet nem lehet kihagyni
2 hónapja
Teljesen beleéltem magam, hogy a Barca továbbjut. Puff neki.Sztarok vannak, csapat elvetve.
nagylaza, főpohárnok
2 hónapja
Teljesen beleéltem magam, hogy a Barca továbbjut. Puff neki.
2 hónapja
Ennek csak az Arsenal örül igazán…bár ide védő kell, nem Martin meg nem Eric
2 hónapja
Ket meccs alapjan 6ot kellett volna rugni.Kibaszott sok helyzetet kimaradt.Első meccsen Rashford helyzetek voltak a kulcs
Blevi
zacknorb
2 hónapja
Tehát az Arsenalnak egy Leverkusen-Sporting-Atleti hármast kell legyőznie a BL döntőhöz. Internek volt ilyen könnyű ága amikor a City ellen döntőztek.Előbb tennék ezekre a hentesekre mint az Arsenalra. Bayern - Atleti döntő lesz
Sixo
2 hónapja
Kibaszott sok helyzetet kimaradt.Első meccsen Rashford helyzetek voltak a kulcs
Blevi
2 hónapja
Kibaszott sok helyzetet kimaradt.
2 hónapja
Ez így fájdalmasan sima lett.megúsztuk 3 alatt
Mikey
yay
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Erre most szarik be a Telekom TVgo 😄😯
2 hónapja
Ez így fájdalmasan sima lett.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Ez lehet az első hazai playoff veresége az Atletinek 1997 óta (21 Chelsea ellen nem számít neutrális helyszínen)Pont nem fogja èrdekelniőket mert úgyis tovább mennek
zacknorb
2 hónapja
Ez lehet az első hazai playoff veresége az Atletinek 1997 óta (21 Chelsea ellen nem számít neutrális helyszínen)
2 hónapja
Igen, de ott lehet javítani ès belefèr egy-egy ilyen meccs a BLben viszont nem ès muszaj lenne változtatni...de nem kèpes rá. Yamalt is lehetne mozgatni a pályán de kísèrlet sincs ráIlyen rohadt balfèk balfasz bandát a világon nincs Flick te meg edd amit főztèl hohy ezen nem tudsz változtatni hogy ne lehessenek ilyen kontrák leindulások😡😡😡😡😡😡Ez ugye azért jó kérdés, mert 2 bajnoki címet hoz a 2ből.
dande2
zacknorb
2 hónapja
Tehát az Arsenalnak egy Leverkusen-Sporting-Atleti hármast kell legyőznie a BL döntőhöz. Internek volt ilyen könnyű ága amikor a City ellen döntőztek.Ez már sorsolásnál fix volt, akkor beírtam, hogy Arsenal döntő vagy bust
Sixo
2 hónapja
Szegény nagyapámmal mindig néztük délelőtt a "tetyű fradistákat", s mire vége lett, nagyanyám megcsinálta a rántott húst és a rosejblit. Mint Kartal valaha volt legjobb focistája, állandóan szidta a játékosokat hogy mekkora balfaszok, csapattól függetlenül. Élvezettel hallgattam ezt is, az anekdotáit meg főleg. Sajnos lassan 2 éve, hogy nincs köztünk, de mindig szép emlékekkel gondolok vissza erre az időszakra, az akkor látott játék minősége ellenére.RTLen volt anno NB1, nem?"Jó ebédhez buzi Léderer" 😀
Negritis, a vajda
Szokol
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Tehát az Arsenalnak egy Leverkusen-Sporting-Atleti hármast kell legyőznie a BL döntőhöz. Internek volt ilyen könnyű ága amikor a City ellen döntőztek.
2 hónapja
Ilyen rohadt balfèk balfasz bandát a világon nincs Flick te meg edd amit főztèl hohy ezen nem tudsz változtatni hogy ne lehessenek ilyen kontrák leindulások😡😡😡😡😡😡Ez ugye azért jó kérdés, mert 2 bajnoki címet hoz a 2ből.
dande2
2 hónapja
Atletico jatèkosoknak lb mindet lehet
2 hónapja
hétvégéreDominik ma se pihenMire pihenjen már?
Negritis, a vajda
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Dominik ma se pihenMajd amig a tobbiek a vbn szopnak, o nyomja a nyaralast meg a luxit.
Negritis, a vajda
2 hónapja
Slot csak most húzza meg a Jones meg Ngum cserét a szünet helyett ami tök egyértelmű volt akkor
2 hónapja
Ennél azért komolyabb lökés volt Olmonál az első felidoben a 16-on belül…az semmiAz az volt, mint a bajnokin a nem piros szitu.
Klaci79
Ritka példája annak, hogy lassításon kevésbé tűnik súlyosnak a szitu, és nem ítélték egyértelmű hibának, amit meg kell változtatni (ez az én interpretációm volt abban a pillanatban a szitura)
2 hónapja
Dembele elesett volna az tiziVagy azt is visszavonják, mint a MacA ellenit
zacknorb