Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Arsenal vèdő bokán rúgja az alapvonalnál a Sporting játèkost, teljesen egyèrtelműen ès meg se nyikkan a VAREz sima tizi bakker 🤷😯🤦Melyik?
dande2
csebi
2 hónapja
8 percet késtem, de csak 2 gólról maradtam le, szóval nincs gond.jobb hogy nem láttad
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
trentnek kb 0/4 megnyert párharca van ma
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Ez sima tizi bakker 🤷😯🤦Melyik?
dande2
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Meg se nèzik, ugyan az mint a Barcanak....
2 hónapja
Ez sima tizi bakker 🤷😯🤦
2 hónapja
8 percet késtem, de csak 2 gólról maradtam le, szóval nincs gond.
2 hónapja
Zsunior ismét okosOdarug ugy h esélye sincs a labdára majd meg mikor kelne fel Kimmich még le is löki a földre. Mindkettő külön külön sárga erre egyet sem kap
Gergőbácsi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Zsunior ismét okos
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
el volt zárva, szóval trent is saras kőkeményen szerintem2 kretén gól 1-1Ott hogy fejelhet így? Hol a kapus?
Negritis, a vajda
csebi
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Köcsög Vinny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
2 kretén gól 1-1Ott hogy fejelhet így? Hol a kapus?
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Idióta
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
2 kretén gól 1-1
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Vini el se találta volna a kaput. Mondjuk ez is arra lesz jó a végén, hogy nem lesz olyan megalázó a vereség 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Ok.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Neuer geci xdd
2 hónapja
lolNeuer wtf?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Nem látom át a ZTE hosszútávú stratégiáját, így erre nem tudok egyértelműen igent vagy nemet felelni.zte?Egyébként az egyik legnagyobb nyertese ennek pont Debrecen lehet, ahol a külföldi tulaj úgy tűnik, hogy valóban elszánt hogy pénzügyileg és szakmailag is komolyan fektessen bele a csapatba.Hat elvileg le is jar egy rakat szponzori szerzodese az NB I-nek, ugyhogy ott is jo nagy minusz lesz, top1 csapatkent nyilvan a Fradi szivja meg a legjobban. Attol nem felek, hogy Csanyi ne talalna kozos hangot MP-vel, szoval bedolni nem fog talan a bajnoksag, de a kimerithetetlen kassza nagyon nem lesz meg. Meg hat azert jo par klub is alaposan megszopja nyilvan.amúgy mindenki a TAO meg MLSZ pénzeket mondja, de basszus az MVM is brutál pénzekkel tolja a fradit az ha nem lesz az is komoly lyuk leszA Fradi most meg tudna mukodni piaci alapon egyebkent, brutal penzteket szedtek be az elmult par evben El-bol peldaul. Csak itt a kerdes az lesz, hogy egyreszt mennyit hagyott ebbol bent KG es mennyit forgattak ki, illetve az is, hogy az MLSZ-tol minden bizonnyal megszunik ez az oriasi plusz tamogatas, es a Fradi fenntartani mennyire tudja majd magat a keretet, a stadiont, a tovabbi kiadasokat, ha megcsappannak az allami penzek. Es ugye egyik a masikbol, mert ha koltseget csokkentenek, akkor kisebb fizetesert kevesebb normalis jatekos ir ala, raadasul ugye nem is lehet majd dobalni a milliokat tobbekert. Belefer majd talan szezononkent egy-ket 2-3 millios igazolas, de velhetoen annyi sem.www.youtube.com/watch?v=z6DDsRtkxHEMajd támogassák ha minden más rendbe lett rakva. Addig felőlem fel is lehet szántani az összes pályát
"Bízzunk benne, hogy Magyar Péter is fogja a focit támogatni!" | Fradisták a jövőről
YoungZeeZee
remontada
Hat nem lesz egyszeru. Raadasul amint KG-t kitakaritjak, megszunik a szurkolok lefizetese is, mar igy is egymasnak mentek az elmult hetekben (ahogy hallottam, leginkabb pont a penz miatt), de ha meg penz sem lesz, foleg ki fogjak nehanyan nyirni egymast.
Az egyeb szakosztalyokon meg elbucsuzhatnak a kulfoldiektol, peldaul a koreai koris kontingensnek reszeltek is, mint ahogy a top kulfoldi vizilabdasok es kezisek sem valoszinu, hogy hosszan tervezhetnek itt ezekert a penzekert amikert most vannak.
Szoval Fradi, foci... De azert sok oldalrol fog ez robbanni.
Stez
Negritis, a vajda
Stez
ervinator
YoungZeeZee
Debrecenre jobban rálátok, ott a tulaj egyértelmű célja a piaci alapon működés, európai szintű akadémia, saját nevelésű játékosok nevelése és értékesítése.
Ezek egyelőre jól hangzó szavak, de ha igazak a pletykák és a télen (bár előre kijelentették, hogy a keret megerősítése nyáron várható) több millió euroért akartak csatárt venni a skót bajnokesélyestől, akkor azért valamennyi kreditet lehet adni neki, hogy tényleg komolyan gondolják.
Az állami támogatások megcsappanása persze visszavetheti valamennyire (ez is szempont volt, amikor végül Debrecen megvételére adta a fejét) de ezen kívül a stadion, akadémiai infrastruktúra, egyetem, minden adott.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
YoungZeeZee
9 844
zte?Egyébként az egyik legnagyobb nyertese ennek pont Debrecen lehet, ahol a külföldi tulaj úgy tűnik, hogy valóban elszánt hogy pénzügyileg és szakmailag is komolyan fektessen bele a csapatba.Hat elvileg le is jar egy rakat szponzori szerzodese az NB I-nek, ugyhogy ott is jo nagy minusz lesz, top1 csapatkent nyilvan a Fradi szivja meg a legjobban. Attol nem felek, hogy Csanyi ne talalna kozos hangot MP-vel, szoval bedolni nem fog talan a bajnoksag, de a kimerithetetlen kassza nagyon nem lesz meg. Meg hat azert jo par klub is alaposan megszopja nyilvan.amúgy mindenki a TAO meg MLSZ pénzeket mondja, de basszus az MVM is brutál pénzekkel tolja a fradit az ha nem lesz az is komoly lyuk leszA Fradi most meg tudna mukodni piaci alapon egyebkent, brutal penzteket szedtek be az elmult par evben El-bol peldaul. Csak itt a kerdes az lesz, hogy egyreszt mennyit hagyott ebbol bent KG es mennyit forgattak ki, illetve az is, hogy az MLSZ-tol minden bizonnyal megszunik ez az oriasi plusz tamogatas, es a Fradi fenntartani mennyire tudja majd magat a keretet, a stadiont, a tovabbi kiadasokat, ha megcsappannak az allami penzek. Es ugye egyik a masikbol, mert ha koltseget csokkentenek, akkor kisebb fizetesert kevesebb normalis jatekos ir ala, raadasul ugye nem is lehet majd dobalni a milliokat tobbekert. Belefer majd talan szezononkent egy-ket 2-3 millios igazolas, de velhetoen annyi sem.www.youtube.com/watch?v=z6DDsRtkxHEMajd támogassák ha minden más rendbe lett rakva. Addig felőlem fel is lehet szántani az összes pályát
"Bízzunk benne, hogy Magyar Péter is fogja a focit támogatni!" | Fradisták a jövőről
YoungZeeZee
remontada
Hat nem lesz egyszeru. Raadasul amint KG-t kitakaritjak, megszunik a szurkolok lefizetese is, mar igy is egymasnak mentek az elmult hetekben (ahogy hallottam, leginkabb pont a penz miatt), de ha meg penz sem lesz, foleg ki fogjak nehanyan nyirni egymast.
Az egyeb szakosztalyokon meg elbucsuzhatnak a kulfoldiektol, peldaul a koreai koris kontingensnek reszeltek is, mint ahogy a top kulfoldi vizilabdasok es kezisek sem valoszinu, hogy hosszan tervezhetnek itt ezekert a penzekert amikert most vannak.
Szoval Fradi, foci... De azert sok oldalrol fog ez robbanni.
Stez
Negritis, a vajda
Stez
ervinator
2 hónapja
En kifejezetten orulnek neki, ha tenyleg a tomegsportra es utanpotlasra kellene kolteni a tao-t es vegre MINDEN sportban a sajat nevelesra tamaszkodnank.több park és "grun", rendes tömeg sport az a társadalomnak is hasznosabb lenne
<...>
Szoval en nem karorvendek, hanem orulok ha a sportban is megtortenik a tisztulas. Rovidtavon fajni fog, nem lesz BL remeny, nem lesznek nemzetkozi sikerek, de ez az egyetlen ut, hogy ezt a minden sportagban kiepult es mindent behalozo kibaszott mutyit es szakmaiatlansagot kivagjuk orokre.
topin
szép és jó az élsport, de alapvetően a tömegsport és általános mozgás kultúra sokkal fontosabb és hasznosabb
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
En kifejezetten orulnek neki, ha tenyleg a tomegsportra es utanpotlasra kellene kolteni a tao-t es vegre MINDEN sportban a sajat nevelesra tamaszkodnank.Hat elvileg le is jar egy rakat szponzori szerzodese az NB I-nek, ugyhogy ott is jo nagy minusz lesz, top1 csapatkent nyilvan a Fradi szivja meg a legjobban. Attol nem felek, hogy Csanyi ne talalna kozos hangot MP-vel, szoval bedolni nem fog talan a bajnoksag, de a kimerithetetlen kassza nagyon nem lesz meg. Meg hat azert jo par klub is alaposan megszopja nyilvan.amúgy mindenki a TAO meg MLSZ pénzeket mondja, de basszus az MVM is brutál pénzekkel tolja a fradit az ha nem lesz az is komoly lyuk leszA Fradi most meg tudna mukodni piaci alapon egyebkent, brutal penzteket szedtek be az elmult par evben El-bol peldaul. Csak itt a kerdes az lesz, hogy egyreszt mennyit hagyott ebbol bent KG es mennyit forgattak ki, illetve az is, hogy az MLSZ-tol minden bizonnyal megszunik ez az oriasi plusz tamogatas, es a Fradi fenntartani mennyire tudja majd magat a keretet, a stadiont, a tovabbi kiadasokat, ha megcsappannak az allami penzek. Es ugye egyik a masikbol, mert ha koltseget csokkentenek, akkor kisebb fizetesert kevesebb normalis jatekos ir ala, raadasul ugye nem is lehet majd dobalni a milliokat tobbekert. Belefer majd talan szezononkent egy-ket 2-3 millios igazolas, de velhetoen annyi sem.www.youtube.com/watch?v=z6DDsRtkxHEMajd támogassák ha minden más rendbe lett rakva. Addig felőlem fel is lehet szántani az összes pályát
"Bízzunk benne, hogy Magyar Péter is fogja a focit támogatni!" | Fradisták a jövőről
YoungZeeZee
remontada
Hat nem lesz egyszeru. Raadasul amint KG-t kitakaritjak, megszunik a szurkolok lefizetese is, mar igy is egymasnak mentek az elmult hetekben (ahogy hallottam, leginkabb pont a penz miatt), de ha meg penz sem lesz, foleg ki fogjak nehanyan nyirni egymast.
Az egyeb szakosztalyokon meg elbucsuzhatnak a kulfoldiektol, peldaul a koreai koris kontingensnek reszeltek is, mint ahogy a top kulfoldi vizilabdasok es kezisek sem valoszinu, hogy hosszan tervezhetnek itt ezekert a penzekert amikert most vannak.
Szoval Fradi, foci... De azert sok oldalrol fog ez robbanni.
Stez
Negritis, a vajda
Stez
Igen, ebben kirakat sportagakban szinte sosincs benne klubszinten a siker mar, de tudomasul kell venni, hogy nekunk nem is ez a szerepunk mesterseges allami lufikkal tamogatva. Persze, ha jon olyan tulaj, aki tolja bele a manit, akkor hajra..
Valogatott szinten ebbol lehet profitalni es kirakat sportagakba is odaerni a csucs kozelebe. Nem az kell legyen a szupereredmeny, hogy kijutunk barmelyik sportagban VB-re, hanem hogy egy jo generacio kifutasa miatt tenyleg nagyot dobbantunk.
Ez csak akkor valosulhat meg, ha tenyleg erdemi munka folyik az utanpotlasba es szakmailag magasan kvalifikalt szakemberekbol allnak a stabok. Nem csak az edzokrol beszelek itt, hanem a teljes stabrol, managementrol.
Szoval en nem karorvendek, hanem orulok ha a sportban is megtortenik a tisztulas. Rovidtavon fajni fog, nem lesz BL remeny, nem lesznek nemzetkozi sikerek, de ez az egyetlen ut, hogy ezt a minden sportagban kiepult es mindent behalozo kibaszott mutyit es szakmaiatlansagot kivagjuk orokre.
2 hónapja
Egyébként az egyik legnagyobb nyertese ennek pont Debrecen lehet, ahol a külföldi tulaj úgy tűnik, hogy valóban elszánt hogy pénzügyileg és szakmailag is komolyan fektessen bele a csapatba.Hat elvileg le is jar egy rakat szponzori szerzodese az NB I-nek, ugyhogy ott is jo nagy minusz lesz, top1 csapatkent nyilvan a Fradi szivja meg a legjobban. Attol nem felek, hogy Csanyi ne talalna kozos hangot MP-vel, szoval bedolni nem fog talan a bajnoksag, de a kimerithetetlen kassza nagyon nem lesz meg. Meg hat azert jo par klub is alaposan megszopja nyilvan.amúgy mindenki a TAO meg MLSZ pénzeket mondja, de basszus az MVM is brutál pénzekkel tolja a fradit az ha nem lesz az is komoly lyuk leszA Fradi most meg tudna mukodni piaci alapon egyebkent, brutal penzteket szedtek be az elmult par evben El-bol peldaul. Csak itt a kerdes az lesz, hogy egyreszt mennyit hagyott ebbol bent KG es mennyit forgattak ki, illetve az is, hogy az MLSZ-tol minden bizonnyal megszunik ez az oriasi plusz tamogatas, es a Fradi fenntartani mennyire tudja majd magat a keretet, a stadiont, a tovabbi kiadasokat, ha megcsappannak az allami penzek. Es ugye egyik a masikbol, mert ha koltseget csokkentenek, akkor kisebb fizetesert kevesebb normalis jatekos ir ala, raadasul ugye nem is lehet majd dobalni a milliokat tobbekert. Belefer majd talan szezononkent egy-ket 2-3 millios igazolas, de velhetoen annyi sem.www.youtube.com/watch?v=z6DDsRtkxHEMajd támogassák ha minden más rendbe lett rakva. Addig felőlem fel is lehet szántani az összes pályát
"Bízzunk benne, hogy Magyar Péter is fogja a focit támogatni!" | Fradisták a jövőről
YoungZeeZee
remontada
Hat nem lesz egyszeru. Raadasul amint KG-t kitakaritjak, megszunik a szurkolok lefizetese is, mar igy is egymasnak mentek az elmult hetekben (ahogy hallottam, leginkabb pont a penz miatt), de ha meg penz sem lesz, foleg ki fogjak nehanyan nyirni egymast.
Az egyeb szakosztalyokon meg elbucsuzhatnak a kulfoldiektol, peldaul a koreai koris kontingensnek reszeltek is, mint ahogy a top kulfoldi vizilabdasok es kezisek sem valoszinu, hogy hosszan tervezhetnek itt ezekert a penzekert amikert most vannak.
Szoval Fradi, foci... De azert sok oldalrol fog ez robbanni.
Stez
Negritis, a vajda
Stez
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Hat elvileg le is jar egy rakat szponzori szerzodese az NB I-nek, ugyhogy ott is jo nagy minusz lesz, top1 csapatkent nyilvan a Fradi szivja meg a legjobban. Attol nem felek, hogy Csanyi ne talalna kozos hangot MP-vel, szoval bedolni nem fog talan a bajnoksag, de a kimerithetetlen kassza nagyon nem lesz meg. Meg hat azert jo par klub is alaposan megszopja nyilvan.amúgy mindenki a TAO meg MLSZ pénzeket mondja, de basszus az MVM is brutál pénzekkel tolja a fradit az ha nem lesz az is komoly lyuk leszA Fradi most meg tudna mukodni piaci alapon egyebkent, brutal penzteket szedtek be az elmult par evben El-bol peldaul. Csak itt a kerdes az lesz, hogy egyreszt mennyit hagyott ebbol bent KG es mennyit forgattak ki, illetve az is, hogy az MLSZ-tol minden bizonnyal megszunik ez az oriasi plusz tamogatas, es a Fradi fenntartani mennyire tudja majd magat a keretet, a stadiont, a tovabbi kiadasokat, ha megcsappannak az allami penzek. Es ugye egyik a masikbol, mert ha koltseget csokkentenek, akkor kisebb fizetesert kevesebb normalis jatekos ir ala, raadasul ugye nem is lehet majd dobalni a milliokat tobbekert. Belefer majd talan szezononkent egy-ket 2-3 millios igazolas, de velhetoen annyi sem.www.youtube.com/watch?v=z6DDsRtkxHEMajd támogassák ha minden más rendbe lett rakva. Addig felőlem fel is lehet szántani az összes pályát
"Bízzunk benne, hogy Magyar Péter is fogja a focit támogatni!" | Fradisták a jövőről
YoungZeeZee
remontada
Hat nem lesz egyszeru. Raadasul amint KG-t kitakaritjak, megszunik a szurkolok lefizetese is, mar igy is egymasnak mentek az elmult hetekben (ahogy hallottam, leginkabb pont a penz miatt), de ha meg penz sem lesz, foleg ki fogjak nehanyan nyirni egymast.
Az egyeb szakosztalyokon meg elbucsuzhatnak a kulfoldiektol, peldaul a koreai koris kontingensnek reszeltek is, mint ahogy a top kulfoldi vizilabdasok es kezisek sem valoszinu, hogy hosszan tervezhetnek itt ezekert a penzekert amikert most vannak.
Szoval Fradi, foci... De azert sok oldalrol fog ez robbanni.
Stez
Negritis, a vajda