Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Ilyen kis szar stadionokkal kijutni, ehhh, nem ertik ezek az orszagok a sportot😕

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A kongói demokraták is vb-résztvevők, ezen a néven először. Sajnos nem lesznek egy csoportban Belgiummal, azt a csörtét még az utóbbi 2 vb szerb-albán harcánál is jobban vártam volna.

Jamaikának marad a bob 😕
Kampman
Ha csak hosszabbításban is, de sikerült ☺️

Közben Irak már másodszor szerzi meg a vezetést Bolívia ellen, 60. perc környéke.
warr_b
Maradt a 2-1, Irak is a vébén!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kész a teljes
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
1986 óta újra VB-résztvevő egy ország!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A zászlajuk pedig................................... (dobpergés.........)

A felső szín piros
a középső fehér
az alsót nem látom
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A kongói demokraták is vb-résztvevők, ezen a néven először. Sajnos nem lesznek egy csoportban Belgiummal, azt a csörtét még az utóbbi 2 vb szerb-albán harcánál is jobban vártam volna.

Jamaikának marad a bob 😕
Kampman
Ha csak hosszabbításban is, de sikerült ☺️

Közben Irak már másodszor szerzi meg a vezetést Bolívia ellen, 60. perc környéke.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Ezt Rossi is hozta volna nekik
ozibozi
Vele lehet kijutnak. 😀
iktriad
vihetik, akar mar holnap.
Kenny
Hozzánk meg Gátúszó.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
A kongói demokraták is vb-résztvevők, ezen a néven először. Sajnos nem lesznek egy csoportban Belgiummal, azt a csörtét még az utóbbi 2 vb szerb-albán harcánál is jobban vártam volna.

Jamaikának marad a bob 😕
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Zaire kijutott!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Komolyan, meghívsz több újoncot is két sörmeccsre és van, amelyik 1 percet sem játszik... vicc kategória
JC6 (Mr. Miele)
Az nem vicc hanem Rossi kategória

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Az öreg mindig meg tud lepni 😀

Marco Rossi:

„Aki ismer, tudja, hogy nem vagyok arrogáns és beképzelt."

😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
JC6 (Mr. Miele)
...csak addig amíg bele nem állunk a földbe legközelebb.

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Olaszok 2018 óta olyan mint a magyar csapat, csak el van fordítva a zászló
Heisman nádor
Az utánpótlásuk nekik is valami förtelmes, vagy inkább úgy mondanám, hogy náluk haldoklik, a miénk pedig már halott.
Kampman
Halott? Lófaszt.... Már olyan mélyen van, hogy még Lucifer is kibaszta őket a pokolból.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Hát bakker,.az.olaszok megint nincsenek kint, mit akarunk mi 🤷😯 az olaszoknál meg katasztrófa van....valamit muszáj lesz ott kitalálni ha újra fel akarnak emelkedni....
dande2
Az olasz focit teljesen megolte a modern labdarugas uzleti oldala. Egyes orszagok tele lettek penzzel, Olaszorszagban meg semmi sincs szinte.
Stez
belga, holland??

De a németek sem azért jobbak mer a tulajok olaj milliárdosok hanem mert kompetens a vezetőség mind a csapatok, válogatott és bajnokság élén is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Az öreg mindig meg tud lepni 😀

Marco Rossi:

„Aki ismer, tudja, hogy nem vagyok arrogáns és beképzelt."

😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
JC6 (Mr. Miele)
Egy kaszinóshoz képest ugyancsak szerény.
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Az öreg mindig meg tud lepni 😀

Marco Rossi:

„Aki ismer, tudja, hogy nem vagyok arrogáns és beképzelt."

😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Mondjuk ez megint beáraz minket is, hogy egy Bosznia ki tud jutni Európából.
Heisman nádor
Nagyon hosszú lista lenne, hogy 1986 óta kik jutottak már ki Európából, lehet, hogy rövidebb lenne azoké, akik nem.
Kampman
Addig emelgetik a létszámot, hogy a mai 30 évesek még talán megélik hogy VB-n látják az aranylábúakat.✌️.
ozibozi
Én 35 leszek idén és már rég beletörődtem, hogy ez jó eséllyel sosem fog megtörténni.
Mondjuk az EB kijutásban sem nagyon reménykedtem 2013-14 táján, aztán mi lett.
Kampman
a szomoru az h bosnia 2. alkalommal jutottak ki
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Hát bakker,.az.olaszok megint nincsenek kint, mit akarunk mi 🤷😯 az olaszoknál meg katasztrófa van....valamit muszáj lesz ott kitalálni ha újra fel akarnak emelkedni....
dande2
Az olasz focit teljesen megolte a modern labdarugas uzleti oldala. Egyes orszagok tele lettek penzzel, Olaszorszagban meg semmi sincs szinte.
Stez
Nem tagadom, hogy igazad van, de pl. a horvát fociban több pénz van?
A bajnokságuk nekik is olyan amilyen, nyilván, de azért a tornákra kijutnak.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Mondjuk ez megint beáraz minket is, hogy egy Bosznia ki tud jutni Európából.
Heisman nádor
Nagyon hosszú lista lenne, hogy 1986 óta kik jutottak már ki Európából, lehet, hogy rövidebb lenne azoké, akik nem.
Kampman
Addig emelgetik a létszámot, hogy a mai 30 évesek még talán megélik hogy VB-n látják az aranylábúakat.✌️.
ozibozi
Én 35 leszek idén és már rég beletörődtem, hogy ez jó eséllyel sosem fog megtörténni.
Mondjuk az EB kijutásban sem nagyon reménykedtem 2013-14 táján, aztán mi lett.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát bakker,.az.olaszok megint nincsenek kint, mit akarunk mi 🤷😯 az olaszoknál meg katasztrófa van....valamit muszáj lesz ott kitalálni ha újra fel akarnak emelkedni....
dande2
Az olasz focit teljesen megolte a modern labdarugas uzleti oldala. Egyes orszagok tele lettek penzzel, Olaszorszagban meg semmi sincs szinte.

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Mondjuk ez megint beáraz minket is, hogy egy Bosznia ki tud jutni Európából.
Heisman nádor
Nagyon hosszú lista lenne, hogy 1986 óta kik jutottak már ki Európából, lehet, hogy rövidebb lenne azoké, akik nem.
Kampman
Addig emelgetik a létszámot, hogy a mai 30 évesek még talán megélik hogy VB-n látják az aranylábúakat.✌️.
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Ezt Rossi is hozta volna nekik
ozibozi
Rossit Kapitánynak
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Mondjuk ez megint beáraz minket is, hogy egy Bosznia ki tud jutni Európából.
Heisman nádor
Nagyon hosszú lista lenne, hogy 1986 óta kik jutottak már ki Európából, lehet, hogy rövidebb lenne azoké, akik nem.

De akkor már meg is számoltam, 30-an igen, 25-en nem 😊
Persze csalóka meg minden, mert persze a miniállamok sose fognak, Kazahsztán meg kb. 2002 óta van Európában, de ez akkor is nyomasztó.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Kutya olaszok.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Mondjuk ez megint beáraz minket is, hogy egy Bosznia ki tud jutni Európából.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Marad tehát a Kongó - Jamaica meccs, illetve a legutolsó pótselejtező majd hajnali 5-kor Irak-Bolívia, szintén Mexikóból.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ezt Rossi is hozta volna nekik
ozibozi
Vele lehet kijutnak. 😀
iktriad
vihetik, akar mar holnap.