Soccer
41 feliratkozó
2 hónapja
Sallai 1-2 éve nem segíti a nemzeti csapatot a játékával, inkább hátráltatja...Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.Szerintem az van mögötte, hogy Sallai alapember, míg Tóth és Redzic egyelőre nem, így ők forognak, hogy másokat is meg tudjon nézni más rendszerben az alapemberekkel.
Stez
ervinator
2 hónapja
Ez biztos igy van, csak Toth alepember mostmar, Redzicet pedig alapemberre kell beepiteni, ilyen potencialt nem szabad veszni hagyni, meg Sallai miatt sem. Barany behozatalat megertem, csak Sallai kitolasert a foni bealdozta Redzicet, az szerintem nem jo lepes. De nyilvan ez felkimeccs, szoval tetje nincs, csak nekunk Redzic a jovo szvsz, ahogy Tothot elkezdte jatszatni, Redzicet is legalabb igy kene tolnia. De hat amugy Baranyban is 30-40 perc van egyebkent, mert fizikalisan egyaltalan nem bir tobbet jatszani. O jelenleg egy fiatalabb Adam Martin.Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.Szerintem az van mögötte, hogy Sallai alapember, míg Tóth és Redzic egyelőre nem, így ők forognak, hogy másokat is meg tudjon nézni más rendszerben az alapemberekkel.
Stez
ervinator
2 hónapja
Sallait jól ismerjük… mínusz egy ember 😅
2 hónapja
Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.Szerintem az van mögötte, hogy Sallai alapember, míg Tóth és Redzic egyelőre nem, így ők forognak, hogy másokat is meg tudjon nézni más rendszerben az alapemberekkel.
Stez
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
Hiába na, Orbán egy legenda, el kell ismerni
2 hónapja
Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.
2 hónapja
Olasz, dán, török, svéd kvartettet tippelek a maradék 4 európai helyre.És remélem lesznek tévés meccsen tizenegyesek is.
2 hónapja
Hát csebi, lesz munka a csapattal...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Sokkal jobb szvsz a negyvedos rendszer, magabiztosabban jatszik nagyjabol mindenki a vedelemben.
2 hónapja
Sallai egy idegen test a csapatban. Nem hiszem, hogy mostanság fog gólt szerezni a válogatottban
2 hónapja
Éltessétek csak a kóklert
2 hónapja
Amugy nagy divat lett ez Szobo es Wirtz mintajara, hogy valami nagyon kis sipcsontvedovel jatszik a valogatott fele, en ezt annyira nem adom, hiaba lett megint divat, risky. Dardai laba peldaul mar most verzik egy rugastol, amit egy rendes sipcsontvedo fogott volna. 😊
2 hónapja
Valaki szoljon mar Rossinak, hogy Sallai minden meccsen kihagy harom helyzetet, es ez nem egy jo dolog...Sallait lehet nekünk is inkább védőként kéne tesztelnünk...
Stez
2 hónapja
Viszont Vitalis jo, siman nemzetkozi szint. Ez nagyon jo hir, ami a kozeppalyat illeti.
2 hónapja
Bolla meg Sallai iszonyat fogalmatlan sajnos
2 hónapja
Örülök hogy már a WizzAir is beszállt szponzornak, ugye abból sosem elég 😅
2 hónapja
Valaki szoljon mar Rossinak, hogy Sallai minden meccsen kihagy harom helyzetet, es ez nem egy jo dolog...
2 hónapja
Dehogynem,Urbán nem beszél egy nyelvet sem.Egyébként beszél angolul?Nem lesz, de ő lenne a biztos választás.Bognar sem lesz az.BLASZ-ból nem leszel szövetségi kapitány, még ha a mentalitásod, a karaktered passzol is egy válogatott élére.Urbán egy ostoba náci, még a túlságosan magas elvárásokat nem támasztó magyar közegből is ki tudta politizálni magát.Valojaban nem tudta, az elmult tizenhat evben kb. tiz csapatnal dolgozott, most a BLASZ III-ban nyomja, de az NB III kornyeken rendre ott van es volt is, mindig talaltak neki valamit.
Őszentsége Sobri Jóska
Stez
Bognár viszont NB1 első fele jóideje, így nála teljesen valid, hogy szempont lehet a harmónia, illeszthetőség, kompatibilitás, ha a szakmai szintje nem is annyira top.
Urbánnál nem.
Őszentsége Sobri Jóska
Stez
Őszentsége Sobri Jóska
Dzsokijuing
Willie Parker
bármikor megszólal Interurbán
2 hónapja
Urbánnak a szakmai csúcs amúgy is a Lúzer FC voltMondjuk ha elkezdjuk sorolni a jelenleg is a sportagban dolgozo „szakembereket”, akkor szerintem reggelig nem ernenk a vegere, ugyhogy inkabb elkeserito a helyzet, mint mulatsagos ezzel a sok koklerrel. Urban annyira nagyon nem log ki lefele a kepzeletbeli listarol.
Willie Parker
2 hónapja
Urbánnak a szakmai csúcs amúgy is a Lúzer FC volt
2 hónapja
Urbán nem beszél egy nyelvet sem.Egyébként beszél angolul?Nem lesz, de ő lenne a biztos választás.Bognar sem lesz az.BLASZ-ból nem leszel szövetségi kapitány, még ha a mentalitásod, a karaktered passzol is egy válogatott élére.Urbán egy ostoba náci, még a túlságosan magas elvárásokat nem támasztó magyar közegből is ki tudta politizálni magát.Valojaban nem tudta, az elmult tizenhat evben kb. tiz csapatnal dolgozott, most a BLASZ III-ban nyomja, de az NB III kornyeken rendre ott van es volt is, mindig talaltak neki valamit.
Őszentsége Sobri Jóska
Stez
Bognár viszont NB1 első fele jóideje, így nála teljesen valid, hogy szempont lehet a harmónia, illeszthetőség, kompatibilitás, ha a szakmai szintje nem is annyira top.
Urbánnál nem.
Őszentsége Sobri Jóska
Stez
Őszentsége Sobri Jóska
Dzsokijuing
2 hónapja
"BREAKING: Tottenham agree deal to appoint Roberto De Zerbi as new head coach, here we go!"
Sixo
2 hónapja
Na, a hotdog szarabb és drágább lett
2 hónapja
"BREAKING: Tottenham agree deal to appoint Roberto De Zerbi as new head coach, here we go!"