Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.
Stez
Szerintem az van mögötte, hogy Sallai alapember, míg Tóth és Redzic egyelőre nem, így ők forognak, hogy másokat is meg tudjon nézni más rendszerben az alapemberekkel.
ervinator
Sallai 1-2 éve nem segíti a nemzeti csapatot a játékával, inkább hátráltatja...
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.
Stez
Szerintem az van mögötte, hogy Sallai alapember, míg Tóth és Redzic egyelőre nem, így ők forognak, hogy másokat is meg tudjon nézni más rendszerben az alapemberekkel.
ervinator
Ez biztos igy van, csak Toth alepember mostmar, Redzicet pedig alapemberre kell beepiteni, ilyen potencialt nem szabad veszni hagyni, meg Sallai miatt sem. Barany behozatalat megertem, csak Sallai kitolasert a foni bealdozta Redzicet, az szerintem nem jo lepes. De nyilvan ez felkimeccs, szoval tetje nincs, csak nekunk Redzic a jovo szvsz, ahogy Tothot elkezdte jatszatni, Redzicet is legalabb igy kene tolnia. De hat amugy Baranyban is 30-40 perc van egyebkent, mert fizikalisan egyaltalan nem bir tobbet jatszani. O jelenleg egy fiatalabb Adam Martin.

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Sallait jól ismerjük… mínusz egy ember 😅
2 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.
Stez
Szerintem az van mögötte, hogy Sallai alapember, míg Tóth és Redzic egyelőre nem, így ők forognak, hogy másokat is meg tudjon nézni más rendszerben az alapemberekkel.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hiába na, Orbán egy legenda, el kell ismerni
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Sem Toth, sem Redzic lecsereleset nem ertem, nekik kell a perc. Sallai meg bun szar, es marad.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Olasz, dán, török, svéd kvartettet tippelek a maradék 4 európai helyre.
És remélem lesznek tévés meccsen tizenegyesek is.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát csebi, lesz munka a csapattal...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Redzic nem rossz.

2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Sokkal jobb szvsz a negyvedos rendszer, magabiztosabban jatszik nagyjabol mindenki a vedelemben.

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Sallai egy idegen test a csapatban. Nem hiszem, hogy mostanság fog gólt szerezni a válogatottban
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Éltessétek csak a kóklert
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy nagy divat lett ez Szobo es Wirtz mintajara, hogy valami nagyon kis sipcsontvedovel jatszik a valogatott fele, en ezt annyira nem adom, hiaba lett megint divat, risky. Dardai laba peldaul mar most verzik egy rugastol, amit egy rendes sipcsontvedo fogott volna. 😊

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Valaki szoljon mar Rossinak, hogy Sallai minden meccsen kihagy harom helyzetet, es ez nem egy jo dolog...
Stez
Sallait lehet nekünk is inkább védőként kéne tesztelnünk...
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont Vitalis jo, siman nemzetkozi szint. Ez nagyon jo hir, ami a kozeppalyat illeti.

2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Bolla meg Sallai iszonyat fogalmatlan sajnos
2 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Örülök hogy már a WizzAir is beszállt szponzornak, ugye abból sosem elég 😅
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki szoljon mar Rossinak, hogy Sallai minden meccsen kihagy harom helyzetet, es ez nem egy jo dolog...

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Urbán egy ostoba náci, még a túlságosan magas elvárásokat nem támasztó magyar közegből is ki tudta politizálni magát.
Őszentsége Sobri Jóska
Valojaban nem tudta, az elmult tizenhat evben kb. tiz csapatnal dolgozott, most a BLASZ III-ban nyomja, de az NB III kornyeken rendre ott van es volt is, mindig talaltak neki valamit.
Stez
BLASZ-ból nem leszel szövetségi kapitány, még ha a mentalitásod, a karaktered passzol is egy válogatott élére.
Bognár viszont NB1 első fele jóideje, így nála teljesen valid, hogy szempont lehet a harmónia, illeszthetőség, kompatibilitás, ha a szakmai szintje nem is annyira top.
Urbánnál nem.
Őszentsége Sobri Jóska
Bognar sem lesz az.
Stez
Nem lesz, de ő lenne a biztos választás.
Őszentsége Sobri Jóska
Egyébként beszél angolul?
Dzsokijuing
Urbán nem beszél egy nyelvet sem.
Willie Parker
Dehogynem,
bármikor megszólal Interurbán
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Urbánnak a szakmai csúcs amúgy is a Lúzer FC volt
Willie Parker
Mondjuk ha elkezdjuk sorolni a jelenleg is a sportagban dolgozo „szakembereket”, akkor szerintem reggelig nem ernenk a vegere, ugyhogy inkabb elkeserito a helyzet, mint mulatsagos ezzel a sok koklerrel. Urban annyira nagyon nem log ki lefele a kepzeletbeli listarol.

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Urbánnak a szakmai csúcs amúgy is a Lúzer FC volt
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Urbán egy ostoba náci, még a túlságosan magas elvárásokat nem támasztó magyar közegből is ki tudta politizálni magát.
Őszentsége Sobri Jóska
Valojaban nem tudta, az elmult tizenhat evben kb. tiz csapatnal dolgozott, most a BLASZ III-ban nyomja, de az NB III kornyeken rendre ott van es volt is, mindig talaltak neki valamit.
Stez
BLASZ-ból nem leszel szövetségi kapitány, még ha a mentalitásod, a karaktered passzol is egy válogatott élére.
Bognár viszont NB1 első fele jóideje, így nála teljesen valid, hogy szempont lehet a harmónia, illeszthetőség, kompatibilitás, ha a szakmai szintje nem is annyira top.
Urbánnál nem.
Őszentsége Sobri Jóska
Bognar sem lesz az.
Stez
Nem lesz, de ő lenne a biztos választás.
Őszentsége Sobri Jóska
Egyébként beszél angolul?
Dzsokijuing
Urbán nem beszél egy nyelvet sem.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
"BREAKING: Tottenham agree deal to appoint Roberto De Zerbi as new head coach, here we go!"
Sixo
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, a hotdog szarabb és drágább lett
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
"BREAKING: Tottenham agree deal to appoint Roberto De Zerbi as new head coach, here we go!"