Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Na jó, köszönöm!Nekem el van mentve Google Playen a kártyám, laptopon párszor oda-vissza váltottam a Matercard és a VISA között, amikorra engedte már a Mastercardot is beírni. Onnantól simán ment, csak lassan.Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra voltMilyen procedúra, vagy 6x próbaltam ,de semmi?!?!
zacknorb
nagir
De volt olyan, aki a VISA kártyával is szenvedett.
zacknorb
Majd még próbálkozom...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Nekem el van mentve Google Playen a kártyám, laptopon párszor oda-vissza váltottam a Matercard és a VISA között, amikorra engedte már a Mastercardot is beírni. Onnantól simán ment, csak lassan.Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra voltMilyen procedúra, vagy 6x próbaltam ,de semmi?!?!
zacknorb
nagir
De volt olyan, aki a VISA kártyával is szenvedett.
3 hónapja
Kérte a kartyadatokat.Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
JC6 (Mr. Miele)
nagir
MasterCard volt bejelolve. Mindent elfogadott csak a 16 szamjegyet nem.
Pirossal volt.
Klikkeltem a VISA-ra, beírtam ujra a 16 számot és “viola!!”, elfogadta..
😃
3 hónapja
Passz, nincs revolutom/ilyet még nem csináltam...Virtuális kártya?Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
JC6 (Mr. Miele)
nagir
Pl. a Revoluton szerintem mindkettő van, akár egyszerire is, de gondolom más appban is.
Őszentsége Sobri Jóska

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Virtuális kártya?Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
JC6 (Mr. Miele)
nagir
Pl. a Revoluton szerintem mindkettő van, akár egyszerire is, de gondolom más appban is.
3 hónapja
Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra voltMilyen procedúra, vagy 6x próbaltam ,de semmi?!?!
zacknorb
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
JC6 (Mr. Miele)

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Atyaég! Micsoda gól!
3 hónapja
JózsiiiiAzt nézem, hogy úgy izzadnak mindkét csapatban, mintha kánikula lenne.
warr_b
3 hónapja
Józsiiii

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra volt
3 hónapja
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
3 hónapja
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Amíg Perez van addig ilyen hasonló tróger kell a katalánoknak is. Ilyen Fontokat megesz reggelire az öreg don.Bár még nem hivatalos de ahogy várható volt 66-69% körül nyert Laporta a mai elnök választásonPerez Laporta Tebas harmas megerdemli egymast.
remontada
Blevi
3 hónapja
Bár még nem hivatalos de ahogy várható volt 66-69% körül nyert Laporta a mai elnök választásonPerez Laporta Tebas harmas megerdemli egymast.
remontada
3 hónapja
Hosszú távon lehet hogy City/PSG/Chelsea szintű költekezés lesz keretügyileg, de jelenleg ezért jó sztori, mert középszerű játékosokkal vannak harcban a BL-ért. Szép foci, kis vagy közepes értékű játékosokkal és egy tehetséges edző.Nem utálok én senkit, de ha ez jó sztori, akkor a City is az.akkor utáljad őket is.Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
zavi27
Sixo
zavi27
Sixo
zavi27
Sixo
3 hónapja
Bár még nem hivatalos de ahogy várható volt 66-69% körül nyert Laporta a mai elnök választáson
3 hónapja
Életében először Sixo józanul nyilatkozik meg egy témáról? 😲
3 hónapja
Nem utálok én senkit, de ha ez jó sztori, akkor a City is az.akkor utáljad őket is.Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
zavi27
Sixo
zavi27
Sixo
zavi27
3 hónapja
akkor utáljad őket is.Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
zavi27
Sixo
zavi27
Sixo
3 hónapja
Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
zavi27
Sixo
zavi27
3 hónapja
Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
zavi27
Sixo
3 hónapja
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
zavi27