Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra volt
zacknorb
Milyen procedúra, vagy 6x próbaltam ,de semmi?!?!
nagir
Nekem el van mentve Google Playen a kártyám, laptopon párszor oda-vissza váltottam a Matercard és a VISA között, amikorra engedte már a Mastercardot is beírni. Onnantól simán ment, csak lassan.

De volt olyan, aki a VISA kártyával is szenvedett.
zacknorb
Na jó, köszönöm!
Majd még próbálkozom...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra volt
zacknorb
Milyen procedúra, vagy 6x próbaltam ,de semmi?!?!
nagir
Nekem el van mentve Google Playen a kártyám, laptopon párszor oda-vissza váltottam a Matercard és a VISA között, amikorra engedte már a Mastercardot is beírni. Onnantól simán ment, csak lassan.

De volt olyan, aki a VISA kártyával is szenvedett.
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
JC6 (Mr. Miele)
Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞
nagir
Kérte a kartyadatokat.
MasterCard volt bejelolve. Mindent elfogadott csak a 16 szamjegyet nem.
Pirossal volt.
Klikkeltem a VISA-ra, beírtam ujra a 16 számot és “viola!!”, elfogadta..
😃
3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
JC6 (Mr. Miele)
Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞
nagir
Virtuális kártya?
Pl. a Revoluton szerintem mindkettő van, akár egyszerire is, de gondolom más appban is.
Őszentsége Sobri Jóska
Passz, nincs revolutom/ilyet még nem csináltam...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 402 — #NoStress
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
JC6 (Mr. Miele)
Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞
nagir
Virtuális kártya?
Pl. a Revoluton szerintem mindkettő van, akár egyszerire is, de gondolom más appban is.

3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra volt
zacknorb
Milyen procedúra, vagy 6x próbaltam ,de semmi?!?!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
JC6 (Mr. Miele)
Az nem jó hír mert már nincs Visám!😞



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Józsiiii
warr_b
X2
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 829 — beers & Packers
Atyaég! Micsoda gól!
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 829 — beers & Packers
Józsiiii
warr_b
Azt nézem, hogy úgy izzadnak mindkét csapatban, mintha kánikula lenne.
3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Józsiiii


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Emiatt jó lenne ma nyerni:
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nekem engedte a Mastercardot, igaz hosszas/nehézkes procedúra volt
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...
nagir
VISA-ra menj, a Mastert nekem sem fogadta el
3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Már lehet jegyet igényelni a BL döntőre!
Próbálok regisztrálni, de a mikor a bankkártya adataimat akarom megadni mindíg ezt írja:
Unfortunately, your payment method could not be added. Please try again later.
Más is járt így vagy csak az én kártyámat nem akarja elfogadni? Kettő különböző MC carddal is próbálkoztam...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Bár még nem hivatalos de ahogy várható volt 66-69% körül nyert Laporta a mai elnök választáson
remontada
Perez Laporta Tebas harmas megerdemli egymast.
Blevi
Amíg Perez van addig ilyen hasonló tróger kell a katalánoknak is. Ilyen Fontokat megesz reggelire az öreg don.
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Bár még nem hivatalos de ahogy várható volt 66-69% körül nyert Laporta a mai elnök választáson
remontada
Perez Laporta Tebas harmas megerdemli egymast.
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.
zavi27
Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
Sixo
Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.
zavi27
Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.
Sixo
akkor utáljad őket is.
zavi27
Nem utálok én senkit, de ha ez jó sztori, akkor a City is az.
Sixo
Hosszú távon lehet hogy City/PSG/Chelsea szintű költekezés lesz keretügyileg, de jelenleg ezért jó sztori, mert középszerű játékosokkal vannak harcban a BL-ért. Szép foci, kis vagy közepes értékű játékosokkal és egy tehetséges edző.
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Bár még nem hivatalos de ahogy várható volt 66-69% körül nyert Laporta a mai elnök választáson
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Életében először Sixo józanul nyilatkozik meg egy témáról? 😲
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.
zavi27
Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
Sixo
Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.
zavi27
Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.
Sixo
akkor utáljad őket is.
zavi27
Nem utálok én senkit, de ha ez jó sztori, akkor a City is az.

3 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.
zavi27
Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
Sixo
Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.
zavi27
Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.
Sixo
akkor utáljad őket is.
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.
zavi27
Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
Sixo
Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.
zavi27
Cityben is tudatos építkezés ment. 2012 óta ott volt Txiki Begiristain. Jó ők nem a negyed osztályban vettek csapatot hanem a PL-ben, de kb ennyi. Itt is a foci csak eszköz, hogy a Comoi ingatlanjaikat felfuttassák. Nem is tudom hány szállodát vettek meg ott.

3 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.
zavi27
Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.
Sixo
Környék, Fabregas, tudatosabb,lassabb építkezés, jó foci, nem szét vásárolt sztárcsapat.
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.
zavi27
Mi ebben a feelsgood sztori? Miben másabb, mint a City vagy a PSG amit annyira utál mindenki? Egy ázsiai tulaj euró milliárdokat, mocskos pénzt ráönt egy klub és hajrá.