Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Paz és Fabregas nélkül, vagy akár velük, de haccíntérrel.Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Persze, szimpi amit csinálnak, de a Serie A leggazdagabb tulajdonosai az övék, és mivel eddig nem nemzetközi kupáztak, a FFP sem vonatkozik olyan szigorúan rájuk.
zavi27
Kíváncsi leszek rájuk jövőre, Paz és Fabregas nélkül.
Tony Adams
azért amikor hirtelen egy helyett heti két meccset kell játszani, azt kevés csapat tudja formahanyatlás nélkül teljesíteni.
3 hónapja
Fabregas hova megy?Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Persze, szimpi amit csinálnak, de a Serie A leggazdagabb tulajdonosai az övék, és mivel eddig nem nemzetközi kupáztak, a FFP sem vonatkozik olyan szigorúan rájuk.
zavi27
Kíváncsi leszek rájuk jövőre, Paz és Fabregas nélkül.
Tony Adams

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.Persze, szimpi amit csinálnak, de a Serie A leggazdagabb tulajdonosai az övék, és mivel eddig nem nemzetközi kupáztak, a FFP sem vonatkozik olyan szigorúan rájuk.
zavi27
Kíváncsi leszek rájuk jövőre, Paz és Fabregas nélkül.
3 hónapja
-idegenben-😊Kicsi COMO BL-ért megy idén, már csak olyan csapatokkal fog játszani akik mögötte állnak a táblázaton.Meg a Napolival meg az Interrel.
ozibozi
Sixo
3 hónapja
Az egyik legjobb feelgood sztori ez a Como az idei szezonban, meg az egész ami épül ott.
3 hónapja
Kicsi COMO BL-ért megy idén, már csak olyan csapatokkal fog játszani akik mögötte állnak a táblázaton.Meg a Napolival meg az Interrel.
ozibozi
3 hónapja
Kicsi COMO BL-ért megy idén, már csak olyan csapatokkal fog játszani akik mögötte állnak a táblázaton.
3 hónapja
Iagazbol en vagyok okor hogy nem raktam meg ezt a golt. Meignt ugyanaz a recept, labda masodpercekre nalunk aztan jon a torvenyszeru gol.Én megtettem, amikor Kolo Muani nem Ricsi helyett jött be. Az egyikkel fizikailag nem bírnak, a másik meg mindig gólt szerez ellenünk. x4,95.
JéBé
Utána becsületből megtettem a vendéget is, így is megmaradt a nettó háromszoros haszon.
3 hónapja
sztem a kövi 3-4 fordulóban nem szerez pontot a Spurs és akkor Tudort kivágjákX lesz, mint a mai meccs. Egyszerre teszik ki őket. 😀Slot vagy Tudor repül vajon előbb? 😀tudor
Toto21
Negritis, a vajda
iktriad
Slotot majd szezon végén mikor az 5. hely kevés lesz a BLhez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Szeddkiroma
3 hónapja
Épp amikor mondani akartam, hogy mit nem képes kihagyni a Como, akkor a 72 éves Diego Carlos csak berúg a sok helyzetből egyet.
3 hónapja
Huuuu de kellett ez a győzelem. Raab félig sérülten mit fogott a végén. Tipikus Union győzelem volt ez. 😀 szép volt!
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
X lesz, mint a mai meccs. Egyszerre teszik ki őket. 😀Slot vagy Tudor repül vajon előbb? 😀tudor
Toto21
Negritis, a vajda
3 hónapja
Slot vagy Tudor repül vajon előbb? 😀tudor
Toto21
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Kicsi Como egyenlítÉs most emberelőnybe is kerülnek.
remontada
3 hónapja
Slot vagy Tudor repül vajon előbb? 😀
3 hónapja
Hugo itt ha jobbra üti le jobb helyzet lett volna...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Ekitiké rossz társat választott.
3 hónapja
ez az adogatás az agyamra megy. Se egy beadás, vagy lövés... Elképzelés nélküli az amit a Pool csinál
3 hónapja
Kicsi Como egyenlít
3 hónapja
Elvették azt is 😕Szopik az AEK is az első félidőben 1-0Varga még gyorsan egyenlített
ozibozi
remontada
3 hónapja
Vagy nem. Var les..Szopik az AEK is az első félidőben 1-0Varga még gyorsan egyenlített
ozibozi
remontada
3 hónapja
Szobo winner incomingJavítva.
Duff