Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Riera egész jól összekapta a Frankfurtot, legalábbis a védekezésüket mindenképpen. 1, 0, 3, 0, 0, 0 a kapott gólok száma, és az a hármas is a Bayerntől van, tőlük pedig, lássuk be, Münchenben lehet annyit kapni.
Mikey
Amúgy várom már h mikor viszi el vmeik nagyobb La Liga csapat mert jónak tűnik a csávó.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Na közben Hoeness lenyilatkozta hogy életében nem látott ennyire rossz bírói ténykedést egy Bundás meccsen mint tegnap. Én ehhez azt tennem hozza hogy azért voltak rosszabbak biztosan.
Alapvetően sztem a csávó nem fújt rosszul a kulcs szitukat jól ítélte meg.
Jackson piros az volt, a két elvett Bayern gol jogos volt (bár nyilván a Kanes dolog vitatható, van mikor ezt elengedik de sztem le kellett fújni), a Leverkusen les megint szabályok szerint volt még ha kabaré is h ez így lesnek számít.
Bár maga a bíró azt mondta h Diaz második sárgája meccs után visszanezve sok volt, én úgy gondolom h bárcsak így ítélnék mindig. Mert bár volt kontakt de Lucho ott egyértelműen tizire ment, előbb dobta magát ez nalam mindig sárga kell h legyen. Btw ugye második sárgát amúgy sem vizsgálhat a VaR még, ez változik majd a VBtol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Riera egész jól összekapta a Frankfurtot, legalábbis a védekezésüket mindenképpen. 1, 0, 3, 0, 0, 0 a kapott gólok száma, és az a hármas is a Bayerntől van, tőlük pedig, lássuk be, Münchenben lehet annyit kapni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki ez a Valverde??😂✌️
ozibozi
Nekem még mindig a spanyol bringás legenda Alejandro Valverde jut eszembe erről a névről.
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Sallói gól az MLS-ből

An unreal counterattack from Toronto is finished off by Dániel Sallói!

[image or embed]

— Soccerwise (@soccerwisehq.bsky.social) 2026. március 14. 19:09


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Most néztem vissza az NB1 összefoglalókat... mi a rák volt ez a brutálisan nagy kamu tizi az újpestnek??? 😀😀😀
3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 023 — "Montoya por favor!"
Tökéletes pl nap
davemayer
holnap még a Villát meg a vámpírt meg kéne verni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Tökéletes pl nap

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
3 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Arda Güler nyomott egy Xabi Alonsot

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
City elbukott mindent pár nap alatt
3 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
WestHam City meccsen csak engem zavart a mezek? WH nem lehetet volna feherbe mondjuk?

3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ki ez a Valverde??😂✌️
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.
iktriad
Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
zacknorb
Teljesen megtörtük öket hétfőn. Most hétfőn meg drukkolok az X-nek!
iktriad
Pinte meze rendben volt?
nagylaza, főpohárnok
Ma nem gurult el nála a gyógyszer. 😀 Tujvelnek nem kellett védenie egész meccsen.

És csoda történt, a Laczkó Buksi vezette Szeged ma nyert! Idegenben!!! Ugyanitt a Soroksár jövőre NB3-as lesz.
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
remontada
Csodálkoztam, hogy Kusenben megadták, mert általában nekünk nem adnak könnyű szívvel tizit. Az angol bírók meg főleg nem.
Willie Parker
annál inkább jön a mák mindig
remontada
Nagycsapattá értünk úgy tíz év után. Rossz jàtèkkal nyerünk, nekem megfelel.
Willie Parker
én inkább nézek jó focit és ne nyerjen a csapatom semmit, mint ilyen játék..
Xavi alatt hányni tudtam volna hiába nyert mondjuk bajnokságot. Most aláírom hogy ne nyerjen kupát a Barca, de maradjon ez ami most. Benne van hogy szar játék lesz, mint Newcastle ellen vagy jó pár spanyol bajnoki. Az benne van, de amikor hétről hétre kiszúrnám a szememet inkább azt nem tudnám elviselni, bár lehet a te álláspontodon lennék ennyi év trófea mentes idény után.
remontada
Írd alá, hogy 25 évig nem nyertek bajnoki címet, aztán beszéljünk újra.
Az Arsenalt utoljára 2003-2004-ben láttam bajnoki címet nyerni.
Ne sajnáljátok tőlünk, ha egyszer végre behúzzuk!
Willie Parker
a gyenge bajnokság miatt 3 év se lesz bajnoki cím nélkül...
remontada
Én pont ezért teszek magasról most már a jàtékminőségre.
Wenger, Emery meg Arteta alatt is voltunk a legszebben jàtszó, legeredménytelenebb csapat alig nyertünk trófeákat.
Remélem idén lesz vmi silverware, ami valójában gold lesz.
3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 023 — "Montoya por favor!"
Sima lett 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
remontada
Csodálkoztam, hogy Kusenben megadták, mert általában nekünk nem adnak könnyű szívvel tizit. Az angol bírók meg főleg nem.
Willie Parker
annál inkább jön a mák mindig
remontada
Nagycsapattá értünk úgy tíz év után. Rossz jàtèkkal nyerünk, nekem megfelel.
Willie Parker
én inkább nézek jó focit és ne nyerjen a csapatom semmit, mint ilyen játék..
Xavi alatt hányni tudtam volna hiába nyert mondjuk bajnokságot. Most aláírom hogy ne nyerjen kupát a Barca, de maradjon ez ami most. Benne van hogy szar játék lesz, mint Newcastle ellen vagy jó pár spanyol bajnoki. Az benne van, de amikor hétről hétre kiszúrnám a szememet inkább azt nem tudnám elviselni, bár lehet a te álláspontodon lennék ennyi év trófea mentes idény után.
remontada
Írd alá, hogy 25 évig nem nyertek bajnoki címet, aztán beszéljünk újra.
Az Arsenalt utoljára 2003-2004-ben láttam bajnoki címet nyerni.
Ne sajnáljátok tőlünk, ha egyszer végre behúzzuk!
Willie Parker
a gyenge bajnokság miatt 3 év se lesz bajnoki cím nélkül...
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
remontada
Csodálkoztam, hogy Kusenben megadták, mert általában nekünk nem adnak könnyű szívvel tizit. Az angol bírók meg főleg nem.
Willie Parker
annál inkább jön a mák mindig
remontada
Nagycsapattá értünk úgy tíz év után. Rossz jàtèkkal nyerünk, nekem megfelel.
Willie Parker
én inkább nézek jó focit és ne nyerjen a csapatom semmit, mint ilyen játék..
Xavi alatt hányni tudtam volna hiába nyert mondjuk bajnokságot. Most aláírom hogy ne nyerjen kupát a Barca, de maradjon ez ami most. Benne van hogy szar játék lesz, mint Newcastle ellen vagy jó pár spanyol bajnoki. Az benne van, de amikor hétről hétre kiszúrnám a szememet inkább azt nem tudnám elviselni, bár lehet a te álláspontodon lennék ennyi év trófea mentes idény után.
remontada
Írd alá, hogy 25 évig nem nyertek bajnoki címet, aztán beszéljünk újra.
Az Arsenalt utoljára 2003-2004-ben láttam bajnoki címet nyerni.
Ne sajnáljátok tőlünk, ha egyszer végre behúzzuk!
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
remontada
Csodálkoztam, hogy Kusenben megadták, mert általában nekünk nem adnak könnyű szívvel tizit. Az angol bírók meg főleg nem.
Willie Parker
annál inkább jön a mák mindig
remontada
Nagycsapattá értünk úgy tíz év után. Rossz jàtèkkal nyerünk, nekem megfelel.
Willie Parker
én inkább nézek jó focit és ne nyerjen a csapatom semmit, mint ilyen játék..
Xavi alatt hányni tudtam volna hiába nyert mondjuk bajnokságot. Most aláírom hogy ne nyerjen kupát a Barca, de maradjon ez ami most. Benne van hogy szar játék lesz, mint Newcastle ellen vagy jó pár spanyol bajnoki. Az benne van, de amikor hétről hétre kiszúrnám a szememet inkább azt nem tudnám elviselni, bár lehet a te álláspontodon lennék ennyi év trófea mentes idény után.
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
remontada
Csodálkoztam, hogy Kusenben megadták, mert általában nekünk nem adnak könnyű szívvel tizit. Az angol bírók meg főleg nem.
Willie Parker
annál inkább jön a mák mindig
remontada
Nagycsapattá értünk úgy tíz év után. Rossz jàtèkkal nyerünk, nekem megfelel.
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Tököm se érti, h miért nincs Gyökeres egy ilyen low block ellen
Willie Parker
Beírtad, jött, és győztes gólt szerzett.

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
remontada
Csodálkoztam, hogy Kusenben megadták, mert általában nekünk nem adnak könnyű szívvel tizit. Az angol bírók meg főleg nem.
Willie Parker
annál inkább jön a mák mindig
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Tököm se érti, h miért nincs Gyökeres egy ilyen low block ellen
3 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
remontada
Csodálkoztam, hogy Kusenben megadták, mert általában nekünk nem adnak könnyű szívvel tizit. Az angol bírók meg főleg nem.
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
ez viszont most tizi volt az Arsenalnak a hétközihez képest
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.
iktriad
Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
zacknorb
Teljesen megtörtük öket hétfőn. Most hétfőn meg drukkolok az X-nek!
iktriad
Pinte meze rendben volt?