Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Ez nem válasz a kérdésre. Egyébként meg ha 2 centivel feljebb találja el akkor nem kéz és ugyanebben a helyzetben van.Lassan el kéne gondolkozni hogy levágják a focisták kezét. Hova kéne tennie ilyen helyzetben, főleg hogy a testét is védi?hasonló szitu volt Pool meccsen pár hete. Ott befelé pattant egyből azt is elvették. Ha azt elveszik akkor ezt is,
Matthew99
remontada

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
Lassan el kéne gondolkozni hogy levágják a focisták kezét. Hova kéne tennie ilyen helyzetben, főleg hogy a testét is védi?hasonló szitu volt Pool meccsen pár hete. Ott befelé pattant egyből azt is elvették. Ha azt elveszik akkor ezt is,
Matthew99
3 hónapja
Lassan el kéne gondolkozni hogy levágják a focisták kezét. Hova kéne tennie ilyen helyzetben, főleg hogy a testét is védi?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
ez is kéz
3 hónapja
Kane-nek 1 perc kellett
3 hónapja
hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér voltEz Jackson red card kell legyenJa.
remontada
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
Szerkesztette: remontada
3 hónapja
Atlanta - Inter meccsen is volt pár érdekes bírói döntés

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Ez Jackson red card kell legyenJa.
remontada
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
www.csakfoci.hu/magyar-foci/kovacs-zoltan-tavozik-diosgyorbol-exkluzivVicces, de a magyar futballból kiindulva teljesen logikus.
Kövire Salec vicces lenne.
zacknorb
3 hónapja
azt mondja ez a 1,5 bites Sebők Vili hogy ez mai fociban piros lap és régen ezért max sárga.. hiába mondja neki a másik két csóka hülye vagy akkor is váltig állítja 😀😀😀D
3 hónapja
Helyes
3 hónapja
Ez Jackson red card kell legyen
3 hónapja
A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.
3 hónapja
Zotya kibaszva
3 hónapja
www.csakfoci.hu/magyar-foci/kovacs-zoltan-tavozik-diosgyorbol-exkluzivKövire Salec vicces lenne.
3 hónapja
Még a Leicester-film sem készült el sajnos.playoff döntőben tizenegyesekkel nyernek és már írják is a film forgatókönyvétwalesi rangadó Snoop Dogg vs Ryan Reynolds csataVezetnek is. Ha idén nem is, de a következő két szezonban meglesz a PL
Meg lehet nézni ezt a Wrexham csapatot most a Match4-en milyenek is valójában.
Az hogy nem a kiesés ellen mennek hanem feljutásért már magában több mint amit vártak tőlük.
ozibozi
remontada
Löfli
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
playoff döntőben tizenegyesekkel nyernek és már írják is a film forgatókönyvétwalesi rangadó Snoop Dogg vs Ryan Reynolds csataVezetnek is. Ha idén nem is, de a következő két szezonban meglesz a PL
Meg lehet nézni ezt a Wrexham csapatot most a Match4-en milyenek is valójában.
Az hogy nem a kiesés ellen mennek hanem feljutásért már magában több mint amit vártak tőlük.
ozibozi
remontada

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Győr egy hét alatt bukja a bajnokságot???Szerintem eddig sem volt semmi realitasa, hogy bajnok lesz. A teli szunetben annyira el akarta hinni mindenki, de akkor sem volt bennuk meg valojaban az ero. Csak hat mindenki latni akarja mar, hogy egyszer ismet nem a Fradi. Most meg bajnoksagot es kupat is nyerni fognak, mert a Paks meg minosithetetlen focit mutat hetek ota.
NB2
3 hónapja
walesi rangadó Snoop Dogg vs Ryan Reynolds csataVezetnek is. Ha idén nem is, de a következő két szezonban meglesz a PL
Meg lehet nézni ezt a Wrexham csapatot most a Match4-en milyenek is valójában.
Az hogy nem a kiesés ellen mennek hanem feljutásért már magában több mint amit vártak tőlük.
ozibozi
3 hónapja
Győr egy hét alatt bukja a bajnokságot???
3 hónapja
Azért 3 pont garantáltan be volt kalkulálva egy olyan csapat ellen aki kiesett Októberben. Egy ici picit megkönnyítette volna a dolgukat ha nyertek volna..Azert nem mulik a kieses. Az MTK az ETO-val jatszik, a Szpari is ott van harom pontra, es van meg het forduloja majd a Diosgyornek. Ertem en, hogy aki a Barcikatol kikap, az egy oltari nagy madar, de azert a kieses nem ezen fog mulni, foleg, hogy a kovetkezo korben Szpari-DVTK lesz, meg meg jatszik majd az MTK es a Szpari is egymassal, ahol az egyik veszit legalabb ket pontot. Az utolso korben meg Diosgyor-Paks, elnezve a jelenlegi Paksot az is siman haromeselyes meccs.Erre mondjuk mar nehez azt mondani, hogy nem bundaznak, mert az kemeny, hogy a 81. percben is passzlgathatnak a vendegek a tizenhatoson belul, es negy diosgyori vedo nem az, hogy nem mozdul ki egyaltalan, de meg vegig is nezik, ahogy a barcikai jatekosok meg vezetik ket meterrel beljebb a abdat es kapura lonek.ha nekik megéri ezen a meccsen bundázni, amin a kiesés múlik.. nem okosak
Nehez azt mondani, hogy edzot buktatnak, mert nem az egy hete kinevezett faszi ellen fognak sztrajkolni, itt nyilvan felsobb korok ellen alkotnak.
Stez
remontada
Nyilvan ki fognak esni amugy, de nem a mai miatt, hanem az egesz eves front office tenykedes es a komolytalan baromsagaik miatt, mint Acolatse eladasa, mint az igazolasok, mind Radenkovic visszahozatala, majd Vignjevic kinevezese miatt. Ez az egesz egy betli, ugy ahogy van, de ezt a hulladek keretet KZ-ek raktak ossze.
Stez