Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Csapatpontokban ha továbbmész egy kört, ELben 1, EKLben 0.5 pont.Ok de lehet egy legjobb 4 sokkal többet ér az ELben mint egy legjobb 4 a KLben (vagy egy top8 EL annyi mint egy top4 KL). Ha súlyozva van az 1 koeff pont ledolgozható. Sajnos abban nem merek reménykedni h nem lesznek ukrán bajnokok 😔Azt amúgy sztem el kell engedni.Koeff pontban nagy ugras lehetneVszinű a doneck is tovább megy úgyhogy muszáj lesz a braga után még egy kört menni 😁🤣 most 1 pont a különbség a 2 csapat között, remélem az EL-es továbbjutás többet ér mint a KL-es ...
Kenny
Elképesztő milyen közel vagyunk az automatikus bl főtáblához, hatalmas eredmény lenne
davemayer
A Shakthar pontelőnyben van, konfettiben, ráadásul a könnyebb ágon.
zacknorb
davemayer
Plusz minden győzelem 2 pont, minden X 1.
Plusz azt olvastam asszem, hogy pontegyenlőség esetén a Fradié az előny, mert idén több klub koeff pontjuk van.
3 hónapja
rossz helyen vagy. itt be lett bizonyitva, hogy mkinek (beleertve a Fradit is) az az erdeke, hogy a Gyor legyen a bajnok.Ez 2 külön dolog, ne keverd ide. Az automatikus bl csoportkör csak a fradinak "járna", ha a győr lesz a bajnok nekik nem.hatalamas,ennyi ev es penz utan. kozben ciprus 27tol ket csaoatot indit a BLben.Vszinű a doneck is tovább megy úgyhogy muszáj lesz a braga után még egy kört menni 😁🤣 most 1 pont a különbség a 2 csapat között, remélem az EL-es továbbjutás többet ér mint a KL-es ...ebbe a teljesitmenybe nehez most belekotni. Visszavagon ha ennek a felet lerakjuk akkor tovabb lehet menni.Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
davemayer
Koeff pontban nagy ugras lehetne
Kenny
Elképesztő milyen közel vagyunk az automatikus bl főtáblához, hatalmas eredmény lenne
davemayer
az egesz orszag szegyene nemcsak a fradie
cyprus-mail.com/2026/02/27/two-cypriot-teams-to-compete-in-champions-league-from-2027
YoungZeeZee
Amiről te beszélsz az meg pont minimum 3 (pafos, aek larnaca es omonia) csapat évek óta stabil nemzetközi szereplésének az eredménye - azt hiszem a fradi kihozta azt amit lehetetett az elmúlt 5 évből, vagy szted nem?!
A többi klub az akik továbbra sem tudnak felnőni a feladathoz. 2 konf ligás csapatunknak kellene már lenni kb a fradi mögött, akkor kaphatnánk el-selejtezo helyet is. Ezért sem örültem eddig a paks stabil jó nb1es szereplésenek mert a kaszinós telibeszarja/kretén a nemzetközi szerepléshez + a játékospolitika miatt is alacsony a felső határa a csapat szereplésének. Remélem az etonál meg a lokinál elindul vmi, nagyon kellene.
davemayer
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Ok de lehet egy legjobb 4 sokkal többet ér az ELben mint egy legjobb 4 a KLben (vagy egy top8 EL annyi mint egy top4 KL). Ha súlyozva van az 1 koeff pont ledolgozható. Sajnos abban nem merek reménykedni h nem lesznek ukrán bajnokok 😔Azt amúgy sztem el kell engedni.Vszinű a doneck is tovább megy úgyhogy muszáj lesz a braga után még egy kört menni 😁🤣 most 1 pont a különbség a 2 csapat között, remélem az EL-es továbbjutás többet ér mint a KL-es ...ebbe a teljesitmenybe nehez most belekotni. Visszavagon ha ennek a felet lerakjuk akkor tovabb lehet menni.Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
davemayer
Koeff pontban nagy ugras lehetne
Kenny
Elképesztő milyen közel vagyunk az automatikus bl főtáblához, hatalmas eredmény lenne
davemayer
A Shakthar pontelőnyben van, konfettiben, ráadásul a könnyebb ágon.
zacknorb
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
Ez 2 külön dolog, ne keverd ide. Az automatikus bl csoportkör csak a fradinak "járna", ha a győr lesz a bajnok nekik nem.hatalamas,ennyi ev es penz utan. kozben ciprus 27tol ket csaoatot indit a BLben.Vszinű a doneck is tovább megy úgyhogy muszáj lesz a braga után még egy kört menni 😁🤣 most 1 pont a különbség a 2 csapat között, remélem az EL-es továbbjutás többet ér mint a KL-es ...ebbe a teljesitmenybe nehez most belekotni. Visszavagon ha ennek a felet lerakjuk akkor tovabb lehet menni.Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
davemayer
Koeff pontban nagy ugras lehetne
Kenny
Elképesztő milyen közel vagyunk az automatikus bl főtáblához, hatalmas eredmény lenne
davemayer
az egesz orszag szegyene nemcsak a fradie
cyprus-mail.com/2026/02/27/two-cypriot-teams-to-compete-in-champions-league-from-2027
YoungZeeZee
Amiről te beszélsz az meg pont minimum 3 (pafos, aek larnaca es omonia) csapat évek óta stabil nemzetközi szereplésének az eredménye - azt hiszem a fradi kihozta azt amit lehetetett az elmúlt 5 évből, vagy szted nem?!
A többi klub az akik továbbra sem tudnak felnőni a feladathoz. 2 konf ligás csapatunknak kellene már lenni kb a fradi mögött, akkor kaphatnánk el-selejtezo helyet is. Ezért sem örültem eddig a paks stabil jó nb1es szereplésenek mert a kaszinós telibeszarja/kretén a nemzetközi szerepléshez + a játékospolitika miatt is alacsony a felső határa a csapat szereplésének. Remélem az etonál meg a lokinál elindul vmi, nagyon kellene.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
Még mindig nem tudom értelmezni a tegnapi koreót
3 hónapja
Azt amúgy sztem el kell engedni.Vszinű a doneck is tovább megy úgyhogy muszáj lesz a braga után még egy kört menni 😁🤣 most 1 pont a különbség a 2 csapat között, remélem az EL-es továbbjutás többet ér mint a KL-es ...ebbe a teljesitmenybe nehez most belekotni. Visszavagon ha ennek a felet lerakjuk akkor tovabb lehet menni.Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
davemayer
Koeff pontban nagy ugras lehetne
Kenny
Elképesztő milyen közel vagyunk az automatikus bl főtáblához, hatalmas eredmény lenne
davemayer
A Shakthar pontelőnyben van, konfettiben, ráadásul a könnyebb ágon.
3 hónapja
YoungZeeZee
9 847
hatalamas,ennyi ev es penz utan. kozben ciprus 27tol ket csaoatot indit a BLben.Vszinű a doneck is tovább megy úgyhogy muszáj lesz a braga után még egy kört menni 😁🤣 most 1 pont a különbség a 2 csapat között, remélem az EL-es továbbjutás többet ér mint a KL-es ...ebbe a teljesitmenybe nehez most belekotni. Visszavagon ha ennek a felet lerakjuk akkor tovabb lehet menni.Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
davemayer
Koeff pontban nagy ugras lehetne
Kenny
Elképesztő milyen közel vagyunk az automatikus bl főtáblához, hatalmas eredmény lenne
davemayer
az egesz orszag szegyene nemcsak a fradie
cyprus-mail.com/2026/02/27/two-cypriot-teams-to-compete-in-champions-league-from-2027
3 hónapja
Vszinű a doneck is tovább megy úgyhogy muszáj lesz a braga után még egy kört menni 😁🤣 most 1 pont a különbség a 2 csapat között, remélem az EL-es továbbjutás többet ér mint a KL-es ...ebbe a teljesitmenybe nehez most belekotni. Visszavagon ha ennek a felet lerakjuk akkor tovabb lehet menni.Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
davemayer
Koeff pontban nagy ugras lehetne
Kenny
Elképesztő milyen közel vagyunk az automatikus bl főtáblához, hatalmas eredmény lenne
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
ebbe a teljesitmenybe nehez most belekotni. Visszavagon ha ennek a felet lerakjuk akkor tovabb lehet menni.Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
davemayer
Koeff pontban nagy ugras lehetne
3 hónapja
Ez azért nagy meló volt, le a kalappal.Amellett hogy a braga támadásban elég passziv volt (vagy szar napot fogtak ki) ez tényleg jó teljesítmény volt, a 2 izraeli brutal mit dolgozott
Bálesz
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
jól van, no para, egy próbát megért 😉Ha adtam volna ennek előzetesen jelét még vicces is lenne, így csak szánalmasDave miatt írtam, kiváncsi voltam a reakcióra, nem csalódtam 🤣Rég láttam ilyen mákos Fradit öcsémMiért lenne mákos? Bragának köze nincs ehhez a meccshez
De a Porto megállítja őket
JC6 (Mr. Miele)
kapitnono
JC6 (Mr. Miele)
davemayer
3 hónapja
Baszo lett vsz ez a 1848-49es kulonleges kiadasu Fradi mez, de hogy elkernek erte 50 k-t…. Apatok fsztK1G.
Blevi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Graham Potter a svéd válogatott szövetségi kapitánya lett. Pedig milyen nagy jövőt láttak benne, de Löfli megrontotta.Két meccse már az volt
Sixo
3 hónapja
Ha adtam volna ennek előzetesen jelét még vicces is lenne, így csak szánalmasDave miatt írtam, kiváncsi voltam a reakcióra, nem csalódtam 🤣Rég láttam ilyen mákos Fradit öcsémMiért lenne mákos? Bragának köze nincs ehhez a meccshez
De a Porto megállítja őket
JC6 (Mr. Miele)
kapitnono
JC6 (Mr. Miele)
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
Dikk Joao Moutinho még aktív. Most nézem, hogy 40hez közeledve majdnem 1000 klub meccsen lépett már pályára. Emellett 150 válogatott meccse 😮
3 hónapja
Amúgy ma rohadt jól játszik a csapat
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Dave miatt írtam, kiváncsi voltam a reakcióra, nem csalódtam 🤣Rég láttam ilyen mákos Fradit öcsémMiért lenne mákos? Bragának köze nincs ehhez a meccshez
De a Porto megállítja őket
JC6 (Mr. Miele)
kapitnono
3 hónapja
A legkisebb esélye egy házi döntőnek, amit nagyon nem szeretnének a fejesek.Hogy játszhat a legjobb 16 között olasz csapat olasz csapattal?Ha jól tudom ebben a fázisban már nincs ilyen kiemelés
A 24 között ugye 9.vs32., 10.vs31., stb. a párosítás, bármi kijöhet, de a 16 között sorsolnak. Nem szokták úgy kiemelgetni, hogy ilyen ne legyen, vagy bárkinek húzhatnak bárkit, és így lett Bologna- Roma?
Őszentsége Sobri Jóska
davemayer
3 hónapja
Hagyd, vmi szart muszáj írni, nehogy már...Rég láttam ilyen mákos Fradit öcsémMiért lenne mákos? Bragának köze nincs ehhez a meccshez
De a Porto megállítja őket
JC6 (Mr. Miele)
kapitnono
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
Hogy játszhat a legjobb 16 között olasz csapat olasz csapattal?Ha jól tudom ebben a fázisban már nincs ilyen kiemelés
A 24 között ugye 9.vs32., 10.vs31., stb. a párosítás, bármi kijöhet, de a 16 között sorsolnak. Nem szokták úgy kiemelgetni, hogy ilyen ne legyen, vagy bárkinek húzhatnak bárkit, és így lett Bologna- Roma?
Őszentsége Sobri Jóska
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
3 hónapja
Rég láttam ilyen mákos Fradit öcsémMiért lenne mákos? Bragának köze nincs ehhez a meccshez
De a Porto megállítja őket
JC6 (Mr. Miele)

3 hónapja
Hogy játszhat a legjobb 16 között olasz csapat olasz csapattal?A 24 között ugye 9.vs32., 10.vs31., stb. a párosítás, bármi kijöhet, de a 16 között sorsolnak. Nem szokták úgy kiemelgetni, hogy ilyen ne legyen, vagy bárkinek húzhatnak bárkit, és így lett Bologna- Roma?
