Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Eléggé beáraztak a best league-et ebben a fordulóban....Kieső jelölt ikszelt a spanyol elsővel, az nem az volt?
Mondjuk az Arsenal és a Pool továbbjut majd a visszavágón
FLZOLI
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Eléggé beáraztak a best league-et ebben a fordulóban....Attól még bőven besztlíg a PL, továbbra is tartom hogy a real 6-7. helyen tanyázna ott. Sajnos.
Mondjuk az Arsenal és a Pool továbbjut majd a visszavágón
FLZOLI
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
Eléggé beáraztak a best league-et ebben a fordulóban....Poolban nem vagyok biztos. Arsenalnak meg a kicsi norvégok jönnek
Mondjuk az Arsenal és a Pool továbbjut majd a visszavágón
FLZOLI
3 hónapja
Vinit szidom eleget, mégis olyan buta mint a faszom.Nem tudom mit reggelizett, de kéne belőle. Mondjuk még így is 3-3-ra tippelek.Elkezdhetnél pár Spurs meg Juventus játékost is szidni, hátha.
Természetesen egész szezonban csak szidtam a csávót.
eaglesmcnabb
Sixo
Szerencsére Guardiola egy kókler, de ez a csimpánz kb. eldönthette volna..
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
Eléggé beáraztak a best league-et ebben a fordulóban....Mondjuk az Arsenal és a Pool továbbjut majd a visszavágón
3 hónapja
Georgia Bulldogs hasít.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Neto túl sok Fradi meccset néz
3 hónapja
bazdmeg ez a labdaszedő nagyhalál, lolha még egy Grófot nyomott volna akkor ok 😀
3 hónapja
Viszlát drága Spotingom
3 hónapja
Kvara helyezhette volna még, meg egy kis erő sem árthatott volna
3 hónapja
Bodo meg 2:0..3:0 😀
remontada
3 hónapja
Tóthnak 6 védése volt az utolsó előtti Oxford ellen… szánalmas ez a csapat gecc
3 hónapja
Minden angol csapat kapusa ilyen izé?Raya nem
Kampman
3 hónapja
Minden angol csapat kapusa ilyen izé?
3 hónapja
mindig is Bodö drukker voltam.közben mit csinál a Cselzi? 😀 megyekettes fodbalisták a faszomatmár
3 hónapja
chelsea milyen gólt kapott?!
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Akik eddig azt mondták, a city menetrendjében a real elleniek a legkönnyebbek most azt fogják mondani a nehéz sorsolás miatt kaptak ki?😃jó hülye aki ezt mondta
Nemes samu09
3 hónapja
továbbjutást érő labda voltcsak valverdevel rúgattam volnaMég Brahimmal is hamarabb mint Vinivel
remontada
KeyG
3 hónapja
Akik eddig azt mondták, a city menetrendjében a real elleniek a legkönnyebbek most azt fogják mondani a nehéz sorsolás miatt kaptak ki?😃
3 hónapja
szerintem a fiatal gyerek voltcsak valverdevel rúgattam volnajól láttam, ő küldte az indítást?
remontada
Gergőbácsi
3 hónapja
csak valverdevel rúgattam volnaMég Brahimmal is hamarabb mint Vinivel
remontada
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
csak valverdevel rúgattam volnajól láttam, ő küldte az indítást?
remontada
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
3 hónapja
csak valverdevel rúgattam volna
3 hónapja
Ez a Blackburn mekkora egy fostenger te jó ég.. essenek inkább ki, Tóth meg menjen a PL-be, valahogy, de legalább egy erős Csempiönship csapatba
3 hónapja
Nem tudom mit reggelizett, de kéne belőle. Mondjuk még így is 3-3-ra tippelek.Elkezdhetnél pár Spurs meg Juventus játékost is szidni, hátha.
Természetesen egész szezonban csak szidtam a csávót.
eaglesmcnabb