Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Szóval a Barca egy baromi jó csapat!
Csak éppen a LaLigában. A PL-ben szerintem sehol nem lenne. Ok a sérültek, de ez messze van egy szarzenal, cselszki, MC szinthez
Klaci79
Barca sose tudott PL csapatok ellen játszani. Fizikálisan elnyomja őket egy ilyen közép csapat is.
remontada
Meg jo hogy csak kb 5 van beloluk BL-ben

Szerkesztette: Blevi
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Szóval a Barca egy baromi jó csapat!
Csak éppen a LaLigában. A PL-ben szerintem sehol nem lenne. Ok a sérültek, de ez messze van egy szarzenal, cselszki, MC szinthez
Klaci79
Barca sose tudott PL csapatok ellen játszani. Fizikálisan elnyomja őket egy ilyen közép csapat is.
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amugy Olmo azert repult kontaktra rendesen
Blevi
Mondjuk ezt nem rovom fel neki. Ez bárhol egyértelmű 11-es, ha továbbmegy csak rosszabbul jöhet ki.
3 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Sajnáltam nagyon a Newcastle-t, megérdemelték volna most a győzelmet ez ellen a nulla Barcelona ellen.

Szerkesztette: zavi27
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Amugy Olmo azert repult kontaktra rendesen
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Szóval a Barca egy baromi jó csapat!
Csak éppen a LaLigában. A PL-ben szerintem sehol nem lenne. Ok a sérültek, de ez messze van egy szarzenal, cselszki, MC szinthez
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ritka nagy balek volt az a védő
3 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 686
Szánalmas

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Szerencsetlen Newcastle nem erdemeltek mwg
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
hát bazdmeg, ez okos volt 90+4-nél

3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Kimarad az ugyis megy iden

Szerkesztette: Blevi
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Bazmeg…ezt
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jó volt mozizni közelről 😡😤
dande2
Ha még közelről mozizta volna. Raphinha kibaszott gyenge az elmúlt meccseken, Flick ragaszkodik hozzá akármit csinál. Teljesen érthetetlen hogy egy teljes meccset pályán lehet
Klaci79
Yamal is hatarszar volt ma
Blevi
Az volt…de igazából nem is ment támadás az oldalán. Pont ez van, ha azt kéred lassítsák a játékot. Yamal 1-1-be semmit nem tud egy gyors játékos ellen aki nem eszi meg a cseleit.
3 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ahhoz is teljesítmény kell hogy 0:6-nál két sárgát adjon a fasszopó időhúzásért.. nyílván így megy a mix... basszá szájba az anyját az ilyen
remontada
Direkt volt hogy kovi meccsen ne legyenek

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Ahhoz is teljesítmény kell hogy 0:6-nál két sárgát adjon a fasszopó időhúzásért.. nyílván így megy a mix... basszá szájba az anyját az ilyen
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jó volt mozizni közelről 😡😤
dande2
Ha még közelről mozizta volna. Raphinha kibaszott gyenge az elmúlt meccseken, Flick ragaszkodik hozzá akármit csinál. Teljesen érthetetlen hogy egy teljes meccset pályán lehet
Klaci79
Yamal is hatarszar volt ma
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Ilyen világtalan játékot egy világtalan csapat ellen.. ha egy Newcastle ellen vért kell izzadni akkor felesleges itt BL álmokról beszélni
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jó volt mozizni közelről 😡😤
dande2
Ha még közelről mozizta volna. Raphinha kibaszott gyenge az elmúlt meccseken, Flick ragaszkodik hozzá akármit csinál. Teljesen érthetetlen hogy egy teljes meccset pályán lehet
3 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Kurvara nem akartunk focizni ma megerdemelt zacsi lesz igy
3 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
Végre ott a Newcastle gól teljesen megérdemelten


3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó volt mozizni közelről 😡😤
3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Őrült rohanás ez a Barca-meccs, sok hibával. Létezik, hogy nem rezdülnek meg a hálók és igazságos pontosztozkodás lesz a vége?
nagylaza, főpohárnok
Nem létezik.
3 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ajaj ilyenert a Madridi jatekosok nem ket meccset kaptak? (Olise sarga)

3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 654
Davies-el szerzodest hosszabbitani nagy hiba volt. Üveg az ember
3 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 654
Csodalkoznek, ha iden nem a Bayern nyerne a BL-t. Iden mar nem lesz komoly meccsük a Bundasban a mostani hetvege utan. Tudnak 100%-ban koncentralni a BL-re. Valahol adnam is egyebkent.