Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Meg jo hogy csak kb 5 van beloluk BL-benSzóval a Barca egy baromi jó csapat!Barca sose tudott PL csapatok ellen játszani. Fizikálisan elnyomja őket egy ilyen közép csapat is.
Csak éppen a LaLigában. A PL-ben szerintem sehol nem lenne. Ok a sérültek, de ez messze van egy szarzenal, cselszki, MC szinthez
Klaci79
remontada
Szerkesztette: Blevi
3 hónapja
Szóval a Barca egy baromi jó csapat!Barca sose tudott PL csapatok ellen játszani. Fizikálisan elnyomja őket egy ilyen közép csapat is.
Csak éppen a LaLigában. A PL-ben szerintem sehol nem lenne. Ok a sérültek, de ez messze van egy szarzenal, cselszki, MC szinthez
Klaci79
3 hónapja
Amugy Olmo azert repult kontaktra rendesenMondjuk ezt nem rovom fel neki. Ez bárhol egyértelmű 11-es, ha továbbmegy csak rosszabbul jöhet ki.
Blevi
3 hónapja
Amugy Olmo azert repult kontaktra rendesen
3 hónapja
Szóval a Barca egy baromi jó csapat!Csak éppen a LaLigában. A PL-ben szerintem sehol nem lenne. Ok a sérültek, de ez messze van egy szarzenal, cselszki, MC szinthez
3 hónapja
Ritka nagy balek volt az a védő
3 hónapja
Szánalmas
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
Szerencsetlen Newcastle nem erdemeltek mwg
3 hónapja
Bazmeg…ezt
3 hónapja
Az volt…de igazából nem is ment támadás az oldalán. Pont ez van, ha azt kéred lassítsák a játékot. Yamal 1-1-be semmit nem tud egy gyors játékos ellen aki nem eszi meg a cseleit.Yamal is hatarszar volt maJó volt mozizni közelről 😡😤Ha még közelről mozizta volna. Raphinha kibaszott gyenge az elmúlt meccseken, Flick ragaszkodik hozzá akármit csinál. Teljesen érthetetlen hogy egy teljes meccset pályán lehet
dande2
Klaci79
Blevi
3 hónapja
Ahhoz is teljesítmény kell hogy 0:6-nál két sárgát adjon a fasszopó időhúzásért.. nyílván így megy a mix... basszá szájba az anyját az ilyenDirekt volt hogy kovi meccsen ne legyenek
remontada

3 hónapja
Ahhoz is teljesítmény kell hogy 0:6-nál két sárgát adjon a fasszopó időhúzásért.. nyílván így megy a mix... basszá szájba az anyját az ilyen
3 hónapja
Yamal is hatarszar volt maJó volt mozizni közelről 😡😤Ha még közelről mozizta volna. Raphinha kibaszott gyenge az elmúlt meccseken, Flick ragaszkodik hozzá akármit csinál. Teljesen érthetetlen hogy egy teljes meccset pályán lehet
dande2
Klaci79
3 hónapja
Ilyen világtalan játékot egy világtalan csapat ellen.. ha egy Newcastle ellen vért kell izzadni akkor felesleges itt BL álmokról beszélni
3 hónapja
Jó volt mozizni közelről 😡😤Ha még közelről mozizta volna. Raphinha kibaszott gyenge az elmúlt meccseken, Flick ragaszkodik hozzá akármit csinál. Teljesen érthetetlen hogy egy teljes meccset pályán lehet
dande2
3 hónapja
Kurvara nem akartunk focizni ma megerdemelt zacsi lesz igy
3 hónapja
Jó volt mozizni közelről 😡😤
3 hónapja
Őrült rohanás ez a Barca-meccs, sok hibával. Létezik, hogy nem rezdülnek meg a hálók és igazságos pontosztozkodás lesz a vége?Nem létezik.
nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Ajaj ilyenert a Madridi jatekosok nem ket meccset kaptak? (Olise sarga)

3 hónapja
Davies-el szerzodest hosszabbitani nagy hiba volt. Üveg az ember
3 hónapja
Csodalkoznek, ha iden nem a Bayern nyerne a BL-t. Iden mar nem lesz komoly meccsük a Bundasban a mostani hetvege utan. Tudnak 100%-ban koncentralni a BL-re. Valahol adnam is egyebkent.
