Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Frimpong életet lehelt a jobb oldalba Salah helyénmondjuk gólt holnapig se szerzünk ..
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Sallai labdába ért már?Fotmob szerint 4szer
nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Sallai labdába ért már?
3 hónapja
Volt mar amugy olyan Pool szoglet ami utan nem kifele jott szabad?
3 hónapja
Egész szezon során ez van gyakorlatilag.nah a Gakpo - Wirtz cserét jól tippeltemAzért Slotnak nincs könnyű dolga. Összesen 4 első csapatos mezőnyjátékosa van a cserepadon.
Negritis, a vajda
Sixo
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
nah a Gakpo - Wirtz cserét jól tippeltemAzért Slotnak nincs könnyű dolga. Összesen 4 első csapatos mezőnyjátékosa van a cserepadon.
Negritis, a vajda
3 hónapja
nah a Gakpo - Wirtz cserét jól tippeltem
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Kéz lesz
3 hónapja
Spori nem jelzett semmit. Észlelte, hogy a labda átment a gólvonalon?
3 hónapja
Most mi van? Gól?www.youtube.com/watch?v=8iDgMuLFyHQ
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Ellazázta ezt Ekitike.ilyenek sajnos nem férnek bele 😕
Sixo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Bellinhgemért azért sokat adtakkiváncsi vagyok hogy Slot marad-e április 5.én ha kiesünk a Galata és a City ellenA BL-kvali a vízválasztó. Viszont ha semmi sem sikerül, és Slot marad, akkor Szoboszlai már nyártól mozdítható.
Negritis, a vajda
Mondjuk a Realnak talán nem szokása annyi pénzt kiadni, amennyibe kerülne leigazolni. Utoljáa talán Csulanéniért adtak ki jelentős pénzt, bár a Margitot annyira nem követem.
slowmotion
de Huijsenért is 60at most nyáron
amúgy ha Csabi elérhető a nyáron ÉS nincs BL akkor meglepne ha Slot maradna
de ha Csabi elérhető akkor kell vmi nemesfém sztem a maradásához
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
kiváncsi vagyok hogy Slot marad-e április 5.én ha kiesünk a Galata és a City ellenA BL-kvali a vízválasztó. Viszont ha semmi sem sikerül, és Slot marad, akkor Szoboszlai már nyártól mozdítható.
Negritis, a vajda
Mondjuk a Realnak talán nem szokása annyi pénzt kiadni, amennyibe kerülne leigazolni. Utoljáa talán Csulanéniért adtak ki jelentős pénzt, bár a Margitot annyira nem követem.
3 hónapja
ez most meglepően korai húzás voltSalah mindennek a legallja nem Saudiba kell menni hanem vissza kell vonulni.vajon a 85. perc előtt lecseréljük?
JéBé
tippre Wirtz helyett jön Gakpo a 65.be
Negritis, a vajda
de Konaté b+
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
ez megint mire volt sárga?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Salah mindennek a legallja nem Saudiba kell menni hanem vissza kell vonulni.vajon a 85. perc előtt lecseréljük?
JéBé
tippre Wirtz helyett jön Gakpo a 65.be
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
kiváncsi vagyok hogy Slot marad-e április 5.én ha kiesünk a Galata és a City ellen
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Salah mindennek a legallja nem Saudiba kell menni hanem vissza kell vonulni.
3 hónapja
Ez a Manzano a spanyol bírók között is az egyik leghülyébb, ugye? Akkor hogy a faszban van az UEFA-keretben?Úgy hogy a többi nem jobb xdd
slowmotion
3 hónapja
Addig lesz még egy Benny Hill Show a zöld védelembenAzért ezek a törökök még olasz szinthez képest is hatalmas fetrengő művészek. Mohácson is fetrengéssel meg színészkedéssel nyertek.Épp írni is akartam, a végére elfogy a szóda, ha így folytatják
Sixo
SirPub
3 hónapja
Azért ezek a törökök még olasz szinthez képest is hatalmas fetrengő művészek. Mohácson is fetrengéssel meg színészkedéssel nyertek.Épp írni is akartam, a végére elfogy a szóda, ha így folytatják
Sixo
Ezt még anyám is két cekkerrel...
3 hónapja
Ez a Manzano a spanyol bírók között is az egyik leghülyébb, ugye? Akkor hogy a faszban van az UEFA-keretben?