Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
brazilok kulturáltan megbeszélték egymás közt a nézeteltéréseiketnaná, hogy nem, a bíró is szeretne élve hazaérni.
E o pau comeu entre jogadores no clássico entre Cruzeiro e Atlético no Mineirão
— Caio Bitencourt (@caiobitencourt.net2026. március 9. 0:15
[image or embed]
természetesen senki sem lett kiállítva 😀
Löfli
3 hónapja
brazilok kulturáltan megbeszélték egymás közt a nézeteltéréseiketE o pau comeu entre jogadores no clássico entre Cruzeiro e Atlético no Mineirão
— Caio Bitencourt (@caiobitencourt.net) 2026. március 9. 0:15
[image or embed]
természetesen senki sem lett kiállítva 😀
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
🚨 𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Something INCREDIBLE happened during Münster vs Hertha Berlin.
— The Touchline | 𝐓 (@TouchlineX) March 8, 2026
There was a possible penalty for Hertha Berlin, and they sent the referee to the screen to review it. At that moment, the local fans invaded the pitch and stole the VAR cable.
The referee… pic.twitter.com/Bznb86xANg
built for this shit
3 hónapja
Melyiket lehetne kevésbé élvezni egy órás csúszással?Így legyen!Ha a Honvéd veri a Kecskemétet, akkor már 22 forduló után ott lehet.Vidi W5Mondtam Top 4-ben lesz a csapat a szezon végére.
Ennyi 😎
petey
iktriad
Őszentsége Sobri Jóska
James Wade dartsa >>> Mourihno kifakadásai.Ettől még igaz az, hogy a legnagyobb soccermeccs a Benfica-Porto amit közvetíteni tudnának. De nem tudják mégse.Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
Sixo
Őszentsége Sobri Jóska
iktriad
3 hónapja
Hogy lenne rétegsport a 2. legnépszerűbb hazai sportág? Vagy a világ második legnépszerűbb csapatsportjának kiemelkedően legerősebb ligája?a BL-en kívül mindegyik rétegsportNHL már hosszú évek óta nincs ott, és sajnos az is meg a baseball is erősen rétegsport szerintem.Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
Sixo
zavi27
NB2
3 hónapja
Náluk is meg a BL.Ettől még igaz az, hogy a legnagyobb soccermeccs a Benfica-Porto amit közvetíteni tudnának. De nem tudják mégse.Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
Sixo
Őszentsége Sobri Jóska
3 hónapja
Azért ez egy érdekes kezezés volt az olasz derbin
3 hónapja
a BL-en kívül mindegyik rétegsportNHL már hosszú évek óta nincs ott, és sajnos az is meg a baseball is erősen rétegsport szerintem.Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
Sixo
zavi27
3 hónapja
NHL már hosszú évek óta nincs ott, és sajnos az is meg a baseball is erősen rétegsport szerintem.Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
Sixo
Szerkesztette: zavi27
3 hónapja
Így legyen!Ha a Honvéd veri a Kecskemétet, akkor már 22 forduló után ott lehet.Vidi W5Mondtam Top 4-ben lesz a csapat a szezon végére.
Ennyi 😎
petey
iktriad
Őszentsége Sobri Jóska
James Wade dartsa >>> Mourihno kifakadásai.Ettől még igaz az, hogy a legnagyobb soccermeccs a Benfica-Porto amit közvetíteni tudnának. De nem tudják mégse.Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
Sixo
Őszentsége Sobri Jóska
3 hónapja
Ettől még igaz az, hogy a legnagyobb soccermeccs a Benfica-Porto amit közvetíteni tudnának. De nem tudják mégse.Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
Sixo
3 hónapja
Ha a Honvéd veri a Kecskemétet, akkor már 22 forduló után ott lehet.Vidi W5Mondtam Top 4-ben lesz a csapat a szezon végére.
Ennyi 😎
petey
iktriad
3 hónapja
Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.Nehezen tudnak versenyezni a többi csatorna pénzügyi hátterével. De azért van ott még ez az. BL, kézi, NBA, NHL(?), Baseball, Darts. Ezek azért nem réteg sportok itthon. Kézinél szerintem csak a focit nézik többen.
ozibozi
3 hónapja
Hat ez a Schafer piros szerintem egy kicsit erős. Sárga egyértelmű, de piros..Amúgy a bundás játékvezetése erősebb lett mióta a VAR van de az idei szezon az amikor azt mondom h egyértelműen szarabbak.
Mondjuk a tizenegyes se volt tizi, az is inkább kint volt, ugyh jó napja van a bírónak ma.
rob3r7o
Elképesztő dolgokat néz be a VAR meg a játékvezetés is.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Mourinho kiállításra mekkora odds volt, 1.09?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
franciáknál az elmúlt években top5-ös Nice mit keres a 15. helyen? eladtak mindenkit? not nice

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Vidi W5Mondtam Top 4-ben lesz a csapat a szezon végére.
Ennyi 😎
petey
3 hónapja
Mai meccsre értettem. Ennek ellenére jobbak voltak ma, nem kérdés, bár az a piros nálam továbbra is nagyon nagyon velemenyes, de ettol függetlenül az Union pocsék volt.Mákos egy csapat ez a Werder.Ma lehet, de tavaly november hetedike óta ez a második brémai győzelem, a múlt héten a Heidenheim ellen volt az első, egy 9 vereségből és 5 döntetlenből álló sorozatot követően, ahol a Köln, Franfurt és a Hamburg ellen is a hosszabbításban, vagy az utolsó percekben kaptak gólt, és kaptak ki vagy lett döntetlen.
rob3r7o
Nem ezt mondanám egy mákos csapat tipikus eredménysorának.
Őszentsége Sobri Jóska
Amúgy az egyértelmű, h az Union azért mind pénzügyileg, mind keretminoseget tekintve a Bundesliga utolsó 3 csapata között van, ehhez képest masszívan tulteljesitenek továbbra is, de ami tetszett eddig Baumgart alatt az a taktikai fegyelem, erős mentalitás, hajtás az utolsó percig eredménytől függetlenül. Na ebből semmi nem látszik a tavaszi szezon során. Lehet persze, h csak a keret limitacioi jöttek ki, és fizikailag/mentalisan is elfogyott a csapat így márciusra. Mindenesetre nem néznek ki jól.
Szerkesztette: rob3r7o
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
Mákos egy csapat ez a Werder.Ma lehet, de tavaly november hetedike óta ez a második brémai győzelem, a múlt héten a Heidenheim ellen volt az első, egy 9 vereségből és 5 döntetlenből álló sorozatot követően, ahol a Köln, Franfurt és a Hamburg ellen is a hosszabbításban, vagy az utolsó percekben kaptak gólt, és kaptak ki vagy lett döntetlen.
rob3r7o
Nem ezt mondanám egy mákos csapat tipikus eredménysorának.
3 hónapja
Mákos egy csapat ez a Werder. Mondjuk amit az Union a teli szünet óta csinál az dupla nulla. Úgy tűnik csak egy fel szezonnyi jó játék van benne a csapatban, csak a változatosság kedvéért idén az őszi fele volt jó és a tavaszi pocsék, nem fordítva, mint tavaly.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
Fagyi ma nem bízza a véletlenre
3 hónapja
Ritka sötét társaság maradt a Sport TV-nél is, évek óta lassan semmit nem tudnak már mutatni néhány réteg sportos eseményen kívül, de egy Benfica-Porto előben nekik nem fér bele abból a maradék bajnokságból amit még meg tudnak fizetni.
3 hónapja
Vidi W5Jó nektek, ez a mai Promontor L a Békéscsabától igazi gyalázat volt.
Ennyi 😎
petey
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)