Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Az irányt Kelleher érezte végig, csak mind védhetetlen volt
3 hónapja
imádom a sikertelen panenkákat 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Sobri, kapcsolhatsz a West Ham - Brentfordra, jön a kedvenc részed

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Ami viszont fontos, Kovács Bendegúz a szünetben beállva újabb gólt szerzett az AZ tarcsibanBubi szépen fejlődik.
ozibozi
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
3 hónapja
Na, kikapott a Honvéd. Jóvan.Boooooo!
nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Ami viszont fontos, Kovács Bendegúz a szünetben beállva újabb gólt szerzett az AZ tarcsiban
3 hónapja
Na, kikapott a Honvéd. Jóvan.
3 hónapja
na, jó kis bunyó.Én is épp ezen bosszankodom. Ez piros meg 3 meccs eltiltás kb. Alattomos g.ci, kar hogy ez lett a vége.
ez a belépő meg igazi paraszt dolog volt Pintétől, persze megússzák megint sárgával.
petey
3 hónapja
na, jó kis bunyó. ez a belépő meg igazi paraszt dolog volt Pintétől, persze megússzák megint sárgával.
3 hónapja
Oktatnak a méti kecskékAz azért túlzás.
ozibozi
3 hónapja
Eordogh már tavaly is tetszett a Tatabányában, de idén se kutya
3 hónapja
Oktatnak a méti kecskék
3 hónapja
Még az X se lesz meg a Kecsó ellen?
3 hónapja

#ManCity's next seven games:
▪️ Real Madrid (A), #UCL Last-16 1st-Leg
▪️ West Ham (A), Premier League
▪️ Real Madrid (H), #UCL Last-16 2nd-Leg
▪️ Arsenal (N), Carabao Cup Final
▪️ Liverpool (H), #EmiratesFACup QF
▪️ Chelsea (A), Premier League
▪️ Arsenal (H), Premier League
3 hónapja
It's not quite the 36 players that got sent off in the Argentine Primera D game between Club Atlético Claypole and Victoriano Arenas at the Estadio Rodolfo Capocasa on 27 February 2011.
— Guinness World Records (@GWR) March 9, 2026
All 18 players on each side (11 onfield players and 7 substitutes) were sent off following… https://t.co/W2KgqN6y4K
3 hónapja
brazilok kulturáltan megbeszélték egymás közt a nézeteltéréseiketEz volt a döntő amúgy Hulkkal a pályán
E o pau comeu entre jogadores no clássico entre Cruzeiro e Atlético no Mineirão
— Caio Bitencourt (@caiobitencourt.net) 2026. március 9. 0:15
[image or embed]
természetesen senki sem lett kiállítva 😀
Löfli

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
a flashscore azt írja, hogy csak kettőt állított ki a pályán (a kapust és a csatárt), mindenki más 'not on pitch' volt, úgyhogy gondolom gyorsan lefújta a meccset, mielőtt... le kellett volna fújniafake news, 23(!) piros lapot osztott ki a spori 😀😀brazilok kulturáltan megbeszélték egymás közt a nézeteltéréseiketnaná, hogy nem, a bíró is szeretne élve hazaérni.
természetesen senki sem lett kiállítva 😀
Löfli
slowmotion
Löfli
3 hónapja
Megye 2ben nincs bérlet. Legalábbis amikor én kijártam akkor nem volt. Sőt, Bükkszentkereszten jegyet sem kellett venni, hogy megnézd a meccs. Ott csak egy vas/fakorlát van amivel a pálya szélét jelzik, oda lehet sörrel meg szotyival támaszkodni könyékkel.Egyszer állítólag Löfli megye 2ben kiállította a nézőket is. Olyan 72 piros lap egy óra alatt.Fel is vettem a bakancslistámra, hogy nézőként piros lapot kapjak focimeccsen 😀 Egyébként az mit jelentene a bérletes mivoltomra, 3 meccsen nem enged be Józsi bácsi a meccsre?
Sixo
Matthew99
De gondolom a bérlet is TOS-hez van kötve. És ha a szabályzatot megszeged akkor ki tudnak zárni a meccsekről hiába van bérleted.
3 hónapja
Egyszer állítólag Löfli megye 2ben kiállította a nézőket is. Olyan 72 piros lap egy óra alatt.Fel is vettem a bakancslistámra, hogy nézőként piros lapot kapjak focimeccsen 😀 Egyébként az mit jelentene a bérletes mivoltomra, 3 meccsen nem enged be Józsi bácsi a meccsre?
Sixo

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
Egyszer állítólag Löfli megye 2ben kiállította a nézőket is. Olyan 72 piros lap egy óra alatt.Nincsenek is annyian. Az ifi csapatot is kiállították? 😊fake news, 23(!) piros lapot osztott ki a spori 😀😀brazilok kulturáltan megbeszélték egymás közt a nézeteltéréseiketnaná, hogy nem, a bíró is szeretne élve hazaérni.
természetesen senki sem lett kiállítva 😀
Löfli
slowmotion
Löfli
Matthew99
3 hónapja
Nincsenek is annyian. Az ifi csapatot is kiállították? 😊fake news, 23(!) piros lapot osztott ki a spori 😀😀brazilok kulturáltan megbeszélték egymás közt a nézeteltéréseiketnaná, hogy nem, a bíró is szeretne élve hazaérni.
természetesen senki sem lett kiállítva 😀
Löfli
slowmotion
Löfli

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
fake news, 23(!) piros lapot osztott ki a spori 😀😀brazilok kulturáltan megbeszélték egymás közt a nézeteltéréseiketnaná, hogy nem, a bíró is szeretne élve hazaérni.
természetesen senki sem lett kiállítva 😀
Löfli
slowmotion

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!