Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Mansfield are the first team to create more than 2.00(xG) against Arsenal this yearAz xG Philosophy modellje alapján
3 hónapja
Mondja haverom hogy nézzem a húga meccset az m4-en.Hat mondjuk ugy, hogy nem focizgatnak szepen a holgyek. 😀
Fuuuu ez a válogatott. Sir a labda
JC6 (Mr. Miele)
3 hónapja
Mondja haverom hogy nézzem a húga meccset az m4-en.Fuuuu ez a válogatott. Sir a labda
3 hónapja
Hajrá Mansfield! Mekkora meccc😃
3 hónapja
Mondom Tóth miatt belenézek a Blckburn - Pompey meccsbe.Nekem hiányzik egy jó régi Brad Friedel-es Blackburn Rovers a PL-ből.
Édes Istenem, rég láttam ennyire szar meccset. Egymást rúgják agyon, a gyerek elesik egy fűszálban, saját magát cselezi ki, iszonyat amit látni.
JC6 (Mr. Miele)
Szerkesztette: KeyG
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 hónapja
Mondom Tóth miatt belenézek a Blckburn - Pompey meccsbe.Édes Istenem, rég láttam ennyire szar meccset. Egymást rúgják agyon, a gyerek elesik egy fűszálban, saját magát cselezi ki, iszonyat amit látni.
3 hónapja
Megizzad ma is az Árzenál
3 hónapja
Lehetne igazából filozófiai eszmefuttatást folytatni, hogy mit jelent a kreatív jelző, de...Nem is akart az lenni. 😛 Ami ebben a szomorú hogy 17 éves, és ennek ellenére van így.Ngumohába több kreativitás szorult mint az egész keret 95%-ába.Köszönjük, Captain Obvious 😛
Mikey
Van két és fél kreatív játékos (Szoboszlai, Wirtz, meg néha Eki), szóval ez nem volt túl hot take
slowmotion
Mikey
Nálam van az első szintű kreatív, aki váratlant húz, és abból teremti meg a helyzetet, meg van az, aki sebességből oldja meg. Na ebbe tartozik Rio, és pl Pingpongtól annyival jobb, hogy jobb a technikája. De ha van egy jó/gyors/gyors és jó szélsőhátvéd, akkor az egy-egyezés már nem ül. Ha van egy nagyon betömörülő védelem, akkor ha van esze a kettőző embernek, akkor az egy-kettezés már nem ül.
És ugye akkor jön a védekezés, mert ma már nem fér bele, hogy egy csapatban két valaki ne védekezzen.
De ja, kreatívnak végülis kreatív. Vagy ha lenne ilyen szó, akkor kreabilisnek mondanám. Akkor teremt helyzetet, ha megvannak a feltételek. Egy Wirtz, egy Eki, egy Szoboszlai mindig húz valamit a semmiből, kérdés, hogy gól lesz-e belőle.
De azt jó volt látni, hogy meccs közben coacholják a többiek Riot.
3 hónapja
Nem is akart az lenni. 😛 Ami ebben a szomorú hogy 17 éves, és ennek ellenére van így.Ngumohába több kreativitás szorult mint az egész keret 95%-ába.Köszönjük, Captain Obvious 😛
Mikey
Van két és fél kreatív játékos (Szoboszlai, Wirtz, meg néha Eki), szóval ez nem volt túl hot take
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Monaco a pésgé kriptonitja is lehetne.. BL-ben is necces volt. Ki tudja mi lett volna ha nem arra törekednek mindkét meccsen ki kap több piros lapotCsocska PSGLens megint 1 pontra lehet
Allez AS!
JC6 (Mr. Miele)
ozibozi
3 hónapja
Ngumohába több kreativitás szorult mint az egész keret 95%-ába.Köszönjük, Captain Obvious 😛
Mikey
Van két és fél kreatív játékos (Szoboszlai, Wirtz, meg néha Eki), szóval ez nem volt túl hot take
3 hónapja
Na ezért is tartunk ott ahol, ezt a meccset sem bírtuk lehozni kapott gól nélkül.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Ezt a cserét is lehetett volna már 3-0 után
3 hónapja
Jones szép egyéni megoldás. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Hát összecserélném ezt a hét közi eredménnyel. A kupa nem nagyon hoz lázba de az a 3 pont baromira kellett volna.

Liverpool Fc
3 hónapja
Na erre Robertson beb_szta. Szép gól volt, mondjuk tőle vártam legkevésbé.+gólpassz
Mikey
3 hónapja
Na erre Robertson beb_szta. Szép gól volt, mondjuk tőle vártam legkevésbé.Kis varozás után 2-0, nocsak. Robertson 1+1.
Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Na erre Robertson beb_szta. Szép gól volt, mondjuk tőle vártam legkevésbé.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
A fidesz zuhanórepülése a Puskást sem kíméli 🤣
3 hónapja
Egyébként: ez kurva gyenge ma is. Nagyon epic lenne ha a öt nap alatt 2x is kikapnánk a tökutolsótól.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Hát 10 perceknél mindenképpen több járna neki. Nem is azért hogy ő nyerjen meg minden meccset, hanem hogy fejlődjön. 10 percben olyat nem lehet.Ngumohába több kreativitás szorult mint az egész keret 95%-ába.Csak még az összjátekban haszontalan mikor ép nem a kapu felé cselez. De egy félidőkre már simán lehet őt játszatni nem csak 10 percekre
Mikey
ozibozi
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May