Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Dibusz és 10 külföldi, pihentetjük a magyarokat az nb1-re 😀

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
nagyon extra esetben 7 angol indulo is lehetne a jovo evi BL-ben 😀
5 csapat a bajnoki tabella alapjan
aston villa megnyeri az EL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)
newcastle/chelsea/liverpool/spurs megnyeri a BL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)

arsenal-city-chelsea-liverpool-MU a bajnoksag top5
aston villa EL gyozelem
spurs/newcastle BL gyozelem 😀
mate93
Én úgy emlékszem, hogy erre van egy szabály, hogy max 6 mehet egy országból, és ebben az esetben amit felvázoltál az 5. hely a bajnokságból nem ér BL-t. Talán tavaly előtt volt téma az olaszoknál vagy pár éve.
Sixo
Utána olvasgattam és nem találtam arra a szabályra amire emlékszem. De több nagyobb site is lehozta, hogy lehet 7 angol csapat jövőre, szóval valszeg én emlékszem rosszul.
Sixo
Szerintem lehet az van mehszabva és 8v9 csapat lehet Európában.
De valami ilyesmi rémlik nekem is
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
nagyon extra esetben 7 angol indulo is lehetne a jovo evi BL-ben 😀
5 csapat a bajnoki tabella alapjan
aston villa megnyeri az EL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)
newcastle/chelsea/liverpool/spurs megnyeri a BL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)

arsenal-city-chelsea-liverpool-MU a bajnoksag top5
aston villa EL gyozelem
spurs/newcastle BL gyozelem 😀
mate93
Én úgy emlékszem, hogy erre van egy szabály, hogy max 6 mehet egy országból, és ebben az esetben amit felvázoltál az 5. hely a bajnokságból nem ér BL-t. Talán tavaly előtt volt téma az olaszoknál vagy pár éve.
Sixo
Utána olvasgattam és nem találtam arra a szabályra amire emlékszem. De több nagyobb site is lehozta, hogy lehet 7 angol csapat jövőre, szóval valszeg én emlékszem rosszul.

3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
nagyon extra esetben 7 angol indulo is lehetne a jovo evi BL-ben 😀
5 csapat a bajnoki tabella alapjan
aston villa megnyeri az EL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)
newcastle/chelsea/liverpool/spurs megnyeri a BL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)

arsenal-city-chelsea-liverpool-MU a bajnoksag top5
aston villa EL gyozelem
spurs/newcastle BL gyozelem 😀
mate93
Én úgy emlékszem, hogy erre van egy szabály, hogy max 6 mehet egy országból, és ebben az esetben amit felvázoltál az 5. hely a bajnokságból nem ér BL-t. Talán tavaly előtt volt téma az olaszoknál vagy pár éve.
Sixo
Az így még forróbb lenne, ha 2 Champo csapat miatt nem lenne az 5. helyezett BLben. 😅
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
nagyon extra esetben 7 angol indulo is lehetne a jovo evi BL-ben 😀
5 csapat a bajnoki tabella alapjan
aston villa megnyeri az EL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)
newcastle/chelsea/liverpool/spurs megnyeri a BL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)

arsenal-city-chelsea-liverpool-MU a bajnoksag top5
aston villa EL gyozelem
spurs/newcastle BL gyozelem 😀
mate93
Én úgy emlékszem, hogy erre van egy szabály, hogy max 6 mehet egy országból, és ebben az esetben amit felvázoltál az 5. hely a bajnokságból nem ér BL-t. Talán tavaly előtt volt téma az olaszoknál vagy pár éve.

3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
Az 5. hely elég lesz a BL-re.
dugo93
Eredmények.com a hülye vagy a City BL győzelmével számolsz?
NB2
2 orszag kap plusz 1 helyet minden evben a BL uj alapszakaszaban az elozo evi europai eredmenyek utan. Anglia mar biztos kap egyet, tehat jovore is (ahogy kb minden evben valoszinuleg innentol ebben a rendszerben) 5 csapat kap toluk indulasi jogot a BL-ben. a masik helyre spanyol-nemet versenyfutas varhato iden.

amugy a city bl gyozelme nem jelenthetne a poolnak plusz helyet, mar csak maganak vivhatja ki mindenki a nemzetkozi kupas szereplest, nem szall at a jog.

nagyon extra esetben 7 angol indulo is lehetne a jovo evi BL-ben 😀
5 csapat a bajnoki tabella alapjan
aston villa megnyeri az EL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)
newcastle/chelsea/liverpool/spurs megnyeri a BL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)

arsenal-city-chelsea-liverpool-MU a bajnoksag top5
aston villa EL gyozelem
spurs/newcastle BL gyozelem 😀
mate93
Extrém esetben 2 Champo csapat lehet jövőre BLben (Forest, Spurs)
zacknorb
es akkor igy meg is lenne a top8 a BL-ben: angolok+Bayern.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
Az 5. hely elég lesz a BL-re.
dugo93
Eredmények.com a hülye vagy a City BL győzelmével számolsz?
NB2
2 orszag kap plusz 1 helyet minden evben a BL uj alapszakaszaban az elozo evi europai eredmenyek utan. Anglia mar biztos kap egyet, tehat jovore is (ahogy kb minden evben valoszinuleg innentol ebben a rendszerben) 5 csapat kap toluk indulasi jogot a BL-ben. a masik helyre spanyol-nemet versenyfutas varhato iden.

amugy a city bl gyozelme nem jelenthetne a poolnak plusz helyet, mar csak maganak vivhatja ki mindenki a nemzetkozi kupas szereplest, nem szall at a jog.

nagyon extra esetben 7 angol indulo is lehetne a jovo evi BL-ben 😀
5 csapat a bajnoki tabella alapjan
aston villa megnyeri az EL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)
newcastle/chelsea/liverpool/spurs megnyeri a BL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)

arsenal-city-chelsea-liverpool-MU a bajnoksag top5
aston villa EL gyozelem
spurs/newcastle BL gyozelem 😀
mate93
Extrém esetben 2 Champo csapat lehet jövőre BLben (Forest, Spurs)
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Corbu lenyegtelen, o egy hulladek. 😀
De ot amugy lehet engednek, mert nem most kapott magyar utlevelet, papiron lehet magyar valogatott is meg. Kovacevic viszont kerek-perec kijelentette, hogy horvat valogatott akar lenni, Zaki meg ha akarna sem lehetne magyar, mert norveg.

3 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
+ Corbu, három

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Szalai ledobta a bombat a Fradira azert.
Benyogott egy olyat, hogy a magyar szabalyt csak azzal lehet majd kijatszani, ha olyat honositanak, aki a valogatottban is jatszani fog, olyat nem fognak engedni, aki amugy nem is jatszhat ott.

Ez nyilvan Kovacevicnek szol, de amugy Zachariassennek is, mert o meg mar norveg valogatott. Ha Kovacevic nem hajlando a magyar valogatottban jatszani, akkor ez alapbol minusz ket lehetseges magyar a Fradinak.

3 hónapja
mate93 New Orleans Saints 597
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
Az 5. hely elég lesz a BL-re.
dugo93
Eredmények.com a hülye vagy a City BL győzelmével számolsz?
NB2
2 orszag kap plusz 1 helyet minden evben a BL uj alapszakaszaban az elozo evi europai eredmenyek utan. Anglia mar biztos kap egyet, tehat jovore is (ahogy kb minden evben valoszinuleg innentol ebben a rendszerben) 5 csapat kap toluk indulasi jogot a BL-ben. a masik helyre spanyol-nemet versenyfutas varhato iden.

amugy a city bl gyozelme nem jelenthetne a poolnak plusz helyet, mar csak maganak vivhatja ki mindenki a nemzetkozi kupas szereplest, nem szall at a jog.

nagyon extra esetben 7 angol indulo is lehetne a jovo evi BL-ben 😀
5 csapat a bajnoki tabella alapjan
aston villa megnyeri az EL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)
newcastle/chelsea/liverpool/spurs megnyeri a BL-t (es nincs a bajnoksagban a top5-ben)

arsenal-city-chelsea-liverpool-MU a bajnoksag top5
aston villa EL gyozelem
spurs/newcastle BL gyozelem 😀
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
Az 5. hely elég lesz a BL-re.
dugo93
Eredmények.com a hülye vagy a City BL győzelmével számolsz?
NB2
Az eredmények.com csak a fixet tudja egyelőre írni, de valószínűleg az angoloké lesz az egyik a két legmagasabb koefficiensből, és így lehet ötödik csapatuk.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
Az 5. hely elég lesz a BL-re.
dugo93
Eredmények.com a hülye vagy a City BL győzelmével számolsz?
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
És mégis ki előzi meg majd őket? Chelsea, Villa retardált, a Bournemouth, Brentford, Everton féle trió meg nem tud konzisztens lenni.
FLZOLI
Majd a Spurs.
Sixo
Jövőre a champobol

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
És mégis ki előzi meg majd őket? Chelsea, Villa retardált, a Bournemouth, Brentford, Everton féle trió meg nem tud konzisztens lenni.
FLZOLI
Majd a Spurs.

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
És mégis ki előzi meg majd őket? Chelsea, Villa retardált, a Bournemouth, Brentford, Everton féle trió meg nem tud konzisztens lenni.
FLZOLI
Iden a Liverpool sem. Ugyhogy barmelyik.

3 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
És mégis ki előzi meg majd őket? Chelsea, Villa retardált, a Bournemouth, Brentford, Everton féle trió meg nem tud konzisztens lenni.

3 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
NB2
Az 5. hely elég lesz a BL-re.

3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
NB2
Akkor jó kedved lesz, mert pontosan ez fog történni.

Én azt sem látom hogy a Galatasaray ellen meglegyen a továbbjutás.
Mikey
Ugyanakkor minél hamarabb sikerül kizúgni a BL-ből, annál hamarabb lesz csak heti egy meccs
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
NB2
Akkor jó kedved lesz, mert pontosan ez fog történni.

Én azt sem látom hogy a Galatasaray ellen meglegyen a továbbjutás.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 061 — nabege2@yahoo.com
akkor fogok jót röhögni, mikor a Pool kiesik a BL-ből, és a PL-ben még nem is lesznek év végén BL helyen 😊
ez a 3 pont nagyon fájhat, ha ma nyernek az előttük lévők 6 pont lesz a hátrány a BL helytől
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Löfli
Az az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.
slowmotion
igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapján
de mi se
Negritis, a vajda
De ez a labdarúgás jelenlegi szabályrendszerében hogy jön ki?
zacknorb
Leginkább az hogy ki mit érdemel. Olyan szabályra főleg nem emlékszem. 😊

Nekem legjobban az fáj, hogy rengeteg meccset veszít el a csapat a hajrában, és kiemelten a hosszabbításban. Az elmúlt sok-sok évben ennek pont a fordítottja volt jellemző, mentality monsters ugyebár. Küzdött a csapat, volt tartása, és rengeteg clutch játékosa volt. Na idén ezekből pontosan semmi nem maradt.
Mikey
Es ez velhetoen csak rosszabb lesz, mert most jonnek majd azok a meccsek, amiken nem rotalhat Slot, must win mindegyik, hetvegen fa-kupa is. Es arrol nem is beszeltunk, hogy tavaly is nagyjabol ebben a tajban, par hettel kesobb jott a brutalis kipukkadasa a Liverpoolnak, aminel Slot be is vallotta, hogy szarul rotalt es ezert haltak le tobben, peldaul Szobo is. Az a Szobo, aki iden szerintem meg tobbet is volt palyan, bar nem neztem pontos perceket. Es most nincs Wirtz, nincs Elliott, nincs Jota, akik kozul tavaly ketten legalabb foroghattak rotacioban, ha ugy volt. Lutri a jobbhatved pozicio is, tavaly TAA legalabb volt.

Ja, es marcius vegen jon ket valogatott meccs is, es mivel Rossi egy okos kapitany, aki rotalni szinten nem hajlando, igy velhetoen Szobo ezen a ket sormeccsen is kezd majd, teljesen feleslegesen. 😃
Palink ugy van csapagyasra hajtva, hogy en meg mindig tartom a korabbi felelmem, hogy 28-29 eves korara teljesen ki lesz egve.
Stez
Majd ráfogja a PSG elleni tavalyi meccsre Slot, és el lesz intézve. 😊

Viccet félretéve, idén többet játszik Dominik, talán kétszer lett lecserélve, és ezenkívül a két mikiegérkupa meccset hagyta ki. Ja meg volt két eltiltása. Nála többet csak van Dijk játszott a keretből.

Elliott kölcsönadása emiatt is hiba volt szerintem, de leginkább azért mert az idei év megmutatta hogy mekkora szüksége lenne a csapatnak egy hozzá hasonló clutch játékosra, aki ráadásul technikás is. Mindkettőben hatalmas hiányunk van.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Löfli
Az az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.
slowmotion
igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapján
de mi se
Negritis, a vajda
De ez a labdarúgás jelenlegi szabályrendszerében hogy jön ki?
zacknorb
Leginkább az hogy ki mit érdemel. Olyan szabályra főleg nem emlékszem. 😊

Nekem legjobban az fáj, hogy rengeteg meccset veszít el a csapat a hajrában, és kiemelten a hosszabbításban. Az elmúlt sok-sok évben ennek pont a fordítottja volt jellemző, mentality monsters ugyebár. Küzdött a csapat, volt tartása, és rengeteg clutch játékosa volt. Na idén ezekből pontosan semmi nem maradt.
Mikey
Es ez velhetoen csak rosszabb lesz, mert most jonnek majd azok a meccsek, amiken nem rotalhat Slot, must win mindegyik, hetvegen fa-kupa is. Es arrol nem is beszeltunk, hogy tavaly is nagyjabol ebben a tajban, par hettel kesobb jott a brutalis kipukkadasa a Liverpoolnak, aminel Slot be is vallotta, hogy szarul rotalt es ezert haltak le tobben, peldaul Szobo is. Az a Szobo, aki iden szerintem meg tobbet is volt palyan, bar nem neztem pontos perceket. Es most nincs Wirtz, nincs Elliott, nincs Jota, akik kozul tavaly ketten legalabb foroghattak rotacioban, ha ugy volt. Lutri a jobbhatved pozicio is, tavaly TAA legalabb volt.

Ja, es marcius vegen jon ket valogatott meccs is, es mivel Rossi egy okos kapitany, aki rotalni szinten nem hajlando, igy velhetoen Szobo ezen a ket sormeccsen is kezd majd, teljesen feleslegesen. 😃
Palink ugy van csapagyasra hajtva, hogy en meg mindig tartom a korabbi felelmem, hogy 28-29 eves korara teljesen ki lesz egve.

3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Löfli
Az az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.
slowmotion
igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapján
de mi se
Negritis, a vajda
De ez a labdarúgás jelenlegi szabályrendszerében hogy jön ki?
zacknorb
Leginkább az hogy ki mit érdemel. Olyan szabályra főleg nem emlékszem. 😊

Nekem legjobban az fáj, hogy rengeteg meccset veszít el a csapat a hajrában, és kiemelten a hosszabbításban. Az elmúlt sok-sok évben ennek pont a fordítottja volt jellemző, mentality monsters ugyebár. Küzdött a csapat, volt tartása, és rengeteg clutch játékosa volt. Na idén ezekből pontosan semmi nem maradt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Szobonak mi ez a gengszter haj?😀
kapitnono
Ez a tipikus mikor már jó dolgában nem tudja mit csináljon, mivel szórakozzon az ember, főleg ha focista😊
zavi27
Bsszus, ez a soccer topik, felőlem a világ egyik legjobbja vécépapír turbánt is hordhatna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)