Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
vicc
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Ott is van

Liverpool Fc
3 hónapja
Zseni lesz amikor a Wolves egyetlen kapura lövésével megnyeri majd a meccset.Már én is várom.
Mikey
Félelmetes, hogy Flo hiányában mezőnyből 0hoz konvergál a támadókreativitás. Azt is Domi teszi bele.

Liverpool Fc
3 hónapja
Zseni lesz amikor a Wolves egyetlen kapura lövésével megnyeri majd a meccset.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Mot lassan már a Saudiak se fogják megvenni. Ezzel már lehet ott se lehet beférni a kezdőbe

Liverpool Fc
3 hónapja
ETO-KTE kupameccsen alapján nagyon szeretném újra a Kecskemétet látni az első osztályban, mert nagyon rendben van ez a csapat!Plussz, mint mindig, most is roppant sportszerű csapat volt, legalább is ellenünk!!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Visszanèzve nem volt szándèkos de ja....Hátha hátha.....Bíró azt se tudja szokás szerint milyen rendezvényen van. Spanyol honban már a haza adást is foghatja a kapus
dande2
remontada
Viszont lassan elmegy az idő....
3 hónapja
Nem zavarna az ilyen hiba, ha nem lett volna az első meccsen az a “lesgól”. Így összességében már nagyon fáj.Hátha hátha.....Bíró azt se tudja szokás szerint milyen rendezvényen van. Spanyol honban már a haza adást is foghatja a kapus
dande2
remontada
3 hónapja
Hátha hátha.....Bíró azt se tudja szokás szerint milyen rendezvényen van. Spanyol honban már a haza adást is foghatja a kapus
dande2
3 hónapja
Hogy lehet ilyen szinten 4x ilyen szarul beadni egy szogletet de tenyleg.
3 hónapja
Szobonak mi ez a gengszter haj?😀Ez a tipikus mikor már jó dolgában nem tudja mit csináljon, mivel szórakozzon az ember, főleg ha focista😊
kapitnono
3 hónapja
Női fociban se sikerült legyőzni Andorrát

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
Ez megint kurva gyenge. Nehéz eldönteni hogy a csapat játékát vagy Szoboszlai frizuráját fájdalmasabb látni.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Hátha hátha.....
3 hónapja
nah közbe Jacquet is műtét ...www.nytimes.com/athletic/7083035/2026/03/03/jeremy-jacquet-injury-surgery-liverpool/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Remontada loading..
3 hónapja
Nagymuter magyar volt.Aztán ennek a gyoker horvátnak milyen magyar felmenői vannak?Zsenialis, hogy az mlsz egy kulfoldi cserecsatarnal is kuncsorog. Az itthoni csatarok helyeben elkuldenem a faszba Rossit es nem kernek a meghivojabol.Kovacevic megmondta, hogy nem akar magyar valogatott lenni, a horvat erdekli. Na kivancsi vagyok, odavag-e az MLSZ valami jo vastag ajanlatot. Ha ezek utan megis magyar lesz, akkor a valaszt megtudjuk. 😀odavágott. alkudoznak épp.
Stez
Kenny
Pontosan ezt mondtam nem reg, hogy a csavo eloadast tart, mekkora scout es o fedez fel mindenkit, aztan kozben nagyjabol senkinek sem ad lehetoseget, sokaknak meg tiz-husz perceket sem. Most nagy nehezen Lukacs bejott Varga alternativajakent a meccsek hajrajahoz, erre a csavo elso dolga az, hogy az mlsz-nek szoljon, az meg penzert kuncsorogjon valakinek, aki meg tiz meccset sem jatszott amugy az orszagban es ket ev mulva velhetoen mar itt sem lesz. Raadasul az illeto megmondta, hogy nem erdekli a magyar valogatott. Na, akkor o aztan oda fogja tenni magat. Mert Orban legalabb a szivet es lelket kirakta a palyara, es sosem mondott olyat, hogy nemet lenne. De pl Redzicet is csak azert allitotta be ket percre, mert a bosnyak kapitany be akarta hivni, amugy a palya kozelebe nem engedte volna.
Stez
JC6 (Mr. Miele)
3 hónapja
Szobonak mi ez a gengszter haj?😀Ez a menő.
kapitnono
Ne legyen már mindenki ennyire boomer.
3 hónapja
miért a barom sebők van a studióban?muszáj voltam némítani
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Rodrygo ACL szakadás :/
3 hónapja
Vajon milyen fogadást bukhatott. Más magyarázat erre nincsen
zacknorb
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Meanwhile in Barcelona:Megjött a
Meccs előtti video a
bemelegítésről
x.com/trollfootball/status/2028894813127622833?s=46

