Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Hat elsőre kamunak tűnt ez a tizi
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Varga Barni egymaga rúgott volna egy ötöst ezekből a helyzetekből.Meg kene valaki, aki tud labdat is osztogatni. Mert Varga Barni nelkül ez az ivelgetos taktika nem annyira hatekony
Kenny
3 hónapja
Varga Barni egymaga rúgott volna egy ötöst ezekből a helyzetekből.
3 hónapja
ki botladozott a barcikai gólnál? Raemaekers?Ez lesz a 6. (!!!) hazai zakó a mennyeiben, ilyen kerettel. Legalja. De legalább qbi könyve kapható, az is valami.Nem hiszem, hogy kibirja a Barcika. Lesz Fradi gol
Bálesz
Toto21
3 hónapja
sokra nem megyünk az egy ponttal.Ez lesz a 6. (!!!) hazai zakó a mennyeiben, ilyen kerettel. Legalja. De legalább qbi könyve kapható, az is valami.Nem hiszem, hogy kibirja a Barcika. Lesz Fradi gol
Bálesz
Toto21
3 hónapja
Ez lesz a 6. (!!!) hazai zakó a mennyeiben, ilyen kerettel. Legalja. De legalább qbi könyve kapható, az is valami.Nem hiszem, hogy kibirja a Barcika. Lesz Fradi gol
Bálesz
3 hónapja
Ez lesz a 6. (!!!) hazai zakó a mennyeiben, ilyen kerettel. Legalja. De legalább qbi könyve kapható, az is valami.

3 hónapja
Fradi nem akar bajnok lenni?😂Dehogynem. Csak a Barcika túl jó.🙂
Toto21
3 hónapja
Itt meg meguszott egy pirosat a Barcika...
3 hónapja
Fradi nem akar bajnok lenni?😂
3 hónapja
jövő héten kedden és pénteken is Wolves - Liverpool a Molineux-ben, Szoboszlaiéknak haza se kell menniük, turistáskodnak a méltán híres West Midlands gyönyörű városaiban

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Azért most mentális erőt mutatott a csapat, nem hibáztak kulcshelyzetben, ellentétben a korábbi évekkel.Visszaesett a formánk, de tudunk nyerni, ez a lényeg.
Nem tetszett, h visszaálltunk emberelőnyben, de Eze még így is eldönthette volna.
A bíró egy barom volt, legalább két ziccert elvett tőlünk, főleg az a négy vs kettő megakasztás volt baromság.
A fürdőskurva Pedro meg dobálta magát szokás szerint, de ez nem a LaLiga.
3 hónapja
Joao hova mész?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Raya baszki

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Koppenhága történetében először lesz alsóházas a bajnokság következő részében, mióta ez a rendszer van (2016-17), de a konfetti liga így is meglehet nekik 😀
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Ilyen gyenge játékvezetöt tényleg ritkán látni. Ez már a harmadik megakadályozott Arsenal támadás. Ez nem tudja, hogy a támadás után is lehet lapot adni? Vagy nem tudja megjegyezni ki volt?nem PL szint, talán még a La Ligába se férne be ilyen teljesítménnyel
Matthew99
3 hónapja
Ilyen gyenge játékvezetöt tényleg ritkán látni. Ez már a harmadik megakadályozott Arsenal támadás. Ez nem tudja, hogy a támadás után is lehet lapot adni? Vagy nem tudja megjegyezni ki volt?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
pedig a 60. percig olyan jól játszottunk 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Mi ez a bíró xdd, ilyenkor lefújni?
3 hónapja
Rice is megbolondult
3 hónapja
Mondd már meg hogy ez miért nem tizi a Barcikának?
3 hónapja
Ez a bíró mekkora egy ütemtelen szar.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
Saliba teljesen átöleli Joao Pedro-t de nincs büntető 😀 LOL