Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Barna sem aprózza ma el, szerzett 3 gólt/amiből egyet meg is adtak.
3 hónapja
Gondoltam, rögzítem: kikapott a Felcsút. Hogy valami jó is legyen ebben a napban.ahhoz még az kéne, hogy a Chelsea nyerjen az Arsenal ellen. 😊
nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Az Arsenal mindkét kapu előtt hatékony a szögleteknél.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 hónapja
Gondoltam, rögzítem: kikapott a Felcsút. Hogy valami jó is legyen ebben a napban.
3 hónapja
ball don't lie

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Alé
3 hónapja
ez tizi!

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Raya-nak nem tetszik a saját receptjük. LOL 😀
3 hónapja
Villanak össze kell szedni magát, de nem látom, hogyan menne majd nekik. Chelsea meg nem tudja a sima meccseket se behúzni jelenleg.Brutál mészárlás lesz a top4ertfaszom hogy a palace behorpadtén kifejezetten élveztem 😊 már a dobogón vagyunk ^^
Negritis, a vajda
Toto21
Negritis, a vajda
Ha minden így marad akkor Pool és United lesz a top 4-ben. Chelsea 5 és Villa 6-7
3 hónapja
Varga fejelt -csak a szokásosMeglepetésre Lőtt is egyet, de azt meg visszafújták 2 centi miatt 😕
ozibozi
3 hónapja
Brutál mészárlás lesz a top4ertfaszom hogy a palace behorpadtén kifejezetten élveztem 😊 már a dobogón vagyunk ^^
Negritis, a vajda
Toto21
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Set Piece Fc aléaléalé!!
3 hónapja
Szégyen amit a Spurs vezetősége művel évek óta. Rosszabbnál rosszabb stábok, PL-re teljesen alkalmatlan játékosok. Ha ezt az nb1-ben látom, nem is csodálkozom, de hogy Londonban ezeket nem zavarják el a halál f@szára, az igencsak kuriózum.Nyugi csütörtökön kimegyek, biztosan nyernek
Klaci79
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Chelsea helyében lehet lecserélném a lapust, mielőtt gond lesz
3 hónapja
faszom hogy a palace behorpadtén kifejezetten élveztem 😊 már a dobogón vagyunk ^^
Negritis, a vajda
3 hónapja
Varga fejelt -csak a szokásos
3 hónapja
Szégyen amit a Spurs vezetősége művel évek óta. Rosszabbnál rosszabb stábok, PL-re teljesen alkalmatlan játékosok. Ha ezt az nb1-ben látom, nem is csodálkozom, de hogy Londonban ezeket nem zavarják el a halál f@szára, az igencsak kuriózum.
3 hónapja
A második félidő már kifejezetten jól nézett ki, nagy kár, hogy nem jött a gól.K. életbe már, hogy egy Tiszakécske ellen is szenvedünk...Ismétlés után se vagyok képes elhinni, hogy ez kimaradt néhány méterről.
nagylaza, főpohárnok
nagylaza, főpohárnok
3 hónapja
Szegeden is szenved Laczkó HC-ként? Ki gondolta volna. Löfliék viszont jó formába kerültek.
3 hónapja
Ahogy hallom a lelátón páran már nem bírják, jöhetnek a vicces bemondások😍😆
3 hónapja
faszom hogy a palace behorpadt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Mi a picsa, livescore-on csak végeredmény lesz majd, ilyet még nem láttam 😳K. életbe már, hogy egy Tiszakécske ellen is szenvedünk...Ismétlés után se vagyok képes elhinni, hogy ez kimaradt néhány méterről.
nagylaza, főpohárnok
nagylaza, főpohárnok

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 hónapja
K. életbe már, hogy egy Tiszakécske ellen is szenvedünk...Ismétlés után se vagyok képes elhinni, hogy ez kimaradt néhány méterről.
nagylaza, főpohárnok