Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Rájöttem, melyik az a szó, amit a legjobban utálok a gurulósban: átmenet. Még a tolódást is megelőzi.
3 hónapja
Na mindkét Bayern legenda kezd legalább
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Ádi idegből számítózikKb pont annyi agyhalott mozgódik minden Fidesz és Fradesz cikk alatt általában. Gondolom nagy is az atfedes a két halmaz között
zacknorb
3 hónapja
TV2 Playnem kell néznem a Chelsea meccset és nyerünk, ilyen egyszerűAdták egyáltalán valahol?
Löfli
Dzsokijuing
3 hónapja
Ez történt a 100. Percben a City-Forest meccsen. Le is fújta a meccset a spori ahogy kipattant a labda.Csávókám itt nyerte meg a csúzlisoknak a bajnokságot.
/A fociistenek most visszaadták az Arsenalnak a Wolwes meccset/
ozibozi
Olyan, mint '19-ben Kompany átlövése a Lejcseszter ellen, csak most a fasz rosszabbik végén volt a Sziti.
3 hónapja
Ez történt a 100. Percben a City-Forest meccsen. Le is fújta a meccset a spori ahogy kipattant a labda./A fociistenek most visszaadták az Arsenalnak a Wolwes meccset/
3 hónapja
3 hónapja
nem kell néznem a Chelsea meccset és nyerünk, ilyen egyszerűAdták egyáltalán valahol?
Löfli
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Osula nem kis gólt vert a 90. percbenyoutu.be/Sg6avzSjmo8?t=115

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
ha nyer a 'castle az nagy szivesség nekünk
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
A Bodoval nem bírnak majd vlszBL-t a Barca nyeri🤪🫣City elbukja ma az aranyatLehet megosztoznak, az egyik BL-t nyer amelyik kiesik az meg behizza a bajnokságot? 😊
remontada
ozibozi
remontada
3 hónapja
BL-t a Barca nyeri🤪🫣City elbukja ma az aranyatLehet megosztoznak, az egyik BL-t nyer amelyik kiesik az meg behizza a bajnokságot? 😊
remontada
ozibozi
3 hónapja
City elbukja ma az aranyatLehet megosztoznak, az egyik BL-t nyer amelyik kiesik az meg behizza a bajnokságot? 😊
remontada
3 hónapja
West Ham 3 pont, Forrest 1. Mi 4 forduló óta 0. Egyre közelebb a kiesés.
3 hónapja
adtak már ezért a Rodri szituért tizit párszor
3 hónapja
City elbukja ma az aranyat
3 hónapja
Parádé a horvát kupa derbin..Rijeka - Hajduk
1:1
14 perc hosszabbítás.
95.percben 1:2
109. percben 2:2 kihagyott tizi utáni kipattanó
110.perc 3:2 😀
3 hónapja
United ellenfeleinél szórják a pirosakat. Idén ez már az 5. emberelőnyös meccsünk. Mondjuk én Joelintonnak hamarabb adtam volna a tapsért. 😀
3 hónapja
nem kell néznem a Chelsea meccset és nyerünk, ilyen egyszerű

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
annyival azért nem.. 😊2000 euróval megraktad remélem 😊Dibusz és 10 külföldi, pihentetjük a magyarokat az nb1-re 😀Kap ma a Barcika egy ötöst
Kenny
remontada
NB2
3 hónapja
2000 euróval megraktad remélem 😊Dibusz és 10 külföldi, pihentetjük a magyarokat az nb1-re 😀Kap ma a Barcika egy ötöst
Kenny
remontada
3 hónapja
FélidőigDibusz és 10 külföldi, pihentetjük a magyarokat az nb1-re 😀Kap ma a Barcika egy ötöst
Kenny
remontada
3 hónapja
Dibusz és 10 külföldi, pihentetjük a magyarokat az nb1-re 😀Kap ma a Barcika egy ötöst
Kenny


