Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Szobonak mi ez a gengszter haj?😀
kapitnono
Ez a tipikus mikor már jó dolgában nem tudja mit csináljon, mivel szórakozzon az ember, főleg ha focista😊
zavi27
Bsszus, ez a soccer topik, felőlem a világ egyik legjobbja vécépapír turbánt is hordhatna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.

Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦‍♂️
Mikey
Az első gólt megérdemeltük, a másodikat nem. A végén kb nem tudtak szabályosan labdát szerezni, a csampóból szabadult bíró meg engedte. Csak ugye nem mindegy, hogy fent vesztesz labdát nyolc csapattárssal a hátad mögött, vagy kvázi utolsó előtti sorban két tankhajóval mögötted.

Hetvenöt percig csaltuk a futballt, megérdemeltük az első kapottat, aztán elkezdtünk úgy játszani, ahogy illett volna minimum a meccs felében.

És ha valaki még egyszer azt mondja, Rio mekkora tehetség, azt hangosan körberöhögöm. Csávónak kevesebb esze van a fodballhoz, mint egy marék lepkének. Ott van előtte a labdás játékos, erre szemmel védekezik. Végülis csak egyszer szoptuk be meccs végén a nemvédekezést.
slowmotion
Nem ő a következő Yamal de a probléma, hogy Codynál többet tud hozzátenni előre - hátrafelé nem. Igazából amikor a Gakpo-Salah duó van fent mintha 9-en játszanánk előre annyi jó megmozdulásuk van. Szerencsére Mo túl sokat nem is védekezik (picit többet mint tavaly) így legalább védekezni is 10-en kell legtöbbször.


Liverpool Fc
3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Slot out, remélem erre kelek holnap. Majd utána a következő jó hír az legyen, hogy Xabi Alonsot neveztük ki.
shagi0206
sztem a szezon végéig már nem lesz váltás
ami persze lehet hogy hiba, de ez van
Negritis, a vajda
Pedig egy new manager bounce nem ártana a keretnek. Ha Alonso nem venné át így a hajrára a keretet jöjjön valami ideiglenes manus. Kenny papó bír még 3 hónapot?


Liverpool Fc
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Löfli
Az az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.
slowmotion
igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapján
de mi se
Negritis, a vajda
De ez a labdarúgás jelenlegi szabályrendszerében hogy jön ki?
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Löfli
Az az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.
slowmotion
igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapján
de mi se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Löfli
Az az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
félidőben elővettem a nagy jü legendáját és letoltam egy kört
abban legalább nyertem ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Slot out, remélem erre kelek holnap. Majd utána a következő jó hír az legyen, hogy Xabi Alonsot neveztük ki.
shagi0206
sztem a szezon végéig már nem lesz váltás
ami persze lehet hogy hiba, de ez van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.

Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦‍♂️
Mikey
Az első gólt megérdemeltük, a másodikat nem. A végén kb nem tudtak szabályosan labdát szerezni, a csampóból szabadult bíró meg engedte. Csak ugye nem mindegy, hogy fent vesztesz labdát nyolc csapattárssal a hátad mögött, vagy kvázi utolsó előtti sorban két tankhajóval mögötted.

Hetvenöt percig csaltuk a futballt, megérdemeltük az első kapottat, aztán elkezdtünk úgy játszani, ahogy illett volna minimum a meccs felében.

És ha valaki még egyszer azt mondja, Rio mekkora tehetség, azt hangosan körberöhögöm. Csávónak kevesebb esze van a fodballhoz, mint egy marék lepkének. Ott van előtte a labdás játékos, erre szemmel védekezik. Végülis csak egyszer szoptuk be meccs végén a nemvédekezést.
3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.

Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦‍♂️
Mikey
Aztán jött a SlotBall


Liverpool Fc
3 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Slot out, remélem erre kelek holnap. Majd utána a következő jó hír az legyen, hogy Xabi Alonsot neveztük ki.
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.

Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦‍♂️

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Imádom, hogy minden Real és Barca meccsen végig megy a birozas. 😀
rob3r7o
Nem volt kirívó hibája de az hogy 9:3 a faultok aránya a 88.percben az nonszensz. Jött egy lágy szelő eldobták magukat már fújt. Hazaiaknál hosszabbításig azt se fújta le amikor az Atleti játékos megállt hogy na ez fix fault
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Wolves oktatja a PL élét
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Imádom, hogy minden Real és Barca meccsen végig megy a birozas. 😀
rob3r7o
Szimplán mert spanyol bírók 😀
De am az összes angol derbyn is ez van
3 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Imádom, hogy minden Real és Barca meccsen végig megy a birozas. 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
6 percből 3 percet feküdtek de nyílván azonnal lefújja ez a rákos sejt😃
3 hónapja
ozibozi New York Giants 21 723
Mecslabdát meg elqrta. Csak tovább kellett volna pöccintenie

Szerkesztette: ozibozi
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Nézd mán, Salah gólt szerzett. Csoda történt!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Hajrá Volves!
3 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rio még csak 15-20p-e játszik de már a csapat legjobbja.


Liverpool Fc
3 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
#Jinxtriad

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
vicc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!