Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Leginkább az hogy ki mit érdemel. Olyan szabályra főleg nem emlékszem. 😊De ez a labdarúgás jelenlegi szabályrendszerében hogy jön ki?igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapjánAz az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
Löfli
slowmotion
de mi se
Negritis, a vajda
zacknorb
Nekem legjobban az fáj, hogy rengeteg meccset veszít el a csapat a hajrában, és kiemelten a hosszabbításban. Az elmúlt sok-sok évben ennek pont a fordítottja volt jellemző, mentality monsters ugyebár. Küzdött a csapat, volt tartása, és rengeteg clutch játékosa volt. Na idén ezekből pontosan semmi nem maradt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Bsszus, ez a soccer topik, felőlem a világ egyik legjobbja vécépapír turbánt is hordhatna.Szobonak mi ez a gengszter haj?😀Ez a tipikus mikor már jó dolgában nem tudja mit csináljon, mivel szórakozzon az ember, főleg ha focista😊
kapitnono
zavi27
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
Nem ő a következő Yamal de a probléma, hogy Codynál többet tud hozzátenni előre - hátrafelé nem. Igazából amikor a Gakpo-Salah duó van fent mintha 9-en játszanánk előre annyi jó megmozdulásuk van. Szerencsére Mo túl sokat nem is védekezik (picit többet mint tavaly) így legalább védekezni is 10-en kell legtöbbször.Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.Az első gólt megérdemeltük, a másodikat nem. A végén kb nem tudtak szabályosan labdát szerezni, a csampóból szabadult bíró meg engedte. Csak ugye nem mindegy, hogy fent vesztesz labdát nyolc csapattárssal a hátad mögött, vagy kvázi utolsó előtti sorban két tankhajóval mögötted.
Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦♂️
Mikey
Hetvenöt percig csaltuk a futballt, megérdemeltük az első kapottat, aztán elkezdtünk úgy játszani, ahogy illett volna minimum a meccs felében.
És ha valaki még egyszer azt mondja, Rio mekkora tehetség, azt hangosan körberöhögöm. Csávónak kevesebb esze van a fodballhoz, mint egy marék lepkének. Ott van előtte a labdás játékos, erre szemmel védekezik. Végülis csak egyszer szoptuk be meccs végén a nemvédekezést.
slowmotion

Liverpool Fc
3 hónapja
Pedig egy new manager bounce nem ártana a keretnek. Ha Alonso nem venné át így a hajrára a keretet jöjjön valami ideiglenes manus. Kenny papó bír még 3 hónapot?Slot out, remélem erre kelek holnap. Majd utána a következő jó hír az legyen, hogy Xabi Alonsot neveztük ki.sztem a szezon végéig már nem lesz váltás
shagi0206
ami persze lehet hogy hiba, de ez van
Negritis, a vajda

Liverpool Fc
3 hónapja
De ez a labdarúgás jelenlegi szabályrendszerében hogy jön ki?igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapjánAz az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
Löfli
slowmotion
de mi se
Negritis, a vajda
3 hónapja
igazából nem érdemeltek pontot a teljesítmény alapjánAz az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
Löfli
slowmotion
de mi se
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Az az igazság, hogy a mai teljesítményükkel egy pontot érdemeltek volna, de mivel a Poolban többeknek büdös a munka, ezért nekik inkább nulla járt, és akkorna Vulvz kapja a default három pontot.Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)
Löfli
3 hónapja
félidőben elővettem a nagy jü legendáját és letoltam egy körtabban legalább nyertem ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Slot out, remélem erre kelek holnap. Majd utána a következő jó hír az legyen, hogy Xabi Alonsot neveztük ki.sztem a szezon végéig már nem lesz váltás
shagi0206
ami persze lehet hogy hiba, de ez van
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.chatgpt 1% esélyt ad nekik, hogy nem esnek ki 😅
Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
JC6 (Mr. Miele)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.Az első gólt megérdemeltük, a másodikat nem. A végén kb nem tudtak szabályosan labdát szerezni, a csampóból szabadult bíró meg engedte. Csak ugye nem mindegy, hogy fent vesztesz labdát nyolc csapattárssal a hátad mögött, vagy kvázi utolsó előtti sorban két tankhajóval mögötted.
Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦♂️
Mikey
Hetvenöt percig csaltuk a futballt, megérdemeltük az első kapottat, aztán elkezdtünk úgy játszani, ahogy illett volna minimum a meccs felében.
És ha valaki még egyszer azt mondja, Rio mekkora tehetség, azt hangosan körberöhögöm. Csávónak kevesebb esze van a fodballhoz, mint egy marék lepkének. Ott van előtte a labdás játékos, erre szemmel védekezik. Végülis csak egyszer szoptuk be meccs végén a nemvédekezést.
3 hónapja
Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.Aztán jött a SlotBall
Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦♂️
Mikey

Liverpool Fc
3 hónapja
Slot out, remélem erre kelek holnap. Majd utána a következő jó hír az legyen, hogy Xabi Alonsot neveztük ki.
3 hónapja
Két kapura lövés, két gól. Aha jól van.Azzal együtt hogy totál megérdemeljük. Eddig két győzelme volt a Wolverhamptonnak... 🤦♂️
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Imádom, hogy minden Real és Barca meccsen végig megy a birozas. 😀Nem volt kirívó hibája de az hogy 9:3 a faultok aránya a 88.percben az nonszensz. Jött egy lágy szelő eldobták magukat már fújt. Hazaiaknál hosszabbításig azt se fújta le amikor az Atleti játékos megállt hogy na ez fix fault
rob3r7o
3 hónapja
Imádom amikor a kicsik nem adjàk fel.Adja az ég hogy bent maradjanak.
Megérdemelnék
3 hónapja
Wolves oktatja a PL élét
3 hónapja
Imádom, hogy minden Real és Barca meccsen végig megy a birozas. 😀Szimplán mert spanyol bírók 😀
rob3r7o
De am az összes angol derbyn is ez van
3 hónapja
Imádom, hogy minden Real és Barca meccsen végig megy a birozas. 😀
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
3 hónapja
6 percből 3 percet feküdtek de nyílván azonnal lefújja ez a rákos sejt😃
3 hónapja
Nézd mán, Salah gólt szerzett. Csoda történt!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
Hajrá Volves!
3 hónapja
Rio még csak 15-20p-e játszik de már a csapat legjobbja.

Liverpool Fc
3 hónapja
#Jinxtriad
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May