Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

3 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 830 — beers & Packers
A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.
iktriad
Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
zacknorb
Teljesen megtörtük öket hétfőn. Most hétfőn meg drukkolok az X-nek!
iktriad
Pinte meze rendben volt?
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mindenki a héten bukja e la bajnoki címét. A Bayern, a zInter, a Lens, a Győr és még csak szombat délután van.
Sixo
Ja. Van hatra 8 meccs abból 5 a tabella legvegevel, és egy meccs az első nyolcból asszem. Vszinu. Bár ha minden meccsen jön a két piros akkor meg talán benne is van
csebi
Azt hittem mindenki értette, hogy ez Sixo felé teljes haluzás.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Mindenki a héten bukja e la bajnoki címét. A Bayern, a zInter, a Lens, a Győr és még csak szombat délután van.
Sixo
Ja. Van hatra 8 meccs abból 5 a tabella legvegevel, és egy meccs az első nyolcból asszem. Vszinu. Bár ha minden meccsen jön a két piros akkor meg talán benne is van

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mindenki a héten bukja e la bajnoki címét. A Bayern, a zInter, a Lens, a Győr és még csak szombat délután van.

3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
ez nem volt les
Löfli
Semmilyen korulmeny kozott nem volt az
Beki
Szabályok szerint talán de hat a játék szellemével ez teljesen szembemegy

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.
iktriad
Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
zacknorb
Teljesen megtörtük öket hétfőn. Most hétfőn meg drukkolok az X-nek!
3 hónapja
Beki New York Jets 2 894
ez nem volt les
Löfli
Semmilyen korulmeny kozott nem volt az
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ez nem volt les


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Beki New York Jets 2 894
Huhh hol volt most les?
Beki
Na jo ezt hagyjuk ismet, ezt a var-t ki kell baszni az ablakon
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Annyira kurva jo h meghoznak iteletet lesrol de percek ota basszak megmutatni
Beki
Végül megmutatták.
Hat kabaré

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Beki New York Jets 2 894
Annyira kurva jo h meghoznak iteletet lesrol de percek ota basszak megmutatni
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Huhh hol volt most les?
Beki
Én sem lattam h az lett volna

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Beki New York Jets 2 894
Huhh hol volt most les?
3 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
remontada
csebi
Te jogász vagy, nézd úgy, hogy a fociban nem precedensjog van érvényben, nem korábbi esetekkel vetik össze a a történést, hanem mindegyik játékvezető, -mint egy bíró- a saját legjobb tudomása szerint összegyűjti a rendelkezésére álló adatokat és azok alapján dönt. És hát egyik se tökéletes. De legalább nem is befolyásolja egy másik tökéletlen bíró.
Én emiatt azzal a szemlélettel tekintek az amfocira is meg a gurulósra is, mintha mindegyik meccs egy másik számrendszerben zajlana, így van ahol a 2+2 az 4, máshol meg 10, 11 vagy 100.
És még olyan is van, hogy egyazon meccsen ugrálnak a számrendszerek között.

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Ez Jackson red card kell legyen
remontada
Ja.
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér volt
remontada
Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.
csebi
úgy csinálsz mintha nem lett volna még olyan szitu amikor "kettős mérce" volt és a Bayern javára döntöttek érthetetlen módon.

neked nem ártana értelmezni amit mondtam és a kettős mérce fogalmát.
én ott azt mondtam a Pool meccsen gól volt, de le lettem hurrogva jogosan veszik el mert ez a szabály kézzel nem lehet gólt szerezni pedig hiába mondtam hogy én az ilyet simán megadnám és a szabály a szar, de nem nekem volt igazam mert hiába nem szándékos kéz az kéz. Ott jó ítélet született mindenki szerint és most is jó ítélet volt. Azon a meccsen nem adták meg itt megkellett volna? A dortmundi eset ahogy leírtam magyarul rossz döntés volt, ez pedig jó. Ott el lett baszva.. akasszam fel magamat? pont az lett volna a kettős mércec ha ezt megadják, a poolit pedig elveszik. Ilyen alapon minden meccsen lehetne jönni a kettős mércével, egyszerűen ennyire agyhalottak a bírók. Azt várjuk legyenek következetesek és két szitut végre ugyanúgy ítélnek meg akkor is megy a hiszti.
remontada
Sztem tulporogsz ezen. Picit engedd el.
Csak ha nem fogadod el a másik példáját egy másik meccsről akkor 5 perc múlva ne peldalozz egyből egyik mások bajnoksággal.
csebi
csak kihagyod a sztoriból azt a pici különbséget hogy ott jó ítélet született, majd ugyanezért elvették ezt is.. ergó végre jól döntöttek kétszer egymás után ugyanabban a helyzetben, akkor lett volna baj, ha ezt meg megadják.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Huh Diaz de buta, te jo eg.
beltazor
Ja eléggé. Btw hétközben ezért az Arsenal tizit kapott
csebi
Kozben lattom hogy elutotte
beltazor
Igen itt legalább kontakt volt. De amúgy sztem ez ndm tizi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Huh Diaz de buta, te jo eg.
beltazor
Ja eléggé. Btw hétközben ezért az Arsenal tizit kapott
csebi
Kozben lattom hogy elutotte

3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Huh Diaz de buta, te jo eg.
beltazor
Ja eléggé. Btw hétközben ezért az Arsenal tizit kapott

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Ez Jackson red card kell legyen
remontada
Ja.
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér volt
remontada
Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.
csebi
úgy csinálsz mintha nem lett volna még olyan szitu amikor "kettős mérce" volt és a Bayern javára döntöttek érthetetlen módon.

neked nem ártana értelmezni amit mondtam és a kettős mérce fogalmát.
én ott azt mondtam a Pool meccsen gól volt, de le lettem hurrogva jogosan veszik el mert ez a szabály kézzel nem lehet gólt szerezni pedig hiába mondtam hogy én az ilyet simán megadnám és a szabály a szar, de nem nekem volt igazam mert hiába nem szándékos kéz az kéz. Ott jó ítélet született mindenki szerint és most is jó ítélet volt. Azon a meccsen nem adták meg itt megkellett volna? A dortmundi eset ahogy leírtam magyarul rossz döntés volt, ez pedig jó. Ott el lett baszva.. akasszam fel magamat? pont az lett volna a kettős mércec ha ezt megadják, a poolit pedig elveszik. Ilyen alapon minden meccsen lehetne jönni a kettős mércével, egyszerűen ennyire agyhalottak a bírók. Azt várjuk legyenek következetesek és két szitut végre ugyanúgy ítélnek meg akkor is megy a hiszti.
remontada
Sztem tulporogsz ezen. Picit engedd el.
Csak ha nem fogadod el a másik példáját egy másik meccsről akkor 5 perc múlva ne peldalozz egyből egyik mások bajnoksággal.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.
iktriad
Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Ez Jackson red card kell legyen
remontada
Ja.
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér volt
remontada
Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.
csebi
úgy csinálsz mintha nem lett volna még olyan szitu amikor "kettős mérce" volt és a Bayern javára döntöttek érthetetlen módon.

neked nem ártana értelmezni amit mondtam és a kettős mérce fogalmát.
én ott azt mondtam a Pool meccsen gól volt, de le lettem hurrogva jogosan veszik el mert ez a szabály kézzel nem lehet gólt szerezni pedig hiába mondtam hogy én az ilyet simán megadnám és a szabály a szar, de nem nekem volt igazam mert hiába nem szándékos kéz az kéz. Ott jó ítélet született mindenki szerint és most is jó ítélet volt. Azon a meccsen nem adták meg itt megkellett volna? A dortmundi eset ahogy leírtam magyarul rossz döntés volt, ez pedig jó. Ott el lett baszva.. akasszam fel magamat? pont az lett volna a kettős mércec ha ezt megadják, a poolit pedig elveszik. Ilyen alapon minden meccsen lehetne jönni a kettős mércével, egyszerűen ennyire agyhalottak a bírók. Azt várjuk legyenek következetesek és két szitut végre ugyanúgy ítélnek meg akkor is megy a hiszti.

Szerkesztette: remontada
3 hónapja
Beki New York Jets 2 894
Hat ez a Diaz fejborotva is ..
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Lassan el kéne gondolkozni hogy levágják a focisták kezét. Hova kéne tennie ilyen helyzetben, főleg hogy a testét is védi?
Matthew99
hasonló szitu volt Pool meccsen pár hete. Ott befelé pattant egyből azt is elvették. Ha azt elveszik akkor ezt is,
remontada
Ja hogy ilyenkor már számít h mi volt a másik bajnokság másik meccsen?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 968 — Lucas Scott
Ez Jackson red card kell legyen
remontada
Ja.
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér volt
remontada
Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
bekapcsolom a streamet, egyenlít a Bayern, szívesen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!