Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Pinte meze rendben volt?Teljesen megtörtük öket hétfőn. Most hétfőn meg drukkolok az X-nek!A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
iktriad
zacknorb
iktriad
3 hónapja
Azt hittem mindenki értette, hogy ez Sixo felé teljes haluzás.Mindenki a héten bukja e la bajnoki címét. A Bayern, a zInter, a Lens, a Győr és még csak szombat délután van.Ja. Van hatra 8 meccs abból 5 a tabella legvegevel, és egy meccs az első nyolcból asszem. Vszinu. Bár ha minden meccsen jön a két piros akkor meg talán benne is van
Sixo
csebi
3 hónapja
Mindenki a héten bukja e la bajnoki címét. A Bayern, a zInter, a Lens, a Győr és még csak szombat délután van.Ja. Van hatra 8 meccs abból 5 a tabella legvegevel, és egy meccs az első nyolcból asszem. Vszinu. Bár ha minden meccsen jön a két piros akkor meg talán benne is van
Sixo
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Mindenki a héten bukja e la bajnoki címét. A Bayern, a zInter, a Lens, a Győr és még csak szombat délután van.
3 hónapja
Szabályok szerint talán de hat a játék szellemével ez teljesen szembemegyez nem volt lesSemmilyen korulmeny kozott nem volt az
Löfli
Beki
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Teljesen megtörtük öket hétfőn. Most hétfőn meg drukkolok az X-nek!A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
iktriad
zacknorb
3 hónapja
ez nem volt les

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
3 hónapja
Huhh hol volt most les?Na jo ezt hagyjuk ismet, ezt a var-t ki kell baszni az ablakon
Beki
3 hónapja
Annyira kurva jo h meghoznak iteletet lesrol de percek ota basszak megmutatniVégül megmutatták.
Beki
Hat kabaré
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Annyira kurva jo h meghoznak iteletet lesrol de percek ota basszak megmutatni
3 hónapja
Huhh hol volt most les?Én sem lattam h az lett volna
Beki
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Huhh hol volt most les?
3 hónapja
Te jogász vagy, nézd úgy, hogy a fociban nem precedensjog van érvényben, nem korábbi esetekkel vetik össze a a történést, hanem mindegyik játékvezető, -mint egy bíró- a saját legjobb tudomása szerint összegyűjti a rendelkezésére álló adatokat és azok alapján dönt. És hát egyik se tökéletes. De legalább nem is befolyásolja egy másik tökéletlen bíró.remontadacsebi
Én emiatt azzal a szemlélettel tekintek az amfocira is meg a gurulósra is, mintha mindegyik meccs egy másik számrendszerben zajlana, így van ahol a 2+2 az 4, máshol meg 10, 11 vagy 100.
És még olyan is van, hogy egyazon meccsen ugrálnak a számrendszerek között.
3 hónapja
csak kihagyod a sztoriból azt a pici különbséget hogy ott jó ítélet született, majd ugyanezért elvették ezt is.. ergó végre jól döntöttek kétszer egymás után ugyanabban a helyzetben, akkor lett volna baj, ha ezt meg megadják.Sztem tulporogsz ezen. Picit engedd el.úgy csinálsz mintha nem lett volna még olyan szitu amikor "kettős mérce" volt és a Bayern javára döntöttek érthetetlen módon.Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér voltEz Jackson red card kell legyenJa.
remontada
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
remontada
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.
csebi
neked nem ártana értelmezni amit mondtam és a kettős mérce fogalmát.
én ott azt mondtam a Pool meccsen gól volt, de le lettem hurrogva jogosan veszik el mert ez a szabály kézzel nem lehet gólt szerezni pedig hiába mondtam hogy én az ilyet simán megadnám és a szabály a szar, de nem nekem volt igazam mert hiába nem szándékos kéz az kéz. Ott jó ítélet született mindenki szerint és most is jó ítélet volt. Azon a meccsen nem adták meg itt megkellett volna? A dortmundi eset ahogy leírtam magyarul rossz döntés volt, ez pedig jó. Ott el lett baszva.. akasszam fel magamat? pont az lett volna a kettős mércec ha ezt megadják, a poolit pedig elveszik. Ilyen alapon minden meccsen lehetne jönni a kettős mércével, egyszerűen ennyire agyhalottak a bírók. Azt várjuk legyenek következetesek és két szitut végre ugyanúgy ítélnek meg akkor is megy a hiszti.
remontada
Csak ha nem fogadod el a másik példáját egy másik meccsről akkor 5 perc múlva ne peldalozz egyből egyik mások bajnoksággal.
csebi
3 hónapja
Igen itt legalább kontakt volt. De amúgy sztem ez ndm tiziKozben lattom hogy elutotteHuh Diaz de buta, te jo eg.Ja eléggé. Btw hétközben ezért az Arsenal tizit kapott
beltazor
csebi
beltazor
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Kozben lattom hogy elutotteHuh Diaz de buta, te jo eg.Ja eléggé. Btw hétközben ezért az Arsenal tizit kapott
beltazor
csebi

3 hónapja
Huh Diaz de buta, te jo eg.Ja eléggé. Btw hétközben ezért az Arsenal tizit kapott
beltazor
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Sztem tulporogsz ezen. Picit engedd el.úgy csinálsz mintha nem lett volna még olyan szitu amikor "kettős mérce" volt és a Bayern javára döntöttek érthetetlen módon.Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér voltEz Jackson red card kell legyenJa.
remontada
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
remontada
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.
csebi
neked nem ártana értelmezni amit mondtam és a kettős mérce fogalmát.
én ott azt mondtam a Pool meccsen gól volt, de le lettem hurrogva jogosan veszik el mert ez a szabály kézzel nem lehet gólt szerezni pedig hiába mondtam hogy én az ilyet simán megadnám és a szabály a szar, de nem nekem volt igazam mert hiába nem szándékos kéz az kéz. Ott jó ítélet született mindenki szerint és most is jó ítélet volt. Azon a meccsen nem adták meg itt megkellett volna? A dortmundi eset ahogy leírtam magyarul rossz döntés volt, ez pedig jó. Ott el lett baszva.. akasszam fel magamat? pont az lett volna a kettős mércec ha ezt megadják, a poolit pedig elveszik. Ilyen alapon minden meccsen lehetne jönni a kettős mércével, egyszerűen ennyire agyhalottak a bírók. Azt várjuk legyenek következetesek és két szitut végre ugyanúgy ítélnek meg akkor is megy a hiszti.
remontada
Csak ha nem fogadod el a másik példáját egy másik meccsről akkor 5 perc múlva ne peldalozz egyből egyik mások bajnoksággal.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
A hét második lila-fehér csapat elleni meccsét simán behúzta a Honvéd.Kecsó meg új menedzser pattanás áldozata lett.
iktriad
3 hónapja
úgy csinálsz mintha nem lett volna még olyan szitu amikor "kettős mérce" volt és a Bayern javára döntöttek érthetetlen módon.Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér voltEz Jackson red card kell legyenJa.
remontada
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
remontada
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.
csebi
neked nem ártana értelmezni amit mondtam és a kettős mérce fogalmát.
én ott azt mondtam a Pool meccsen gól volt, de le lettem hurrogva jogosan veszik el mert ez a szabály kézzel nem lehet gólt szerezni pedig hiába mondtam hogy én az ilyet simán megadnám és a szabály a szar, de nem nekem volt igazam mert hiába nem szándékos kéz az kéz. Ott jó ítélet született mindenki szerint és most is jó ítélet volt. Azon a meccsen nem adták meg itt megkellett volna? A dortmundi eset ahogy leírtam magyarul rossz döntés volt, ez pedig jó. Ott el lett baszva.. akasszam fel magamat? pont az lett volna a kettős mércec ha ezt megadják, a poolit pedig elveszik. Ilyen alapon minden meccsen lehetne jönni a kettős mércével, egyszerűen ennyire agyhalottak a bírók. Azt várjuk legyenek következetesek és két szitut végre ugyanúgy ítélnek meg akkor is megy a hiszti.
Szerkesztette: remontada
3 hónapja
Hat ez a Diaz fejborotva is ..
3 hónapja
Ja hogy ilyenkor már számít h mi volt a másik bajnokság másik meccsen?Lassan el kéne gondolkozni hogy levágják a focisták kezét. Hova kéne tennie ilyen helyzetben, főleg hogy a testét is védi?hasonló szitu volt Pool meccsen pár hete. Ott befelé pattant egyből azt is elvették. Ha azt elveszik akkor ezt is,
Matthew99
remontada
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
Nem a bíró rontotta el hanem a var szoba. Ki se hívtak a birot, ezért kettős mérce.hagyjuk már ezt az állandó kettős mércézést. Ott hibázott a bíró, akkor most itt se adjunk ezért pirosat? egy meccsen elbasz valamit a bíró akkor ezentúl ne adjunk sárgát se hasonló szituért mert valamikor valamelyik évben valamelyik meccsen egy bíró gyökér voltEz Jackson red card kell legyenJa.
remontada
Csak megint kettős mérce van. Mikro Schlotterbeck nyomott hasonlót akkor azt vissza sem nézte a bíró.
csebi
remontada
Mindkettoert adjunk pirosat.
És ertelmezd amit írtam. Egy szóval sem említettem h ne adjanak ezért pirosat.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 hónapja
bekapcsolom a streamet, egyenlít a Bayern, szívesen

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!