Soccer
41 feliratkozó
3 hónapja
Robertson
3 hónapja
Szopik az AEK is az első félidőben 1-0Varga még gyorsan egyenlített
ozibozi
3 hónapja
Salah winner incoming
3 hónapja
És a Spurs az utolsó percben kiegyenlít.
3 hónapja
A legnagyobb bajom ezzel a góllal nem az hogy megint nem nyerünk, hanem hogy ez a cigány szerezte.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 hónapja
vicc...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
nem viccelek a PL ket legszarabb csapata jatszik egymassalNana, azért ott egy Burnley is
Duff
3 hónapja
nem viccelek a PL ket legszarabb csapata jatszik egymassal
3 hónapja
csak 2x mondta a kommentátor Salahra hogy Szoboszlai 😊
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
legalább egy kurva gólt kéne még találni mert ez így rohadt gáz leszde mindent is elbaszunk
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
az hogy a labda kint van nem automatika?hogy a faszba volt az bent?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
fújható volt, de richarlisson akkora pöcsfej hogy tőle még ezt is sajnálomSzerintem is az volt, de a var biztos úgy volt vele, hogy ha el tudta rúgni, akkor nem fault.Miért nem esett el az a marha? Sima 11-és lett volna 😊Igy is az volt sztem.
ozibozi
JéBé
slowmotion
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Szerintem is az volt, de a var biztos úgy volt vele, hogy ha el tudta rúgni, akkor nem fault.Miért nem esett el az a marha? Sima 11-és lett volna 😊Igy is az volt sztem.
ozibozi
JéBé
3 hónapja
Jézus miket hagy ki a Como. És most nem az van, hogy Svilar mindent kivéd. Védett már párat, de a nagy részében a comoiak kaput sem találnak.
3 hónapja
Miért nem esett el az a marha? Sima 11-és lett volna 😊Igy is az volt sztem.
ozibozi
3 hónapja
Miért nem esett el az a marha? Sima 11-és lett volna 😊Dehogy adtak volna meg. Max fordított esetben.
ozibozi
3 hónapja
Miért nem esett el az a marha? Sima 11-és lett volna 😊
3 hónapja
Lol multheten Van de Ven erre kapott pirosat, ami vandijknal semmi.
3 hónapja
há mer a juve, nem? 😀Nagyon jó irama van ennek a Como-Romának. Fordulók óta az egyik legjobb meccs amit láttam. Mondjuk azt nem tudom miért utálják egymást ennyire..Nagy a harc, hogy jelenleg ki a legjobb négybetűs olasz soccercsapat. 😀
Sixo
iktriad
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Látom a Pisát hamar kizártad.Nagyon jó irama van ennek a Como-Romának. Fordulók óta az egyik legjobb meccs amit láttam. Mondjuk azt nem tudom miért utálják egymást ennyire..Nagy a harc, hogy jelenleg ki a legjobb négybetűs olasz soccercsapat. 😀
Sixo
iktriad
3 hónapja
Nagyon jó irama van ennek a Como-Romának. Fordulók óta az egyik legjobb meccs amit láttam. Mondjuk azt nem tudom miért utálják egymást ennyire..Nagy a harc, hogy jelenleg ki a legjobb négybetűs olasz soccercsapat. 😀
Sixo
3 hónapja
Nagyon jó irama van ennek a Como-Romának. Fordulók óta az egyik legjobb meccs amit láttam. Mondjuk azt nem tudom miért utálják egymást ennyire..