Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hazard kuka idénre, egy dundi, indirekt labdára tekergő Kaká lesz belőle úgy tűnik... Hozni kellett mert rajta kívül nem volt mozdítható sztár támadó a piacon értelmezhető marketing értékkel, de ez így eddig óriási bukta.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Holnap 3 olasz bajnoki elmarad a koronavírus miatt
Heisman Trophy
De se a Digi három csatornája, se a spíler nem adja a Manutd meccset. Most vonatkoztassunk el a jelenlegi Unitedtől és az általuk képviselt színvonaltól.
Komolyan? Torino - Parma, meg valami francia középcsapatok ütközete megy a digi 1,2 csatornán, digi 3 ismétlés, ami nem is foci, spíleren meg tegnapi PL meccs ismétlése.
Nem tudom hogy vannak leosztva a szerződésben a közvetítések, de bármelyik csatornának lenne lehetősége közvetíteni ultragáz, hogy nem teszik.
tüsi91
De most komolyan rengeteg igazából irreálisan sok meccset közvetítenek az adókon de meg mindig neki all valaki rinyalni az ő személyes kiskedvencét miért nem.
Megfogsz lepődni de ha náluk lenne a meccs közvetítés joga, adnák.
Sőt azon is megfogsz lepődni hogy lehet mikor a PL meccsek csomagját választják , nem az olasz és francia csapatokat nézik, hanem mondjuk lehet egy másik körben jobb mérkőzés van mint a a Manu meccse egy kieső jelölt ellen.
Lehet utálni a csatornákat, de azon meglepődni, hogy nem a középcsapatok meccseit preferálják a PL-bol azért erős
Toca
Köszönöm a korrekt és a fellengzős nagyképű választ is 😊
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Azert szegenyes a magyar ember.
Megy az oltas h szar a fradi az ukranokkal stb..
De baszki elsok es az EL-ben tavaly jol is jatszottak.
ZoliMP
ahogy szokták mondani a szar ne legyen már mérce (MB1 elsőség)

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Holnap 3 olasz bajnoki elmarad a koronavírus miatt
Heisman Trophy
De se a Digi három csatornája, se a spíler nem adja a Manutd meccset. Most vonatkoztassunk el a jelenlegi Unitedtől és az általuk képviselt színvonaltól.
Komolyan? Torino - Parma, meg valami francia középcsapatok ütközete megy a digi 1,2 csatornán, digi 3 ismétlés, ami nem is foci, spíleren meg tegnapi PL meccs ismétlése.
Nem tudom hogy vannak leosztva a szerződésben a közvetítések, de bármelyik csatornának lenne lehetősége közvetíteni ultragáz, hogy nem teszik.
tüsi91
Mindenhol Pats-meccsnek kell mennie. 8)

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Holnap 3 olasz bajnoki elmarad a koronavírus miatt
Heisman Trophy
De se a Digi három csatornája, se a spíler nem adja a Manutd meccset. Most vonatkoztassunk el a jelenlegi Unitedtől és az általuk képviselt színvonaltól.
Komolyan? Torino - Parma, meg valami francia középcsapatok ütközete megy a digi 1,2 csatornán, digi 3 ismétlés, ami nem is foci, spíleren meg tegnapi PL meccs ismétlése.
Nem tudom hogy vannak leosztva a szerződésben a közvetítések, de bármelyik csatornának lenne lehetősége közvetíteni ultragáz, hogy nem teszik.
tüsi91
De most komolyan rengeteg igazából irreálisan sok meccset közvetítenek az adókon de meg mindig neki all valaki rinyalni az ő személyes kiskedvencét miért nem.
Megfogsz lepődni de ha náluk lenne a meccs közvetítés joga, adnák.
Sőt azon is megfogsz lepődni hogy lehet mikor a PL meccsek csomagját választják , nem az olasz és francia csapatokat nézik, hanem mondjuk lehet egy másik körben jobb mérkőzés van mint a a Manu meccse egy kieső jelölt ellen.
Lehet utálni a csatornákat, de azon meglepődni, hogy nem a középcsapatok meccseit preferálják a PL-bol azért erős
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holnap 3 olasz bajnoki elmarad a koronavírus miatt
Heisman Trophy
De se a Digi három csatornája, se a spíler nem adja a Manutd meccset. Most vonatkoztassunk el a jelenlegi Unitedtől és az általuk képviselt színvonaltól.
Komolyan? Torino - Parma, meg valami francia középcsapatok ütközete megy a digi 1,2 csatornán, digi 3 ismétlés, ami nem is foci, spíleren meg tegnapi PL meccs ismétlése.
Nem tudom hogy vannak leosztva a szerződésben a közvetítések, de bármelyik csatornának lenne lehetősége közvetíteni ultragáz, hogy nem teszik.
tüsi91
Hát ez tényleg borzasztó, megyek eret is vágok magamon 🤣😊

MU, blehh, addig jó amíg nem kell őket nézni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Holnap 3 olasz bajnoki elmarad a koronavírus miatt
Heisman Trophy
De se a Digi három csatornája, se a spíler nem adja a Manutd meccset. Most vonatkoztassunk el a jelenlegi Unitedtől és az általuk képviselt színvonaltól.
Komolyan? Torino - Parma, meg valami francia középcsapatok ütközete megy a digi 1,2 csatornán, digi 3 ismétlés, ami nem is foci, spíleren meg tegnapi PL meccs ismétlése.
Nem tudom hogy vannak leosztva a szerződésben a közvetítések, de bármelyik csatornának lenne lehetősége közvetíteni ultragáz, hogy nem teszik.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Azert szegenyes a magyar ember.
Megy az oltas h szar a fradi az ukranokkal stb..
De baszki elsok es az EL-ben tavaly jol is jatszottak.
ZoliMP
Ne lepodj meg, ugye itt a tipikus van sapka nincs sapka rész.
Ha a csapat jó de sok benne a külföldi akkor összevásárolt gárda.
Ha nem jó a csapat akkor meg mekkora lámák ennyi pénzből se tudnak semmit elérni.
Persze nyilván emellé meg az állami pénz és játékosok magyar szemmel mért irreális fizetése is hozzátesz.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Azert szegenyes a magyar ember.
Megy az oltas h szar a fradi az ukranokkal stb..
De baszki elsok es az EL-ben tavaly jol is jatszottak.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Lol gecc ez van amikor egy kiscsapat beáll bekkelni a kövesdi katlanban
petey
kikuldtuk a mezt. Regi Fradi betegseg.
Mondjuk nekem szimpatikus a Kovesd jateka Cseristul Kuttorostul egyutt.
Kenny
Kutyát csak szeretni lehet.
Lovrét megint felkérdezik meccs után?
petey
Felkerdezik?🤔
ZoliMP
Kulturáltan és szofisztikáltan.
Kampman
Most mar leertettem
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Holnap 3 olasz bajnoki elmarad a koronavírus miatt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Kezdem sajnálni ezt a Nikolicsot..
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Nincs mit Barca, Morales meg bekúrta mint a kurva élet 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az beteg lesz, ha valóban elmegyünk 5 pontra, álmomban nem gondoltam volna az esélyét se idén 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Hazard leserult honapokra mialatt a bajboksagbol hatranybol harom pont elonybe kerultunk a Barcaval szemben.
Most "vegre" ket meccsen kezdett, ezalatt szereztunk egy pontot es vezet a barca ket ponttal.

Nem is kommentalom, mert egy het es 5 pont lesz a kettobol.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kellene még pár milliárd az ukrán vendégmunkásokra a Fradinál...

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, a Serie A-ban ismet megy a csalas a Milan ellen.vicc.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Amúgy nálam Cseri nem hogy kerettag, hanem egyenesen kezdő lenne Bulgáriában.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kuttor amugy nagyon csunyan megeszi Rebrovot reggelire
Kenny
Mert jobb edző😉
Amit ezzel a Mezőkövesddel évek óta csinál az előtt le a kalappal
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha jövőre BL meccsre tudok kimenni 10p sétaútra nekem 8. Hajár Kövesd! 😀 | Azt se tudtam, hogy ma meccs van. |


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
A Leicester nem kapta meg a kamutizenegyest, a City igen. Szerencse, hogy nem ez döntött.
Ball don't lie.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Kuttor amugy nagyon csunyan megeszi Rebrovot reggelire

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Lol gecc ez van amikor egy kiscsapat beáll bekkelni a kövesdi katlanban
petey
kikuldtuk a mezt. Regi Fradi betegseg.
Mondjuk nekem szimpatikus a Kovesd jateka Cseristul Kuttorostul egyutt.
Kenny
Kutyát csak szeretni lehet.
Lovrét megint felkérdezik meccs után?
petey
Felkerdezik?🤔
ZoliMP
Kulturáltan és szofisztikáltan.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Lol gecc ez van amikor egy kiscsapat beáll bekkelni a kövesdi katlanban
petey
kikuldtuk a mezt. Regi Fradi betegseg.
Mondjuk nekem szimpatikus a Kovesd jateka Cseristul Kuttorostul egyutt.
Kenny
Adom. Cseri szvsz a legjobb formában lévő magyar az nb1ben. Sztem válogatott meghívó is menni fog. Pech, hogy 10 évvel idősebb mint kellene 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Lol gecc ez van amikor egy kiscsapat beáll bekkelni a kövesdi katlanban
petey
kikuldtuk a mezt. Regi Fradi betegseg.
Mondjuk nekem szimpatikus a Kovesd jateka Cseristul Kuttorostul egyutt.
Kenny
Kutyát csak szeretni lehet.
Lovrét megint felkérdezik meccs után?
petey
Felkerdezik?🤔