Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 437 — je suis poloska
Ez a ket belga a madridba nagyobb balfasz mint barki mas ever... Hihetetlen hogy Hazard minden masodik passza ellenfelhez megy. Nem hogy jo meccse, jo megmozdulasa nem volt meg Madridban. Iscot visszasirom komolyan. De legalabb miatta nem jatszik Bale...
eaglesmcnabb
Balet engedd el.
Zizou is ezt tette.
Sobri Jóska
Persze, inkabb szerintem a BLt engedte el : D Be meg a bajnoksagban kettesevel lovi a golokat. Ez a kover belga meg Csak egy ket labon jaro benny hill show.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Ez a ket belga a madridba nagyobb balfasz mint barki mas ever... Hihetetlen hogy Hazard minden masodik passza ellenfelhez megy. Nem hogy jo meccse, jo megmozdulasa nem volt meg Madridban. Iscot visszasirom komolyan. De legalabb miatta nem jatszik Bale...
eaglesmcnabb
Balet engedd el.
Zizou is ezt tette.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 437 — je suis poloska
Ez a ket belga a madridba nagyobb balfasz mint barki mas ever... Hihetetlen hogy Hazard minden masodik passza ellenfelhez megy. Nem hogy jo meccse, jo megmozdulasa nem volt meg Madridban. Iscot visszasirom komolyan. De legalabb miatta nem jatszik Bale...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-az-mu-is-beszall-a-szoboszlaiert-folytatott-harcba-2724973

Dzsudzsák 2.0 😊 A holdról még nem figyelik?😊
NB2
Este megnézzük 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 007 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-az-mu-is-beszall-a-szoboszlaiert-folytatott-harcba-2724973

Dzsudzsák 2.0 😊 A holdról még nem figyelik?😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Van Persie szerint Pogba problemaja az, hogy hatos poszton jatszik, de a nyolcas feladataival. Aminek igy nem sok ertelme van.
ulpianus
Mert Pogba vedekezo kp, csak o az elmult evekben kozolte, hogy marpedig elorebb jobb, iranyitani akar, toljak fel. Amikor anno feltoltak, rendre rosszabbul teljesitett, amire visszaraktak, de hat o addig hisztizett, amig kapott egy ilyen szabadabb szerepkort, hogy vedekeznie kell, de ugyan mar ne picsogjon, ugyhogy mehet elore is szervezni.

Ahogy nezem, inkabb megyeget is elore, de kevesebbet vedekezik. Most amolyan Xavis szerepkore van.
Stez
Pogba nem védekező kp. Amikor feljebb játszott sokkal jobban teljesített. Más hibát nem látok a gondolatmenetben.
dugo93
Pogba a Juventusban vedekezo volt szinte mindig, es ott teljesitett a legjobban.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
A luganói magyarokat Holenderen kívül miért nem próbálja ki Rossi?
Atik15
Mert kecskés szerinte nem elég dinamikus, vécseit meg már nem kell külföldre eladni és nem lehet vele prezentálni az mb1 csodálatosságát. Mondjuk régen nem láttam játszani, de aki megragad svájcban az szar nem lehet, ráadásul ugyanazt nyomja mint nagy ádám akinek alternatívája a kanyarban sincs az egész mezőnyben.

De feczegól újra kerettag 😂
peach
Kecskes tavaszra valogatott kerettag lesz, nagyon nezik mar.
Kenny
Apuci kifizeti azt is?

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Van Persie szerint Pogba problemaja az, hogy hatos poszton jatszik, de a nyolcas feladataival. Aminek igy nem sok ertelme van.
ulpianus
Mert Pogba vedekezo kp, csak o az elmult evekben kozolte, hogy marpedig elorebb jobb, iranyitani akar, toljak fel. Amikor anno feltoltak, rendre rosszabbul teljesitett, amire visszaraktak, de hat o addig hisztizett, amig kapott egy ilyen szabadabb szerepkort, hogy vedekeznie kell, de ugyan mar ne picsogjon, ugyhogy mehet elore is szervezni.

Ahogy nezem, inkabb megyeget is elore, de kevesebbet vedekezik. Most amolyan Xavis szerepkore van.
Stez
Pogba nem védekező kp. Amikor feljebb játszott sokkal jobban teljesített. Más hibát nem látok a gondolatmenetben.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
A luganói magyarokat Holenderen kívül miért nem próbálja ki Rossi?
Atik15
Mert kecskés szerinte nem elég dinamikus, vécseit meg már nem kell külföldre eladni és nem lehet vele prezentálni az mb1 csodálatosságát. Mondjuk régen nem láttam játszani, de aki megragad svájcban az szar nem lehet, ráadásul ugyanazt nyomja mint nagy ádám akinek alternatívája a kanyarban sincs az egész mezőnyben.

De feczegól újra kerettag 😂
peach
Kecskes tavaszra valogatott kerettag lesz, nagyon nezik mar.
Kenny
Akkor vécsei körön kívül maradásáról is mondj vmi insider infót



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
hát ez rém gyenge meccs volt, talán a második félidő picivel jobb játékot hozott....mondjuk igazolták is hogy egyik csapat sem jó 😀
Kár a Tuanzabe hibáért ez kettő pontba került, de hát ha a csapatnak nincs csere RB és LB-je az már csak ilyen

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
A luganói magyarokat Holenderen kívül miért nem próbálja ki Rossi?
Atik15
Mert kecskés szerinte nem elég dinamikus, vécseit meg már nem kell külföldre eladni és nem lehet vele prezentálni az mb1 csodálatosságát. Mondjuk régen nem láttam játszani, de aki megragad svájcban az szar nem lehet, ráadásul ugyanazt nyomja mint nagy ádám akinek alternatívája a kanyarban sincs az egész mezőnyben.

De feczegól újra kerettag 😂
peach
Kecskes tavaszra valogatott kerettag lesz, nagyon nezik mar.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Isten aldja a VARt!
ulpianus
Na az ilyenek miatt van értelme. Ezt hogy a bánatba lehetett lesnek inteni...

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Isten aldja a VARt!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
lol ilyen béna gólt rúgatni... 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Van Persie szerint Pogba problemaja az, hogy hatos poszton jatszik, de a nyolcas feladataival. Aminek igy nem sok ertelme van.
ulpianus
Mert Pogba vedekezo kp, csak o az elmult evekben kozolte, hogy marpedig elorebb jobb, iranyitani akar, toljak fel. Amikor anno feltoltak, rendre rosszabbul teljesitett, amire visszaraktak, de hat o addig hisztizett, amig kapott egy ilyen szabadabb szerepkort, hogy vedekeznie kell, de ugyan mar ne picsogjon, ugyhogy mehet elore is szervezni.

Ahogy nezem, inkabb megyeget is elore, de kevesebbet vedekezik. Most amolyan Xavis szerepkore van.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Van Persie szerint Pogba problemaja az, hogy hatos poszton jatszik, de a nyolcas feladataival. Aminek igy nem sok ertelme van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
A luganói magyarokat Holenderen kívül miért nem próbálja ki Rossi?
Atik15
Mert kecskés szerinte nem elég dinamikus, vécseit meg már nem kell külföldre eladni és nem lehet vele prezentálni az mb1 csodálatosságát. Mondjuk régen nem láttam játszani, de aki megragad svájcban az szar nem lehet, ráadásul ugyanazt nyomja mint nagy ádám akinek alternatívája a kanyarban sincs az egész mezőnyben.

De feczegól újra kerettag 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
A luganói magyarokat Holenderen kívül miért nem próbálja ki Rossi?
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 835
"futyulsz es hazudsz"
Nagy Adamrol azt mondta Rossi a szlovakok elott, hogy a bristollal egyeztetve edzettek es jatszattak. Na mar most a bristol edzoje kivan h nagy adam serult erre megint keretben van ugy,hogy a bristolnal a padon sem ul.

😀
ZoliMP
sikertörténet 😀
Kenny
a magyar rgIII
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
"futyulsz es hazudsz"
Nagy Adamrol azt mondta Rossi a szlovakok elott, hogy a bristollal egyeztetve edzettek es jatszattak. Na mar most a bristol edzoje kivan h nagy adam serult erre megint keretben van ugy,hogy a bristolnal a padon sem ul.

😀
ZoliMP
sikertörténet 😀

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 835
"futyulsz es hazudsz"
Nagy Adamrol azt mondta Rossi a szlovakok elott, hogy a bristollal egyeztetve edzettek es jatszattak. Na mar most a bristol edzoje kivan h nagy adam serult erre megint keretben van ugy,hogy a bristolnal a padon sem ul.

😀
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 835
Ez a city mez egy kísérlet arra, hogy lehet-e nulla eladott mezt produkálni?
zinedine5
az a tequila sunrise-os?
JSanyo
Az.
zinedine5
Sztem nem olyan veszes van ennel rosszabb is es ez 3. szamu nem?
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ez a city mez egy kísérlet arra, hogy lehet-e nulla eladott mezt produkálni?
zinedine5
az a tequila sunrise-os?
JSanyo
Az.
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez a city mez egy kísérlet arra, hogy lehet-e nulla eladott mezt produkálni?
zinedine5
az a tequila sunrise-os?

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Na érik a kizárás a Liverpoolnak a Ligakupából, Chirivella úgy lett becserélve, hogy elfelejtették benevezni a meccsre. Azért ilyen szinten ilyet hibázni...
Mikey
lehet direkt volt 😀
Negritis
Azt' mi értelme lenne?
Mikey
Ligakupának mi értelme?
Legalább annyival kevesebb meccset kell játszani.
kapitnono
Kérdezd meg Brewstert, Elliottot, Kellehert, vagy a gólt szerző Hoevert erről. Nem fognak egyet érteni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May