Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Csak Margitékat lehet? 😀Asbee
De ők tényleg azok.szaba
Na ezt se sikerült tegnap megcáfolni.szaba
Így van!De léteznek olyanok is akiknek mindent szabad 😊 http://www.youtube.com/watch?v=_zC_I6GBqB0&noredirect=1 Sokkal szimpatikusabb 😂

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 910
Attól még, hogy nem a kedvenc csapatod, nem kellene köcsögözni...JC6
Csak Margitékat lehet? 😀Asbee
De ők tényleg azok.szaba
Na ezt se sikerült tegnap megcáfolni.
több mint 14 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Amúgy örülök is neki, fárasztó volt már a sok csalózás, kapja kicsit most a zsebrecent. fetomy
Az a baj, hogy a tegnapi MTK-Vidi után újra ti vagytok a csaló/bundás banda, nem pedig mi. 😉 Amúgy tényleg érdekes volt a vsaárnapi meccs azon gondolkodtam, hogy mennyivel ügyesebb a vezetőségünk, mint Orbánék, mert míg ti egy hagyományos bíró pénzeléssel próbálkoztatok, addig mi egyenesen rámentünk a kapusotokra, és nyertünk. Na hát ebből látszik, hogy mi már 5x-ös bajnokok vagyunk ti meg 1x-es majd belejösztök ti is. 😊
Amúgy konspirációs elméleteket félretéve, azért jó látni, hogy a Loki sehogy se tud veszíteni, mégha nem is megy nekik jól a játék, és igen ennek fő alapja a védelmünk (+ Varga a középpályáról) és Novakovics (ha még lábbal is megtanulna játszani), akik idegenben összesen 2!! gólt engedtek az ellenfeleknek. A középpályásaink már nem annyira jók, de magyar szinten elmennek. A csatár sorunkkal viszont annál nagyobb bajunk van, de én bízok Ferencziben (a loki fiatal tehetségére gondolok, nem az öreg favágóra), hogy majd ha visszatér talán tud lendíteni ezen, bár 1-1 gólokra így is képesek vagyunk, ami a védelem stabilsága miatt egy döntetlenre mindig elég. 😊
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Én az MTK-Vidi meccsen történtek után már meg sem említem a Real meccset, mert ahhoz képest még ez a kártyaparti is picsafüst volt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
csak BÖRFIKTrépát evett a mi fetamásunk, de megszoktuk már

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Mákos City, mákos Bayern és most mákos Real...áh...JC6
ezekhez jön a túrós Barca, meg a diós Chelsea aztán meg is van a desszert vacsora utánra.fetomy
látom jó szokásod szerint megcsócsáltad a tréfarépát. 😀
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀Schleck
amúgy az első sárgát sztem nem Ruben kapta, csak a TV rosszul írta ki... "2." sárgájánál semmi oan reakciója nem volt sem neki, sem pedig a margitosoknak h ott bizony piros lap fog jönni.Divat
Pedig az első félidőben a szöglet előtti jelenetet be is játszották,mikor felmutatja neki a sárgát :rolleyes:JoeyPorter
ott jött Canti is asszem mellette :rolleyes: 😛

|
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Par eve valamelyik vilagesemenyem egy magyar spori is megcsinalta, hogy a nigronak megadta a 2. Sargalapot, majd kozolte a jatekossal, hogy nem allitja ki, de ez az utolso dobasa. Erre emberunk megint allatkodott, megkapta a pirosat. 😀Stez
ez asszem tavaly a női vébén volt, "mittom én milyen" gyöngyi volt a spori... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Par eve valamelyik vilagesemenyem egy magyar spori is megcsinalta, hogy a nigronak megadta a 2. Sargalapot, majd kozolte a jatekossal, hogy nem allitja ki, de ez az utolso dobasa. Erre emberunk megint allatkodott, megkapta a pirosat. 😀

több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀fetomy
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀Schleck
amúgy az első sárgát sztem nem Ruben kapta, csak a TV rosszul írta ki... "2." sárgájánál semmi oan reakciója nem volt sem neki, sem pedig a margitosoknak h ott bizony piros lap fog jönni.Divat
Pedig az első félidőben a szöglet előtti jelenetet be is játszották,mikor felmutatja neki a sárgát :rolleyes:

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Mi az a 6 pont?
Jövünk 😛JC6
már csak 3 pont,én már beleszámolom az el clásicót 😊Joci
Akkor elszámoltál valamit mert úgy már 9 😛 😀
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Mi az a 6 pont?
Jövünk 😛JC6
már csak 3 pont,én már beleszámolom az el clásicót 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉davemayer
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀fetomy
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀Schleck
amúgy az első sárgát sztem nem Ruben kapta, csak a TV rosszul írta ki... "2." sárgájánál semmi oan reakciója nem volt sem neki, sem pedig a margitosoknak h ott bizony piros lap fog jönni.

|
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉davemayer
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀fetomy
3) Elhitte, hogy ő immunis a sárgalapokra aznap. 😀

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉davemayer
Mondjuk annak is sok esze volt amúgy. 😀 3 sárgát kapni nem csak azért művészet, mert szar a bíró, hanem azért, ha már kaptam 2-t, és mégse küldenek le, akkor 1) vagy lecseréljük de gyorsan, 2) meghúzom magam, hogy lehetőleg ne kapjak már mégegyet 😀
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Nos. Mielőtt bárki elolvassa ezt a hsz-t legyen tisztába azzal, hogy elsősorban 'pool szurkoló vagyok és csak másodsorban Real szurkoló. Nem játszott jól a Real de sokkal inkább győzelmet érdemelt mint a Villareal. A játékvezetés, a lehető legszégyenteljesebb volt amióta én futballt nézek. Hogy valaki két sárgával a pályán maradhasson????? :o Ilyet én még a büdös életben nem láttam. Pepe sárgát kap mert letarolják. Marcos Senna-t nem állítják ki. Nevetséges. Pfujj...nDRo
Akkor nagyon fiatal lehetsz mert ha jól emlékszem a 2008 EB-n Graham Poll a pályán hagyta Josip Simunic-ot az egyik horvát meccsen és csak a 3. sárgája után állította ki 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nos. Mielőtt bárki elolvassa ezt a hsz-t legyen tisztába azzal, hogy elsősorban 'pool szurkoló vagyok és csak másodsorban Real szurkoló. Nem játszott jól a Real de sokkal inkább győzelmet érdemelt mint a Villareal. A játékvezetés, a lehető legszégyenteljesebb volt amióta én futballt nézek. Hogy valaki két sárgával a pályán maradhasson????? :o Ilyet én még a büdös életben nem láttam. Pepe sárgát kap mert letarolják. Marcos Senna-t nem állítják ki. Nevetséges. Pfujj...nDRo
Azt nem értem h pld a Nilmar ellen elmaradt tizit miért nem írtad a felsorolásba? Az első félidőben a Realnak nem volt épkézláb helyzete. 1-0nál visszaálltak bunkerbe. Minden fórumon megy most a bírózás, de pld a Betis meccs után (többek közt) mindenki sunyíott.
Az egész spanyol bírói kar vicc, ezt a mukit én pálya közelébe nem engedném. Nem hiszem h bàrki oldalára csalnának, ahoz túl sokat hibáznak, pusztán szarok.
Értem én h a szurkoló elfogult, de azért egy meccs alapjàn birózni egy 3x fordulós bajnokságban nem szerencsés, főleg úgy h Madrid javára / Barcelona kárára (espanyol meccs pld) is tévedtek a sporik.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mi az a 6 pont?
Jövünk 😛
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nos. Mielőtt bárki elolvassa ezt a hsz-t legyen tisztába azzal, hogy elsősorban 'pool szurkoló vagyok és csak másodsorban Real szurkoló. Nem játszott jól a Real de sokkal inkább győzelmet érdemelt mint a Villareal. A játékvezetés, a lehető legszégyenteljesebb volt amióta én futballt nézek. Hogy valaki két sárgával a pályán maradhasson????? :o Ilyet én még a büdös életben nem láttam. Pepe sárgát kap mert letarolják. Marcos Senna-t nem állítják ki. Nevetséges. Pfujj...
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
nyert a Loki és a Vidi, ha bejutnak az MK döntőbe és marad a bajnokságban ez az állás, akkor a 4. kupainduló joga átszáll a 4. helyezettre, ami a Kispest 😀 lolHöri
kívánom, h legyenek 4.-ek és szopassa meg őket valami mini állambeli sztárcsapat...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Özil úgyfest megtanult spanyolul 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mákos City, mákos Bayern és most mákos Real...áh...JC6
ezekhez jön a túrós Barca, meg a diós Chelsea aztán meg is van a desszert vacsora utánra.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Beszarok, ezt nézzétek 😀

Villareal - Real Madrid

Sárga lap:

19' M. Ruben

55' M. Ruben

...és még mindig játszik 😀 😂
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát idén akkor már nem lesz triplázás Európában 😛zolika26
Még lehet 😛
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nyert a Loki és a Vidi, ha bejutnak az MK döntőbe és marad a bajnokságban ez az állás, akkor a 4. kupainduló joga átszáll a 4. helyezettre, ami a Kispest 😀 lolHöri
ők is megérdemlik, nyáron úgyis első körben esünk ki mindenhonnan. Max ha összesorsolják két csapatunkat akkor 1 megy 1 kört.