Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.zavi27
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊Fake
még szép, hogy vállalom. 😊Amadeus91
de te retard vagy nem,amadeus?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.zavi27
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊Fake
még szép, hogy vállalom. 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.zavi27
orulnek ha a ket kocsog aki nevtelenul beplusszolt vallalna legalabb az itteni nickjet !
a tobbit meg vallalom ! 😊
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Atyaég, Crouch mekkora gólt ragasztott a citynek :o

több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.Fake
Ez amit leírsz példa a 4 védővel, ha így volt, abszolút edzői hiba, ő mondja hogy mikor hány védő maradjon hátul, ki menjen előre vagy sem, magától ő nem szaladgálhat el. Motiválni, túzben tartani a keretet is egy szakmai stábnak kell, természetesen a hajtás, küzdés, tudás alap kéne hogy legyen, de hát ez a magyar bajnokság, magyar játékosokkal mit vársz? 😊zavi27
jolvan akkor igazad van mindenert az edzo a hibas azert is ha a jatekosainak fullra nincs nemhogy agya de megcsak idegrendszere sem ami kicsit iranyitani a kis testuket h ne rangjanak ugy mint akit folyamatosan vag az aram. basszuk ki az edzot aztan majd ne gyere sirni ha kiesunk a gecibe hanem ugyigy vedd meg a bundas faszszopo szivszerelmeidet.Fake
Najó veled nem lehet értelmesen beszélni, hagyjuk.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.zavi27
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.Fake
Ez amit leírsz példa a 4 védővel, ha így volt, abszolút edzői hiba, ő mondja hogy mikor hány védő maradjon hátul, ki menjen előre vagy sem, magától ő nem szaladgálhat el. Motiválni, túzben tartani a keretet is egy szakmai stábnak kell, természetesen a hajtás, küzdés, tudás alap kéne hogy legyen, de hát ez a magyar bajnokság, magyar játékosokkal mit vársz? 😊zavi27
jolvan akkor igazad van mindenert az edzo a hibas azert is ha a jatekosainak fullra nincs nemhogy agya de megcsak idegrendszere sem ami kicsit iranyitani a kis testuket h ne rangjanak ugy mint akit folyamatosan vag az aram. basszuk ki az edzot aztan majd ne gyere sirni ha kiesunk a gecibe hanem ugyigy vedd meg a bundas faszszopo szivszerelmeidet.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
Nyugi tudjuk mi az ilyeneket nem kihasználni. Egyébként is Ibra extra motivált lesz és jó formában van tartok rendesen a párharctól.dande
Tok mindegy, Ibra lofaszt sem fog csinalni, nagy ellenfelek ellen az a modi.
Eldolt a parharc ezzel a serulessel, mar igy a legelejen.

több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
eldőlt...


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...Fake
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.zavi27
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.Fake
Ez amit leírsz példa a 4 védővel, ha így volt, abszolút edzői hiba, ő mondja hogy mikor hány védő maradjon hátul, ki menjen előre vagy sem, magától ő nem szaladgálhat el. Motiválni, túzben tartani a keretet is egy szakmai stábnak kell, természetesen a hajtás, küzdés, tudás alap kéne hogy legyen, de hát ez a magyar bajnokság, magyar játékosokkal mit vársz? 😊
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
Nyugi tudjuk mi az ilyeneket nem kihasználni. Egyébként is Ibra extra motivált lesz és jó formában van tartok rendesen a párharctól.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.Stez
örök pesszimista. 😊
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Thiago Silva a 10. percben megsérült a Roma ellen, nem játszhat a Barca ellen.
0-5 otthon, az első meccsen ezzel kipipálva.

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
"Én egytechnikai dolgot szeretnék kérdezni?: a beadásoknál miért látjuk azt , hogy a szélről a labdát a kapu elé rugó játékos akkorát rúg a bőrbe , hogy még fel is ugrik? Ez azért van mert fizikailag 0 a magyar játékosállomány?"

itt sírtam el magam a kommenteken. 😀 (Honvéd-Kecskemét)

nso, ofkorsz.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
fake randalírozott?fetomy
most hogy kikaptak,szétkapja majd a várostJoci
egyébként a lefújás óta csak rendőrszirénák szólnak a környéken 😀kristof
http://www.youtube.com/watch?v=d_iaZSGfQyA
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
bakker mekkora gólt vert Crouch....remélem a city nem fordítja meg mint a cselszki ellen szerdán... :rolleyes:Keano
Döntetlenre tudták menteni, de még ez is bőven jó. Persze ne örüljünk előre, hétfőn verni kell a Fulhamet.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
a dózsánál bajvolt.Joci
fake randalírozott?fetomy
most hogy kikaptak,szétkapja majd a várostJoci
egyébként a lefújás óta csak rendőrszirénák szólnak a környéken 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Remélem hétfőn már nem az ijedtcigány lesz az edző. Elszomorító amit az óriási tehetségnek kikiáltott fiataljaink csinálnak (Barczi,Lázár). Lényeg, hogy a haj legyen belőve.
Ezek a külföldi igazolások meg nevetségesek.Bazzani
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...Fake
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.zavi27
baszki nezz vegig 1 bajnokit es utana targyalunk. ha az szted edzoi hiba ha vki akkora segg (vagy akkora bundas geci) h 20 ev focizas alatt nem er el az agyaig h 1-1nel hazai palyan ne 4en orizzetek a felpalyan az ellenfel amugy ott sem levo csatarat amikor nalunk van a labda a 16osnal arra nem lehet mit mondani. sirdogalni h ehezik a csalad meg felvenni a gempat megy ezen kivul semmi mas. dunaba az osszessel tisztelet annak a 2-3 kivetelnek.
amugy szarok ra basszak ki az edzot csak ezzel hozzaallasban semmi nem fog valtozni. rohognek a markukba h kicsinaltak meg egy barmot aztan megy tovabb a logas utd ahogy eddig.
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 732 — Amerikai sportok rajongója
Sajnáltam, nem játszottunk rosszul, ikszes meccs volt, ez a Diósgyőr is egyre rosszabb amúgy.zavi27
Remélem hétfőn már nem az ijedtcigány lesz az edző. Elszomorító amit az óriási tehetségnek kikiáltott fiataljaink csinálnak (Barczi,Lázár). Lényeg, hogy a haj legyen belőve.
Ezek a külföldi igazolások meg nevetségesek.Bazzani
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...Fake
Hát pedig szerintem edzőt mindenképpen kéne cserélni, mostmár nem 5 meccs óta van itt és nem sikerült eredményes lenni. 3 hónap alatt nem lett kialakítva a kezdőcsapat, összevissza variált 11 van mindig, nincs semmi kialakult játék, elképzelés, hogy mit akarunk játszani. Ezek edzői hibák, persze amellett, hogy a játékosok is szarok. Kabát az egyetlen aki tavasszal jó, és gólerős.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na emberhátrányban is sikerült nyerni remélem marad a mínusz 3 bár ha 4 lesz annak is örülök ami csodával érne fel! Forca Barca
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 910
13. helyen a Vasas. Játszik a csapat!Höri
Epic. 😀
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
13. helyen a Vasas. Játszik a csapat!Höri
Fetomy embere egyenlített 1-2ről 😀 Aranycipő :o

több mint 14 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 060 — Falcons Fan
bakker mekkora gólt vert Crouch....remélem a city nem fordítja meg mint a cselszki ellen szerdán... :rolleyes:


több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
13. helyen a Vasas. Játszik a csapat!

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ibra másodjára nyír ki minket idén...Kjaer Te meg elmész a jó ..... .....ba


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sajnáltam, nem játszottunk rosszul, ikszes meccs volt, ez a Diósgyőr is egyre rosszabb amúgy.zavi27
Remélem hétfőn már nem az ijedtcigány lesz az edző. Elszomorító amit az óriási tehetségnek kikiáltott fiataljaink csinálnak (Barczi,Lázár). Lényeg, hogy a haj legyen belőve.
Ezek a külföldi igazolások meg nevetségesek.Bazzani
remelem hetfon minden jatekost kibasznak a picsaba. errol szted az edzo tehet h fosnak az egeszbe bele ?
neharagudj ha van olyan futballcsapat ahol van kb 3 30 even feluli, a fele pedig taknyosnak is fiatal es megis az elobbi korcsoport szedi ossze magat, foleg a bode (a vilag kocsoge) amit tavasszal osszealakit a tobbi kis fereghez kepest ... nos ott sztem legkevesbe az edzovel van baj ...