Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770
Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀FViktor93
Nem hinném hogy egyedül lesz abban a szobában...Little Jarry
Biztos odarendel majd 4-5 Berlusconi féle kurvát is még, ha már a csapat kiesik a BL-ből, legalább neki legyen jó estéje. 😊

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770
Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀FViktor93
Nem hinném hogy egyedül lesz abban a szobában...
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én sztem meg tökéletesen h kommunikál e az embereivel josé vagy sem, csúnya bukó lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770
Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀FViktor93
Nem tök mindegy? ÍGy is úgy is valamelyik segédedzővel folyamatosan kommunikálni fog telefonon.
Már előre várom, hogy az egyik kamera végig őt pásztázza majd, majd azonnal jön is a fika meg a találgatás, ahogy telefont látnak nála.

több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770
Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀
több mint 15 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Nem tudom mit erőlködik a Real az UEFA-val,úgy sem fognak nekik semmiben igazat adni...Törjék inkább azon a fejüket,hogy hogyan kellene majd továbbjutni :/

több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Olyan kurva ronda a jövő évi Milan mezünk, hogy az már jó. 😀
Retro nem kicsit.Stez
Maradjunk csak a mondat első felénél. De nem nekem kell hogy tetszen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan kurva ronda a jövő évi Milan mezünk, hogy az már jó. 😀
Retro nem kicsit.

több mint 15 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Abidal a Real elleni keretben 😮 Azért nem gyenge 46 nappal a műtét után, főleg hogy voltak olyan hírek is, hogy csak augusztusban tér vissza. Hétvégén mindenképp ki kell próbálni, hogy milyen formában van, nagy erősítés lehet a szezon végére, sérülése előtt a legjobb védőnk volt.

több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelniHabi
jó lenne, úgy tűnik lesz jegy 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
"Former Liverpool defender Sami Hyypia today announced he will retire from professional football at the end of the season."

Visszajöhetne majd segédedzőnek Dalglish és Clarke mellé.Mikey
Biztosan hasznos tagja lenne az edzői stábnak 😊
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelniHabi
Még talán bele is egyeznék. 😊 A kupadöntőben pedig majd ti engedtek nekünk. 😛 De ami a Coppa Italiát illeti, nem iszok előre a medve bőrére, Palermóban még meg fogunk szenvedni, ha a fináléba akarunk jutni.
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem nem, hozzuk csak rögtön a hétvégén a bajnokságot, hogy minél előbb jöjjenek a bejelentések, Taiworól és a további érkezőkről, meg lehetséges opciókról. Eddig is azért volt hallgatás ezekről, mert csak a scudetto megnyerése után lesz ez a fő téma.
Nem szeretnék szívrohamot kapni az utolsó 1-2 fordulóban.

több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelniHabi
Megbeszéltük 😊
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
"Former Liverpool defender Sami Hyypia today announced he will retire from professional football at the end of the season."

Visszajöhetne majd segédedzőnek Dalglish és Clarke mellé.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Góóóóóóóóóóóóóóól!
Rosi eldöntötte! Nyertünk Bariban 3-2re, Francesco 2gól és egy kihagyott tiziHabi
Agybajt is kaptam, mert azon a meccsen múlott egy kis pénzem 😀
több mint 15 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Góóóóóóóóóóóóóóól!
Rosi eldöntötte! Nyertünk Bariban 3-2re, Francesco 2gól és egy kihagyott tizi
1 piros ott 2 itt

59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelni


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
kurva gyenge.és ezzel le is zártam magamban a Fradi-Debrecen témát.megköszönhetjük a kondának hogy egyenlítettek nekünk.Joci
A "legszebb" az lesz, amikor a szezon végére a lilák megelőznek minket. Már nincsenek messze...
Én már nem is idegesítem magam ezen a bandán, annyit sem érdemelnek meg.

több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.Duff
Ilyen nickkel nem kedvelni a Chelseat... 😊Schleck
ő is akkor baszta el a karrierjét, mikor odaigazolt 😀. Roversbe nagy király volt még. Onnantól hanyatlik, de inkább stagnál.tüsi91
Kár, h nem miatta Duff a nickem 😀
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.Duff
Ilyen nickkel nem kedvelni a Chelseat... 😊Schleck
ő is akkor baszta el a karrierjét, mikor odaigazolt 😀. Roversbe nagy király volt még. Onnantól hanyatlik, de inkább stagnál.
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
kurva gyenge.és ezzel le is zártam magamban a Fradi-Debrecen témát.megköszönhetjük a kondának hogy egyenlítettek nekünk.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.Duff
Ilyen nickkel nem kedvelni a Chelseat... 😊

több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A Milant viszont már csak egy hajszál választja el a scudettótól, az utolsó három fordulóban elég egy pontot szerezni, és biztos a bajnoki cím. 😉
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Gratulálok az FA-nek, teljes sikert arattak ezen a hétvégén. 😉
vassadi
ugyan miért? ok, Chelsea meccsen voltak rossz döntések. Ma 1 tizi oda az első félidő végén, 1 tizi ide a 88.ban. Foy hibát hibára halmozott.tüsi91
Így van, ennyi.

Elismerem, nem játszottunk jól, de alakulhatott volna úgy is ez a forduló, hogy három körrel a vége előtt 7 pont az előnyünk a Chelsea-vel szemben. De tudom, fociban ilyen nincs, úgyhogy előre tekintek, és várom a szezon legfontosabb meccsét.
több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.