Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
Biztos odarendel majd 4-5 Berlusconi féle kurvát is még, ha már a csapat kiesik a BL-ből, legalább neki legyen jó estéje. 😊http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770Nem hinném hogy egyedül lesz abban a szobában...Little Jarry
Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀FViktor93
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770Nem hinném hogy egyedül lesz abban a szobában...
Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀FViktor93
több mint 15 éve
én sztem meg tökéletesen h kommunikál e az embereivel josé vagy sem, csúnya bukó lesz.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770Nem tök mindegy? ÍGy is úgy is valamelyik segédedzővel folyamatosan kommunikálni fog telefonon.
Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀FViktor93
Már előre várom, hogy az egyik kamera végig őt pásztázza majd, majd azonnal jön is a fika meg a találgatás, ahogy telefont látnak nála.
több mint 15 éve
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bajnokok-ligaja-mourinho-a-szallodabol-nezheti-este-csapata-meccset-2075770Csak én érzem azt, hogy ezzel jobban járna Mourinho és a Madrid is? A szállodából simán tudna taktikai tanácsot adni a stábjának telefonon, a kutya nem venné észre és bizonyítani se lehet hacsak lenem hallgatják 😀
több mint 15 éve
Nem tudom mit erőlködik a Real az UEFA-val,úgy sem fognak nekik semmiben igazat adni...Törjék inkább azon a fejüket,hogy hogyan kellene majd továbbjutni :/
több mint 15 éve
Olyan kurva ronda a jövő évi Milan mezünk, hogy az már jó. 😀Maradjunk csak a mondat első felénél. De nem nekem kell hogy tetszen.
Retro nem kicsit.Stez

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Olyan kurva ronda a jövő évi Milan mezünk, hogy az már jó. 😀Retro nem kicsit.
több mint 15 éve
Abidal a Real elleni keretben 😮 Azért nem gyenge 46 nappal a műtét után, főleg hogy voltak olyan hírek is, hogy csak augusztusban tér vissza. Hétvégén mindenképp ki kell próbálni, hogy milyen formában van, nagy erősítés lehet a szezon végére, sérülése előtt a legjobb védőnk volt.
több mint 15 éve
59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelniHabijó lenne, úgy tűnik lesz jegy 😊
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
"Former Liverpool defender Sami Hyypia today announced he will retire from professional football at the end of the season."Biztosan hasznos tagja lenne az edzői stábnak 😊
Visszajöhetne majd segédedzőnek Dalglish és Clarke mellé.Mikey
több mint 15 éve
59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelniHabiMég talán bele is egyeznék. 😊 A kupadöntőben pedig majd ti engedtek nekünk. 😛 De ami a Coppa Italiát illeti, nem iszok előre a medve bőrére, Palermóban még meg fogunk szenvedni, ha a fináléba akarunk jutni.
több mint 15 éve
Nem nem, hozzuk csak rögtön a hétvégén a bajnokságot, hogy minél előbb jöjjenek a bejelentések, Taiworól és a további érkezőkről, meg lehetséges opciókról. Eddig is azért volt hallgatás ezekről, mert csak a scudetto megnyerése után lesz ez a fő téma.Nem szeretnék szívrohamot kapni az utolsó 1-2 fordulóban.
több mint 15 éve
59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelniHabiMegbeszéltük 😊
több mint 15 éve
"Former Liverpool defender Sami Hyypia today announced he will retire from professional football at the end of the season."Visszajöhetne majd segédedzőnek Dalglish és Clarke mellé.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
Góóóóóóóóóóóóóóól!Agybajt is kaptam, mert azon a meccsen múlott egy kis pénzem 😀
Rosi eldöntötte! Nyertünk Bariban 3-2re, Francesco 2gól és egy kihagyott tiziHabi
több mint 15 éve
Góóóóóóóóóóóóóóól!Rosi eldöntötte! Nyertünk Bariban 3-2re, Francesco 2gól és egy kihagyott tizi
1 piros ott 2 itt
59 pont, Juve verje meg a laziot holnap és 1 pontra leszünk a bl-től. Jövő héten elhalasztjuk a bajnokavatást! majd utána megnyeri otthon a Milan. ott szebb ünnepelni


JT Daniels fan
több mint 15 éve
kurva gyenge.és ezzel le is zártam magamban a Fradi-Debrecen témát.megköszönhetjük a kondának hogy egyenlítettek nekünk.JociA "legszebb" az lesz, amikor a szezon végére a lilák megelőznek minket. Már nincsenek messze...
Én már nem is idegesítem magam ezen a bandán, annyit sem érdemelnek meg.

több mint 15 éve
Kár, h nem miatta Duff a nickem 😀ő is akkor baszta el a karrierjét, mikor odaigazolt 😀. Roversbe nagy király volt még. Onnantól hanyatlik, de inkább stagnál.tüsi91Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.DuffIlyen nickkel nem kedvelni a Chelseat... 😊Schleck
több mint 15 éve
ő is akkor baszta el a karrierjét, mikor odaigazolt 😀. Roversbe nagy király volt még. Onnantól hanyatlik, de inkább stagnál.Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.DuffIlyen nickkel nem kedvelni a Chelseat... 😊Schleck
több mint 15 éve
kurva gyenge.és ezzel le is zártam magamban a Fradi-Debrecen témát.megköszönhetjük a kondának hogy egyenlítettek nekünk.
több mint 15 éve
Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.DuffIlyen nickkel nem kedvelni a Chelseat... 😊
több mint 15 éve
A Milant viszont már csak egy hajszál választja el a scudettótól, az utolsó három fordulóban elég egy pontot szerezni, és biztos a bajnoki cím. 😉
több mint 15 éve
Így van, ennyi.Gratulálok az FA-nek, teljes sikert arattak ezen a hétvégén. 😉ugyan miért? ok, Chelsea meccsen voltak rossz döntések. Ma 1 tizi oda az első félidő végén, 1 tizi ide a 88.ban. Foy hibát hibára halmozott.tüsi91
vassadi
Elismerem, nem játszottunk jól, de alakulhatott volna úgy is ez a forduló, hogy három körrel a vége előtt 7 pont az előnyünk a Chelsea-vel szemben. De tudom, fociban ilyen nincs, úgyhogy előre tekintek, és várom a szezon legfontosabb meccsét.
több mint 15 éve
Beszarok, ha innen elbukjuk a PL-t. Attól függetlenül, h nagyon nem kedvelem a Chelsea-t, szerintem egyáltalán nem érdemlik meg, h idén bajnokok legyenek.

