Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
Szuper, kezd izgalmas lenni a dolog. 😊Mondjuk valamiért még mindig pesszimista vagyok a Chelsea-vel, de legfőképpen Ancelottival kapcsolatban, de legalább már az elméleti esély megvan. Az meg a nagyon szubjektív véleményem, hogy akárki is nyer, az utóbbi idők egyik leggyengébb PL győztese lesz.
több mint 15 éve
Gratulálok az FA-nek, teljes sikert arattak ezen a hétvégén. 😉ugyan miért? ok, Chelsea meccsen voltak rossz döntések. Ma 1 tizi oda az első félidő végén, 1 tizi ide a 88.ban. Foy hibát hibára halmozott. Ma előrefele kevesek voltunk. Mondjuk az Anderson-Nani-Hernandez 3as fogat ért 1 embert ma (bár Hernandez értékelhetetlen, Owen 5 perc alatt többet csinált)
vassadi
több mint 15 éve
Gratulálok az FA-nek, teljes sikert arattak ezen a hétvégén. 😉 Az Arsenal pedig visszatért a bajnoki címért folyó harcba. Viccet félretéve, sejtettem, hogy az ágyúsok pont ellenünk kászálódnak ki ebből a pocsék szériából, és azt is, hogy korántsem lesz annyira sima a bajnokság hajrája. Chelsea ellen így jövő hétvégén gyakorlatilag bajnoki döntő.
több mint 15 éve
Még a végén befutunk 😀😀😀DHanniMegint egy bajnoki döntő. Csak úgy, mint tavaly. Tavaly nyertetek, utána elmentünk szopni Blackburnbe. Most a Chelsea meccs után megint Blackburn. Van egybeesés. Még szerencse, hogy nem hiszek az ilyenekben. Jövő vasárnap nagy lépést teszünk a 19. fele.
több mint 15 éve
Még a végén befutunk 😀😀😀D
több mint 15 éve
erre inkább nem mondanék semmit,egészen hihetetlen :/ 😀sírok,ha megverjük a MU-tNewmansírhatsz 😊Divat
több mint 15 éve
Bammeg ilyet se gondoltam volna h látok életemben: Flamini megkerülős csel után gólt rúg 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Nehéz a bajnok élete... :/A múltkori fordulóban úgy vesztettünk a Seattle ellen, hogy Mullan már a 3. percben páros lábbal kettétörte az ellenfél lábát, és tíz emberrel csak 0-1-re voltunk képesek.
Tegnap meg 1-1-es döntetlen a Chicago ellen, hiányzott 7 játékosunk (Casey, Folan, Amarikwa, Wynne, Ababio, Kandji, Mullan), és a cserék közt nem volt egyetlen offenzív ember sem, csak a reserve team védői és védekező középpályásai.
Szerdán a Houston ellen kéne már végre győzni, és remélem lassan véget ér ez a balszerencsés időszak.
Hamarosan Gold Cup, június 5-25-ig, már hangolódok, ha ott lesz legalább Cummings, akkor ezt nézni fogom, ellentétben a múltkori VB-vel. 😛
több mint 15 éve
úgy legyen! 😉jó hát álmodozni csak-csak lehet (ha már a drafton nagyjából semmit sem sikerült megálmodnom Pats szempontból) 😀Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊Habiés akkor ért bele a bilibe... 😀Divat
pénz lesz, és ha a Chelsea nem bassza ki Ancellottit akkor Villas Boas jönni fog, Ő meg ahogy látjuk tud igazolni/felvesz engem a stábba és majd mondom a frankót 😛Habi
én beérem Sanchezzel és a Herceget vki keltse életre, és mást nem is kérek... 😊
|
több mint 15 éve
jó hát álmodozni csak-csak lehet (ha már a drafton nagyjából semmit sem sikerült megálmodnom Pats szempontból) 😀Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊Habiés akkor ért bele a bilibe... 😀Divat
pénz lesz, és ha a Chelsea nem bassza ki Ancellottit akkor Villas Boas jönni fog, Ő meg ahogy látjuk tud igazolni/felvesz engem a stábba és majd mondom a frankót 😛


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊Habiés akkor ért bele a bilibe... 😀
|
több mint 15 éve
Dortmundban nem kis ünnep volt tegnap. Zseniális hangulat volt. Az meg amikor a stadionban mutatják az embereket, mint a heringek...egyszer el kell jutni. Nem mellesleg Európa egyik legszimpatikusabb csapata, megmutatták, hogy a régi Amoroso-Koller-Rosicky fémjelezte csapat sikereinek útjába tudnak lépni. Ha egyben maradnak, szép jövőképe lesz a Dortmundnak. Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊


JT Daniels fan
több mint 15 éve
partjelző-Tottenham 2-1bogec7csak az összefoglalót láttam, meg olvasgattam a meccsről de ezt igen kicentiztük kb ez a cikk leír mindent
a Diósgyőr pedig újra győzött, ezúttal Vácon 2-0ra :cool:
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Vagy csak szimplán kifullad a Barca így év végére. Azért ez nem jó jel nekik a BL döntőre előre vetitve. Ők mennek lefele a MU meg jön felfele.Ennyit jelent, ha nincs Messi? Nemár...Messi játszott..... vagy legalábbis úgy tett ....ezért gáz egy kicsitdande
szerk: egyébként kábé 1 hónapja van hullámvölgyben a csapat, nem tudom mi van velük, lehet tényleg elfáradtak páran. Mindenesetre ez nekik lehet kifogás, na de Mezey Gyurinak? 😀 😀JC6
több mint 15 éve
Ennyit jelent, ha nincs Messi? Nemár...Messi játszott..... vagy legalábbis úgy tett ....ezért gáz egy kicsit
szerk: egyébként kábé 1 hónapja van hullámvölgyben a csapat, nem tudom mi van velük, lehet tényleg elfáradtak páran. Mindenesetre ez nekik lehet kifogás, na de Mezey Gyurinak? 😀 😀JC6
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ennyit jelent, ha nincs Messi? Nemár...szerk: egyébként kábé 1 hónapja van hullámvölgyben a csapat, nem tudom mi van velük, lehet tényleg elfáradtak páran. Mindenesetre ez nekik lehet kifogás, na de Mezey Gyurinak? 😀 😀
több mint 15 éve
győzelem a Szolnok ellen. Van remény.Nyugi Barca is 😕 Elvileg belefér de nagyon nem tetszik mert amit a második félidőben leműveltünk az ismét rossz tendenciára utal ilyet még tavaly se nagyon hagytunk pláne Guard első évében nem és ha lehetett simán vagy nyögvenyelősen de mindent megtéve érte behúztuk. Most meg, jó tudom fáradtak de akkor is rossz felé mutat bár remélem pozitívan kezelik a srácok Grat a Socd-nak
A vesztésReál meg szopott. király. 😐eaglesmcnabb
több mint 15 éve
győzelem a Szolnok ellen. Van remény. A vesztésReál meg szopott. király. 😐
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
első cselzi "gól"-nál a labda nem haladt át teljes terjedelmével a gólvonalon, a második meg lesgól volt a 88. percben...partjelző-Tottenham 2-1bogec7Nem néztem a meccset, úgyhogy ezügyben még nem tudok mit hozzáfűzni, egyelőre csak szimplán sajnálom, hogy a Spurs nem húzta ki legalább a döntetlennel.vassadi
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nem hiszem el... komolyan mondom, így elverni a Tottenham-et! Tiszta szégyen az egész angol játékvezetés..
több mint 15 éve
partjelző-Tottenham 2-1bogec7Nem néztem a meccset, úgyhogy ezügyben még nem tudok mit hozzáfűzni, egyelőre csak szimplán sajnálom, hogy a Spurs nem húzta ki legalább a döntetlennel.
több mint 15 éve
Pep most próbál rotálni...de Xavi, Messi, Pique így is kezd...
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.


