Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szuper, kezd izgalmas lenni a dolog. 😊
Mondjuk valamiért még mindig pesszimista vagyok a Chelsea-vel, de legfőképpen Ancelottival kapcsolatban, de legalább már az elméleti esély megvan. Az meg a nagyon szubjektív véleményem, hogy akárki is nyer, az utóbbi idők egyik leggyengébb PL győztese lesz.

több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gratulálok az FA-nek, teljes sikert arattak ezen a hétvégén. 😉
vassadi
ugyan miért? ok, Chelsea meccsen voltak rossz döntések. Ma 1 tizi oda az első félidő végén, 1 tizi ide a 88.ban. Foy hibát hibára halmozott. Ma előrefele kevesek voltunk. Mondjuk az Anderson-Nani-Hernandez 3as fogat ért 1 embert ma (bár Hernandez értékelhetetlen, Owen 5 perc alatt többet csinált)
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Gratulálok az FA-nek, teljes sikert arattak ezen a hétvégén. 😉

Az Arsenal pedig visszatért a bajnoki címért folyó harcba. Viccet félretéve, sejtettem, hogy az ágyúsok pont ellenünk kászálódnak ki ebből a pocsék szériából, és azt is, hogy korántsem lesz annyira sima a bajnokság hajrája. Chelsea ellen így jövő hétvégén gyakorlatilag bajnoki döntő.
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Még a végén befutunk 😀😀😀DHanni
Megint egy bajnoki döntő. Csak úgy, mint tavaly. Tavaly nyertetek, utána elmentünk szopni Blackburnbe. Most a Chelsea meccs után megint Blackburn. Van egybeesés. Még szerencse, hogy nem hiszek az ilyenekben. Jövő vasárnap nagy lépést teszünk a 19. fele.
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 742 — Poloska confirmed
Még a végén befutunk 😀😀😀D
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
sírok,ha megverjük a MU-tNewman
sírhatsz 😊Divat
erre inkább nem mondanék semmit,egészen hihetetlen :/ 😀

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sírok,ha megverjük a MU-tNewman
sírhatsz 😊

|
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
sírok,ha megverjük a MU-t

több mint 15 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Bammeg ilyet se gondoltam volna h látok életemben: Flamini megkerülős csel után gólt rúg 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nehéz a bajnok élete... :/
A múltkori fordulóban úgy vesztettünk a Seattle ellen, hogy Mullan már a 3. percben páros lábbal kettétörte az ellenfél lábát, és tíz emberrel csak 0-1-re voltunk képesek.
Tegnap meg 1-1-es döntetlen a Chicago ellen, hiányzott 7 játékosunk (Casey, Folan, Amarikwa, Wynne, Ababio, Kandji, Mullan), és a cserék közt nem volt egyetlen offenzív ember sem, csak a reserve team védői és védekező középpályásai.
Szerdán a Houston ellen kéne már végre győzni, és remélem lassan véget ér ez a balszerencsés időszak.

Hamarosan Gold Cup, június 5-25-ig, már hangolódok, ha ott lesz legalább Cummings, akkor ezt nézni fogom, ellentétben a múltkori VB-vel. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊Habi
és akkor ért bele a bilibe... 😀Divat
jó hát álmodozni csak-csak lehet (ha már a drafton nagyjából semmit sem sikerült megálmodnom Pats szempontból) 😀
pénz lesz, és ha a Chelsea nem bassza ki Ancellottit akkor Villas Boas jönni fog, Ő meg ahogy látjuk tud igazolni/felvesz engem a stábba és majd mondom a frankót 😛Habi
úgy legyen! 😉

én beérem Sanchezzel és a Herceget vki keltse életre, és mást nem is kérek... 😊

|
több mint 15 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊Habi
és akkor ért bele a bilibe... 😀Divat
jó hát álmodozni csak-csak lehet (ha már a drafton nagyjából semmit sem sikerült megálmodnom Pats szempontból) 😀
pénz lesz, és ha a Chelsea nem bassza ki Ancellottit akkor Villas Boas jönni fog, Ő meg ahogy látjuk tud igazolni/felvesz engem a stábba és majd mondom a frankót 😛


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊Habi
és akkor ért bele a bilibe... 😀

|
több mint 15 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Dortmundban nem kis ünnep volt tegnap. Zseniális hangulat volt. Az meg amikor a stadionban mutatják az embereket, mint a heringek...egyszer el kell jutni. Nem mellesleg Európa egyik legszimpatikusabb csapata, megmutatták, hogy a régi Amoroso-Koller-Rosicky fémjelezte csapat sikereinek útjába tudnak lépni. Ha egyben maradnak, szép jövőképe lesz a Dortmundnak. Bár a Sahin-Subotic duót el tudnám nézni Rómában Villas Boas mester irányítása alatt Falcaoval a csatársorban 😊


JT Daniels fan
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
partjelző-Tottenham 2-1bogec7
csak az összefoglalót láttam, meg olvasgattam a meccsről de ezt igen kicentiztük kb ez a cikk leír mindent

a Diósgyőr pedig újra győzött, ezúttal Vácon 2-0ra :cool:

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ennyit jelent, ha nincs Messi? Nemár...

szerk: egyébként kábé 1 hónapja van hullámvölgyben a csapat, nem tudom mi van velük, lehet tényleg elfáradtak páran. Mindenesetre ez nekik lehet kifogás, na de Mezey Gyurinak? 😀 😀JC6
Messi játszott..... vagy legalábbis úgy tett ....ezért gáz egy kicsitdande
Vagy csak szimplán kifullad a Barca így év végére. Azért ez nem jó jel nekik a BL döntőre előre vetitve. Ők mennek lefele a MU meg jön felfele.
több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit jelent, ha nincs Messi? Nemár...

szerk: egyébként kábé 1 hónapja van hullámvölgyben a csapat, nem tudom mi van velük, lehet tényleg elfáradtak páran. Mindenesetre ez nekik lehet kifogás, na de Mezey Gyurinak? 😀 😀JC6
Messi játszott..... vagy legalábbis úgy tett ....ezért gáz egy kicsit
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ennyit jelent, ha nincs Messi? Nemár...

szerk: egyébként kábé 1 hónapja van hullámvölgyben a csapat, nem tudom mi van velük, lehet tényleg elfáradtak páran. Mindenesetre ez nekik lehet kifogás, na de Mezey Gyurinak? 😀 😀
több mint 15 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
győzelem a Szolnok ellen. Van remény.

A vesztésReál meg szopott. király. 😐eaglesmcnabb
Nyugi Barca is 😕 Elvileg belefér de nagyon nem tetszik mert amit a második félidőben leműveltünk az ismét rossz tendenciára utal ilyet még tavaly se nagyon hagytunk pláne Guard első évében nem és ha lehetett simán vagy nyögvenyelősen de mindent megtéve érte behúztuk. Most meg, jó tudom fáradtak de akkor is rossz felé mutat bár remélem pozitívan kezelik a srácok Grat a Socd-nak
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
győzelem a Szolnok ellen. Van remény.

A vesztésReál meg szopott. király. 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
partjelző-Tottenham 2-1bogec7
Nem néztem a meccset, úgyhogy ezügyben még nem tudok mit hozzáfűzni, egyelőre csak szimplán sajnálom, hogy a Spurs nem húzta ki legalább a döntetlennel.vassadi
első cselzi "gól"-nál a labda nem haladt át teljes terjedelmével a gólvonalon, a második meg lesgól volt a 88. percben...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nem hiszem el... komolyan mondom, így elverni a Tottenham-et! Tiszta szégyen az egész angol játékvezetés..
több mint 15 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
partjelző-Tottenham 2-1bogec7
Nem néztem a meccset, úgyhogy ezügyben még nem tudok mit hozzáfűzni, egyelőre csak szimplán sajnálom, hogy a Spurs nem húzta ki legalább a döntetlennel.
több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Pep most próbál rotálni...de Xavi, Messi, Pique így is kezd...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
partjelző-Tottenham 2-1

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!