Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
Aki így megy rá egy játékostársra, annak nincs helye a pályán. Menjen füvet nyírni, fát vágni vagy kecskét legeltetni, mert oda való, de pályára nem.nDRo: miért is?Kérdés hogy ki az elvakult. Az aki látja hogy Pepe hozzá sem ért egyik testrészével sem Alveshez a piros lapot megelőzően, vagy az aki nem. 😉
mert itt mindenki okosságokat ír...1-2 hsz-en nevetni lehet, a sok elvakult blanco szurkolótól.JC6
Ilyen esetekben ugyanis, amikor valaki hozzá sem ér a másikhoz ritkán adnak lapot. Nemhogy pirosat. Téma részemről lezárva.
eaglesmcnabb
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Népsport Blog:"Szerintem már azon is felesleges vitatkozni, hogy egy ilyen helyzetben lehet-e piros lapot adni hasonló megmozdulásért (nem lehet, hanem kötelező), de az egy jobb kérdés, hogy lehet egyáltalán így egy másik játékos felé menni. Nyújtott lábbal, a lendülő láb sípcsontjára talpalva. Mert pont az ilyenekből jöhetnek ki az egy-egy pályafutás végét jelentő szilánkosra tört bokák vagy térdkalácsok, attól függ, hova csúszik ugyebár. Ez nem keménység, meg taktikai fault, hanem zsigeri gyilkosság. Pepe sokadszorra bizonyította be, hogy nem való a pályára, mert egyszerűen képtelen felmérni a tettei súlyát. Nem mondom, nem kell különösebb ok ahhoz, hogy Alvesbe valaki belerúgjon egy egészségeset, tett érte épp eleget, de vagdalthúst csinálni a lábszárából némiképp túlzás – Mourinhónak pedig meg kell ennie, amit főzött. Fintorgás és köpködés nélkül, ez a próbáljon meg egyszer csalás nélkül nyerni a Barca picsogás hihetetlenül illúzióromboló, és nem kevésbé szánalmas. Vagy mondjuk úgy, nem túl elegáns.
A piros lapokhoz még csak annyit, hogy az előző meccsen Arbeloa taposta meg Villát, most pedig Marcelo tiport bele Pedróba, a két tök egyértelmű kiállítás pedig elmaradt, szóval ezen kár pumpálni magad, José. Persze a Barcelona is minden alkalmat megragad, hogy a sértett művész mártírkodásával mutasson rá a favágókkal szembeni szellemi és technikai fölényükre, hát mondja meg, spori, lehet ezekkel az állatokkal focizni? Ugye, hogy nem. Bántanak, meg minden, egyszerűen nem tudnak szépen játszani."
több mint 15 éve
nDRo: miért is?Kérdés hogy ki az elvakult. Az aki látja hogy Pepe hozzá sem ért egyik testrészével sem Alveshez a piros lapot megelőzően, vagy az aki nem. 😉
mert itt mindenki okosságokat ír...1-2 hsz-en nevetni lehet, a sok elvakult blanco szurkolótól.JC6
Ilyen esetekben ugyanis, amikor valaki hozzá sem ér a másikhoz ritkán adnak lapot. Nemhogy pirosat. Téma részemről lezárva.
😂
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
És már megint igazad van 😀Nyomorék Pepe. Pályára nem engedném. Max K1 ringbe.szabaott nem lehet rajta stoplis es visszarugnak. nem neki valo az.Fake
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nDRo: miért is?mert itt mindenki okosságokat ír...1-2 hsz-en nevetni lehet, a sok elvakult blanco szurkolótól.
több mint 15 éve
jó lenne megint egy Tóth bomba,ha egyáltalán a mester pályára küldi.pruki bá jobban szereti a stanic féléket becserélni sajnos 😕Jociés ez mindent elmond a csapatunkról...dehogy szerencsétlen Miljkovic 5m-ről nem képes bebaszni a kapuba a labdát...ettől függetlenül szarok voltunk+szar volt a meccs+de a legszarabb a spori volt, én ilyen gyenge játékvezetést megye 2-be nem láttam még...Abdin és Schembrin kívül senki se érdemli meg a Ferencváros mezét! még szerencse, h ebben az erős NB1-ben ez volt az egyik ezüstmeccs... 😀
konda? 0-3...
|
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nyomorék Pepe. Pályára nem engedném. Max K1 ringbe.szabaott nem lehet rajta stoplis es visszarugnak. nem neki valo az.
több mint 15 éve
Nyomorék Pepe. Pályára nem engedném. Max K1 ringbe.
több mint 15 éve
jó lenne megint egy Tóth bomba,ha egyáltalán a mester pályára küldi.pruki bá jobban szereti a stanic féléket becserélni sajnos 😕
több mint 15 éve
Ne haragudj, bunkó leszek, de orbitális baromságokat firkálsz ha Real-Barca meccsről van szó...Azért 1-2 ember eléggé elgondolkodhatna ezen a piros lapon...Kb ugyanolyan piros volt,mint Mascherano-é ami ugye nem volt az...JoeyPorterÉn nem hogy pirosat, de még sárgát sem adtam volna neki. Mert aki visszaad Pepének valamit, az éveken át tartó ámokfutásából, azt inkább dicsérni kéne 😀
De amit akkor is leművelt 😀 Majdnem begurult a 16osig 😀
Egyébként meg igazatok van, nem kell itt siránkoznunk 😀
Chelsea, Arsenal, Real, egykutya, a lényeg a győzelem és a továbbjutás. A focit gólra játsszák, és abból mi lőttünk kettőt 😀
MÉS QUE UN CLUB
B
A
R
C
AJC6
több mint 15 éve
Sztem messze volt az a kész csapattól s pláne ettől a játékstílustól, s Pellegrini se végzett azért olyan rossz munkát mint ahogy beállították még akkor is ha a Barca ellen kevés volt az is de némileg szerethetőbb a játék. S legyen akkor a mi hőn szeretett NB-1ünk 😊 s lám kiderül akkor legalább Fradi szinten egyet értünk 😛Tóth Bencét be kell nyomni,megint ver egy balost,mint tavaly 😊JoeyPorterHa ennyi idő alatt meg tudná csinálni, akkor ő lenne a világ legjobb edzője,nem más...De mivel ő is egy kész csapatot vett át,így kötve hiszem,hogy meg tudta volna oldani,mint ahogy azt sem,hogy 2 meccsből kitaláljon valamit a Mourinho taktikára...JoeyPorteráhá! a híres murinnyó taktika 😀 .a rúgd el a picsába,semmi építkezés,aztán csak makkolunk egy gólt
am meg vitázzatok inkább az NB1-ről,sokkal jobb. 😛 félek a vasárnapi konda elleni meccstől..nagyon megindult most náluk a szekér,nálunk pedig nagyon fogytán van már a türelem :/
muszáj lesz minőségi embereket hozni az offseasonban,sokakat pedig ki kell vágniJoci
több mint 15 éve
Szombaton Kiesési rangadó a Hidegkutiban. Remélem leszünk vagy 200an...áhá! a híres murinnyó taktika 😀 .a rúgd el a picsába,semmi építkezés,aztán csak makkolunk egy góltS bár hipotetikus a kérdés de ilyen játékosokkal PEp is ezt játszatta volna mint JM? Kötve hiszem hanem próbálta volna hasonlóan megtanítani őket mint a Barca játékosaitdandeHa ennyi idő alatt meg tudná csinálni, akkor ő lenne a világ legjobb edzője,nem más...De mivel ő is egy kész csapatot vett át,így kötve hiszem,hogy meg tudta volna oldani,mint ahogy azt sem,hogy 2 meccsből kitaláljon valamit a Mourinho taktikára...JoeyPorter
am meg vitázzatok inkább az NB1-ről,sokkal jobb. 😛 félek a vasárnapi konda elleni meccstől..nagyon megindult most náluk a szekér,nálunk pedig nagyon fogytán van már a türelem :/
muszáj lesz minőségi embereket hozni az offseasonban,sokakat pedig ki kell vágniJoci
A Mourinho taktikáról csak ennyit: Épp Várhídi taglalta, hogy ez nem taktika, ezt bármelyik csapat meg tudná csinálni.Kérdem én a magyar válogatottal, ő miért nem tudta? 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Tóth Bencét be kell nyomni,megint ver egy balost,mint tavaly 😊áhá! a híres murinnyó taktika 😀 .a rúgd el a picsába,semmi építkezés,aztán csak makkolunk egy góltS bár hipotetikus a kérdés de ilyen játékosokkal PEp is ezt játszatta volna mint JM? Kötve hiszem hanem próbálta volna hasonlóan megtanítani őket mint a Barca játékosaitdandeHa ennyi idő alatt meg tudná csinálni, akkor ő lenne a világ legjobb edzője,nem más...De mivel ő is egy kész csapatot vett át,így kötve hiszem,hogy meg tudta volna oldani,mint ahogy azt sem,hogy 2 meccsből kitaláljon valamit a Mourinho taktikára...JoeyPorter
am meg vitázzatok inkább az NB1-ről,sokkal jobb. 😛 félek a vasárnapi konda elleni meccstől..nagyon megindult most náluk a szekér,nálunk pedig nagyon fogytán van már a türelem :/
muszáj lesz minőségi embereket hozni az offseasonban,sokakat pedig ki kell vágniJoci
több mint 15 éve
áhá! a híres murinnyó taktika 😀 .a rúgd el a picsába,semmi építkezés,aztán csak makkolunk egy góltS bár hipotetikus a kérdés de ilyen játékosokkal PEp is ezt játszatta volna mint JM? Kötve hiszem hanem próbálta volna hasonlóan megtanítani őket mint a Barca játékosaitdandeHa ennyi idő alatt meg tudná csinálni, akkor ő lenne a világ legjobb edzője,nem más...De mivel ő is egy kész csapatot vett át,így kötve hiszem,hogy meg tudta volna oldani,mint ahogy azt sem,hogy 2 meccsből kitaláljon valamit a Mourinho taktikára...JoeyPorter
am meg vitázzatok inkább az NB1-ről,sokkal jobb. 😛 félek a vasárnapi konda elleni meccstől..nagyon megindult most náluk a szekér,nálunk pedig nagyon fogytán van már a türelem :/
muszáj lesz minőségi embereket hozni az offseasonban,sokakat pedig ki kell vágni
több mint 15 éve
S bár hipotetikus a kérdés de ilyen játékosokkal PEp is ezt játszatta volna mint JM? Kötve hiszem hanem próbálta volna hasonlóan megtanítani őket mint a Barca játékosaitdandeHa ennyi idő alatt meg tudná csinálni, akkor ő lenne a világ legjobb edzője,nem más...De mivel ő is egy kész csapatot vett át,így kötve hiszem,hogy meg tudta volna oldani,mint ahogy azt sem,hogy 2 meccsből kitaláljon valamit a Mourinho taktikára...
több mint 15 éve
Szerintem meg szar volt, sokat nem vesztettél...StezNem feltétlenül a meccs színvonalára értettem.
több mint 15 éve
Tegnap voltunk szerenádozni, és ahogy látom, történelmi meccsről maradtam le...vassadiSzerintem meg szar volt, sokat nem vesztettél...
Mourinho a világ legjobb edzője, de sokadszorra bizonyítja, hogy nem tud veszteni.
több mint 15 éve
Tegnap voltunk szerenádozni, és ahogy látom, történelmi meccsről maradtam le...
több mint 15 éve
Na akkor csak objektíven (mint Barca drukker 😛 ) Rendben legyen ha Pepe piros Masch is piros. Ha S Ramos piros Alves is piros, ha Adebayor piros akkor Messi piros ha Marcelo piros akkor ok legyen Busq is piros s aztán ha Arbeloa piros akkor??? ha X.Al piros akkor???? ez még midig két Madridi játékossal több (s most ez több meccsre összevetve nemcsak a tegnapira) és már le is fújták a meccset mert a csapatok elfogytak ja és rendeben Pedro színész s akkor Di Maria? Amúgy azt még nem nagyon hallottam sehol emlegetni, hogy az első El Classicón D Alves Simán a labdát érte el és nem volt tizi de az más kérdés hogy elismerem be lehetett fújni mert abból a szögből nem láthatta másképp a bíró. S bár hipotetikus a kérdés de ilyen játékosokkal PEp is ezt játszatta volna mint JM? Kötve hiszem hanem próbálta volna hasonlóan megtanítani őket mint a Barca játékosait mert ne mondja nekem senki, hogy ebben a Madridban nincsenek hasonló kvalitású játékosok mint a Barcában sőt! Az egy Messit meg esetleg Xavi Ini-t kivéve bár annyit szerintem Kaka is tudna meg mondjuk Özil ha megfelelően játszatnák! őket. S nem értem miért felejtik el jótékonyan mindig a Barca Chelsea párharc első meccsét ttól függetlenül hogy elsimerem a másodikon sokat köszönhettünk a norvégnak.Na ennyit szigorúan objektívan!
több mint 15 éve
Manchester remelem gyakorolja a 10 emberes játékot mert meglepő lenne ha nem kapnának majd pirosat. Pepe amilyen védő annyira gyökér néha. Mondjuk 28 millioszor ki lehet állítani , itt most pont nem de így járt . Az hogy egy 5 éve felépített barca ellen egy éppen csak osszerő RM nem hajlandó bekerülni a késbe a nem szánalom hanem logikus lépés. Mondjuk most támadni kell majd tok mindegy hogy 2-0 vagy 6-2 vel esünk ki.
több mint 15 éve
Ugyanezt elmondhatom én is, egyiket sem csípem. Csak a Real más csapatok ellen tud látványosan, gólratörően is játszani, a Barca -mivel úgy tűnik a világ legjobb klubcsapata- ellen azt nekik sem lehet, saját tapasztalatukból tudják. Bár kicsit túloztam, mert így nem a világ legjobbja mégsem. Akkor az ilyen játék ellen is meg lenne az ellenszer.Nem értem miért kell szánalmasozni, ha egy csapat nem teszi a nyakát a kés alá. Az 5-0-nál megtette, akkor meg ment ezerrel a gúnyolódás, szarozás. Ha valaki megszorítja, ne adj isten meg is veri a nagy Barcát, és ezt célravezető játékkal teszi, akkor végtelenül szánalmas. Szóval azért van elfogultság rendesen.apeszosFélreértés ne essék, én mindkét csapatot eléggé rühellem, ettől függetlenül gondolom azt, hogy az a taktika, hogy "ne kapjunk gólt, hátha elöl majd összekaparunk egyet", nem az a felfogás, amit a világ egyik, magát top csapatnak tartó klubjánál képviselni kellene. Ráadásul ne játsszon BL-döntőt egy olyan csapat, aminek az a játéka, hogy nincs játéka, csak az ellenfél is dögöljön meg, de gólt ne szerezzen.
Egyébként Pellegrini Madridja se volt rosszabb ennél, csak ott néha kiszaladtak látványosabb meccsek is...somoskovig
több mint 15 éve
Nem értem miért kell szánalmasozni, ha egy csapat nem teszi a nyakát a kés alá. Az 5-0-nál megtette, akkor meg ment ezerrel a gúnyolódás, szarozás. Ha valaki megszorítja, ne adj isten meg is veri a nagy Barcát, és ezt célravezető játékkal teszi, akkor végtelenül szánalmas. Szóval azért van elfogultság rendesen.apeszosFélreértés ne essék, én mindkét csapatot eléggé rühellem, ettől függetlenül gondolom azt, hogy az a taktika, hogy "ne kapjunk gólt, hátha elöl majd összekaparunk egyet", nem az a felfogás, amit a világ egyik, magát top csapatnak tartó klubjánál képviselni kellene. Ráadásul ne játsszon BL-döntőt egy olyan csapat, aminek az a játéka, hogy nincs játéka, csak az ellenfél is dögöljön meg, de gólt ne szerezzen.
Egyébként Pellegrini Madridja se volt rosszabb ennél, csak ott néha kiszaladtak látványosabb meccsek is...
több mint 15 éve
Nem értem miért kell szánalmasozni, ha egy csapat nem teszi a nyakát a kés alá. Az 5-0-nál megtette, akkor meg ment ezerrel a gúnyolódás, szarozás. Ha valaki megszorítja, ne adj isten meg is veri a nagy Barcát, és ezt célravezető játékkal teszi, akkor végtelenül szánalmas. Szóval azért van elfogultság rendesen.
több mint 15 éve
Na ja. Mindenki azzal magyarázza ki ezt, hogy a Barca ellen csak így lehet esély, holott Garami az MTK-al szarrá szivatná a katalánokat. 😛Minden körülménytől függetlenül végtelenül szánalmas, ha egy Real Madrid egy BL elődöntőben hazai pályán ezt a felfogást követi...somoskovigEgy bírónak pártatlannak kell lennieJC6Ez a lényeg,de ha már mégsem az és meccs előtt lenyilatkozza,hogy Messi mennyire jó meg,hogy az ő meze fog kelleni miután lefújja a meccset,legalább legyen következetes...Egyáltalán nem szánalmas,ha egy bl döntőbe jutás megy el egy ilyenen,fordított esetben a barcások fröcsögnének itt 98%ban.
Xabi Alonsonak teljesen igaza van a nyilatkozatában:"A mérkőzés úgy folyt, ahogy azt akartuk, nem kaptunk gólt és vártuk a lehetőségünket.Sokkal jobban át kell gondolni egy ilyen döntést a Bajnokok Ligája elődöntőben."
Erről ennyit.JoeyPorter
Európa fél a magyaroktól 😀
